Nominace na PU starších žáků – středa 6.5.2015

Středa – 6.5.2015
Přátelské utkání starších žáků
Místo: Davle
Sraz: 16:45 hřiště Davle
Začátek: 17:30
Soupeř: Bohemians 1905
Nominace:
Bartoň
Bubeník
Stodola
Novák
Šťástka
Šoustal
Mucks
Kratochvíl
Honig
Patočka
Artimovič
Dobiáš
Hodosi
Linda
Rusnak
Candra

Následující program starších žáků – ročníky 2000 a 2001

Následující program starších žáků – ročníky 2000 a 2001:

Pondělí 4.5.2015 – VOLNO
Úterý 5.5.2015 – Trénink Hvozdnice od 17:00
Středa 6.5.2015 – Přátelské utkání ročníku 2000/2001 – Bohemians 1905 – hřiště Davle – začátek 17:30.
Čtvrtek 7.5.2015 – Trénink Hvozdnice od 17:00
Pátek 8.5.2015 – Mistrovské utkání na Tempu Praha – začátek 12:00 ročník 2000 a 13:45 ročník 2001.

NOMINACE BUDOU DOPLNĚNY.

Nominace na pátek až neděli – 1.5. až 3.5.2015

Pátek – 1.5.2015
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Hvozdnice
Sraz: 13:30 Hvozdnice
Začátek: 14:00
Soupeř: Hradištko
Nominace:
Samek
Bulánek
Kureš
Koprnický
Petschl D.
Ctibor
Kotrba
Břečka
Hajnal
Kouba

Sobota – 2.5.2015
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: D.Jirčany
Sraz: 9:00 ZŠ Davle nebo 9:30 D.Jirčany
Začátek: 10:00
Soupeř: D.Jirčany
Nominace:
Nepraš
Matoušek
Bílý
Ježdík
Kouba
Mrázek
Tesař
Valín
Novák
Bartoš A.

Neděle – 3.5.2015
mistrovské utkání ročníku 2000
Místo: Písek – UMT
Sraz: 9:00 na místě nebo 7:30 ZŠ Davle
Začátek: 10:00
Soupeř: Písek
Jede se auty, prosíme všechny kteří mohou aby nám pomohli s odvozem od školy
Nominace:
Bartoň
Bubeník
Stodola
Novák
Šťástka
Šoustal
Mucks
Kratochvíl
Honig
Patočka
Artimovič
Havlík
Dobiáš
Hodosi
Linda
NOMINACE BUDE UPRAVENA NA PŘEDZÁPASOVÉM TRÉNINKU.

Neděle – 3.5.2015
mistrovské utkání ročníku 2001
Místo: Písek – UMT
Sraz: 10:45 na místě nebo 7:30 ZŠ Davle
Začátek: 11:45
Soupeř: Písek
Jede se auty, prosíme všechny kteří mohou aby nám pomohli s odvozem od školy
Nominace:
Bartoň
Průcha
Dolejš
Maceška
Cienciala
Lucyšyn
Linda
Hodosi
Dobiáš
Artimovič
Macho
Rusnak
Štrach
Krůta
Šreil
Stracený L.
NOMINACE BUDE UPRAVENA NA PŘEDZÁPASOVÉM TRÉNINKU.

Neděle – 3.5.2015
mistrovské utkání ročníku 2002
Místo: Bohemians 1905 – LOKO Vršovice
Sraz: 9:00 na místě
Začátek: 10:00
Soupeř: Bohemians 1905
Nominace:
NOMINACE BUDE DOPLNĚNA

Neděle – 3.5.2015
mistrovské utkání ročníku 2003
Místo: Bohemians 1905 – LOKO Vršovice
Sraz: 10:45 na místě
Začátek: 11:45
Soupeř: Bohemians 1905
Nominace:
NOMINACE BUDE DOPLNĚNA

Nominace na sobotu a neděli – 25.4 a 26.4.2015

Sobota – 25.4.2015
Mladší přípravka
Místo: Štěchovice
Sraz: 9:00 hřiště Štěchovice
Začátek: 9:30
Konec: cca 13:00
Hraje se turnajovým způsobem.
Nominace:
Kotrba
Břečka
Kouba
Hajnal
Bartoš
Juřenčák
Páník
Andres T.
Andres L.
Kolmanová
Bžoch
Šmida
Kopečný
Fafejta
Obermajer
Chyška
Stehlík
Stárek
Hrdlovič
Hrubý

Sobota – 25.4.2015
mistrovské utkání ročníku 2000
Místo: Jíloviště
Sraz: 9:00 na místě nebo 8:00 ZŠ Davle
Začátek: 10:00
Soupeř: Rokycany
Nominace:
Bartoň
Bubeník
Stodola
Novák
Šťástka
Šoustal
Mucks
Kratochvíl
Honig
Patočka
Artimovič
Havlík
Dobiáš
Hodosi
Linda
NOMINACE BUDE UPRAVENA NA PŘEDZÁPASOVÉM TRÉNINKU.

