Nominace na PU ročníku 2000 – středa 4.3.2015

Středa – 4.3.2015
Přátelské utkání ročníku 2000
Místo: Meteor Kačerov
Sraz: 16:15 na místě nebo 15:45 ZŠ Davle
Začátek: 17:00
Soupeř: Bohemians 1905 (r.2000)
Nominace:
Šťástka
Bubeník
Patočka
Mucks
Kratochvíl
Dolejš
Artimovič
Novák
Honig
Stodola
Šoustal
Bartoň
Nominace bude doplněna

Nominace na PU ročníku 2001 – pondělí 2.3.2015

Pondělí – 2.3.2015
Přátelské utkání ročníku 2001
Místo: Motorlet
Sraz: 16:15 na místě nebo 15:45 ZŠ Davle
Začátek: 17:00
Soupeř: Motorlet Praha (r.2001)
Nominace:
Artimovič
Cienciala
Dobiáš
Candra
Hodosi
Linda
Obermajer
Štrach
Dolejš
Šreil
Maceška
Stracený
Rusnak
Lucyšyn

Nominace na utkani ZL starších žáků – sobota 28.2.2015

Sobota – 28.2.2015
Zimní liga starších žáků Jílové
Místo: Jílové
Sraz: 10:00 na místě nebo 9:45 ZŠ Davle
Začátek: 10:45
Soupeř: Jílové dorost
Nominace:
Šmejc
Sunegh
Šťástka
Bubeník
Patočka
Mucks
Kratochvíl
Šum M.
Kurka
Macho V.
Dolejš
Hodosi
Artimovič
Obermajer
Novák
Honig
Stodola
Molík

Nominace U13, U14 a U15 na středu a čtvrtek – 25.2 a 26.2.2015

Středa – 25.2.2015
Přátelské utkání ročníku 2001
Místo: Meteor Kačerov
Sraz: 16:15 na místě nebo 15:45 ZŠ Davle
Začátek: 17:00
Soupeř: Bohemians 1905 (r.2001)
Nominace:
Artimovič
Cienciala
Dobiáš
Candra
Hodosi
Linda
Obermajer
Štrach
Dolejš
Šreil
Maceška
Stracený
Rusnak
Lucyšyn

Čtvrtek – 26.2.2015
Přátelské utkání ročníku 2000
Místo: SK Slavia Praha – Eden
Sraz: 14:15 na místě nebo 13:45 ZŠ Davle
Začátek: 15:00
Soupeř: SK Slavia Praha (r.2000)
Nominace:
Všichni hráči ročníku 2000 + Artimovič, Hodosi, Dolejš

Čtvrtek – 26.2.2015
Přátelské utkání ročníku 2002
Místo: Aritma Praha, Nad Lávkou 5, Praha 6 Vokovice
Sraz: 16:20 na místě
Začátek: 17:00
Soupeř: Aritma Praha (r.2002)
Nominace:
Novotný T.
Šreil
Janauer
Šum
Hlaveš
Schánilec
Dufek
Stracený L.
Jindra
Maceška
Teska
Kočí
Hájek
Stracený F.

Nominace na sobotu 21. 2.

Sobota 21. 2. U15, starší žáci                                                                                                       Místo: Jílové                                                                                                                             Začátek: 9:00                                                                                                                                      Soupeř: Dolní Břežany                                                                                                                      Nominace: Šmejc, Sunegh, Štástka, Bubeník, Patočka, Mucks, Kratochvíl, Novák, Hönig, Šum, Havlík, Kurka, Stodola, Macho V., Molík      

Sobota – 21. 2. , U14,  starší žáci                                                                                                      Místo: ÚMT Horní Měcholupy                                                                                                           Sraz: 11:45, Davle u školy, nebo 12:30 na místě                                                                            Začátek: 13:15                                                                                                                                    Soupeř: Meteor Praha                                                                                                                       Nominace: Artimovič J, Ciencala E., Dobiaš J., Candra L., Hodosi O., Linda M., Obermajer P., Štrach M., Dolejš J., Maceška A., Stracený L., Šreil M.

