Nominace na pátek a sobotu – 28.9. a 29.9.2018

Pátek – 28.9.2018
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Poděbrady (UMT)
Sraz: 9:15 na místě nebo 8:00 ZŠ Davle (PROSÍME O POMOC S ODVOZEM)
Začátek: 10:15
Soupeř: FK Bohemia Poděbrady
Nominace:
Obermajer
Třeček
Artimovič
Dobiáš
Krůta
Maceška
Janauer
Dufek
Vališ
Macho D.
Kočí
Čech
Šum
Baštýř
Mytryuk
Žemlička
Podzemský
Bringler

Pátek – 28.9.2018
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Poděbrady (UMT)
Sraz: 11:15 na místě nebo 8:00 ZŠ Davle (PROSÍME O POMOC S ODVOZEM)
Začátek: 12:30
Soupeř: FK Bohemia Poděbrady
Nominace:
Vališ
Kočí
Janauer
Čech
Šum
Mytryuk
Matoušek
Marhoul
Bartoš V.
Baštýř
Doubek
Mrázek
Dufek
Žemlička
+nominaci doplní trenér individuálně.

Pátek – 28.9.2018
Mistrovské utkání mladších žáků B
Místo: D.Břežany
Sraz: NEJPOZDĚJI 16:15 na místě
Začátek: 17:00
Soupeř: D. Břežany
Nominace:
Pytková
Hanzlík
Fišer
Vojtíšek
Muller
Bžoch
Obermajer
Sumarta D.
Jindra
Jelínek
Fojtů N.
Stehlík
Kotrba
Hajnal
Břečka
Budil

Sobota – 29.9.2018
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: Švermov (UMT)
Sraz: 9:15 na místě nebo 8:15 ZŠ Davle (PROSÍME O POMOC S ODVOZEM)
Začátek: 10:15
Soupeř: TJ Baník Švermov
Nominace:
Kotrba
Hrabě
Charvát L.
Jurkevič
Mrázek
Novák
Sumarta
Wachsmann
Matoušek
Homola
Bulánek
Erbek
Píša
Břečka
Sajdok
Křivonoska
Charvát T.
Nwachukwu

Sobota – 29.9.2018
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Švermov (UMT)
Sraz: 10:45 na místě nebo 8:15 ZŠ Davle (PROSÍME O POMOC S ODVOZEM)
Začátek: 11:55
Soupeř: TJ Baník Švermov
Nominace:
Kotrba
Břečka
Charvát L.
Bartoš A.
Hajnal
Šolc
Muller M.
Jindra
Budil
Obermajer
Bžoch

Nominace na sobotu až úterý – 22.9. až 25.9.2018

Sobota – 22.9.2018
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 8:30 na místě
Začátek: 9:30
Soupeř: Sokol Hostouň
Nominace:
Obermajer
Třeček
Artimovič
Dobiáš
Krůta
Maceška
Janauer
Dufek
Vališ
Macho D.
Kočí
Čech
Doubek
Mytryuk
Žemlička
Podzemský
Bringler

Sobota – 22.9.2018
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 10:45 na místě
Začátek: 11:45
Soupeř: Sokol Hostouň
Nominace:
Vališ
Kočí
Janauer
Čech
Šum
Mytryuk
Matoušek
Marhoul
Bartoš V.
Baštýř
Doubek
Mrázek
Dufek
Žemlička
+nominaci doplní trenér individuálně.

Sobota – 22.9.2018
Mistrovský turnaj mladší přípravky
Místo: Vrané
Sraz: 9:15 na místě.
Začátek: 10:00
Konec:cca 13:30
Hraje se turnajovým způsobem
Nominace:
Nominace bude doplněna nebo oznámena trenérem!!!
Chyška J.
Karel Š.
Jechoutek
Štola
Kotáb
Zvěřina M.
Zvěřina J.
Vybíral Václav
Vybíral Vojtěch
Nádvorník
Stárková
Vojík
Synek

Neděle – 23.9.2018
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 9:00 na místě
Začátek: 10:00
Soupeř: MFK Dobříš
Nominace:
Kotrba
Hrabě
Charvát L.
Jurkevič
Mrázek
Novák
Sumarta
Wachsmann
Matoušek
Homola
Bulánek
Erbek
Píša
Břečka
Sajdok
Křivonoska
Charvát T.
Nwachukwu

