Nominace na neděli – 22.1.2017

Neděle – 22.1.2017
Přátelské utkání
Místo: Kolín, ul. Brankovická UMT
Sraz: 8:30 na místě (hráči si ve spolupráci s trenéry v případě potřeby zajistí odvoz!!!)
Začátek: 9:30
Soupeř: Kolín
Nominace:
Borka
Vališ
Stracený L.
Kočí
Hájek
Šreil
Janoušek
Janauer
Dufek
Teska
Schánilec
Šum
Pěchota
Dvořák
Maceška
Pešl
Stracený F.
Lastovecki

Neděle – 22.1.2017
Turnaj ročníku 2010
Místo: Jeneč, Lidická 210 (sportovní hala – sálová obuv)
Sraz: 11:30 na místě
Začátek: 12:00
Konec: cca 18:00
Každý hráč zaplatí startovné 100,-Kč.
Nominace:
Karel Š.
Nádvorník
Páník Š.
Zeman
Vybíral
Stárková
Kopečný B.
Dickmann

Soustředění Borotín a Soběslav

23. 1. – 27. 1. 2017 (PONDĚLÍ – PÁTEK) – soustředění Borotín – ročníky 2005 až 2011

V době tohoto soustředění neprobíhají v Davli žádné tréninky!!!

Cena: 3000,-Kč. Vybírat se bude při odjezdu, kdo neplatil na účet.
Odjezd na soustředění bude v pondělí 25. 1. v 10:00 od benzinové stanice v Davli (sraz pro ty, kteří jedou po vlastní ose bude mezi 11. a 11:30 před sportovní halou Borotín – prosíme pokud jedete sami o nahlášení)
Odjezd ze soustředění bude v pátek 27. 1. 2017 po 15:00 z Borotína.
Doprava: Vlastní – prosíme kdo může, aby nám pomohl s odvozem

Seznam důležitých věcí:
Při odjezdu se vybírá:
1) bezinfekčnost – Bezinfekčnost11-11-1-1
2) nezbytné léky + rozpis užívání
3) malé kapesné (dle uvážení)
4) kartičku pojištěnce nebo kopii.

Věci s sebou:
8 x ponožky
8 x slipy (trenky)
2 x teplé spodní prádlo
1 x pyžamo
1 x tepláky domácí
2 x tepláky venkovní (nebo šusťáky)
1 x oteplovačky
1 x zimní bunda
1 x zimní čepice
2 x zimní rukavice
1 x zimní boty
1 x bačkory
1 x kopačky
1 x sálovky
chrániče
věci na trénink v hale i venku
věci na pobyt + pantofle
hygienické potřeby + pytel na špinavé prádlo
pálku na pinčes + míčky
zápisník a propisku
láhev na pití
auto podsedák

Zakázány jsou:
mobily
elektronické hry

23. 1. – 27. 1. 2017 (PONDĚLÍ – PÁTEK) – soustředění Soběslav – ročníky 1998 až 2004

V době tohoto soustředění neprobíhají v Davli žádné tréninky!!!

Cena: 3500,-Kč. Vybírat se bude při odjezdu, kdo neplatil na účet.
Odjezd na soustředění bude v pondělí 25. 1. v 9:00 od benzinové stanice v Davli (sraz pro ty, kteří jedou po vlastní ose bude v 11:00 v Soběslavi (TJ Spartak Soběslav, Nová 409/2, 392 01 Soběslav) – prosíme pokud jedete sami o nahlášení)
Odjezd ze soustředění bude v pátek 27. 1. 2017 v 15:00 ze Soběslavi.
Doprava: Vlastní – prosíme kdo může, aby nám pomohl s odvozem

Seznam důležitých věcí:
Při odjezdu se vybírá:
1) bezinfekčnost – Bezinfekčnost11-11-1-1
2) nezbytné léky + rozpis užívání
3) malé kapesné (dle uvážení)
4) kartičku pojištěnce nebo kopii.

