Nominace na pátek až neděli – 7.9. až 9.9.2018

Pátek – 7.9.2018
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Davle
Sraz: NEJPOZDĚJI 16:15 na místě
Začátek: 17:00
Soupeř: Dobřichovice/Lety
Nominace:
Sumarta D.
Jelínek
Hrdlovič
Stárek
Hrubý
Stehlík
Fojtů N.
Chyška
Koudelka
Neumann
Muller V.
Záhora
Chapoupak
Povalil
Pína
+ hráči Štěchovic

Sobota – 8.9.2018
Mistrovský turnaj mladší přípravky
Místo: Kamenný Přívoz
Sraz: 9:30 na místě.
Začátek: 10:00
Konec:cca 13:30
Hraje se turnajovým způsobem
Nominace:
Nominace bude doplněna nebo oznámena trenérem!!!
Chyška J.
Karel Š.
Jechoutek
Štola
Kotáb
Zvěřina M.
Zvěřina J.
Vybíral Václav
Vybíral Vojtěch
Nádvorník
Stárková
Vojík
Synek

Sobota – 8.9.2018
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 8:30 na místě.
Začátek: 9:30
Soupeř: FC Velim
Nominace:
Obermajer
Třeček
Artimovič
Dobiáš
Krůta
Maceška
Janauer
Dufek
Vališ
Macho D.
Kočí
Čech
Doubek
Stodola
Havlík

Sobota – 8.9.2018
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 10:45 na místě.
Začátek: 11:45
Soupeř: FC Velim
Nominace:
Vališ
Kočí
Janauer
Čech
Šum
Mytryuk
Matoušek
Marhoul
Bartoš V.
Baštýř
Doubek
Mrázek
Dufek

Neděle – 9.9.2018
Mistrovské utkání mladších žáků B
Místo: Hradištko
Sraz: NEJPOZDĚJI 9:15 na místě
Začátek: 10:00
Soupeř: Hradištko
Nominace:
Pytková
Fišer
Vojtíšek
Budil
Bžoch
Obermajer
Jindra
Muller M.
Sumarta
Jelínek
Fojtů N.
Stehlík
Hrdlovič
Hanzlík

Neděle – 9.9.2018
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 9:00 na místě
Začátek: 10:00
Soupeř: ČLU Beroun
Nominace:
Kotrba
Hrabě
Charvát L.
Jurkevič
Mrázek
Novák
Sumarta
Wachsmann
Matoušek
Homola
Bulánek
Erbek
Píša
Břečka
Sajdok
Křivonoska
Charvát T.

Neděle – 9.9.2018
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 11:00 na místě
Začátek: 11:40
Soupeř: ČLU Beroun
Nominace:
Kotrba
Břečka
Charvát L.
Bartoš A.
Hajnal
Šolc
Muller M.
Bžoch
Jindra
Budil
Obermajer

Nominace dorostů a žáků na neděli – 2.9.2018

Neděle – 2.9.2018
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: FK Králův Dvůr
Sraz: 8:30 na místě nebo 7:45 ZŠ Davle. (prosíme o pomoc s odvozem)
Začátek: 9:30
Soupeř: FK Králův Dvůr
Nominace:
Obermajer
Třeček
Artimovič
Dobiáš
Krůta
Maceška
Janauer
Dufek
Vališ
Macho D.
Kočí
Čech
Doubek
Stodola
Havlík

Neděle – 2.9.2018
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: FK Králův Dvůr
Sraz: 10:30 na místě nebo 7:45 ZŠ Davle. (prosíme o pomoc s odvozem)
Začátek: 11:45
Soupeř: FK Králův Dvůr
Nominace:
Vališ
Kočí
Janauer
Čech
Šum
Mytryuk
Matoušek
Marhoul
Bartoš V.
Baštýř
Doubek
Mrázek
Dufek

Neděle – 2.9.2018
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: Vestec
Sraz: 8:30 na místě nebo 7:45 ZŠ Davle (prosíme o pomoc s odvozem)
Začátek: 9:15
Soupeř: TJ Viktoria Vestec
Nominace:
Kotrba
Charvát L.
Jurkevič
Mrázek
Mytryuk
Novák
Sumarta
Wachsmann
Matoušek
Homola
Bulánek
Erbek
Píša
Břečka
Hajnal
Saydok

Neděle – 2.9.2018
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Vestec
Sraz: 9:45 na místě nebo 7:45 ZŠ Davle (prosíme o pomoc s odvozem)
Začátek: 10:55
Soupeř: TJ Viktoria Vestec
Nominace:
Kotrba
Břečka
Charvát L.
Bartoš A.
Hajnal
Šolc
Muller M.
Bžoch
Jindra
Budil

Rozpis tréninků po dobu letních prázdnin – platný od 13.8.2018

Dorost
Vždy v pondělí, středu a pátek od 17:30 do 19:00 Měchenice.

