Nominace na sobotu a neděli – 25.3. a 26.3.2017

POZOR!!! starší a mladší dorost hraje v sobotu i v neděli!!!

Sobota – 25.3.2017
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: UMT Beroun, ulice Na Máchovně
Sraz: 8:30 na místě nebo 7:45 ZŠ Davle
Začátek: 9:30
Soupeř: ČLU Beroun
Jede se auty, prosíme kdo může o pomoc s odvozem.
Nominace:
Johánek
Macho V.
Kurka
Novák D.
Pilát
Erbek
Sklenář
Hodosi
Stodola
Šťástka
Novák M.
Artimovič
Třeček
Sodomka
Daněk
Obermajer

Sobota – 25.3.2017
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: UMT Beroun, ulice Na Máchovně
Sraz: 10:30 na místě nebo 7:45 ZŠ Davle
Začátek: 11:45
Soupeř: ČLU Beroun
Jede se auty, prosíme kdo může o pomoc s odvozem.
Nominace:
Šťástka
Bringler
Dobiáš
Havlík
Krůta
Lucyšyn
Macho D.
Novák M.
Obermajer
Rusnák
Stodola
Třeček
Sodomka
Hodosi
Daněk
Artimovič

Neděle – 26.3.2017
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Měchenice
Sraz: 9:00 na místě
Začátek: 10:15
Soupeř: SK Rakovník
Nominace:
Johánek
Macho V.
Kurka
Novák D.
Pilát
Erbek
Sklenář
Hodosi
Stodola
Šťástka
Novák M.
Artimovič
Třeček
Sodomka
Daněk
Obermajer

Neděle – 26.3.2017
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Měchenice
Sraz: 11:00 na místě
Začátek: 12:30
Soupeř: SK Rakovník
Nominace:
Šťástka
Bringler
Dobiáš
Havlík
Krůta
Lucyšyn
Macho D.
Novák M.
Obermajer
Rusnák
Stodola
Třeček
Sodomka
Hodosi
Daněk
Artimovič

Neděle – 26.3.2017
Mistrovské utkání ročníku 2002
Místo: UMT Lovosická
Sraz: 11:45 na místě
Začátek: 13:00
Soupeř: FK Viktoria Žižkov
Nominace:
Borka
Valín
Stracený L.
Kočí
Hájek
Šreil
Janoušek
Janauer
Dufek
Teska
Schánilec
Šum
Pěchota
Dvořák
Maceška
Lastovecki
Porš
Čech

Neděle – 26.3.2017
Mistrovské utkání ročníku 2003
Místo: UMT Lovosická
Sraz: 13:30 na místě
Začátek: 14:45
Soupeř: FK Viktoria Žižkov
Nominace:
NOMINACE BUDE DOPLNĚNA NEBO OZNÁMENA TRENÉREM.

Nominace na sobotu a neděli – 18.3. a 19.3.2017

Sobota – 18.3.2017
Mistrovské utkání ročníku 2002
Místo: UMT – ZŠ Mozartova, Jablonec
Sraz: 7:00 čerpací stanice Davle
Začátek: 10:15
Soupeř: FK Jablonec
Každý hráč, rodič i fanoušek zaplatí cestovné 100,-Kč.
Nominace:
Borka
Valín
Stracený L.
Kočí
Hájek
Šreil
Janoušek
Janauer
Dufek
Teska
Schánilec
Šum
Pěchota
Dvořák
Maceška
Lastovecki
Porš
Čech

Sobota – 18.3.2017
Mistrovské utkání ročníku 2003
Místo: UMT – ZŠ Mozartova, Jablonec
Sraz: 7:00 čerpací stanice Davle
Začátek: 12:15
Soupeř: FK Jablonec
Každý hráč, rodič i fanoušek zaplatí cestovné 100,-Kč.
Nominace:
NOMINACE BUDE DOPLNĚNA NEBO OZNÁMENA TRENÉREM.

Neděle – 19.3.2017
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Měchenice
Sraz: 9:00 na místě
Začátek: 10:15
Soupeř: MFK Dobříš
Nominace:
Johánek
Macho V.
Kurka
Novák D.
Pilát
Erbek
Hodosi
Stodola
Šťástka
Novák M.
Artimovič
Třeček
Sodomka
Daněk
Obermajer

Neděle – 19.3.2017
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Měchenice
Sraz: 11:00 na místě
Začátek: 12:30
Soupeř: MFK Dobříš
Nominace:
Šťástka
Bringler
Dobiáš
Havlík
Krůta
Lucyšyn
Macho D.
Novák M.
Obermajer
Rusnák
Stodola
Třeček
Sodomka
Hodosi
Daněk
Artimovič