Neděle – 23.9.2018
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 10:45 na místě
Začátek: 11:40
Soupeř: MFK Dobříš
Nominace:
Kotrba
Břečka
Charvát L.
Bartoš A.
Hajnal
Šolc
Muller M.
Jindra
Budil
Obermajer
Bžoch

Neděle – 23.9.2018
Mistrovské utkání mladších žáků B
Místo: Jesenice
Sraz: NEJPOZDĚJI 15:45 na místě
Začátek: 16:30
Soupeř: Jesenice
Nominace:
Pytková
Fišer
Vojtíšek
Muller
Bžoch
Obermajer
Sumarta
Jindra
Jelínek
Fojtů N.
Stehlík
Kotrba
Hajnal
Břečka
Budil

Úterý – 25.9.2018
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Davle
Sraz: NEJPOZDĚJI 16:15 na místě
Začátek: 17:00
Soupeř: Vestec
Nominace:
Sumarta D.
Jelínek
Hrdlovič
Stárek
Hrubý
Stehlík
Fojtů N.
Chyška
Koudelka
Neumann
Muller V.
Záhora
Chaloupka
Povalil
Pína
+ hráči Štěchovic

Nominace na MU staršího a mladšího dorostu – středa 19.9.2018

Středa – 19.9.2018
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Říčany, Škroupova 971
Sraz: 15:15 na místě nebo 14:30 ZŠ Davle (PROSÍME O POMOC S ODVOZEM)
Začátek: 16:00
Soupeř: FK Říčany
Nominace:
Obermajer
Třeček
Artimovič
Dobiáš
Krůta
Maceška
Janauer
Dufek
Vališ
Macho D.
Kočí
Čech
Doubek
Mytryuk
Žemlička
Podzemský
Bringler

Středa – 19.9.2018
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Říčany, Škroupova 971
Sraz: 17:00 na místě nebo 14:30 ZŠ Davle (PROSÍME O POMOC S ODVOZEM)
Začátek: 18:10
Soupeř: FK Říčany
Nominace:
Vališ
Kočí
Janauer
Čech
Šum
Mytryuk
Matoušek
Marhoul
Bartoš V.
Baštýř
Doubek
Mrázek
Dufek
+nominaci doplní trenér individuálně.

Nominace na sobotu a neděli – 15.9. a 16.9.2018

Sobota – 15.9.2018
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: SK Rakovník (městský stadión)
Sraz: 8:30 na místě nebo 7:30 ZŠ Davle
Začátek: 9:30
Soupeř: SK Rakovník
Nominace:
Kotrba
Hrabě
Charvát L.
Jurkevič
Mrázek
Novák
Sumarta
Wachsmann
Matoušek
Homola
Bulánek
Erbek
Píša
Břečka
Sajdok
Křivonoska
Charvát T.

Sobota – 15.9.2018
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: SK Rakovník (městský stadión)
Sraz: 10:45 na místě nebo 7:30 ZŠ Davle
Začátek: 11:40
Soupeř: SK Rakovník
Nominace:
Kotrba
Břečka
Charvát L.
Bartoš A.
Hajnal
Šolc
Muller M.
Jindra
Budil
Obermajer

Sobota – 15.9.2018
Mistrovský turnaj mladší přípravky
Místo: Štěchovice
Sraz: 9:00 na místě.
Začátek: 9:30
Konec:cca 13:30
Hraje se turnajovým způsobem
Nominace:
Nominace bude doplněna nebo oznámena trenérem!!!
Chyška J.
Karel Š.
Jechoutek
Štola
Kotáb
Zvěřina M.
Zvěřina J.
Vybíral Václav
Vybíral Vojtěch
Nádvorník
Stárková
Vojík
Synek

Sobota – 15.9.2018
Mistrovské utkání mladších žáků B
Místo: Měchenice
Sraz: NEJPOZDĚJI 8:45 na místě
Začátek: 9:30
Soupeř: Průhonice
Nominace:
Pytková
Fišer
Vojtíšek
Bžoch
Sumarta
Jelínek
Fojtů N.
Stehlík
Hrdlovič
Hanzlík
Neumann
Záhora
Koudelka

Sobota – 15.9.2018
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: TJ Tatran RAKO Rakovník
Sraz: 9:15 na místě nebo 8:15 ZŠ Davle (PROSÍME O POMOC S ODVOZEM)
Začátek: 10:15
Soupeř: TJ Tatran Rakovník
Nominace:
Obermajer
Třeček
Artimovič
Dobiáš
Krůta
Maceška
Janauer
Dufek
Vališ
Macho D.
Kočí
Čech
Doubek
Mytryuk
Žemlička
Podzemský
Bringler

