Nominace na pátek až neděli – 13.9. až 15.9.2019

Pátek – 13.9.2019
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Davle
Sraz: NEJPOZDĚJI 16:00 na místě
Začátek: 17:00
Soupeř: Průhonice
Nominace:
Vybíral
Chyška Jakub
Záhora
Koudelka
Neuman
Müller
Jechoutek
Karel Śimon
Synek
Vojík
Štola

Sobota – 14.9.2019
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Měchenice
Sraz: 8:45 na místě.
Začátek: 9:30
Soupeř: Vestec B
Nominace:
Hrubý
Hejnic
Fojtů
Hanzlík
Fafejta
Sumarta
Vomáčko
Stárek
Lutonský
Brabenec
Neumann
Záhora
Koudelka
Chyška
Štěpánek

Sobota – 14.9.2019
Mistrovský turnaj mladší přípravky
Místo: Davle
Sraz: 8:45 na místě.
Začátek: 9:30
Konec:cca 12:00
Hraje se turnajovým způsobem
Nominace:
Zvěřina Matěj
Chyška Jan
Kotáb
Nesměrák
Stárková
Hejnic
Mandík
Synek

Neděle – 15.9.2019
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: Unhošť, Smetanova 154
Sraz: 9:30 na místě nebo 8:30 ZŠ Davle (jede se auty, proto prosíme rodiče o pomoc s odvozem od školy v Davli)
Začátek: 10:15
Soupeř: TJ Unhošť
Nominace:
Kotrba
Charvát L.
Zrůst
Bartoš A.
Píša
Břečka
Hajnal
Jindra M.
Obermajer J.
Bulánek
Budil
Šolc
Samek
Bílý
Bžoch
Hanzlíková

Neděle – 15.9.2019
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Unhošť, Smetanova 154
Sraz: 10:45 na místě nebo 8:30 ZŠ Davle (jede se auty, proto prosíme rodiče o pomoc s odvozem od školy v Davli)
Začátek: 11:55
Soupeř: TJ Unhošť
Nominace:
Hrubý
Hejnic
Fojtů
Stehlík
Hanzlík
Fafejta
Sumarta
Vomáčko
Brabenec
Hrdlovič

Neděle – 15.9.2019
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 9:45 na místě.
Začátek: 10:30
Soupeř: Slavia Jesenice
Nominace:
Vališ
Podzemský
Dobiáš
Maceška
Macho D.
Žemlička
Mytryuk
Dufek
Čech
Kočí
Doubek
Bartoš V.
Matoušek
Marhoul
Charvát T.
Jindra

Neděle – 15.9.2019
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 12:00 na místě
Začátek: 12:45
Soupeř: SK Slavia Jesenice
Nominace:
Kotrba
Marhoul
Matoušek
Bartoš
Novák
Píša
Charvát T.
Sumarta
Mrázek
Wachsmann
Plop
Zrůst
Břečka
Charvát L.
Hajnal
Mytryuk
Hrabě
Nwachukwu
Černý
BUDE UPŘESNĚNO V SOBOTU 14.9 v 16 hodin.

Nominace na mistrovské utkání starších a mladších žáků – středa 11.9.2019

Středa – 11.9.2019
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: SK Roztoky
Sraz: 16:15 na místě nebo 15:15 ZŠ Davle (jede se auty, proto prosíme rodiče o pomoc s odvozem od školy v Davli)
Začátek: 17:00
Soupeř: SK Roztoky
Nominace:
Kotrba
Charvát L.
Zrůst
Bartoš A.
Píša
Břečka
Hajnal
Jindra M.
Obermajer J.
Bulánek
Budil
Šolc
Samek
Bílý
Bžoch
Hanzlíková

Středa – 11.9.2019
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: SK Roztoky
Sraz: 17:45 na místě nebo 15:15 ZŠ Davle (jede se auty, proto prosíme rodiče o pomoc s odvozem od školy v Davli)
Začátek: 18:40
Soupeř: SK Roztoky
Nominace:
Katz
Hrubý
Hejnic
Fojtů
Stehlík
Hanzlík
Fafejta
Sumarta
Jelínek
Vomáčko
Brabenec
Hrdlovič
Obermajer J.