Žáci (ročníky 2004 až 2007)
Úterý, čtvrtek a pátek od 16:00 do 17:15 Štěchovice

Starší přípravka (ročníky 2008 a 2009)
Úterý a čtvrtek od 16:30 do 17:45 Davle

Mladší přípravka (ročníky 2010 až 2013)
Úterý a čtvrtek od 16:30 do 17:45 Davle

Další úprava tréninkového plánu proběhne v průběhu měsíce září, po zveřejnění rozvrhů škol.

SOBOTNÍ ZÁPAS ZIMNÍ LIGY PFA 01 A 02 ZRUŠEN!

Tento zápas se odehraje na soustředění v Borotíně.

SOUSTŘEDĚNÍ BOROTÍN

25. 1. – 29. 1. 2016 (PONDĚLÍ – PÁTEK) – soustředění Borotín

V době tohoto soustředění neprobíhají v Davli žádné tréninky!!!

Cena: 2800,-Kč. Vybírat se bude při odjezdu, kdo neplatil na účet.
Odjezd na soustředění bude v pondělí 25. 1. v 10:00 od benzinové stanice v Davli (sraz pro ty, kteří jedou po vlastní ose bude mezi 11. a 11:30 před sportovní halou Borotín – prosíme pokud jedete sami o nahlášení)
Odjezd ze soustředění bude v pátek 29. 1. 2016 v 15:30 z Borotína.
Doprava: Vlastní – prosíme kdo může, aby nám pomohl s odvozem

Seznam důležitých věcí:
Při odjezdu vybírá pí Matoušková:
1) bezinfekčnost – Bezinfekčnost1
2) nezbytné léky + rozpis užívání
3) malé kapesné (dle uvážení)
4) kartičku pojištěnce nebo kopii.

Věci s sebou:
8 x ponožky
8 x slipy (trenky)
2 x teplé spodní prádlo
1 x pyžamo
1 x tepláky domácí
2 x tepláky venkovní (nebo šusťáky)
1 x oteplovačky
1 x zimní bunda
1 x zimní čepice
2 x zimní rukavice
1 x zimní boty
1 x bačkory
1 x kopačky
1 x sálovky
chrániče
věci na trénink v hale i venku
věci na pobyt + pantofle
hygienické potřeby + pytel na špinavé prádlo
pálku na pinčes + míčky
zápisník a propisku
láhev na pití
auto podsedák

Zakázány jsou:
mobily
elektronické hry

Tréninky ročníků 2001, 2002 a 2004

2001 a 2002:
Úterý 24.11.2015 – plavání Barrandov – sraz 17:00 škola Davle nebo 17:30 na místě.
Čtvrtek 26.11.2015 UMT Jílové – od 16:30 sraz u školy v 15:45
Neděle 29.11.2015 UMT Jílové – od 13:00 sraz u školy v 12:15

2004:
Pondělí 23.11.2015 Štěchovice od 16:00
Čtvrtek 26.11.2015 Štěchovice od 16:00
Úterý 1.12.2015 plavaní Barrandov 17:30 na místě nebo 16:45 davle čerpací stanice.

Nominace na pátek až neděli – 18. až 20.9.2015

Pátek – 18.9.2015
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Hvozdnice
Sraz: 15:45 na místě
Začátek: 16:30
Soupeř: Čisovice
Nominace:
Kotrba
Bulánek
Bílý
Ježdík
Bartoš A.
Břečka
Hajnal
Samek
Píša

Sobota – 19.9.2015
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Dobříč
Sraz: 9:30 Dobříč nebo 9:00 ZŠ Davle
Začátek: 10:00
Soupeř: Dobříč/Nučice
Nominace:
Juřenčák
Pánik
AndreS t.
Jenčík
Bulánek
Břečka
Hajnal
Kotrba
Ctibor
Samek

Sobota – 19.9.2015
Mistrovské utkání dorostu
Místo: Rudná
Sraz: 9:00 Rudná nebo 8:30 ZŠ Davle
Začátek: 10:00
Soupeř: Rudná/Č.Újezd
Nominace:
Johánek
Šmejc
Macho V.
Macho D.
Hájek P.
Havlík
Kurka
Molík
Pilát
Sunegh
Tošnar
Krůta
Hajný
Podzemský
Marjeník
Prachař
Artimovič
Rusnák