Sobota – 15.9.2018
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: TJ Tatran RAKO Rakovník
Sraz: 11:30 na místě nebo 8:15 ZŠ Davle (PROSÍME O POMOC S ODVOZEM)
Začátek: 12:30
Soupeř: TJ Tatran Rakovník
Nominace:
Vališ
Kočí
Janauer
Čech
Šum
Mytryuk
Matoušek
Marhoul
Bartoš V.
Baštýř
Doubek
Mrázek
Dufek
+nominaci doplní trenér individuálně.

Neděle – 16.9.2018
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Kazín
Sraz: NEJPOZDĚJI 12:45 na místě
Začátek: 13:30
Soupeř: Kazín
Nominace:
Sumarta D.
Jelínek
Hrdlovič
Stárek
Hrubý
Stehlík
Fojtů N.
Chyška
Koudelka
Neumann
Muller V.
Záhora
Chapoupak
Povalil
Pína
+ hráči Štěchovic

Nominace na mistrovské utkání staršího a mladšího dorostu – středa 12.9.2018

Středa – 12.9.2018
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 15:15 na místě.
Začátek: 16:00
Soupeř: FK lety
Nominace:
Obermajer
Třeček
Artimovič
Dobiáš
Krůta
Maceška
Janauer
Dufek
Vališ
Macho D.
Kočí
Čech
Doubek
Mytryuk
Stodola
Havlík

Středa – 12.9.2018
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 17:00 na místě.
Začátek: 18:00
Soupeř: FK lety
Nominace:
Vališ
Kočí
Janauer
Čech
Šum
Mytryuk
Matoušek
Marhoul
Bartoš V.
Baštýř
Doubek
Mrázek
Dufek

Nominace na 1. MU dorostů a žáků – sobota a neděle 25.8. a 26.8.2018

Sobota – 25.8.2018
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 8:30 na místě
Začátek: 9:30
Soupeř: Polaban Nymburk
Nominace:
Obermajer
Třeček
Artimovič
Dobiáš
Krůta
Maceška
Janauer
Dufek
Vališ
Macho D.
Kočí
Čech
Doubek
Sigmund
Šum

Sobota – 25.8.2018
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 10:30 na místě
Začátek: 11:45
Soupeř: Polaban Nymburk
Nominace:
Vališ
Kočí
Janauer
Čech
Šum
Mytryuk
Matoušek
Marhoul
Bartoš V.
Baštýř
Doubek
Sigmund
Mrázek
Novák J.
Dufek
Mytruk

Neděle – 26.8.2018
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 9:00 na místě
Začátek: 10:00
Soupeř: SK Slaný
Nominace:
Kotrba
Charvát L.
Jurkevič
Mrázek
Mytryuk
Novák
Sumarta
Wachsmann
Matoušek
Homola
Bulánek
Erbek
Píša
Břečka
Hajnal
Saydok

Neděle – 26.8.2018
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 10:45 na místě
Začátek: 11:40
Soupeř: SK Slaný
Nominace:
Kotrba
Břečka
Charvát L.
Bartoš A.
Hajnal
Šolc
Muller M.
Bžoch
Jindra
Budil
Sumarta D.
Fojtů N.

Souustředění Borotín – 6.8.2018 až 10.8.2018

LETNÍ FOTBALOVÉ SOUSTŘEDĚNÍ PFA:
Termín: pondělí až pátek – 6.8.2018 až 10.8.2018
Místo: Borotín
Sraz: v pondělí 6.8.2018 9:45 čerpací stanice Davle, 10:00 hromadný odjezd. Jede se auty, kdo může, toho prosíme o pomoc s odvozem dětí.
Konec: v pátek 10.8.2018 15:00 – 15:30 v Borotíně.
Cena: 3000,-Kč (platba před odjezdem)

Seznam důležitých věcí:
Předat při odjezdu:
1) Bezinfekčnost – Bezinfekčnost11-11-1-2 (1)
2) nezbytné léky + rozpis užívání
3)malé kapesné (dle uvážení)
4)kartičku pojištěnce nebo kopii.