Nominace na pátek až neděli – 6.9. až 8.9.2019

Pátek – 6.9.2019
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Davle
Sraz: NEJPOZDĚJI 16:15 na místě
Začátek: 17:00
Soupeř: Jesenice/Dolní Jirčany
Nominace:
Vybíral
Chyška Jakub
Záhora
Koudelka
Neuman
Muller
Jechoutek
Karel Ś.
Synek
Povalil M.
+ hráči Štěchovic

Sobota – 7.9.2019
Mistrovský turnaj mladší přípravky
Místo: Jíloviště
Sraz: 9:30 na místě.
Začátek: 10:00
Konec: cca 12:30
Hraje se turnajovým způsobem
Nominace:
Zvěřina M.
Chyška Jan
Pinc
Kotáb
Povalil K.
Stárková
Vrňák
Mandík
Synek

Neděle – 8.9.2019
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 8:45 na místě
Začátek: 9:30
Soupeř: TJ Baník Švermov
Nominace:
Kotrba
Charvát L.
Zrůst
Bartoš A.
Píša
Břečka
Hajnal
Jindra M.
Obermajer J.
Bulánek
Budil
Šolc
Samek
Bílý
Bžoch
Hanzlíková

Neděle – 8.9.2019
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 10:15 na místě
Začátek: 11:10
Soupeř: TJ Baník Švermov
Nominace:
Katz
Hrubý
Hejnic
Fojtů
Stehlík
Hanzlík
Fafejta
Sumarta
Jelínek
Muller M.
Novák
Brabenec
Hrdlovič
Obermajer J.

Neděle – 8.9.2019
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: tráva Na Ostrově 17, Beroun
Sraz: 9:30 na místě nebo 8:30 ZŠ Davle
Začátek: 10:15
Soupeř: Český lev – Union Beroun
Nominace:
Vališ
Podzemský
Dobiáš
Maceška
Macho D.
Žemlička
Mytryuk
Dufek
Čech
Kočí
Doubek
Bartoš V.
Matoušek
Novák
Plop
Marhoul
Charvát T.
Jindra

Neděle – 8.9.2019
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: tráva Na Ostrově 17, Beroun
Sraz: 11:45 na místě nebo 8:30 ZŠ Davle
Začátek: 12:30
Soupeř: Český lev – Union Beroun
Nominace:
Kotrba
Marhoul
Matoušek
Bartoš V.
Čech
Novák
Píša
Charvát T.
Sumarta
Mrázek
Wachsmann
Plop
Zrůst
Břečka
Charvát L.
Hajnal

Nominace na sobotu a neděli – 31.8. a 1.9.2019

Sobota – 31.8.2019
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: Rakovník, stadion Zátiší
Sraz: 9:15 na místě nebo 8:15 ZŠ Davle (jede se auty, proto prosíme rodiče o pomoc s odvozem od školy v Davli)
Začátek: 10:00
Soupeř: SK Rakovník
Nominace:
Kotrba
Charvát L.
Zrůst
Bartoš A.
Píša
Břečka
Hajnal
Jindra M.
Obermajer J.
Bulánek
Budil
Šolc
Samek
Bílý
Bžoch
Hanzlíková

Sobota – 31.8.2019
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Rakovník, stadion Zátiší
Sraz: 10:30 na místě nebo 8:15 ZŠ Davle (jede se auty, proto prosíme rodiče o pomoc s odvozem od školy v Davli)
Začátek: 11:40
Soupeř: SK Rakovník
Nominace:
Katz
Hejnic
Fojtů
Stehlík
Hanzlík
Fafejta
Sumarta
Jelínek
Muller M.
Novák
Brabenec
Záhora
Obermajer J.

Neděle – 1.9.2019
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 9:45 na místě
Začátek: 10:30
Soupeř: FK Lety
Nominace:
Vališ
Podzemský
Dobiáš
Maceška
Macho D.
Žemlička
Mytryuk
Dufek
Čech
Kočí
Doubek
Bartoš V.
Matoušek
Novák
Plop
Marhoul
Charvát T.
Jindra

Neděle – 1.9.2019
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 12:00 na místě
Začátek: 12:45
Soupeř: FK Lety
Nominace:
Kotrba
Marhoul
Matoušek
Bartoš V.
Čech
Novák
Píša
Charvát T.
Sumarta
Mrázek
Wachsmann
Plop
Zrůst
Břečka
Charvát L.
Hajnal

Neděle – 1.9.2019
Přátelské utkání starší přípravky
Místo: Měchenice
Sraz: 10:00 na místě
Začátek: 10:30
Soupeř: Zbraslav
Nominace:
Chyška J.
Neumann
Koudelka
Muller
Vybíral
Jechoutek
Karel Š.
Synek
Povalil

Nový rozpis tréninků od začátku školního roku!!!

