ZAHÁJEN PŘEDPRODEJ VSTUPENEK NA DISKOPLES

Počínaje dnešním dnem můžete u svých trenérů, nebo u pana Mráze nakupovat vstupenky na DISKOPLES (sobota 17.1.2015)
Cena:
Dospělí 100,-Kč
Děti do 15ti let 50,-Kč

Také probíhá rezervace míst, kterou můžete provádět buď při nákupu vstupenek u trenérů nebo formou sms zprávy na tel. 603484759 ve tvaru PLES_PŘÍJMENÍ_POČET MÍST.

Také chci ještě připomenou a poprosit o COKOLIV DO TOMBOLY!!!Děkuji

Nominace na sobotu a neděli – 10.1. a 11.1.2015

Sobota – 10.1.2015
zimní liga ročníku 2001
Místo: SK Meteor Kačerov
Sraz: 12:15 na místě nebo 11:45 ZŠ Davle
Začátek: 13:00
Soupeř: 1.FK Příbram
Nominace:
Všichni hráči ročníku 2001 + Maceška, Stracený, Šreil, Dolejš

Neděle – 11.1.2015
Halový turnaj ročníku 2006 a mladší
Místo: Sportovni hala EDEN BEROUN ul.POD HOMOLKOU 1482
Sraz: 8:00 na místě nebo 7:15 ZŠ Davle
Začátek: 8:30
Konec: cca 14:00
Každý hráč zaplatí startovné 100,-Kč.
Nominace:
KOUBA
BARTOŠ
KOTRBA
HAJNAL
BREČKA
BULÁNEK
KOPRNICKÝ
SAMEK
JUŘENČÁK

Neděle – 11.1.2015
Halový turnaj ročníku 2008 a mladší
Místo: SPORTOVNI HALA KRALUV DVUR ul. NAD STADIONEM 250
Sraz: 8:30 na místě nebo 7:45 ZŠ Davle
Začátek: 9:00
Konec: cca 14:00
Každý hráč zaplatí startovné 100,-Kč.
Nominace:
BŽOCH
OBERMAJER
FAFEJTA
KOLMANOVÁ
HRDLOVIČ
STÁREK
CHYŠKA
KOPEČNÝ
ŠMIDA

Tréninky v novém roce

Ročník 2000:
OD 5.1.2015
Pondělí – 18:00 až 19:30 policejní hala Zbraslav (sraz 17:15 ZŠ Davle nebo 17:45 na místě)
Úterý – 16:30 až 18:00 UMT Jílové (sraz 15:45 ZŠ Davle nebo 16:15 na místě)
Pátek – 15:45 až 16:45 malá tělocvična ZŠ Davle (sraz 15:30 zadní vchod k malé tělocvičně), poté přejezd na UMT Jílové kde bude trénink od 17:30 do 19:00.

Zimní liga ročníku 2000
17.1.2015 PFA x D.Břežany dorost od 10:45
31.1.2015 PFA x Říčany dorost od 9:00
7.2.2015 PFA x Jílové dorost od 10:45
14.2.2015 PFA x Kostelec dorost od 10:45
21.2.2015 PFA x D.Břežany dorost od 9:00
Následující program zimní ligy bude doplněn, některé termíny nebo časy se mohou měnit!!!
Ročník 2000 sehraje další 2-3 přípravné utkání s SK Slavia Praha a Bohemians 1905 + 1-2 utkání v rámci soustředění s týmem FC Táborsko.
Pravděpodobně 1x za 14 dní bude probíhat plavání, v tom případě sraz 16:45 ZŠ Davle nebo 17:15 Aquapark Barrandov.

Ročník 2001:
OD 5.1.2015
Pondělí – 18:00 až 19:30 policejní hala Zbraslav (sraz 17:15 ZŠ Davle nebo 17:45 na místě)
Úterý – 16:30 až 18:00 UMT Jílové (sraz 15:45 ZŠ Davle nebo 16:15 na místě)
Pátek – 15:45 až 16:45 malá tělocvična ZŠ Davle (sraz 15:30 zadní vchod k malé tělocvičně), poté přejezd na UMT Jílové kde bude trénink od 17:30 do 19:00.

