Nominace na pátek a neděli – 17.11. a 19.11.2017

Pátek – 17.11.2017
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Psáry
Sraz: 9:15 na místě nebo po domluvě s trenérem možnost vyzvednutí před ZŠ Davle
Začátek: 10:00
Soupeř: Psáry
Nominace:
Bžoch
Obermajer J.
Sumarta D.
Jelínek
Fafejta
Hrdlovič
Karel M.
Muller M.
Fišer T.
Hanzlík M.
Katz
Vojtíšek
Pitková
Šimek
Králík
Vomáčko
Budil
Stárek
Hrubý
Stehlík
Fojtů N.
Fojtů L.
Záhora

Neděle – 19.11.2017
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Slaný
Sraz: 9:15 na místě nebo 8:00 ZŠ Davle
Začátek: 10:15
Soupeř: SK Slaný
Jede se auty,prosíme všechny kdo může o pomoc s odvozem!!!
Nominace:
Macho Vojtěch
Novák David
Šťástka Jakub
Obermajer Patrik
Třeček Matěj
Artimovič Jan
Dobiáš Jakub
Krůta Jaroslav
Maceška Adam
Porš Daniel
Candra Lukáš
Vágner Tomáš
Sodomka David
Janauer Viktor
Dufek Lukáš

Neděle – 19.11.2017
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Slaný
Sraz: 11:00 na místě nebo 8:00 ZŠ Davle
Začátek: 12:30
Soupeř: SK Slaný
Jede se auty,prosíme všechny kdo může o pomoc s odvozem!!!
Nominace:
NOMINACE BUDE DOPLNĚNA, NEBO OZNÁMENA TRENÉREM!!!

Nový rozpis tréninků všech kategorií – platný od 13.11.2017

Dorost (ročníky 2001 a 2002)
Vždy v úterý a pátek od 17:15 do 18:45 UMT Davle.

Žáci (ročníky 2003 až 2006)
Pondělí 17:00 až 18:00 Spirit Davle
Středa a pátek od 16:00 do 17:15 UMT Davle

Starší přípravka (ročníky 2007 a 2008)
Úterý a čtvrtek od 16:00 do 17:15 UMT Davle

Mladší přípravka (ročníky 2009 až 2013)
Pondělí 14:00 až 15:00 Hala Davle
Pátek 13:30 až 15:00 Hala Davle

Nominace na sobotu a neděli – 11.11. a 12.11.2017

Sobota – 11.11.2017
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: Beroun – Ostrov 17
Sraz: 9:00 na místě
Začátek: 10:15
Soupeř: ČLU Beroun
Nominace:
Bartoš Václav
Čech David
Fišer Samuel
Charvát Tomáš
Jurkevič David
Marhoul Filip
Matoušek Matěj
Mrázek Matyáš
Mytryuk Pavlo
Novák Jakub
Sumarta Jan
Šírl Stanislav
Šmejkal Jan
Valín Václav
Wachsmann Ondřej

Sobota – 11.11.2017
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Beroun – Ostrov 17
Sraz: 10:45 na místě
Začátek: 11:55
Soupeř: ČLU Beroun
Nominace:
Bartoš Adam
Bílý Matyáš
Břečka Jiří
Bulánek Adam
Erbek Tomáš
Hajnal Jiří
Charvát Lukáš
Kotrba Miloš
Píša Max
Samek Vojtěch
Slavík David
Šolc Robert

Neděle – 12.11.2017
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 8:30 na místě
Začátek: 9:30
Soupeř: Bohemia Poděbrady
Nominace:
Macho Vojtěch
Novák David
Šťástka Jakub
Obermajer Patrik
Třeček Matěj
Artimovič Jan
Dobiáš Jakub
Krůta Jaroslav
Maceška Adam
Porš Daniel
Candra Lukáš
Vágner Tomáš
Sodomka David
Janauer Viktor
Dufek Lukáš

Neděle – 12.11.2017
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 10:30 na místě
Začátek: 11:45
Soupeř: Bohemia Poděbrady
Nominace:
NOMINACE BUDE DOPLNĚNA, NEBO OZNÁMENA TRENÉREM!!!