Nový rozpis tréninků platný od začátku školního roku nebo viz příslušná kategorie!!!

Starší a mladší dorost – ročníky 2001 až 2004
Od 2.9.2018
vždy pondělí, středa a pátek od 17:30 na hřišti v Měchenicích.

Starší žáci – ročníky 2005 až 2007
Od 9.9.2019
ročník 2005-2006
pondělí od 17:30 na hřišti v Měchenicích (s dorostem)
úterý a čtvrtek od 16:00 na hřišti ve Štěchovicích.
ročník 2007
pondělí od 16:30 na hřišti ve Štěchovicích (s mladšími žáky)
úterý a čtvrtek od 16:00 na hřišti ve Štěchovicích.

Mladší žáci – ročníky 2008 + obeznámení hráči 2009
Od 9.9.2019
pondělí od 16:30 na hřišti ve Štěchovicích (společně s ročníkem 2007)
úterý a čtvrtek od 16:30 na hřišti ve Hvozdnici

Starší a mladší přípravky – ročníky 2009 až 2015
Od 2.9.2019
Vždy v pondělí, úterý a čtvrtek od 16:30 na hřišti v Davli.
Děti z družiny ve škole v Davli si odvádí trenér.
S jakýmkoliv dotazem ohledně kategorií přípravek se obracejte na trenéra pana Ševčíka na tel.: 737686970.

Dále upozorňujeme na povinnost pravidelného a včasného placení měsíčních příspěvků 600,-Kč!!!

Nominace na mistrovské utkání starších a mladších žáků – středa 28.8.2019

Středa – 28.8.2019
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: HVOZDNICE
Sraz: 16:15 na místě
Začátek: 17:00
Soupeř: ČLU Beroun
Nominace:
Kotrba
Charvát L.
Zrůst
Bartoš A.
Píša
Břečka
Hajnal
Jindra M.
Obermajer J.
Bulánek
Budil
Šolc
Samek
Bílý
Bžoch
Hanzlíková

Středa – 28.8.2019
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: HVOZDNICE
Sraz: 17:45 na místě
Začátek: 18:40
Soupeř: ČLU Beroun
Nominace:
Katz
Vomáčko
Hejnic
Fojtů
Stehlík
Hanzlík
Fafejta
Sumarta
Jelínek
Muller M.
Novák
Záhora
Obermajer J.

Nominace na neděli – 25.8.2019

Neděle – 25.8.2019
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 8:45 na místě
Začátek: 9:30
Soupeř: SK Rapid Psáry
Nominace:
Kotrba
Charvát L.
Zrůst
Bartoš A.
Píša
Břečka
Hajnal
Jindra M.
Obermajer J.
Bulánek
Budil
Šolc
Samek
Muller M.

Neděle – 25.8.2019
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 10:15 na místě
Začátek: 11:10
Soupeř: SK Rapid Psáry
Nominace:
Hrubý
Hejnic
Fojtů
Stehlík
Hanzlík
Fafejta
Sumarta
Jelínek
Muller M.
Novák
Fišer
Záhora
Obermajer J.

Neděle – 25.8.2019
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: SK Slaný
Sraz: 9:30 na místě nebo 8:30 ZŠ Davle.
Začátek: 10:15
Soupeř: SK Slaný
Nominace:
Vališ
Podzemský
Dobiáš
Maceška
Macho D.
Žemlička
Mytryuk
Dufek
Čech
Kočí
Doubek
Bartoš V.
Matoušek
Novák
Plop
Marhoul
Charvát T.
Jindra

Neděle – 25.8.2019
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: SK Slaný
Sraz: 11:45 na místě nebo 8:30 ZŠ Davle.
Začátek: 12:30
Soupeř: SK Slaný
Nominace:
Kotrba
Marhoul
Matoušek
Bartoš V.
Čech
Novák
Píša
Charvát T.
Sumarta
Mrázek
Wachsmann
Plop
Zrůst
Břečka
Charvát L.
Hajnal

NOVÝ ROZPIS TRÉNINKŮ PLATNÝ OD PONDĚLÍ 19.8.2019 do 1.9.2019

Rozpis tréninků po dobu prázdnin:

Starší a mladší dorost – ročníky 2001 až 2004
Vždy pondělí, středa a pátek od 17:30 na hřišti v Měchenicích.

Starší žáci – ročníky 2005 až 2007
Vždy úterý a čtvrtek od 16:00 na hřišti ve Štěchovicích.