Věci s sebou:
8 x ponožky
8 x slipy (trenky)
2 x teplé spodní prádlo
1 x pyžamo
1 x tepláky domácí
2 x tepláky venkovní (nebo šusťáky)
1 x oteplovačky
1 x zimní bunda
1 x zimní čepice
2 x zimní rukavice
1 x zimní boty
1 x bačkory
1 x kopačky
1 x sálovky
chrániče
věci na trénink v hale i venku
fotbalový míč
věci na pobyt + pantofle
hygienické potřeby + pytel na špinavé prádlo
pálku na pinčes + míčky
zápisník a propisku
láhev na pití
brusle na led, hokejku
florbalovou hokejku

Nominace na utkání zimní ligy ročníku 2002 – sobota 14.1.2017

Sobota – 14.1.2017
Utkání zimní ligy ročníku 2002
Místo: SK GORDIC Praha Kačerov, Za mlýnem 101, 14700 Praha, Braník
Sraz: 11:30 na místě
Začátek: 12:30
Soupeř: Dukla JM
Nominace:
Borka
Vališ
Stracený L.
Kočí
Hájek
Šreil
Janoušek
Janauer
Dufek
Teska
Schánilec
Šum
Pěchota
Dvořák
Maceška
Pešl
Stracený F.
Lastovecki

SOUSTŘEDĚNÍ PFA – 23.1. až 27.1.2017

Ročníky narození 2002 až 2004:
Místo: TJ Spartak Soběslav, Nová 409/2, 392 01 Soběslav
Termín: pondělí 23.1.2017 až pátek 27.1.2017
Odjezd: v pondělí 23.1.2017 v 9:00 od čerpací stanice Davle
Konec: v pátek 27.1.2017 v 15:00 v Soběslavi.
Doprava: VLASTNÍ (po domluvě možnost odvozu někým z rodičů nebo trenérů)
Cena: 3500,-Kč (platba v hotovosti při odjezdu)
Seznam věcí potřebných na soustředění bude zveřejněn v týdnu před jeho uskutečněním.

Ročníky narození 2005 až 2011:
Místo: Borotín
Termín: pondělí 23.1.2017 až pátek 27.1.2017
Odjezd: v pondělí 23.1.2017 v 10:00 od čerpací stanice Davle
Konec: v pátek 27.1.2017 v 15:00 v Borotíně.
Doprava: VLASTNÍ (po domluvě možnost odvozu někým z rodičů nebo trenérů)
Cena: 3000,-Kč (platba v hotovosti při odjezdu)
Seznam věcí potřebných na soustředění bude zveřejněn v týdnu před jeho uskutečněním.

Nový rozpis tréninků platný od 9.1.2017

Starší a mladší dorost (ročníky 1998 až 2001):
Úterý od 16:30 UMT Radotín
Pátek od 18:00 UMT Radotín

Starší žáci (ročníky 2002 a 2003)
Pondělí od 16:30 UMT Radotín
Úterý od 16:30 UMT Radotín
Čtvrtek od 17:00 Gymnastika, malá tělocvična Davle
Pátek od 16:30 UMT Radotín

Mladší žáci (ročníky 2004 a 2005)
Pondělí od 16:00 do 17:00 Spirit Davle
Úterý od 16:30 do 18:00 tělocvična Štěchovice
Čtvrtek od 15:30 do 17:00 Davle Hala
Pátek od 16:30 do 18:00 UMT Radotín

Starší přípravka (ročníky 2006 a 2007)
Úterý od 15:45 do 17:00 hala Davle
Pátek od 13:30 do 15:00 hala Davle

Mladší přípravka (ročníky 2008 až 2001)
Úterý od 15:00 do 16:15 hala Davle
Čtvrtek od 13:30 do 15:00 hala Davle

Nominace na sobotu a neděli – 7.1.2017 a 8.1.2017

Sobota – 7.1.2017
Utkání zimní ligy ročníku 2002
Místo: SK GORDIC Praha Kačerov, Za mlýnem 101, 14700 Praha, Braník
Sraz: 11:30 na místě
Začátek: 12:30
Soupeř: ČAFC Praha
Nominace:
Borka
Vališ
Stracený L.
Kočí
Hájek
Šreil
Janoušek
Janauer
Dufek
Teska
Schánilec
Šum
Pěchota
Dvořák
Maceška
Pešl
Stracený F.