Neděle – 12.11.2017
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Davle
Sraz: 13:45 na místě
Začátek: 14:30
Soupeř: Vestec
Nominace:
Bžoch
Obermajer J.
Sumarta D.
Jelínek
Fafejta
Hrdlovič
Karel M.
Muller M.
Fišer T.
Hanzlík M.
Katz
Vojtíšek
Pitková
Šimek
Králík
Vomáčko
Budil
Stárek
Hrubý
Stehlík
Fojtů N.
Fojtů L.
Záhora

Nominace na sobotu a neděli – 4.11. a 5.11.2017

Sobota – 4.11.2017
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 8:30 na místě
Začátek: 9:30
Soupeř: SK Slaný
Nominace:
Macho Vojtěch
Novák David
Šťástka Jakub
Obermajer Patrik
Třeček Matěj
Artimovič Jan
Dobiáš Jakub
Krůta Jaroslav
Maceška Adam
Porš Daniel
Candra Lukáš
Vágner Tomáš
Sodomka David
Janauer Viktor
Dufek Lukáš

Sobota – 4.11.2017
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 10:30 na místě
Začátek: 11:45
Soupeř: SK Slaný
Nominace:
NOMINACE BUDE DOPLNĚNA, NEBO OZNÁMENA TRENÉREM!!!

Sobota – 4.11.2017
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 9:00 na místě
Začátek: 10:00
Soupeř: SK Spartak Příbram
Nominace:
Bartoš Václav
Čech David
Fišer Samuel
Charvát Tomáš
Jurkevič David
Marhoul Filip
Matoušek Matěj
Mrázek Matyáš
Mytryuk Pavlo
Novák Jakub
Sumarta Jan
Šírl Stanislav
Šmejkal Jan
Valín Václav
Wachsmann Ondřej

Sobota – 4.11.2017
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 10:30 na místě
Začátek: 11:45
Soupeř: SK Spartak Příbram
Nominace:
Bartoš Adam
Bílý Matyáš
Břečka Jiří
Bulánek Adam
Erbek Tomáš
Hajnal Jiří
Charvát Lukáš
Kotrba Miloš
Píša Max
Samek Vojtěch
Slavík David
Šolc Robert

Neděle – 5.11.2017
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: Sedlčany
Sraz: 9:00 na místě
Začátek: 10:00
Soupeř: Tatran Sedlčany
Nominace:
Bartoš Václav
Čech David
Fišer Samuel
Charvát Tomáš
Jurkevič David
Marhoul Filip
Matoušek Matěj
Mrázek Matyáš
Mytryuk Pavlo
Novák Jakub
Sumarta Jan
Šírl Stanislav
Šmejkal Jan
Valín Václav
Wachsmann Ondřej

Neděle – 5.11.2017
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Sedlčany
Sraz: 10:00 na místě
Začátek: 11:10
Soupeř: Tatran Sedlčany
Nominace:
Bartoš Adam
Bílý Matyáš
Břečka Jiří
Bulánek Adam
Erbek Tomáš
Hajnal Jiří
Charvát Lukáš
Kotrba Miloš
Píša Max
Samek Vojtěch
Slavík David
Šolc Robert

Neděle – 5.11.2017
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Roztoky
Sraz: 10:15 na místě nebo po domluvě s trenérem sraz u školy.
Začátek: 11:00
Soupeř: Roztoky
Nominace:
Bžoch
Obermajer J.
Sumarta D.
Jelínek
Fafejta
Hrdlovič
Karel M.
Muller M.
Fišer T.
Hanzlík M.
Katz
Vojtíšek
Pitková
Šimek
Králík
Vomáčko
Budil
Stárek
Hrubý
Stehlík
Fojtů N.
Fojtů L.