Sobota – 25.4.2015
mistrovské utkání ročníku 2001
Místo: Jíloviště
Sraz: 10:45 na místě nebo 8:00 ZŠ Davle
Začátek: 11:45
Soupeř: Rokycany
Nominace:
Bartoň
Průcha
Dolejš
Maceška
Cienciala
Lucyšyn
Linda
Hodosi
Dobiáš
Artimovič
Macho
Rusnak
Štrach
Krůta
Šreil
Stracený L.
NOMINACE BUDE UPRAVENA NA PŘEDZÁPASOVÉM TRÉNINKU.

Neděle – 26.4.2015
mistrovské utkání ročníku 2002
Místo: Štěchovice
Sraz: 9:00 na místě
Začátek: 10:00
Soupeř: České Budějovice
Nominace:
NOMINACE BUDE DOPLNĚNA

Neděle – 26.4.2015
mistrovské utkání ročníku 2003
Místo: Štěchovice
Sraz: 10:45 na místě
Začátek: 11:45
Soupeř: České Budějovice
Nominace:
Šírl
Hrabák
Bartoš V.
Bartoš K.
Muller
Čech
Marhoul
Mrázek
Žemlička
Nováček
Topinka
Píša
Bílý
Novák
Pulpán
Kouba
Valín
NOMINACE BUDE DOPLNĚNA

Nominace na pátek až sobotu – 17.4. až 18.4.2015

Pátek – 17.4.2015
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Průhonice
Sraz: 15:45 ZŠ Davle nebo 16:30 Průhonice
Začátek: 17:00
Soupeř: Průhonice
Nominace:
Nepraš
Matoušek
Bílý
Ježdík
Kouba
Mrázek
Tesař
Valín

Pátek – 17.4.2015
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Hvozdnice
Sraz: 16:15 Hvozdnice
Začátek: 17:00
Soupeř: Zvole
Nominace:
Samek
Bulánek
Kureš
Petschl D.
Ctibor
Kotrba
Břečka
Hajnal
Bartoš

Sobota – 18.4.2015
Mladší přípravka
Místo: Davle
Sraz: 9:00 hřiště Davle
Začátek: 9:30
Konec: cca 13:00
Hraje se turnajovým způsobem.
Nominace:
Kotrba
Břečka
Kouba
Hajnal
Bartoš
Juřenčák
Páník
Andres T.
Andres L.
Kolmanová
Bžoch
Šmida
Kopečný
Fafejta
Obermajer
Chyška
Stehlík
Stárek
Hrdlovič
Hrubý

Sobota – 18.4.2015
mistrovské utkání ročníku 2000
Místo: Radotín UMT
Sraz: 9:00 na místě nebo 8:15 ZŠ Davle
Začátek: 10:00
Soupeř: Karlovy Vary
Nominace:
Bartoň
Bubeník
Stodola
Novák
Šťástka
Šoustal
Mucks
Kratochvíl
Honig
Patočka
Artimovič
Havlík
Dobiáš
Hodosi
Linda
NOMINACE BUDE UPRAVENA NA PŘEDZÁPASOVÉM TRÉNINKU.

Sobota – 18.4.2015
mistrovské utkání ročníku 2001
Místo: Radotín UMT
Sraz: 10:45 na místě nebo 8:15 ZŠ Davle
Začátek: 11:45
Soupeř: Karlovy Vary
Nominace:
Bartoň
Průcha
Dolejš
Maceška
Cienciala
Lucyšyn
Linda
Hodosi
Dobiáš
Artimovič
Macho
Rusnak
Štrach
NOMINACE BUDE UPRAVENA NA PŘEDZÁPASOVÉM TRÉNINKU.