Seznam věcí:
oblečení PFA
tréninkové vybavení
zápasové vybavení (chrániče)
kopačky
sálovky
tenisky
pantofle
8 x ponožky
8 x slipy (trenky)
1 x pyžamo
věci na trénink v hale i venku
věci na pobyt
kšiltovka
plavky
Kartáček na zuby, pasta na zuby, hřeben, šampon, mýdlo, ručník, repelent, papírové kapesníky
Tužka, blok
pytel na špinavé prádlo
pálku na pinčes + míčky
láhev na pití
Auto podsedák
V případě jakýchkoliv dalších dotazů či nejasností neváhejte kontaktovat trenéry.

Info ke konci sezóny a začátku sezóny nové!!!

Činnost PFA pro soutěžní ročník 2017/2018 bude ukončena tento týden, dle tréninkového procesu jednotlivých kategorií, nejpozději však do pátku 15.6.2018.

Začátek nové sezóny 2018/2019 bude dne 6.8.2018, kdy odjedeme na letní soustředění do Borotína. Soustředění proběhne od pondělí 6.8.2018 do pátku 10.8.2018. Cena je 3000,-Kč. UPOZORŇUJEME, ŽE SOUSTŘEDĚNÍ JE PRO VŠECHNY HRÁČE PFA POVINNÉ!!!
Každý hráč musí být na soustředění přihlášený. Přihlášení provádějte formou sms na tel. 603484759, kam uveďte jméno a příjmení, datum narození, se zúčastní na soustředění.
V případě neúčasti hráče na soustředění, prosíme také sms info na stejné telefonní číslo.
Podrobnější info o soustředění a seznam věcí bude zveřejněn do konce měsíce července.

Děkujeme všem hráčům a rodičům za proběhlou sezónu a doufáme že ta následující bude ještě úspěšnější.

Přejeme všem hezké prázdniny

Nominace na sobotu a neděli – 9.6. a 10.6.2018

Sobota – 9.5.2018
Finálový turnaj mladší přípravky – OFS Praha-Západ
Místo: Hřiště AFK Libčice
Sraz: 8:15 na místě.
Začátek: 9:00
Konec:cca 15:00
Hraje se turnajovým způsobem
Nominace:
Nominace bude doplněna nebo oznámena trenérem!!!
Chyška
Neumann
Záhora
Koudelka
Pína
Chaloupka

Sobota – 9.6.2018
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 9:00 na místě
Začátek: 10:00
Soupeř: FK Pšovka Mělník
Nominace:
Bartoš Václav
Čech David
Charvát Tomáš
Jurkevič David
Mrázek Matyáš
Mytryuk Pavlo
Novák Jakub
Sumarta Jan
Valín Václav
Wachsmann Ondřej
Borka Filip
Marhoul Filip

Sobota – 9.6.2018
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 10:30 na místě
Začátek: 11:40
Soupeř: FK Pšovka Mělník
Nominace:
Bartoš Adam
Bílý Matyáš
Břečka Jiří
Bulánek Adam
Erbek Tomáš
Hajnal Jiří
Charvát Lukáš
Kotrba Miloš
Píša Max
Samek Vojtěch
Šolc Robert

Neděle – 10.6.2018
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 8:30 na místě
Začátek: 9:30
Soupeř: Bohemia Poděbrady
Nominace:
Borka Filip
Novák David
Obermajer Patrik
Třeček Matěj
Artimovič Jan
Dobiáš Jakub
Krůta Jaroslav
Maceška Adam
Sodomka David
Janauer Viktor
Šrail Michal
Dufek Lukáš
Teska Dominik
Hájek Petr
Marjeník Marek
Havlík Max
Stodola Ondřej

Neděle – 10.6.2018
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 10:30 na místě
Začátek: 11:45
Soupeř: Bohemia Poděbrady
Nominace:
NOMINACE BUDE DOPLNĚNA NEBO OZNÁMENA TRENÉREM!!!