Nový rozpis tréninků přípravek – od pondělí 30.10.2017

Ročníky 2007,2008 a 2009:
Vždy pondělí, úterý a čtvrtek od 16:00 do 17:15 – Davle (pravděpodobně umělá tráva)

Ročníky 2010 a mladší:
Vždy pondělí, úterý a čtvrtek od 15:00 do 16:10 – Davle (pravděpodobně umělá tráva)

Tento plán potrvá cca do půlky listopadu, poté přejdeme na zimní režim – BUDE UPŘESNĚNO

Nominace na sobotu a neděli – 28.10. a 29.10.2017

Sobota – 28.10.2017
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Poděbrady – UMT
Sraz: 9:15 na místě nebo v 8:00 ZŠ Davle
Začátek: 10:15
Soupeř: FK Bohemia Poděbrady
Jede se auty,prosíme všechny kdo může o pomoc s odvozem!!!
Nominace:
Macho Vojtěch
Novák David
Šťástka Jakub
Obermajer Patrik
Třeček Matěj
Artimovič Jan
Dobiáš Jakub
Šreil Michal
Krůta Jaroslav
Maceška Adam
Porš Daniel
Candra Lukáš
Vágner Tomáš
Sodomka David
Janauer Viktor

Sobota – 28.10.2017
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Poděbrady – UMT
Sraz: 10:00 na místě nebo v 8:00 ZŠ Davle
Začátek: 12:30
Soupeř: FK Bohemia Poděbrady
Jede se auty,prosíme všechny kdo může o pomoc s odvozem!!!
Nominace:
NOMINACE BUDE DOPLNĚNA, NEBO OZNÁMENA TRENÉREM!!!

Neděle – 29.10.2017
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 9:00 na místě
Začátek: 10:00
Soupeř: SK Spartak Příbram
Nominace:
Bartoš Václav
Čech David
Fišer Samuel
Charvát Tomáš
Jurkevič David
Marhoul Filip
Matoušek Matěj
Mrázek Matyáš
Mytryuk Pavlo
Novák Jakub
Sumarta Jan
Šírl Stanislav
Šmejkal Jan
Valín Václav
Wachsmann Ondřej

Neděle – 29.10.2017
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 10:30 na místě
Začátek: 11:45
Soupeř: SK Spartak Příbram
Nominace:
Bartoš Adam
Bílý Matyáš
Břečka Jiří
Bulánek Adam
Erbek Tomáš
Hajnal Jiří
Charvát Lukáš
Kotrba Miloš
Píša Max
Samek Vojtěch
Slavík David
Šolc Robert

Neděle – 29.10.2017
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Psáry
Sraz: 13:45 na místě nebo po domluvě s trenérem sraz u školy.
Začátek: 14:30
Soupeř: Psáry
Nominace:
Bžoch
Obermajer J.
Sumarta D.
Jelínek
Fafejta
Hrdlovič
Karel M.
Muller M.
Fišer T.
Hanzlík M.
Katz
Vojtíšek
Pitková
Šimek
Králík
Vomáčko
Budil
Stárek
Hrubý
Stehlík
Fojtů N.
Fojtů L.

Nominace na pátek a sobotu – 20.10 a 21.10.2017

Pátek – 20.10.2017
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Davle
Sraz: 16:15 na místě
Začátek: 17:00
Soupeř: Kazín
Nominace:
Bžoch
Obermajer J.
Sumarta D.
Jelínek
Fafejta
Hrdlovič
Karel M.
Muller M.
Fišer T.
Hanzlík M.
Katz
Vojtíšek
Pitková
Šimek
Králík
Vomáčko
Budil
Stárek
Hrubý
Stehlík
Fojtů N.
Fojtů L.

