Nový rozpis tréninků starší a mladší přípravky – platný od 25.3.2019

Nový rozpis tréninků starší a mladší přípravky – platný od pondělí 25.3.2019

Starší přípravka – ročníky 2008 až 2009
Vždy v pondělí, úterý a čtvrtek od 16:30 do 17:45 na UMT v Davli
Na trávu se půjde přibližně za 2-3 týdny

Mladší přípravka – ročníky 2010 až 2014
Vždy v pondělí, úterý a čtvrtek od 15:15 do 16:30 na UMT v Davli
Na trávu se půjde přibližně za 2-3 týdny

Nominace na sobotu – 23.3.2019

Sobota – 23.3.2019
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: SC Nymburk/ UMT
Sraz: 9:30 na místě nebo 8:00 ZŠ Davle (Prosíme o pomoc s odvozem)
Začátek: 10:15
Soupeř: SK Polaban Nymburk
Nominace:
Vališ
Obermajer
Podzemský
Krůta
Dobiáš
Třeček
Maceška
Macho D.
Žemlička
Mytryuk
Janauer
Dufek
Čech
Kočí
Doubek
Bartoš V.

Sobota – 23.3.2019
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: SC Nymburk/ UMT
Sraz: 11:30 na místě nebo 8:00 ZŠ Davle (Prosíme o pomoc s odvozem)
Začátek: 12:30
Soupeř: SK Polaban Nymburk
Nominace:
Nominace bude doplněna nebo oznámena trenérem

Sobota – 23.3.2019
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: SK Slaný
Sraz: 9:30 na místě nebo 8:30 ZŠ Davle
Začátek: 10:15
Soupeř: SK Slaný
Nominace:
Kotrba
Hrabě
Charvát L.
Jurkevič
Mrázek
Sumarta
Wachsmann
Matoušek
Homola
Píša
Břečka
Charvát T.
Nwachukwu
Hajnal
Černý

Sobota – 23.3.2019
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: SK Slaný
Sraz: 10:45 na místě nebo 8:30 ZŠ Davle
Začátek: 11:55
Soupeř: SK Slaný
Nominace:
Kotrba
Charvát L.
Šolc
Bartoš A.
Břečka
Hajnal
Budil
Bžoch
Jindra
Obermajer J.
Fafejta
Muller M.

Nominace na sobotu a neděli – 16.3. a 17.3.2019

Sobota – 16.3.2019
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 8:45 na místě
Začátek: 9:30
Soupeř: FK Říčany
Nominace:
Vališ
Křivonoska
Obermajer
Podzemský
Krůta
Dobiáš
Třeček
Artimovič
Maceška
Macho D.
Žemlička
Mytryuk
Janauer
Dufek
Čech
Kočí

Sobota – 16.3.2019
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 11:00 na místě
Začátek: 11:45
Soupeř: FK Říčany
Nominace:
Vališ
Matoušek
Bartoš
Doubek
Čech
Dufek
Janauer
Novák
Jurkevič
Píša
Charvát
Sumarta
Mytryuk
Mrázek

Sobota – 16.3.2019
Zimní liga mladších žáků
Místo: UMT Zličín Na Radosti 242
Sraz: 13:30 na místě
Začátek: 14:10
Soupeř: Stodůlky
Nominace:
Kotrba
Charvát L.
Šolc
Bartoš A.
Břečka
Hajnal
Budil
Bžoch
Jindra
Obermajer J.
Fafejta
Muller M.

Neděle – 17.3.2019
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 9:00 na místě
Začátek: 10:00
Soupeř: FK Hořovicko
Nominace:
Kotrba
Hrabě
Charvát L.
Jurkevič
Mrázek
Novák
Sumarta
Wachsmann
Matoušek
Homola
Erbek
Píša
Břečka
Křivonoska
Charvát T.
Nwachukwu

Neděle – 17.3.2019
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 10:45 na místě
Začátek: 11:40
Soupeř: FK Hořovicko
Nominace:
Kotrba
Charvát L.
Šolc
Bartoš A.
Břečka
Hajnal
Budil
Bžoch
Jindra
Obermajer J.
Fafejta
Muller M.
Hejnic
Stehlík

Neděle – 17.3.2019
Zimní liga starší přípravky
Místo: hřiště Junior Praha (UMT), ulice V Úžlabině
Sraz: NEJPOZDĚJI 10:30 na místě
Začátek: 11:10
Soupeř: Junior Praha
Nominace:
Koudelka
Neumann
Sumarta D.
Jelínek
Fojtů
Hrubý
Hrdlovič
Chyška
Stárek
Muller
Chaloupka

