Nominace na PU ročníku 2002 – úterý 17.3.2015

Úterý – 17.3.
Přátelské utkání ročníku 2002
Místo: hřiště ABC Braník, Za Mlýnem 12, Praha 4 UMT
Sraz: 16.15 na místě
Začátek: 16.45
Soupeř: ABC Braník
Nominace:
Šreil
Janauer
Šum
Hlaveš
Schánilec
Stracený L.
Jindra
Teska
Kočí
Hájek
Stracený F.
Půlpán
Novotný T.
Matoušek
Maceška

Nominace na sobotu až středu – 14.3. až 18.3.2015

Nominace na sobotu U 13 2002
Přátelské utkání Admira Praha
Místo: hřiště Admira Praha 8, Na Pecích 46, Kobylisy (umělá tráva)
Sraz: 13.15 na místě
Začátek: 14.00
Soupeř: Admira, Háje, Admira B U 13
Nominace:
Šreil
Janauer
Šum
Hlaveš
Schánilec
Dufek
Stracený L.
Jindra
Teska
Kočí
Hájek
Stracený F.
Půlpán

Neděle – 15.3.2015
mistrovské utkání ročníku 2000
Místo: Ke Stadionu 576, Benešov (umělá tráva)
Sraz: 11:00 na místě nebo 10:15 ZŠ Davle
Začátek: 12:00
Soupeř: SK Benešov
Nominace:
Bartoň
Bubeník
Stodola
Novák
Šťástka
Šoustal
Mucks
Kratochvíl
Honig
Patočka
Artimovič
Havlík
NOMINACE BUDE DOPLNĚNA NA PŘEDZÁPASOVÉM TRÉNINKU.

Neděle – 15.3.2015
mistrovské utkání ročníku 2001
Místo: Ke Stadionu 576, Benešov (umělá tráva)
Sraz: 12:45 na místě nebo 10:15 ZŠ Davle
Začátek: 13:45
Soupeř: SK Benešov
Nominace:
Bartoň
Průcha
Dolejš
Maceška
Šreil
Cienciala
Lucyšyn
Linda
Hodosi
Dobiáš
Artimovič
Macho
Stracený
Candra

Středa – 18.3.2015
Zimní liga starších žáků Jílové
Místo: Jílové
Sraz: 16:45 na místě nebo 16:15 ZŠ Davle
Začátek: 17:30
Soupeř: Říčany dorost
Nominace:
Bartoň
Sunegh
Šťástka
Bubeník
Patočka
Mucks
Kratochvíl
Šum M.
Kurka
Macho V.
Dolejš
Šoustal
Artimovič
Novák
Honig
Stodola

Nominace na PU ročníku 2002 – pondělí 9.3.2015

Pondělí – 9.3.2015
Přátelské utkání ročníku 2002
Místo: hřiště MFK Dobříš
Sraz: 17.15 na místě
Začátek: 18.00
Soupeř: ABC Braník U 13
Nominace:
Novotný Tomáš
Šreil
Janauer
Šum
Hlaveš
Schánilec
Dufek
Stracený L.
Jindra
Teska
Kočí
Hájek
Stracený F.
Pulpán
Průcha

Tréninky v následujícím týdnu

Kategorie přípravek má celý prázdninový týden VOLNO

Ročníky 2002 a 2003 – beze změnpokud nepodá trenér jiné info.

Ročníky 2000 a 2001
Pátek 6.3.2015 – zrušen trénink v Davli, bude jen na UMT Jílové od 17:30 do 19:00.
Úterý 10.3.2015 – UMT Jílové – 16:30 až 18:00 (sraz 16:15 na místě nebo 15:45 ZŠ Davle)
Čtvrtek 12.3.2015 – Hvozdnice – 17:00 až 18:15 (sraz 16:45 Hvozdnice)
Po prázdninách budou trénovat ročníky 2000 a 2001 vždy v úterý, čtvrtek a pátek ve Hvozdnici

Nominace na mistrovské utkání ročníků 2000 a 2001 – sobota 7.3.2015

Sobota – 7.3.2015
mistrovské utkání ročníku 2000
Místo: UMT Radotín
Sraz: 9:00 na místě nebo 8:30 ZŠ Davle
Začátek: 10:00
Soupeř: Karlovy Vary
Nominace:
Bartoň
Bubeník
Stodola
Novák
Šťástka
Šoustal
Mucks
Kratochvíl
Honig
Patočka
Artimovič
NOMINACE BUDE DOPLNĚNA NA PÁTEČNÍM, PŘEDZÁPASOVÉM TRÉNINKU.