Sobota – 18.4.2015
mistrovské utkání ročníku 2002
Místo: Rokycany – ZŠ Jižní předměstí UMT
Sraz: 7:30 čerpací stanice Davle
Začátek: 10:00
Soupeř: Rokycany
Každý hráč, rodič nebo fanoušek zaplatí cestovné 100,-Kč.
Upozorňujeme že všichni hráči povinně pojedou s týmem autobusem!!!
Nominace:
Průcha
Janauer
Maceška
Šreil
Hájek
Dufek
Stracený L.
Matoušek
Kočí
Hlaveš
Teska
Šum
Schánilec
NOMINACE BUDE DOPLNĚNA

Sobota – 18.4.2015
mistrovské utkání ročníku 2003
Místo: Rokycany – ZŠ Jižní předměstí UMT
Sraz: 7:30 čerpací stanice Davle
Začátek: 11:45
Soupeř: Rokycany
Každý hráč, rodič nebo fanoušek zaplatí cestovné 100,-Kč.
Upozorňujeme že všichni hráči povinně pojedou s týmem autobusem!!!
Nominace:
Valín
Šírl
Nováček
Čech
Muller
Bartoš K.
Hrabák
Pulpán
Bílý
Mrázek
Marhoul
Píša
Žemlička
Kouba
NOMINACE BUDE DOPLNĚNA

Nominace na pátek až neděli – 10.4. až 12.4.2015

Pátek – 10.4.2015
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Hvozdnice
Sraz: 16:15 Hvozdnice
Začátek: 17:00
Soupeř: Jesenice A
Nominace:
Nepraš
Novák
Matoušek
Bílý
Ježdík
Kouba
Mrázek
Tesař
Valín
Bartoš A.

Sobota – 11.4.2015
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Psáry
Sraz: 9:00 ZŠ Davle nebo 9:30 na místě
Začátek: 10:00
Soupeř: Psáry
Nominace:
Tesař
Ježdík
Samek
Koprnický
Bulánek
Kureš
Petschl D.
Ctibor

Sobota – 11.4.2015
Mladší přípravka
Místo: Hradištko
Sraz: 8:45 ZŠ Davle nebo 9:00 na místě
Začátek: 9:30
Konec: cca 13:00
Hraje se turnajovým způsobem.
Nominace:
Kotrba
Břečka
Kouba
Hajnal
Bartoš
Juřenčák
Páník
Andres T.
Andres L.
Kolmanová
Bžoch
Šmida
Kopečný
Fafejta
Obermajer
Chyška
Stehlík
Stárek
Hrdlovič
Hrubý

Neděle – 12.4.2015
mistrovské utkání ročníku 2000
Místo: Motorlet UMT
Sraz: 9:00 na místě nebo 8:15 ZŠ Davle
Začátek: 10:00
Soupeř: Motorlet Praha
Nominace:
Bartoň
Bubeník
Stodola
Novák
Šťástka
Šoustal
Mucks
Kratochvíl
Honig
Patočka
Artimovič
Havlík
Dobiáš
Hodosi
Linda
NOMINACE BUDE UPRAVENA NA PŘEDZÁPASOVÉM TRÉNINKU.

Neděle – 12.4.2015
mistrovské utkání ročníku 2001
Místo: Motorlet UMT
Sraz: 10:45 na místě nebo 8:15 ZŠ Davle
Začátek: 11:45
Soupeř: Motorlet Praha
Nominace:
Bartoň
Průcha
Dolejš
Maceška
Šreil
Cienciala
Lucyšyn
Linda
Hodosi
Dobiáš
Artimovič
Macho
Stracený
Candra
Rusnak
Štrach
NOMINACE BUDE UPRAVENA NA PŘEDZÁPASOVÉM TRÉNINKU.

Neděle – 12.4.2015
mistrovské utkání ročníku 2002
Místo: Štěchovice
Sraz: 9:00 v kabině
Začátek: 10:00
Soupeř: FC Písek
Nominace:
NOMINACE BUDE DOPLNĚNA

Neděle – 12.4.2015
mistrovské utkání ročníku 2003
Místo: Štěchovice
Sraz: 10:45 v kabině
Začátek: 11:45
Soupeř: FC Písek
Nominace:
Šírl
Marhoul
Valín
Novák
Nováček
Muller
Bartoš V.
Žemlička
Mrázek
Bílý
Kouba
Píša
Topinka
Hrabák
Pulpán
Nepraš
Bartoš K.
Čech
Ježdík

Nominace na pátek až neděli – 3.4. až 5.4.2015

Pátek – 3.4.2015
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Hvozdnice
Sraz: 16:15 na místě
Začátek: 17:00
Soupeř: Zlatníky
Nominace:
Kotrba
Hajnal
Břečka
Samek
Koprnický
Bulánek
Kureš
Petschl D.
Ctibor
Bartoš A.