Neděle – 8.1.2017
Turnaj ročníku 2008
Místo: Jeneč, Lidická 210 (sportovní hala – sálová obuv)
Sraz: 11:30 na místě
Začátek: 12:00
Konec: cca 18:00
Každý hráč zaplatí startovné 100,-Kč.
Nominace:
Hrubý
Jelínek
Kopečný
Hrdlovič
Stehlík
Fafejta
Stárek
Sumarta D.
Záhora

7. DISKOPLES PFA – SOBOTA 14.1.2017

Vážení rodiče a přátelé,
sportovní výsledky našich hráčů jsou vynikající, ale říká se, že lépe už umíme pouze jednu věc………a to je pořádání každoročního DISKOPLESU!!!! 🙂
Tentokrát proběhne 14.1.2017 a průběh bude tradiční: 18-20 hod. ocenění jednotlivých akademiků fotbalovou celebritou (…nechte se překvapit) a od 20.hod. volná a po půlnoci velmi volná zábava…..
Jaký by to byl diskoples, kdyby jej „nekočíroval“ DJ HOPPA.
Distribuce vstupenek probíhá přes trenéry (požadavky na tréninku a ve škole u pana Mráze a pana Fafejty).
Současně s odběrem vstupenek nezapomeňte na nahlášení požadavků na místa k sezení. Cena vstupenky je 100,-Kč, děti do 15ti let za 50,-Kč a hráči PFA vstup ZDARMA.
Stejně jako vloni máme ke všem jednu velikánskou prosbu: pomoc s naplněním obsahu tomboly. Po zkušenostech z předchozích let jsme přesvědčeni, že nás nenecháte na holičkách….vhodné jsou jak drobnosti, různé rekl.předměty, tak nevyužité vánoční dárky, šperky, živá i mrtvá zvířata až po nový osobní vůz 🙂
Zdůrazňujeme, že tombolu bychom odebírali od 3.1.2017, v případě potřeby provedeme jeden den svoz od vás.
Pokud byste dokonce věděli o nějakém sponzorovi, který by se chtěl na tombole podílet, pak nabízíme umístění jeho reklamy v sále během plesu a uvedení mezi sponzory akce.
Dotazy a náměty ohledně tomboly prosím směřujte na pana Mráze (tel.: 603484759) nebo na mail povltavskafotbalovaakademie@seznam.cz
Děkujeme za pomoc a srdečně se těšíme

VV PFA

Nominace na zimní ligu mladších žáků – neděle 11.12.2016

Nominace na utkání Zimní ligy proti Rudné, neděle 11.12.2016, výkop 10:00, sraz na hřišti 9:00, odjezd Davle (parkoviště u haly) v 8:30.
Černý Tadeáš
Novák Jakub
Charvát Tomáš
Sumarta Jan
Wachsman Ondřej
Bílý Matyáš
Píša Max
Charvát Lukáš
Erbek
Hajnal Jiří
Kouba Denis
Břečka Jiří
Bulajčík Adam
Kotrba Miloš
Ctibor Richard
Pokorný Tomáš

Děkuji

Jarůšek

Nominace na mistrovské utkání ročníků 2002 a 2003 – sobota 26.11.2016

Sobota – 26.11.2016
Mistrovské utkání ročníku 2002
Místo: Chrudim – Letní stadión – UMT
Sraz: 6:30 čerpací stanice Davle
Začátek: 10:00
Soupeř: MFK Chrudim
Každý hráč, rodič i fanoušek zaplatí cestovné 100,-Kč.
NOMINACE BUDE UPRAVENA NA PŘEDZÁPASOVÉM TRÉNINKU
Nominace:
Borka
Vališ
Stracený L.
Kočí
Hájek
Šreil
Janoušek
Janauer
Dufek
Teska
Schánilec
Šum
Pěchota
Dvořák
Maceška
Pešl
Stracený F.