Nominace na sobotu a neděli – 9.3. a 10.3.2019

Sobota – 9.3.2019
Finálový turnaj starší přípravky
Místo: Nafukovací hala Hostivice, ulice Sokolská (obuv-Turfy nebo sálovky!!!), v hale je teplo.
Sraz: NEJPOZDĚJI 8:30 na místě
Začátek: 9:00
Konec: cca 15:00
Nominace:
Fafejta
Sumarta D.
Hrdlovič
Hejnic
Jelínek
Záhora
Stehlík
Fojtů
Hrubý

Sobota – 9.3.2019
Zimní liga mladších žáků
Místo: UMT Zličín Na Radosti 242
Sraz: 11:30 na místě
Začátek: 12:10
Soupeř: ČLU Beroun
Nominace:
Kotrba
Charvát L.
Šolc
Bartoš A.
Břečka
Hajnal
Budil
Bžoch
Jindra
Obermajer J.
Fafejta
Muller M.

Neděle – 10.3.2019
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Lety
Sraz: 9:30 na místě nebo 8:45 ZŠ Davle (PROSÍME O POMOC S ODVOZEM)
Začátek: 10:15
Soupeř: FK Lety
Nominace:
Vališ
Křivonoska
Obermajer
Podzemský
Krůta
Dobiáš
Třeček
Artimovič
Maceška
Macho D.
Žemlička
Mytryuk
Janauer
Dufek
Čech
Kočí

Neděle – 10.3.2019
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Lety
Sraz: 11:45 na místě nebo 8:45 ZŠ Davle (PROSÍME O POMOC S ODVOZEM)
Začátek: 12:30
Soupeř: FK Lety
Nominace:
Vališ
Kočí
Matoušek
Bartoš
Čech
Dufek
Janauer
Novák
Jurkevič
Píša
Charvát
Sumarta
Mytryuk
Mrázek
Žemlička

Neděle – 10.3.2019
Zimní liga starších žáků
Místo: hřiště Zličín
Sraz: 11:30 na místě
Začátek: 12:10
Soupeř: Zličín
Nominace:
Nominace bude doplněna nebo oznámena trenérem!!!

Neděle – 10.3.2019
Zimní liga starší přípravky
Místo: hřiště Junior Praha (UMT), ulice V Úžlabině
Sraz: NEJPOZDĚJI 10:30 na místě
Začátek: 11:10
Soupeř: Dukla JM
Nominace:
Koudelka
Neumann
Fafejta
Sumarta D.
Hejnic
Jelínek
Fojtů
Stehlík
Hrubý
Záhora
Hrdlovič
Nenominovaní hráči mají tento víkend volno, budou nominováni na další zápas.

Nominace na sobotu a neděli – 2.3. a 3.3.2019

Sobota – 2.3.2019
Zimní liga mladších žáků
Místo: UMT Zličín Na Radosti 242
Sraz: 15:00 na místě
Začátek: 15:40
Soupeř: FK Hořovicko
Nominace:
Kotrba
Charvát L.
Šolc
Bartoš A.
Břečka
Hajnal
Budil
Bžoch
Jindra
Obermajer J.
Fafejta
Muller M.

Neděle – 3.3.2019
Zimní liga starší přípravky
Místo: hřiště Junior Praha (UMT), ulice V Úžlabině
Sraz: NEJPOZDĚJI 10:30 na místě
Začátek: 11:10
Soupeř: Vyšehrad
Nominace:
Koudelka
Neumann
Muller V.
Fafejta
Sumarta D.
Hejnic
Jelínek
Fojtů
Stehlík
Hrubý
Záhora
Hrdlovič
Chyška

Neděle – 3.3.2019
Zimní liga starších žáků
Místo: hřiště Zličín
Sraz: 11:30 na místě
Začátek: 12:10
Soupeř: Kralupy
Nominace:
Kotrba
Hrabě
Charvát L.
Jurkevič
Mrázek
Novák
Sumarta
Wachsmann
Matoušek
Homola
Erbek
Píša
Břečka
Křivonoska
Charvát T.
Nwachukwu

Neděle – 3.3.2019
Zimní turnaj mladšího dorostu FC Zličín
Místo: U Zličínského hřiště 499/3 – Praha 5 – Zličín
Sraz: 13:15 na místě
Začátek: 14:00
Soupeř: FA AZ
Nominace:
Nominace bude doplněna nebo oznámena trenérem!!!