Sobota – 7.3.2015
mistrovské utkání ročníku 2001
Místo: UMT Radotín
Sraz: 10:45 na místě nebo 8:30 ZŠ Davle
Začátek: 11:45
Soupeř: Karlovy Vary
Nominace:
Bartoň
Průcha
Dolejš
Maceška
Šreil
Cienciala
Linda
Hodosi
Dobiáš
Obermajer
Artimovič
Rusnak
Macho
Stracený
Štrach
Candra

Nominace na PU ročníku 2000 – středa 4.3.2015

Středa – 4.3.2015
Přátelské utkání ročníku 2000
Místo: Meteor Kačerov
Sraz: 16:15 na místě nebo 15:45 ZŠ Davle
Začátek: 17:00
Soupeř: Bohemians 1905 (r.2000)
Nominace:
Šťástka
Bubeník
Patočka
Mucks
Kratochvíl
Dolejš
Artimovič
Novák
Honig
Stodola
Šoustal
Bartoň
Nominace bude doplněna

Nominace na PU ročníku 2001 – pondělí 2.3.2015

Pondělí – 2.3.2015
Přátelské utkání ročníku 2001
Místo: Motorlet
Sraz: 16:15 na místě nebo 15:45 ZŠ Davle
Začátek: 17:00
Soupeř: Motorlet Praha (r.2001)
Nominace:
Artimovič
Cienciala
Dobiáš
Candra
Hodosi
Linda
Obermajer
Štrach
Dolejš
Šreil
Maceška
Stracený
Rusnak
Lucyšyn

Nominace na utkani ZL starších žáků – sobota 28.2.2015

Sobota – 28.2.2015
Zimní liga starších žáků Jílové
Místo: Jílové
Sraz: 10:00 na místě nebo 9:45 ZŠ Davle
Začátek: 10:45
Soupeř: Jílové dorost
Nominace:
Šmejc
Sunegh
Šťástka
Bubeník
Patočka
Mucks
Kratochvíl
Šum M.
Kurka
Macho V.
Dolejš
Hodosi
Artimovič
Obermajer
Novák
Honig
Stodola
Molík

Nominace U13, U14 a U15 na středu a čtvrtek – 25.2 a 26.2.2015

Středa – 25.2.2015
Přátelské utkání ročníku 2001
Místo: Meteor Kačerov
Sraz: 16:15 na místě nebo 15:45 ZŠ Davle
Začátek: 17:00
Soupeř: Bohemians 1905 (r.2001)
Nominace:
Artimovič
Cienciala
Dobiáš
Candra
Hodosi
Linda
Obermajer
Štrach
Dolejš
Šreil
Maceška
Stracený
Rusnak
Lucyšyn

Čtvrtek – 26.2.2015
Přátelské utkání ročníku 2000
Místo: SK Slavia Praha – Eden
Sraz: 14:15 na místě nebo 13:45 ZŠ Davle
Začátek: 15:00
Soupeř: SK Slavia Praha (r.2000)
Nominace:
Všichni hráči ročníku 2000 + Artimovič, Hodosi, Dolejš

Čtvrtek – 26.2.2015
Přátelské utkání ročníku 2002
Místo: Aritma Praha, Nad Lávkou 5, Praha 6 Vokovice
Sraz: 16:20 na místě
Začátek: 17:00
Soupeř: Aritma Praha (r.2002)
Nominace:
Novotný T.
Šreil
Janauer
Šum
Hlaveš
Schánilec
Dufek
Stracený L.
Jindra
Maceška
Teska
Kočí
Hájek
Stracený F.