Sobota – 26.11.2016
Mistrovské utkání ročníku 2003
Místo: Chrudim – Letní stadión – UMT
Sraz: 6:30 čerpací stanice Davle
Začátek: 11:45
Soupeř: MFK Chrudim
Každý hráč, rodič i fanoušek zaplatí cestovné 100,-Kč.
NOMINACE BUDE UPRAVENA NA PŘEDZÁPASOVÉM TRÉNINKU
Nominace:
NOMINACE BUDE DOPLNĚNA NEBO OZNÁMENA TRENÉREM.

Nominace na sobotu a neděli – 19.11. a 20.11.2016

Sobota – 19.11.2016
Mistrovské utkání ročníku 2004
Místo: UMT Radotín
Sraz: 9:00 na místě
Začátek: 10:00
Soupeř: SK Benešov
Nominace:
NOMINACE BUDE DOPLNĚNA NEBO OZNÁMENA TRENÉREM.

Sobota – 19.11.2016
Mistrovské utkání ročníku 2005
Místo: UMT Radotín
Sraz: 9:00 na místě
Začátek: 10:00
Soupeř: SK Benešov
Nominace:
Jenčík
Kotrba
Píša
Šolc
Bulánek
Charvát L.
Slavík
Břečka
Bartoš A.
Ježdík
Samek
Ctibor
Kouba
Hajnal
Pokorný

Neděle – 20.11.2016
Mistrovské utkání ročníku 2002
Místo: UMT Radotín
Sraz: 8:45 na místě
Začátek: 10:00
Soupeř: MFK Trutnov
NOMINACE BUDE UPRAVENA NA PŘEDZÁPASOVÉM TRÉNINKU
Nominace:
Borka
Vališ
Stracený L.
Kočí
Hájek
Šreil
Janoušek
Janauer
Dufek
Teska
Schánilec
Šum
Pěchota
Dvořák
Maceška
Pešl
Stracený F.

Neděle – 20.11.2016
Mistrovské utkání ročníku 2003
Místo: UMT Radotín
Sraz: 10:30 na místě
Začátek: 11:45
Soupeř: MFK Trutnov
NOMINACE BUDE UPRAVENA NA PŘEDZÁPASOVÉM TRÉNINKU
Nominace:
NOMINACE BUDE DOPLNĚNA NEBO OZNÁMENA TRENÉREM.

Neděle – 20.11.2016
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Dobříš UMT
Sraz: 13:30 na místě nebo 12:45 ZŠ Davle
Začátek: 14:30
Soupeř: MFK Dobříš
Jede se auty, prosíme kdo může o pomoc s odvozem.
Nominace:
Johánek
Macho V.
Kurka
Molík
Novák D.
Pilát
Tošnar
Erbek
Sodomka
Hodosi
Stodola
Šťástka
Novák M.
Souček
Vinický
Třeček
Sklenář
Daněk

Neděle – 20.11.2016
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Dobříš UMT
Sraz: 15:00 na místě nebo 12:45 ZŠ Davle
Začátek: 16:30
Soupeř: MFK Dobříš
Jede se auty, prosíme kdo může o pomoc s odvozem.
Nominace:
Šťástka
Bringler
Dobiáš
Havlík
Krůta
Lucyšyn
Macho D.
Novák M.
Obermajer
Rusnák
Stodola
Třeček
Sodomka
Hodosi
Souček
Daněk