Sobota – 4.4.2015
mistrovské utkání ročníku 2000
Místo: UMT Radotín
Sraz: 9:00 na místě nebo 8:15 ZŠ Davle
Začátek: 10:00
Soupeř: Tempo Praha
Nominace:
Bartoň
Bubeník
Stodola
Novák
Šťástka
Šoustal
Mucks
Kratochvíl
Honig
Patočka
Artimovič
Havlík
Dobiáš
Hodosi
Linda
NOMINACE BUDE UPRAVENA NA PŘEDZÁPASOVÉM TRÉNINKU.

Sobota – 4.4.2015
mistrovské utkání ročníku 2001
Místo: UMT Radotín
Sraz: 10:45 na místě nebo 8:15 ZŠ Davle
Začátek: 11:45
Soupeř: Tempo Praha
Nominace:
Bartoň
Průcha
Dolejš
Maceška
Šreil
Cienciala
Lucyšyn
Linda
Hodosi
Dobiáš
Artimovič
Macho
Stracený
Candra
Rusnak
Štrach
NOMINACE BUDE UPRAVENA NA PŘEDZÁPASOVÉM TRÉNINKU.

Neděle – 5.4.2015
mistrovské utkání ročníku 2002
Místo: Vlašim / Na Lukách UMT
Sraz: 7:45 čerpací stanice Davle
Začátek: 10:00
Soupeř: Benešov
Každý hráč, rodič nebo fanoušek zaplatí cestovné 100,-Kč.
Upozorňujeme že všichni hráči povinně pojedou s týmem autobusem!!!
Nominace:
Pulpán
Šrail
Maceška
Janauer
Schánilec
Hájek
Teska
Stracený L.
Stracený F.
Šum
Kočí
Hlaveš
Dufek
Matoušek

Neděle – 5.4.2015
mistrovské utkání ročníku 2003
Místo: Vlašim / Na Lukách UMT
Sraz: 7:45 čerpací stanice Davle
Začátek: 11:45
Soupeř: Benešov
Každý hráč, rodič nebo fanoušek zaplatí cestovné 100,-Kč.
Upozorňujeme že všichni hráči povinně pojedou s týmem autobusem!!!
Nominace:
Šírl
Marhoul
Valín
Novák
Nováček
Muller
Bartoš V.
Žemlička
Mrázek
Bílý
Kouba
Píša
Topinka
Hrabák
Pulpán
Nepraš

Nominace na pátek až neděli – 27.3. až 29.3.2015

Pátek – 27.3.2015
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Hvozdnice
Sraz: 15:00 na místě
Začátek: 15:30
Soupeř: Hradištko B
Nominace:
Nepraš
Novák
Matoušek
Bílý
Ježdík
Kouba
Mrázek
Tesař
Valín
Bartoš A.

Sobota – 28.3.2015
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Dolní Jirčany
Sraz: 9:30 na místě nebo 9:00 ZŠ Davle
Začátek: 10:00
Soupeř: D.Jirčany
Nominace:
Kotrba
Hajnal
Břečka
Samek
Koprnický
Bulánek
Kureš
Petschl D.
Ctibor
Bartoš A.

Sobota – 28.3.2015
mistrovské utkání ročníku 2000
Místo: Jíloviště
Sraz: 9:00 na místě nebo 8:00 ZŠ Davle
Začátek: 10:00
Soupeř: Čáslav
Nominace:
Bartoň
Bubeník
Stodola
Novák
Šťástka
Šoustal
Mucks
Kratochvíl
Honig
Patočka
Artimovič
Havlík
Dobiáš
Hodosi
Linda
NOMINACE BUDE UPRAVENA NA PŘEDZÁPASOVÉM TRÉNINKU.