Sobota – 21.10.2017
Mistrovský turnaj mladší přípravky
Místo: Štěchovice
Sraz: 9:00 na místě.
Začátek: 9:30
Konec:cca 13:30
Hraje se turnajovým způsobem
Nominace:
Chyška
Neumann
Záhora
Karel Š.
Vybíral Václav
Koudelka
Pína
Nádvorník
Pánik
Vybíral Vojtěch
Chaloupka
Stárková
Dickmann
Povalil
Podařil
Muller V.
Jechoutek

Sobota – 21.10.2017
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 8:30 na místě
Začátek: 9:30
Soupeř: FK Uhlířské Janovice
Nominace:
Macho Vojtěch
Novák David
Šťástka Jakub
Obermajer Patrik
Třeček Matěj
Artimovič Jan
Dobiáš Jakub
Šreil Michal
Krůta Jaroslav
Maceška Adam
Porš Daniel
Candra Lukáš
Vágner Tomáš
Sodomka David
Janauer Viktor

Sobota – 21.10.2017
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 10:30 na místě
Začátek: 11:45
Soupeř: FK Uhlířské Janovice
Nominace:
NOMINACE BUDE DOPLNĚNA, NEBO OZNÁMENA TRENÉREM!!!

Nominace na sobotu a neděli – 14.10. a 15.10.2017

Sobota – 14.10.2017
Mistrovský turnaj mladší přípravky
Místo: Hradištko
Sraz: 9:00 na místě.
Začátek: 9:30
Konec:cca 13:30
Hraje se turnajovým způsobem
Nominace:
Chyška
Neumann
Záhora
Karel Š.
Vybíral Václav
Koudelka
Pína
Nádvorník
Pánik
Vybíral Vojtěch
Chaloupka
Stárková
Dickmann
Povalil
Podařil
Muller V.
Jechoutek

Neděle – 15.10.2017
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 9:00 na místě
Začátek: 10:00
Soupeř: ČLU Beroun
Nominace:
Bartoš Václav
Čech David
Fišer Samuel
Charvát Tomáš
Jurkevič David
Marhoul Filip
Matoušek Matěj
Mrázek Matyáš
Mytryuk Pavlo
Novák Jakub
Sumarta Jan
Šírl Stanislav
Šmejkal Jan
Valín Václav
Wachsmann Ondřej

Neděle – 15.10.2017
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 10:30 na místě
Začátek: 11:45
Soupeř: ČLU Beroun
Nominace:
Bartoš Adam
Bílý Matyáš
Břečka Jiří
Bulánek Adam
Erbek Tomáš
Hajnal Jiří
Charvát Lukáš
Kotrba Miloš
Píša Max
Samek Vojtěch
Slavík David
Šolc Robert

Neděle – 15.10.2017
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Na Máchovně 644, 266 01 Beroun-Město – UMT
Sraz: 9:15 na místě nebo 8:15 ZŠ Davle
Začátek: 10:15
Soupeř: ČLU Beroun
Nominace:
Hájek Petr
Kozohorský Jakub
Macho Vojtěch
Novák David
Šťástka Jakub
Obermajer Patrik
Třeček Matěj
Artimovič Jan
Dobiáš Jakub
Šreil Michal
Krůta Jaroslav
Maceška Adam
Porš Daniel
Candra Lukáš
Vágner Tomáš

Neděle – 15.10.2017
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Na Máchovně 644, 266 01 Beroun-Město – UMT
Sraz: 11:15 na místě nebo 8:15 ZŠ Davle
Začátek: 12:30
Soupeř: ČLU Beroun
Nominace:
NOMINACE BUDE DOPLNĚNA, NEBO OZNÁMENA TRENÉREM!!!

Neděle – 15.10.2017
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: D. Břežany
Sraz: 15:15 na místě
Začátek: 16:00
Soupeř: D. Břežany
Nominace:
Bžoch
Obermajer J.
Sumarta D.
Jelínek
Fafejta
Hrdlovič
Karel M.
Muller M.
Fišer T.
Hanzlík M.
Katz
Vojtíšek
Pitková
Šimek
Králík
Vomáčko
Budil
Stárek
Hrubý
Stehlík
Fojtů N.
Fojtů L.

