Nominace na MU starších žáků 2000 a 2001 – sobota 15.11.2014

Sobota – 15.11.2014
Ročník: 2000
Místo: Radotín – umělá tráva
Sraz: 12:45 na místě nebo 12:15 ZŠ Davle
Začátek: 14:00
Soupeř: Vyšehrad
Nominace:
Šťástka
Čamrda
Sodomka
Javůrek
Kratochvíl
Mucks
Bubeník
Patočka
Honig
Havlík
Stodola
Prchal
Novák
Artimovič
Obermajer

Sobota – 15.11.2014
Ročník: 2001
Místo: Radotín – umělá tráva
Sraz: 14:30 na místě nebo 12:15 ZŠ Davle
Začátek: 15:45
Soupeř: Vyšehrad
Nominace bude hráčům oznámena na předzápasovém tréninku
V případě potřeby kontaktujte pana trenéra Jarůška na tel.: 602308644

Nominace na sobotu a neděli – 8. a 9.11.2014

Datum – sobota 8.11.2014
Starší přípravka
Místo: Hvozdnice
Sraz: 9:15 Hvozdnice
Začátek: 10:00
Soupeř: Hradištko
Nominace:
Černý
Nepraš
Novák
Matoušek
Wertheim
Bílý
Ježdík
Kouba
Mrázek
Tesař
Valín

Sobota – 8.11.2014
Starší přípravka
Místo: Štěchovice
Sraz: 13:00 Štěchovice
Začátek: 14:00
Soupeř: Štěchovice
Nominace:
Hajnal
Bulánek
Bartoš
Koprnický
Břečka
Andres T.
Kotrba
Samek
Kureš
Petchl

Neděle – 9.11.2014
Ročník: 2000
Místo: Rokycany – ZŠ Jižní předměstí – UMT
Sraz: 8:45 na místě nebo 6:55 ČERPACÍ STANICE DAVLE
Začátek: 10:00
Soupeř: Rokycany
Každý hráč, rodič nebo fanoušek zaplatí jízdné v autobusu 100,-Kč.
Nominace:
Šťástka
Čamrda
Sodomka
Javůrek
Kratochvíl
Mucks
Bubeník
Patočka
Honig
Havlík
Stodola
Prchal
Novák
Artimovič
Obermajer
Dobiáš

Neděle – 9.11.2014
Ročník: 2001
Místo: Rokycany – ZŠ Jižní předměstí – UMT
Sraz: 10:30 na místě nebo 6:55 ČERPACÍ STANICE DAVLE
Začátek: 11:45
Soupeř: Rokycany
Každý hráč, rodič nebo fanoušek zaplatí jízdné v autobusu 100,-Kč.
Nominace bude upřesněna na pátečním, předzápasovém tréninku.
Nominace:
Čamrda
Podzemský
Artimovič
Ciencala
Dobiáš
Candra
Hodosi
Linda
Lucyšyn
Obermajer
Macho D
Průcha
Rusnák
Štrach
Dolejš
Krůta

Neděle – 9.11.2014
česká liga žáků – ročník 2002
Místo: AC Sparta Praha – Strahov UMT
Sraz: 8:45 na místě nebo 8:00 ZŠ Davle
Začátek: 10:00
Soupeř: AC Sparta Praha
Nominace budou upřesněny na předzápasovém tréninku.
Jede se auty, prosíme kdo nám může pomoci s odvozem, aby přijel na sraz ke škole, děkujeme
Nominace:
Maceška
Průcha
Hájek
Janauer
Půlpán
Šum
Dufek
Kočí
Stracený
Teska
Jindra
Hlaveš

Neděle – 9.11.2014
česká liga žáků – ročník 2003
Místo: AC Sparta Praha – Strahov UMT
Sraz: 10:30 na místě nebo 8:00 ZŠ Davle
Začátek: 11:45
Soupeř: AC Sparta Praha
Nominace budou upřesněny na předzápasovém tréninku.
Jede se auty, prosíme kdo nám může pomoci s odvozem, aby přijel na sraz ke škole, děkujeme
Nominace:
Bílý
Matoušek
Neuman
Žemlička
Čech
Muller
Marhoul
Mrázek
Šírl
Nepraš
Valín
Bartoš
Novák
Pulpán
Kouba
Sláma
Ježdík
Píša
Wertheim

Platby

Platby příspěvků budou probíhat na bankovní účet nebo sekretáři PFA panu Chaloupkovi.

Dopolední i odpolední trénink 500,-Kč

Pouze odpolední nebo dopolední trénink 300,-Kč

Platby provádějte na náš účet vedený u České spořitelny a.s.
nejpozději do posledního dne v měsíci na měsíc následující.

Číslo účtu: 534674309
Kód banky: 0800
Variabilní symbol: DMMRRRR (datum narození dítěte)
Konstantní symbol: 0308
Zpráva pro příjemce: Jméno a příjmení dítěte, u jednorázových příkazů za jaké období

Pro platby v hotovosti bude vyhrazen vždy jeden den za 14 dní, kdy budete moci provést úhradu pokladníkovi PFA přímo na tréninku.

Realizační tým

Realizační tým – trenéři

Šéftrenér: Mráz Lukáš, 603 48 47 59

Trenér: Fafejta František, 606 38 56 79

Trenér: Fafejta Michal, 777 17 10 86

Trenér: Kunc Vladimír, 602 30 36 16

Realizační tým – administrativa

Předseda VV: Busta Zbyněk

Sekretář: Krausová Adéla, 724 059 177