Sobota – 28.3.2015
mistrovské utkání ročníku 2001
Místo: Jíloviště
Sraz: 10:45 na místě nebo 8:00 ZŠ Davle
Začátek: 11:45
Soupeř: Čáslav
Nominace:
Bartoň
Průcha
Dolejš
Maceška
Šreil
Cienciala
Lucyšyn
Linda
Hodosi
Dobiáš
Artimovič
Macho
Stracený
Candra
Rusnak
Štrach
NOMINACE BUDE UPRAVENA NA PŘEDZÁPASOVÉM TRÉNINKU.

Neděle – 29.3.2015
mistrovské utkání ročníku 2002
Místo: Štěchovice
Sraz: 9:00 v kabině
Začátek: 10:00
Soupeř: Viktoria Plzeň
Nominace:
Průcha
Janauer
Maceška
Šreil
Hájek
Dufek
Schánilec
Stracený F.
Stracený L.
Matoušek
Kočí
Hlaveš
Teska
Šum.

Neděle – 29.3.2015
mistrovské utkání ročníku 2003
Místo: Štěchovice
Sraz: 10:45 v kabině
Začátek: 11:45
Soupeř: Viktoria Plzeň
Nominace:
Novák
Nováček
Čech
Muller
Bartoš
Bartoš V.
Hrabák
Píša
Šírl
Valín
Mrázek
Žemlička
Bílý
Marhoul
Topinka
Pulpán
Nepraš

Nominace na čtvrtek až neděli – 19.3. až 22.3.2015

Čtvrtek – 19.3.2015
Přátelské utkání ročníku 2008
Místo: umělá tráva Jílové
Sraz: 15:45 ZŠ Davle nebo 16:00 na místě
Začátek: 16:30
Soupeř: Jílové
Oblečení na ven!!!
Nominace:
Chyška
Hrdlovič
Fafejta
Stárek
Kolmanová
Obermajer
Bžoch
Andres L.
Petchl J.
Kopečný
Stehlík
Hrubý
Matěj K.

Sobota – 21.3.2015
mistrovské utkání ročníku 2000
Místo: Tábor, Kvapilova (umělá tráva)
Sraz: 9:00 na místě nebo 7:30 čerpací stanice Davle
Začátek: 10:00
Soupeř: FC MAS Táborsko
Každý hráč, rodič nebo fanoušek zaplatí 100,-Kč za dopravu.
Nominace:
Bartoň
Bubeník
Stodola
Novák
Šťástka
Šoustal
Mucks
Kratochvíl
Honig
Patočka
Artimovič
Havlík
Dobiáš
Hodosi
Linda
NOMINACE BUDE UPRAVENA NA PŘEDZÁPASOVÉM TRÉNINKU.

Sobota – 21.3.2015
mistrovské utkání ročníku 2001
Místo: Tábor, Kvapilova (umělá tráva)
Sraz: 10:45 na místě nebo 7:30 čerpací stanice Davle
Začátek: 11:45
Soupeř: FC MAS Táborsko
Každý hráč, rodič nebo fanoušek zaplatí 100,-Kč za dopravu.
Nominace:
Bartoň
Průcha
Dolejš
Maceška
Šreil
Cienciala
Lucyšyn
Linda
Hodosi
Dobiáš
Artimovič
Macho
Stracený
Candra
Rusnak
Štrach
NOMINACE BUDE UPRAVENA NA PŘEDZÁPASOVÉM TRÉNINKU.

Sobota – 21.3.2015
Přátelské utkání ročníku 2002
Místo: hřiště Motorlet (umělá tráva)
13.30 Motorlet, nominace na sobotu i neděli bude upřesněna

Neděle – 22.3.2015
Přátelské utkání ročníku 2002
Místo: hřiště Dubeč (tráva)
ve 13.00 Dubeč, nominace na sobotu i neděli bude upřesněna

Nový rozpis tréninků

Ročníky 2000 a 2001
OD 17.3.2015
Úterý, čtvrtek a pátek – vždy od 17:00 na hřišti ve Hvozdnici.

Ročník 2002
OD 24.3.2015
Úterý, středa a pátek – vždy od 17:00 do 18:30 na hřišti v Měchenicích.

Ročník 2003
OD 23.3.2015
Pondělí, středa a pátek – vždy od 16:30 do 18:00 na hřišti v Měchenicích.

Přípravky – ročníky 2004 až 2009
OD 24.3.2015 – vždy obutí na tartan i trávu!!!
Úterý, čtvrtek a pátek – vždy od 16:00 do 17:15 na hřišti v Davli.