Nominace na čtvrtek až sobotu – 5.10. až 7.10.2017

Čtvrtek – 5.10.2017
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Davle
Sraz: 16:15 na místě
Začátek: 17:00
Soupeř: Psáry
Nominace:
Bžoch
Obermajer J.
Sumarta D.
Jelínek
Fafejta
Hrdlovič
Karel M.
Muller M.
Fišer T.
Hanzlík M.
Katz
Vojtíšek
Pitková
Šimek
Králík
Vomáčko
Budil
Stárek
Hrubý
Stehlík
Fojtů N.
Fojtů L.

Sobota – 7.10.2017
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 9:00 na místě
Začátek: 10:00
Soupeř: TJ Tatran Sedlčany
Nominace:
Bartoš Václav
Čech David
Fišer Samuel
Charvát Tomáš
Jurkevič David
Marhoul Filip
Matoušek Matěj
Mrázek Matyáš
Mytryuk Pavlo
Novák Jakub
Sumarta Jan
Šírl Stanislav
Šmejkal Jan
Valín Václav
Wachsmann Ondřej

Sobota – 7.10.2017
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 10:30 na místě
Začátek: 11:45
Soupeř: TJ Tatran Sedlčany
Nominace:
Bartoš Adam
Bílý Matyáš
Břečka Jiří
Bulánek Adam
Erbek Tomáš
Hajnal Jiří
Charvát Lukáš
Kotrba Miloš
Píša Max
Samek Vojtěch
Slavík David
Šolc Robert

Sobota – 7.10.2017
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Vestec
Sraz: 9:15 na místě
Začátek: 10:00
Soupeř: Vestec
Nominace:
Bžoch
Obermajer J.
Sumarta D.
Jelínek
Fafejta
Hrdlovič
Karel M.
Muller M.
Fišer T.
Hanzlík M.
Katz
Vojtíšek
Pitková
Šimek
Králík
Vomáčko
Budil
Stárek
Hrubý
Stehlík
Fojtů N.
Fojtů L.

Sobota – 7.10.2017
Mistrovský turnaj mladší přípravky
Místo: Kamenný Přívoz
Sraz: 9:00 na místě.
Začátek: 9:30
Konec:cca 13:30
Hraje se turnajovým způsobem
Nominace:
Chyška
Neumann
Záhora
Karel Š.
Vybíral Václav
Koudelka
Pína
Nádvorník
Pánik
Vybíral Vojtěch
Chaloupka
Stárková
Dickmann
Povalil
Podařil
Muller V.
Jechoutek

Nominace na pátek a neděli – 29.9. a 1.10.2017

Pátek – 29.9.2017
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Davle
Sraz: 16:15 na místě
Začátek: 17:00
Soupeř: Roztoky
Nominace:
Bžoch
Obermajer J.
Sumarta D.
Jelínek
Fafejta
Hrdlovič
Karel M.
Muller M.
Fišer T.
Hanzlík M.
Katz
Vojtíšek
Pitková
Šimek
Králík
Vomáčko
Budil
Stárek
Hrubý
Stehlík
Fojtů N.
Fojtů L.

Neděle – 1.10.2017
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 8:30 na místě
Začátek: 9:30
Soupeř: FK Králův Dvůr
Nominace:
Hájek Petr
Kozohorský Jakub
Macho Vojtěch
Novák David
Šťástka Jakub
Obermajer Patrik
Třeček Matěj
Daněk Petr
Artimovič Jan
Dobiáš Jakub
Hájek František
Šreil Michal
Krůta Jaroslav
Maceška Adam
Porš Daniel
Candra Lukáš

Neděle – 1.10.2017
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 10:30 na místě
Začátek: 11:45
Soupeř: FK Králův Dvůr
Nominace:
NOMINACE BUDE DOPLNĚNA, NEBO OZNÁMENA TRENÉREM!!!