Zimní liga ročníku 2001:
Rozlosování – http://www.fctempo.cz/clanek/4074/zimni-ligy-fc-tempo-praha
Pravděpodobně 1x za 14 dní bude probíhat plavání, v tom případě sraz 16:45 ZŠ Davle nebo 17:15 Aquapark Barrandov.

Ročník 2002:
OD 6.1.2015
Úterý – 16:30 až 18:00 UMT Jílové (sraz 15:45 ZŠ Davle nebo 16:15 na místě)
Středa – 15:45 až 17:00 tartan Davle (běžecká obuv + obuv na tartan)
Pátek – 18:00 až 19:30 policejní hala Zbraslav (sraz 17:45 na místě)

Hráči budou doplňováni k zápasům 2001 + odehrají přátelské a turnajové zápasy – info podá trenér postupně
Pravděpodobně 1x za 14 dní bude probíhat plavání, v tom případě sraz 16:45 ZŠ Davle nebo 17:15 Aquapark Barrandov.

Ročník 2003:
OD 6.1.2015
Úterý – 16:30 až 18:00 UMT Jílové (sraz 15:45 ZŠ Davle nebo 16:15 na místě)
Středa – 15:45 až 17:00 tartan Davle (běžecká obuv + obuv na tartan)
Pátek – 18:00 až 19:30 policejní hala Zbraslav (sraz 17:45 na místě)

Zimní liga ročníku 2003:
Rozlosování – http://www.fctempo.cz/clanek/4074/zimni-ligy-fc-tempo-praha

Starší přípravka (2004 a 2005):
OD 8.1.2015
Pondělí 13:30-15:00 hala Davle
Čtvrtek 13:30-15:00 hala Davle

Mladší Přípravka (2006 a mladší):
OD 9.1.2015
Středa 13:30-15:00 hala Davle
Pátek 13:30-15:00 hala Davle

Turnaje a přátelská utkání starší a mladší přípravky budou upřesněny trenérem.

Pro všechny:
17.1.2015 – DISKOPLES PFA od 18:00 – ÚČAST VŠECH NUTNÁ – Prosíme všechny kdo mají možnost o příspěvek do TOMBOLY (opravdu cokoliv od špendlíku po lokomotivu:-) Děkujeme.
26.1.-30.1.2015 SOUSTŘEDĚNÍ BOROTÍN – ÚČAST VŠECH NEZBYTNĚ NUTNÁ!!!Prosíme všechny, kteří se stále nepřihlásili, aby tak neprodleně učinili!!!

Program tohoto týdne pro ročník 2002

Ročník 2002:
Pátek 12.12.2014 – trénink – 16:00-17:30 Zbraslav – Baně (areál policie ČR) sraz 15:45 před areálem.

Sobota 13.12.2014
Turnaj
Místo: Hala Sokol Vršovice
Sraz: 8:30 na místě
Začátek: 9:00
Nominace:
Maceška
Šum
Hlaveš
Průcha
Stracený
Jindra
Janauer
Kočí

Tréninky ročníků 2000, 2001 a 2002 v následujícím týdnu

Pondělí – 8.12.2014
Ročník 2000:
18:00-19:15 UMT Jílové (sraz 17:45 na místě nebo 17:15 ZŠ Davle)
Ročník 2001 a 2002
18:00-19:30 Zbraslav – Baně (areál policie ČR) sraz 17:15 škola Davle, 17:45 před areálem.

Úterý – 9.12.2014
Ročníky 2000, 2001 a 2002
regenerační plavání
Místo: Aquapark Barrandov
Sraz: 16:45 ZŠ Davle nebo 17:15 na místě
Čas: 17:30-18:45
Každý hráč zaplatí 50,-Kč.
!!!NA TUTO AKCI JE POTŘEBA SE PŘIHLÁSIT FORMOU SMS, MŮŽEME VZÍT MAXIMÁLNĚ 20 KLUKŮ, POZDĚJI PŘIHLÁŠENÍ MAJÍ SMŮLU.PŘIHLÁŠKY PIŠTE NA TEL. PANA MRÁZE 603586263. BEZ PŘIHLÁŠENÍ SE HRÁČ NEMŮŽE ZÚČASTNIT!!!