Neděle – 19.3.2017
Utkání ročníku 2004-2005
Místo: Motorlet Praha
Sraz: 7:45 ZŠ Davle nebo 8:30 na místě
Začátek: 9:00
Soupeř: Motorlet Praha
Nominace:
Fišer
Charvát T.
Charvát L.
Hajnal
Kotrba
Bartoš A.
Ježdík
Erbek
Pokorný
Šolc
Slavík
Mrázek
Sumarta
Wachsmann
Bílý
Břečka
Bulánek
Píša

NOVÝ ROZPIS TRÉNINKŮ

Dorost – ročníky 1998 až 2001
Od 20.3.2017:
Pondělí – 17:00 až 18:30 BOJANOVICE
Úterý – 17:00 až 18:30 BOJANOVICE
Pátek – 17:00 až 18:30 BOJANOVICE

Starší žáci – ročníky 2002 až 2003
Od 20.3.2017:
Pondělí – 16:30 až 18:00 Hvozdnice
Úterý – 16:30 až 18:00 Hvozdnice
Čtvrtek – 17:00 až 18:00 gymnastika Davle
Pátek – 16:30 až 18:00 Hvozdnice
V případě špatného stavu hřiště se může přechod na tento tréninkový plán pozdržet!!!

Mladší žáci – ročníky 2004 až 2005
Trenéři:
p. Miroslav Vašut 777307597
p. Štěpán Kučera 607614950
Do 17.3.2017 vždy v úterý, čtvrtek a pátek od 15:45 do 17:15 na UMT v Davli
Od 20.3.2017:
Úterý – 15:45 až 17:15 Měchenice
Čtvrtek – 15:45 až 17:15 Měchenice
Pátek – 15:45 až 17:15 Měchenice
V případě špatného stavu hřiště se může přechod na tento tréninkový plán pozdržet!!!

Starší a mladší přípravka – ročníky 2006 až 2011
Od 20.3.2017
Pondělí – 16:00 až 17:15 hřiště Davle
Úterý – 16:00 až 17:15 hřiště Davle
Čtvrtek – 16:00 až 17:15 hřiště Davle
V případě špatného stavu hřiště se může přechod na tento tréninkový plán pozdržet!!!

Nominace na 1. jarní mistrovské utkání ročníků 2002 a 2003 – neděle 12.3.2017

Neděle – 12.3.2017
Mistrovské utkání ročníku 2002
Místo: UMT Raditín
Sraz: 8:45 na místě
Začátek: 10:00
Soupeř: FK Dukla Praha
Nominace:
Borka
Vališ
Stracený L.
Kočí
Hájek
Šreil
Janoušek
Janauer
Dufek
Teska
Schánilec
Šum
Pěchota
Dvořák
Maceška
Lastovecki
Porš
Čech

Neděle – 12.3.2017
Mistrovské utkání ročníku 2003
Místo: UMT Raditín
Sraz: 10:30 na místě
Začátek: 11:45
Soupeř: FK Dukla Praha
Nominace:
NOMINACE BUDE DOPLNĚNA NEBO OZNÁMENA TRENÉREM.

Nominace mladšího dorostu a ročníku 2002 na sobotu a neděli – 25.2. a 26.2.2017

Sobota – 25.2.2017
Utkání zimní ligy
Místo: SK GORDIC Praha Kačerov, Za mlýnem 101, 14700 Praha, Braník
Sraz: 13:15 na místě
Začátek: 14:15
Soupeř: Slavoj Podolí
Nominace:
Šťástka
Daněk
Havlík
Hodosi
Krůta
Novák M.
Obermajer
Rusnák
Třeček
Artimovič
Schánilec
Šum
Janoušek
Dvořák

Neděle – 26.2.2017
Přátelské utkání ročníku 2002
Místo: UMT Raditín
Sraz: 10:45 na místě
Začátek: 12:00
Soupeř: Motorlet Praha
Nominace:
Borka
Vališ
Stracený L.
Kočí
Hájek
Šreil
Janoušek
Janauer
Dufek
Teska
Schánilec
Šum
Pěchota
Dvořák
Maceška
Lastovecki
Porš
Čech

Nominace na utkání zimní ligy ročníku 2002 – sobota 18.2.2017

Sobota – 18.2.2017
Utkání zimní ligy ročníku 2002
Místo: SK GORDIC Praha Kačerov, Za mlýnem 101, 14700 Praha, Braník
Sraz: 11:30 na místě
Začátek: 12:30
Soupeř: Přední Kopanina
Nominace:
Borka
Vališ
Stracený L.
Kočí
Hájek
Šreil
Janoušek
Janauer
Dufek
Teska
Schánilec
Šum
Pěchota
Dvořák
Maceška
Lastovecki

Příspěvky FAČR 2017

Tak jako každý rok, tak i letos musí mít každý hráč zaplaceny příspěvky FAČR (fotbalová asociace ČR).
Tento příspěvek ve výši 100-,Kč prosíme uhraďte v hotovosti na tréninku trenérovi.
Platbu provádějte nejpozději do 20.2.2017
Děkujeme VV PFA