Neděle – 1.10.2017
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: Spartak Příbram
Sraz: 9:15 na místě nebo 8:30 ZŠ Davle
Začátek: 10:10
Soupeř: SK Spartak Příbram
Nominace:
Bartoš Václav
Čech David
Fišer Samuel
Charvát Tomáš
Jurkevič David
Marhoul Filip
Matoušek Matěj
Mrázek Matyáš
Mytryuk Pavlo
Novák Jakub
Sumarta Jan
Šírl Stanislav
Šmejkal Jan
Valín Václav
Wachsmann Ondřej

Neděle – 1.10.2017
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Spartak Příbram
Sraz: 10:45 na místě nebo 8:30 ZŠ Davle
Začátek: 11:55
Soupeř: SK Spartak Příbram
Nominace:
Bartoš Adam
Bílý Matyáš
Břečka Jiří
Bulánek Adam
Erbek Tomáš
Hajnal Jiří
Charvát Lukáš
Kotrba Miloš
Píša Max
Samek Vojtěch
Slavík David
Šolc Robert

Nominace na pátek až neděli – 22.9. až 24.9.2017

Pátek – 22.9.2017
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Davle
Sraz: 16:45 na místě
Začátek: 17:30
Soupeř: Psáry
Nominace:
Bžoch
Obermajer J.
Sumarta D.
Jelínek
Fafejta
Hrdlovič
Karel M.
Muller M.
Fišer T.
Hanzlík M.
Katz
Vojtíšek
Pitková
Šimek
Králík
Vomáčko
Budil
Stárek
Hrubý
Stehlík
Fojtů N.
Fojtů L.

Sobota – 23.9.2017
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 9:00 na místě
Začátek: 10:00
Soupeř: SK Rakovník
Nominace:
Bartoš Václav
Čech David
Fišer Samuel
Charvát Tomáš
Jurkevič David
Marhoul Filip
Matoušek Matěj
Mrázek Matyáš
Mytryuk Pavlo
Novák Jakub
Sumarta Jan
Šírl Stanislav
Šmejkal Jan
Valín Václav
Wachsmann Ondřej

Sobota – 23.9.2017
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 10:45 na místě
Začátek: 11:45
Soupeř: SK Rakovník
Nominace:
Bartoš Adam
Bílý Matyáš
Břečka Jiří
Bulánek Adam
Erbek Tomáš
Hajnal Jiří
Charvát Lukáš
Kotrba Miloš
Píša Max
Samek Vojtěch
Slavík David
Šolc Robert

Sobota – 23.9.2017
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Ostrá
Sraz: 9:15 na místě nebo 7:45 ZŠ Davle
Začátek: 10:15
Soupeř: SS Ostrá
Nominace:
Hájek Petr
Kozohorský Jakub
Macho Vojtěch
Novák David
Šťástka Jakub
Obermajer Patrik
Třeček Matěj
Daněk Petr
Artimovič Jan
Dobiáš Jakub
Hájek František
Šreil Michal
Krůta Jaroslav
Maceška Adam
Porš Daniel
Candra Lukáš

Sobota – 23.9.2017
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Ostrá
Sraz: 11:15 na místě nebo 7:45 ZŠ Davle
Začátek: 12:30
Soupeř: SS Ostrá
Nominace:
NOMINACE BUDE DOPLNĚNA, NEBO OZNÁMENA TRENÉREM!!!

Neděle – 24.9.2017
Mistrovský turnaj mladší přípravky
Místo: Davle
Sraz: 9:00 na místě.
Začátek: 9:30
Konec:cca 13:30
Hraje se turnajovým způsobem
Nominace:
Chyška
Neumann
Záhora
Karel Š.
Vybíral Václav
Koudelka
Pína
Nádvorník
Pánik
Vybíral Vojtěch
Chaloupka
Stárková
Dickmann
Povalil
Podařil
Muller V.
Jechoutek