Neděle – 10.6.2018
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: !!! Velké Přílepy !!!
Sraz: NEJPOZDĚJI 13:15 na místě
Začátek: 14:00
Soupeř: Roztoky
Nominace:
Bžoch
Obermajer J.
Sumarta D.
Jelínek
Fafejta
Hrdlovič
Karel M.
Budil
Stárek
Hrubý
Stehlík
Fojtů N.
Fojtů L.
Muller M.
Fišer T.
Hanzlík M.
Katz
Vojtíšek
Pitková
Šimek
Králík
Vomáčko

Nominace na sobotu a neděli – 2.6. a 3.6.2018

Sobota – 2.6.2018
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: Švermov – UMT
Sraz: 9:15 na místě nebo 8:15 ZŠ Davle
Začátek: 10:15
Soupeř: Baník Švermov
Nominace:
Bartoš Václav
Čech David
Charvát Tomáš
Jurkevič David
Mrázek Matyáš
Mytryuk Pavlo
Novák Jakub
Sumarta Jan
Valín Václav
Wachsmann Ondřej
Borka Filip
Marhoul Filip

Sobota – 2.6.2018
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Švermov – UMT
Sraz: 10:45 na místě nebo 8:15 ZŠ Davle
Začátek: 11:55
Soupeř: Baník Švermov
Nominace:
Bartoš Adam
Bílý Matyáš
Břečka Jiří
Bulánek Adam
Erbek Tomáš
Hajnal Jiří
Charvát Lukáš
Kotrba Miloš
Píša Max
Samek Vojtěch
Šolc Robert

Neděle – 3.6.2018
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Psáry
Sraz: NEJPOZDĚJI 13:45 na místě
Začátek: 14:30
Soupeř: Rapid Psáry
Nominace:
Bžoch
Obermajer J.
Sumarta D.
Jelínek
Fafejta
Hrdlovič
Karel M.
Budil
Stárek
Hrubý
Stehlík
Fojtů N.
Fojtů L.
Muller M.
Fišer T.
Hanzlík M.
Katz
Vojtíšek
Pitková
Šimek
Králík
Vomáčko

Nominace na pátek až neděli – 25.5. až 27.5.2018

Pátek – 25.5.2018
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Davle
Sraz: NEJPOZDĚJI 16:15 na místě
Začátek: 17:00
Soupeř: Kazín
Nominace:
Bžoch
Obermajer J.
Sumarta D.
Jelínek
Fafejta
Hrdlovič
Karel M.
Budil
Stárek
Hrubý
Stehlík
Fojtů N.
Fojtů L.
Muller M.
Fišer T.
Hanzlík M.
Katz
Vojtíšek
Pitková
Šimek
Králík
Vomáčko

Sobota – 26.5.2018
Mistrovský turnaj mladší přípravky
Místo: Štěchovice
Sraz: 9:00 na místě.
Začátek: 9:30
Konec:cca 13:30
Hraje se turnajovým způsobem
Nominace:
Nominace bude doplněna nebo oznámena trenérem!!!
Chyška
Neumann
Záhora
Karel Š.
Vybíral Václav
Koudelka
Pína
Nádvorník
Pánik
Vybíral Vojtěch
Chaloupka
Stárková
Dickmann
Povalil
Podařil
Muller V.
Jechoutek

Sobota – 26.5.2018
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: MĚCHENICE!!!
Sraz: 9:00 na místě
Začátek: 10:00
Soupeř: FK Hořovicko
Nominace:
Bartoš Václav
Čech David
Charvát Tomáš
Jurkevič David
Mrázek Matyáš
Mytryuk Pavlo
Novák Jakub
Sumarta Jan
Valín Václav
Wachsmann Ondřej
Borka Filip
Marhoul Filip

Sobota – 26.5.2018
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: MĚCHENICE!!!
Sraz: 10:30 na místě
Začátek: 11:40
Soupeř: FK Hořovicko
Nominace:
Bartoš Adam
Bílý Matyáš
Břečka Jiří
Bulánek Adam
Erbek Tomáš
Hajnal Jiří
Charvát Lukáš
Kotrba Miloš
Píša Max
Samek Vojtěch
Šolc Robert

Neděle – 27.5.2018
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 8:30 na místě
Začátek: 9:30
Soupeř: Mnichovohradišťský SK
Nominace:
Borka Filip
Novák David
Obermajer Patrik
Třeček Matěj
Artimovič Jan
Dobiáš Jakub
Krůta Jaroslav
Maceška Adam
Sodomka David
Janauer Viktor
Šrail Michal
Dufek Lukáš
Teska Dominik
Hájek Petr
Marjeník Marek
Havlík Max
Stodola Ondřej

Neděle – 27.5.2018
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 10:30 na místě
Začátek: 11:45
Soupeř: Mnichovohradišťský SK
Nominace:
NOMINACE BUDE DOPLNĚNA NEBO OZNÁMENA TRENÉREM!!!