Pátek – 12.12.2014
Ročníky 2000, 2001 a 2002
trénink tělocvična/tartan – sraz 15:15 hřiště Davle.
Od 15:30 malá tělocvična Davle, následně přesun a od 16:30 tartan Davle.Konec v 17:15.

Nominace ročníku 2001 na zápas zimní ligy – sobota 6.12.2014

Datum: Sobota 6.12.2014
Zimní liga
Místo: SK Meteor Kačerov
Sraz: 10:30 na místě nebo 9:45 ZŠ Davle
Začátek: 11:30
Soupeř: Motorlet Praha
!!!V případě, že se hráč nemůže zúčastnit, prosíme o okamžitou omluvu!!!
V případě potřeby budou donominováni hráči na zítřejším tréninku.
Nominace:
Čamrda
Sucharda
Podzemský
Artimovič
Ciencala
Dobiáš
Candra
Hodosi
Linda
Lucyšyn
Obermajer
Macho D
Průcha
Rusnák
Štrach
Dolejš
Krůta
Maceška
Kočí
Šrail

Následující program ročníku 2001

Pátek 28.11.2014
16:00-17:15 tartan Davle

Pondělí 1.12.2014
18:00-19:30 hala Zbraslav

Pátek 5.12.2014
16:00-17:15 tartan Davle

Sobota 6.12.2014
od 11:30 zápas zimní ligy PFA x Motorlet (hraje se na Meteoru Kačerov)
Následuje přesun na plavání, bližší informace budou hráčům oznámeny.

Tréninky od 24.11.2014

Ročník 2000:
Pondělí 17:30-18:45 Jílové (sraz 16:45 ZŠ Davle nebo 17:15 Jílové)
Pátek 16:30-17:30 Jílové (sraz 15:45 ZŠ Davle nebo 16:15 Jílové)
Další tréninky budou upřesněny hráčům na tréninku v pátek 28.11.2014

Ročník 2001:
Pondělí 18:00-19:30 Zbraslav – Baně (areál policie ČR) sraz 17:15 škola Davle, 17:45 před areálem.
Další tréninky budou upřesněny hráčům na tréninku v pondělí 24.11.2014, v případě že se hráč nemůže dostavit, kontaktujte trenéra Jarůška na tel.: 602308644, který vám oznámí termíny dalších tréninků.

Ročník 2002:
Info podá trenér pan Janauer

Ročník 2003:
Info podá trenér pan Šírl telefonicky

Starší přípravka (2004 a 2005):
Pondělí 13:30-15:00 Hala Davle
Čtvrtek 13:30-15:00 Hala Davle

Mladší Přípravka (2006 a mladší):
Středa 13:30-15:00 Hala Davle
Pátek 13:30-15:00 Hala Davle

Nominace na sobotu a neděli – 22. a 23.11.2014

Sobota – 22.11.2014
Turnaj ročníku 2002
Místo: Hala Sokol Vršovice
Sraz: 8:20 na místě
Začátek: 9:00
Nominace:
Průcha
Hájek
Kočí
Janauer
Dufek
Půlpán
Teska

Ročník 2003 a 2004 odehraje v sobotu turnaj v praze a zápas zimní ligy, informace dostanete od trenéra pana Šírla

Neděle – 23.11.2014
Ročník: 2000
Místo: UMT Hornoměcholupská
Sraz: 8:45 na místě nebo 8:00 ZŠ Davle
Začátek: 10:00
Soupeř: Tempo Praha
Jede se auty, prosíme kdo nám může pomoci s odvozem, aby přijel na sraz ke škole, děkujeme.
Nominace:
Šťástka
Čamrda
Sodomka
Javůrek
Kratochvíl
Mucks
Bubeník
Patočka
Honig
Havlík
Stodola
Prchal
Novák
Artimovič
Obermajer
Hodosi

Neděle – 23.11.2014
Ročník: 2001
Místo: UMT Hornoměcholupská
Sraz: 10:30 na místě nebo 8:00 ZŠ Davle
Začátek: 11:45
Soupeř: Tempo Praha
Nominace bude hráčům oznámena na předzápasovém tréninku
V případě potřeby kontaktujte pana trenéra Jarůška na tel.: 602308644