Nominace na utkání zimní ligy ročníku 2002 – sobota 14.1.2017

Sobota – 14.1.2017
Utkání zimní ligy ročníku 2002
Místo: SK GORDIC Praha Kačerov, Za mlýnem 101, 14700 Praha, Braník
Sraz: 11:30 na místě
Začátek: 12:30
Soupeř: Dukla JM
Nominace:
Borka
Vališ
Stracený L.
Kočí
Hájek
Šreil
Janoušek
Janauer
Dufek
Teska
Schánilec
Šum
Pěchota
Dvořák
Maceška
Pešl
Stracený F.
Lastovecki

SOUSTŘEDĚNÍ PFA – 23.1. až 27.1.2017

Ročníky narození 2002 až 2004:
Místo: TJ Spartak Soběslav, Nová 409/2, 392 01 Soběslav
Termín: pondělí 23.1.2017 až pátek 27.1.2017
Odjezd: v pondělí 23.1.2017 v 9:00 od čerpací stanice Davle
Konec: v pátek 27.1.2017 v 15:00 v Soběslavi.
Doprava: VLASTNÍ (po domluvě možnost odvozu někým z rodičů nebo trenérů)
Cena: 3500,-Kč (platba v hotovosti při odjezdu)
Seznam věcí potřebných na soustředění bude zveřejněn v týdnu před jeho uskutečněním.

Ročníky narození 2005 až 2011:
Místo: Borotín
Termín: pondělí 23.1.2017 až pátek 27.1.2017
Odjezd: v pondělí 23.1.2017 v 10:00 od čerpací stanice Davle
Konec: v pátek 27.1.2017 v 15:00 v Borotíně.
Doprava: VLASTNÍ (po domluvě možnost odvozu někým z rodičů nebo trenérů)
Cena: 3000,-Kč (platba v hotovosti při odjezdu)
Seznam věcí potřebných na soustředění bude zveřejněn v týdnu před jeho uskutečněním.

Nový rozpis tréninků platný od 9.1.2017

Starší a mladší dorost (ročníky 1998 až 2001):
Úterý od 16:30 UMT Radotín
Pátek od 18:00 UMT Radotín

Starší žáci (ročníky 2002 a 2003)
Pondělí od 16:30 UMT Radotín
Úterý od 16:30 UMT Radotín
Čtvrtek od 17:00 Gymnastika, malá tělocvična Davle
Pátek od 16:30 UMT Radotín

Mladší žáci (ročníky 2004 a 2005)
Pondělí od 16:00 do 17:00 Spirit Davle
Úterý od 16:30 do 18:00 tělocvična Štěchovice
Čtvrtek od 15:30 do 17:00 Davle Hala
Pátek od 16:30 do 18:00 UMT Radotín

Starší přípravka (ročníky 2006 a 2007)
Úterý od 15:45 do 17:00 hala Davle
Pátek od 13:30 do 15:00 hala Davle

Mladší přípravka (ročníky 2008 až 2001)
Úterý od 15:00 do 16:15 hala Davle
Čtvrtek od 13:30 do 15:00 hala Davle

Nominace na sobotu a neděli – 7.1.2017 a 8.1.2017

Sobota – 7.1.2017
Utkání zimní ligy ročníku 2002
Místo: SK GORDIC Praha Kačerov, Za mlýnem 101, 14700 Praha, Braník
Sraz: 11:30 na místě
Začátek: 12:30
Soupeř: ČAFC Praha
Nominace:
Borka
Vališ
Stracený L.
Kočí
Hájek
Šreil
Janoušek
Janauer
Dufek
Teska
Schánilec
Šum
Pěchota
Dvořák
Maceška
Pešl
Stracený F.

Neděle – 8.1.2017
Turnaj ročníku 2008
Místo: Jeneč, Lidická 210 (sportovní hala – sálová obuv)
Sraz: 11:30 na místě
Začátek: 12:00
Konec: cca 18:00
Každý hráč zaplatí startovné 100,-Kč.
Nominace:
Hrubý
Jelínek
Kopečný
Hrdlovič
Stehlík
Fafejta
Stárek
Sumarta D.
Záhora

POZOR DŮLEŽITÉ – PLATBY PŘÍSPĚVKŮ

Vážení rodiče hráčů a hráči, členové Povltavské fotbalové akademie.

V probíhající sezoně 2014/2015 jsou naše týmy U15-U12 účastníky nejvyšší žákovské soutěže, dále se zúčastňují turnajů a jiných zápasů, ostatní týmy U11 – U6 jsou účastníky regionálních soutěží a turnajů. Vše samozřejmě je velmi organizačně náročné a též nákladné.
Pro probíhající sezonu byly odsouhlaseny hráčské příspěvky ve výši 600,- Kč měsíčně ( srpen 2014 až červen 2015), pro více hráčů z jedné rodiny a pro některé hráče se střídavým startem byla dohodnuta výše příspěvků dle individuální dohody s vedením PFA (POKUD NE, UČIŇTE TAK PROSÍM IHNED S PANÍ SEKRETÁŘKOU Krausová Adéla 724 059 177)
V nejbližší době budou rodiče hráčů, kteří ještě plně neuhradili členské příspěvky, kontaktováni s uvedením výše nedoplatků (včetně měsíce února 2015) k doplacení. Žádáme vás o pečlivost při platbách a včasnou úhradu (při platbě do textu uvést Příjmení a jméno hráče/hráčů). Jde o peníze, které se využívaly, využívají a budou využívat pro sportovní činnost vašich dětí!
Číslo účtu pro platbu – 2600432199/2010

Zároveň připomínáme, že do 25.2. 2015 musí být uhrazeny i povinné členské příspěvky FAČR – mládež do 15 let 100,- Kč a ostatní 200,- Kč.
Tyto částky můžete ihned posílat na účet PFA: …, případně předávat trenérům a vedoucím jednotlivých týmů.

Realizační tým

Realizační tým – trenéři

Šéftrenér: Mráz Lukáš, 603 48 47 59

Trenér: Fafejta František, 606 38 56 79

Trenér: Fafejta Michal, 777 17 10 86

Trenér: Kunc Vladimír, 602 30 36 16

Realizační tým – administrativa

Předseda VV: Busta Zbyněk

Sekretář: Krausová Adéla, 724 059 177