Sobota – 21. 2., halový turnaj ročníku 2008 a mladší                                                                 Místo: Sportovní hala Zličín, Na Radosti 242, Praha 5                                                                   Sraz: 7:10 Davle u školy, nebo 7:45 na místě                                                                                 Nominace: Kolmanová, Bžoch, Obermajer, Fafejta, Hrdlovič, Chyška, Stehlík, Šmída, Kopečný, Stárek

Každý hráč zaplatí 100 Kč.                                                                                        

 

 

Nominace na čtvrtek až neděli – 12.2. až 15.2.2015

Čtvrtek – 12.2.2015
Přátelské utkání ročníku 2001
Místo: SK Slavia Praha – Eden
Sraz: 14:15 na místě nebo 13:45 ZŠ Davle
Začátek: 15:00
Soupeř: SK Slavia Praha r.2001
Nominace:
Všichni hráči ročníku 2001 + Maceška, Stracený, Šreil, Dolejš

Sobota – 14.2.2015
Halový turnaj ročníku 2006 a mladších
Místo: Sportovní hala Eden Beroun, ulice Pod Homolkou 1482
Sraz: 7:30 na místě nebo 6:45 ZŠ Davle
Začátek: 8:00
Konec: cca 14:00
Nominace:
Každý hráč zaplatí startovné 100,-Kč.
Bartoš A.
Kouba
Juřenčák
Kotrba
Hajnal
Břečka
Bulánek
Samek
Bílý
Koprnický

Sobota – 14.2.2015
Zimní liga starších žáků Jílové
Místo: Jílové
Sraz: 10:00 na místě nebo 9:45 ZŠ Davle
Začátek: 10:45
Soupeř: Kostelec dorost
Nominace:
Šmejc
Sunegh
Šťástka
Bubeník
Patočka
Mucks
Kratochvíl
Šum M.
Havlík
Kurka
Macho V.
Dolejš
Hodosi
Linda
Obermajer

Neděle – 15.2.2015
Halový turnaj ročníku 2008 a mladších
Místo: Sportovní hala Králův Dvůr, ulice Nad stadionem 250
Sraz: 9:00 na místě nebo 8:15 ZŠ Davle
Začátek: 9:30
Konec: cca 13:00
Nominace:
Každý hráč zaplatí startovné 100,-Kč.
Kolmanová
Bžoch
Obermajer
Fafejta
Hrdlovič
Chyška
Stehlík
Šmida
Kopečný
Starek

Neděle – 15.2.2015
Turnaj starší přípravky – venkovní
Místo: Jílové – umělá tráva
Sraz: 9:00 na místě nebo 8:45 ZŠ Davle
Konec: cca 13:00
Nominace:
Každý hráč zaplatí startovné 100,-Kč.
Valín
Novák
Matoušek
Nepraš
Tesař
Ctibor
Ježdík
Bílý
Mrázek
Kouba
Bartoš A.

Program na úterý – 10.2.2015

Úterý – 10.2.2015

Ročníky 2002 a 2003 plavání – sraz 17:15 před Aquapark Barrandov (každý hráč zaplatí 50,-Kč).

Ročník 1999 a 2000 zápas zimní ligy v Jílovém – sraz 17:00 Jílové nebo 16:30 ZŠ Davle, začátek – 17:30.
Nominace:
Šmejc
Sunegh
Šťástka
Bubeník
Patočka
Mucks
Kratochvíl
Novák
Honig
Šum M.
Havlík
Kurka
Stodola
Macho V.
Molík

Ročník 2001 trénink Jílové – sraz 16:15 Jílové nebo 16:00 ZŠ Davle, konec tréninku 17:30 (někteří hráči budou následně hrát zápas za ročník 2000)

Nominace na víkend – 7.2. až 8.2.2015

Zápas zimní ligy ročníku 2000 je přesunut na úterý 10.2.2015 od 17:30 na hřišti v Jílovém.

Sobota – 7.2.2015
zimní liga ročníku 2001
Místo: SK Meteor Kačerov
Sraz: 12:15 na místě nebo 11:45 ZŠ Davle
Začátek: 13:00
Soupeř: Slavia Praha
Nominace:
Všichni hráči ročníku 2001 + Maceška, Stracený, Šreil, Dolejš

Neděle – 8.2.2015
přípravné utkání ročníku 2002
Místo: Jílové
Sraz: 14:15 na místě
Začátek: 15:00
Soupeř: Viktoria Žižkov
Nominace:
Novotný
Hájek
Maceška
Kočí
Šreil
Janauer
Půlpán
Šum
Dolejš
Hlaveš
Schánilec
Dufek
Stracený
Teska
Jindra