Sobota – 19.9.2015
Mistrovský turnaj mladší přípravky
Místo: Štěchovice
Sraz: 8:45 na místě
Začátek: 9:30
Konec: cca 13:30
Hraje se turnajovým způsobem
Nominace:
Bžoch
Šmida
Obermajer J.
Kolmanová
Fafejta
Kopečný
Stehlík
Stárek
Hrdlovič
Andres L.
Petschl J.
Chyška
Hrubý

Neděle – 20.9.2015
Mistrovské utkání ročníku 2003
Místo: Štěchovice
Sraz: 9:00 Štěchovice
Začátek: 10:00
Soupeř: AC Sparta Praha
NOMINACE BUDE UPRAVENA NA PŘEDZÁPASOVÉM TRÉNINKU
Nominace:
Bartoš
Čech
Mrázek
Jurkevič
Porš
Nováček
Bílý
Muller
Valín
Šírl
Kaše
Huňka
Hrabák
Wegmann
Torrisi
Novotný
Píša
Novák
Nepraš
Matoušek

Neděle – 20.9.2015
Mistrovské utkání ročníku 2004
Místo: Štěchovice
Sraz: 10:30 Štěchovice
Začátek: 11:45
Soupeř: AC Sparta Praha
NOMINACE BUDE UPRAVENA NA PŘEDZÁPASOVÉM TRÉNINKU
Nominace:
Nepraš
Novák
Matoušek
Bílý
Ježdík
Mrázek
Valín
Píša
Sumarta
Petschl D.
Novotný
Huňka
Fišer
Homola
Kureš
Charvát
Blížil
Váňa
Slavík
Šmejkal
Plop
Bodlák
Wegmann
Jurkevič
Černý

Neděle – 20.9.2015
Mistrovské utkání ročníku 2001
Místo: Jiřetín p. Jedlovou
Sraz: 6:25 čerpací stanice Davle
Začátek: 10:00
Soupeř: FAŠV
Každý hráč, rodič i fanoušek zaplatí cestovné 100,-Kč.
NOMINACE BUDE UPRAVENA NA PŘEDZÁPASOVÉM TRÉNINKU
Nominace:
Bartoň
Třeček
Artimovič
Candra
Rusnak
Cienciala
Macho
Hodosi
Linda
Krůta
Lucyšyn
Obermajer
Pokorný
Šreil
Maceška
Hájek

Neděle – 20.9.2015
Mistrovské utkání ročníku 2002
Místo: Jiřetín p. Jedlovou
Sraz: 6:25 čerpací stanice Davle
Začátek: 11:45
Soupeř: FAŠV
Každý hráč, rodič i fanoušek zaplatí cestovné 100,-Kč.
NOMINACE BUDE UPRAVENA NA PŘEDZÁPASOVÉM TRÉNINKU
Nominace:
Novotný
Hájek
Hlaveš
Janauer
Maceška
Pěchota
Půlpan
Stracený F.
Šreil
Teska
Dufek
Schánilec
Stracený L.
Kočí

Nominace na sobotu 30. 5. pro ročníky 2000, 2001, 2002 a 2003

Sobota 30. 5. – mistrovské utkání ročníku 2000

  • Místo: Rokycany
  • Sraz 9 hod na místě nebo 7:45 Davle u čerpací stanice
  • Jede se autama, každý hráč zaplatí 100 Kč jako příspěvek na dopravu
  • Začátek : 10 hodin
  1. Šťástka
  2. Stodola
  3. Bubeník
  4. Mucks
  5. Novák
  6. Hönig
  7. Šoustal
  8. Artimovič
  9. Dobiáš
  10. Hodosi
  11. Linda
  12. Rusnák
  13. Dolejš
  14. Bartoň

Sobota 30. 5. – mistrovské utkání ročníku 2001

  • Místo: Rokycany
  • Sraz 10:45 na místě
  • Začátek: 11:45
  1. Bartoň
  2. Artimovič
  3. Ciencala
  4. Dobiáš
  5. Hodosi
  6. Krůta
  7. Linda
  8. Lucyšyn
  9. Macho
  10. Rusnák
  11. Štrach
  12. Dolejš
  13. Maceška

 

Sobota 30. 5. – mistrovské utkání ročníku 2002

  • Místo: Příbram
  • Sraz v 9 hodin na místě

Průcha
Janauer
Hájek
Dufek
Stracený L.
Teska
Hlaveš
Kočí
Matoušek
Šreil

Sobota 30. 5. – mistrovksé utkání ročníku 2003

  • Místo: Příbram
  • Sraz: 10:45 na místě

Šírl
Bartoš V.
Bartoš K.
Hrabák
Muller
Čech
Topinka
Marhoul
Novák
Mrázek
Nováček
Žemlička
Bílý
Píša