Mladší žáci – ročníky 2008 + obeznámení hráči 2009
Vždy úterý a čtvrtek od 16:30 na hřišti ve Hvozdnici

Starší a mladší přípravky – ročníky 2009 až 2015
Vždy ve středu a pátek od 16:00 na hřišti v Měchenicích.

Od začátku školního roku bude rozpis tréninků upraven, zveřejněn bude v posledním prázdninovém týdnu.

Nominace na mistrovské utkání staršího a mladšího dorostu – neděle 18.8.2019

Neděle – 18.8.2019
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 9:45 na místě
Začátek: 10:30
Soupeř: TJ Baník Švermov
Nominace:
Vališ
Podzemský
Dobiáš
Maceška
Macho D.
Žemlička
Mytryuk
Dufek
Čech
Kočí
Doubek
Bartoš V.
Matoušek
Novák
Plop
Marhoul
Charvát T.
Jindra

Neděle – 18.8.2019
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 12:00 na místě
Začátek: 12:45
Soupeř: TJ Baník Švermov
Nominace:
Kotrba
Marhoul
Matoušek
Bartoš V.
Čech
Novák
Píša
Charvát T.
Sumarta
Mrázek
Wachsmann
Plop
Zrůst
Břečka
Charvát L.
Hajnal

INFO K SOUSTŘEDĚNÍ V BOROTÍNĚ – 12.8. AŽ 16.8.2019

LETNÍ FOTBALOVÉ SOUSTŘEDĚNÍ PFA:
Termín: pondělí až pátek – 12.8.2019 až 16.8.2019
Místo: Borotín
Sraz: v pondělí 12.8.2019 9:45 čerpací stanice Davle, 10:00 hromadný odjezd. Jede se auty, kdo může, toho prosíme o pomoc s odvozem dětí.
Konec: v pátek 16.8.2019 15:00 – 15:30 v Borotíně.
Cena: 3400,-Kč (platba před odjezdem)
POZOR – 400,-Kč Z CENY SOUSTŘEDĚNÍ JE NA NOVÝ, VYCHÁZKOVÝ KOMPLET PFA, KTERÝ OBSAHUJE POLO TRIKO A TRENÝRKY.
CENA TOHOTO KOMPLETU JE 800,-KČ, POLOVINU HRADÍ PFA.

Seznam důležitých věcí:
Předat při odjezdu:
1) Bezinfekčnost – Bezinfekčnost11-11-1-1-1-1
2) nezbytné léky + rozpis užívání
3)malé kapesné (dle uvážení)
4)kartičku pojištěnce nebo kopii.

Seznam věcí:
oblečení PFA
tréninkové vybavení
zápasové vybavení (chrániče)
kopačky
sálovky
tenisky
pantofle
8 x ponožky
8 x slipy (trenky)
1 x pyžamo
věci na trénink v hale i venku
věci na pobyt
kšiltovka
plavky
Kartáček na zuby, pasta na zuby, hřeben, šampon, mýdlo, ručník, repelent, papírové kapesníky
Tužka, blok
pytel na špinavé prádlo
pálku na pinčes + míčky
láhev na pití
Auto podsedák
V případě jakýchkoliv dalších dotazů či nejasností neváhejte kontaktovat trenéry.

PŘIHLÁŠENÍ NA SOUSTŘEDĚNÍ

Tak jako každé léto, tak i letos proběhne tradiční soustředění v Borotíně, pro všechny hráče ročníků 2001 až 2015.
Termín: 12.8.2019 – 16.8.2019
Cena: 3000,-Kč – platba při odjezdu.
PŘIHLÁŠKY: VŠICHNI HRÁČI MUSÍ BÝT KVŮLI ZAREZERVOVÁNÍ MÍSTA A JÍDLA DO 5.8.2019 PŘIHLÁŠENI. HLÁSIT SE MŮŽETE FORMOU SMS ZPRÁVY NA TELEFON 777171086, KAM UVEDETE JMÉNO HRÁČE A INFORMACI ŽE SE ZÚČASTNÍ SOUSTŘEDĚNÍ.
PRO HRÁČE KTEŘÍ SE Z JAKÝCHKOLIV DŮVODŮ NEMOHOU ZÚČASTNIT PLATÍ PODMÍNKA INFORMOVÁNÍ FORMOU SMS S DŮVODEM NEÚČASTI NA TENTÝŽ TELEFON 777171086.
V PŘÍPADĚ JAKÝCHKOLIV DOTAZŮ MŮŽETE TAKÉ VOLAT.