Nominace na sobotu a neděli – 23.2. a 24.2.2019 + tréninky v příštím, prázdninovém týdnu

V příštím, prázdninovém týdnu, budou zrušeny všechny tréninky starší přípravky, mladší přípravky, starších žáků a mladších žáků. Přejeme pěkné prázdniny:-)

Sobota – 23.2.2019
Přátelské utkání mladšího dorostu
Místo: Mikulova 1594/4 – Praha 11 – Chodov
Sraz: 8:00 na místě
Začátek: 8:45
Soupeř: Dukla JM
Nominace:
Vališ
Kočí
Marhoul
Matoušek
Bartoš
Doubek
Čech
Dufek
Janauer
Novák
Jurkevič
Píša
Charvát
Sumarta
Mytryuk
Mrázek
Wachsmann
Nominace ještě bude upřesněna po tréninku v pátek.

Sobota – 23.2.2019
Přátelský mini turnaj starší přípravky
Místo: Horní Měcholupy – U Golfu 300
Sraz: NEJPOZDĚJI 9:15 na místě
Začátek: 9:45
Konec: cca 11:45
Soupeři: SK Slavia Praha, N. Ves
Nominace:
Fafejta
Sumarta D.
Hrdlovič
Hejnic
Jelínek
Fojtů
Stehlík
Hrubý
Záhora

Sobota – 23.2.2019
Zimní liga starších žáků
Místo: hřiště Zličín
Sraz: 11:30 na místě
Začátek: 12:00
Soupeř: SK Slaný
Nominace:
Kotrba
Hrabě
Charvát L.
Jurkevič
Mrázek
Novák
Sumarta
Wachsmann
Matoušek
Homola
Erbek
Píša
Břečka
Křivonoska
Charvát T.
Nwachukwu

Neděle – 24.2.2019
Zimní liga starší přípravky
Místo: 231, Schoellerova 728/9, 196 00 Praha-Čakovice-Třeboradice
Sraz: NEJPOZDĚJI 14:20 na místě
Začátek: 15:00
Soupeř: SK Třeboradice
Nominace:
Koudelka
Neumann
Muller V.
Fafejta
Sumarta D.
Hejnic
Jelínek
Fojtů
Stehlík
Hrubý
Záhora

Nominace na sobotu až úterý – 16.2. až 19.2.2019

Sobota – 16.2.2019
Turnaj mladší přípravky
Místo: Nafukovací hala Hostivice, ulice Sokolská (obuv-Turfy nebo sálovky!!!), v hale je teplo.
Sraz: NEJPOZDĚJI 8:30 na místě
Začátek: 9:00
Konec: cca 13:30
Nominace:
Jechoutek
Chyška J.
Hejnic M.
Stárková
Kotáb
Synek
Vojík
Karel Š.
Vybíral V.

Neděle – 17.2.2019
Zimní liga starších žáků
Místo: hřiště Zličín
Sraz: 15:30 na místě
Začátek: 16:00
Soupeř: Kročehlavy
Nominace:
Kotrba
Hrabě
Charvát L.
Jurkevič
Mrázek
Novák
Sumarta
Wachsmann
Matoušek
Homola
Erbek
Píša
Břečka
Křivonoska
Charvát T.
Nwachukwu

Úterý – 19.2.2019
Zimní liga mladších žáků
Místo: UMT Dobříš
Sraz: 16:30 na místě nebo 15:45 ZŠ Davle
Začátek: 17:00
Soupeř: MFK Dobříš
Nominace:
Kotrba
Charvát L.
Šolc
Bartoš A.
Břečka
Hajnal
Budil
Bžoch
Jindra
Obermajer J.
Fafejta
Muller M.

Nominace na pátek a sobotu – 8.2. a 9.2.2019

Pátek – 8.2.2019
Zimní liga starších žáků
Místo: hřiště Zličín
Sraz: 18:00 na místě
Začátek: 18:30
Soupeř: ČLU Beroun
Nominace:
Kotrba
Hrabě
Charvát L.
Jurkevič
Mrázek
Novák
Sumarta
Wachsmann
Matoušek
Homola
Erbek
Píša
Břečka
Křivonoska
Charvát T.
Nwachukwu

Sobota – 9.2.2019
Turnaj starší přípravky
Místo: Nafukovací hala Hostivice, ulice Sokolská (obuv-Turfy nebo sálovky!!!), v hale je teplo.
Sraz: NEJPOZDĚJI 8:30 na místě
Začátek: 9:00
Konec: cca 13:30
Soupeři: Roztoky, Břežany, Řevnice, Holubice
Nominace:
Fafejta
Sumarta D.
Hrdlovič
Hejnic
Stárek
Jelínek
Neumann
Koudelka

Sobota – 9.2.2019
Zimní liga mladších žáků
Místo: UMT Zličín Na Radosti 242
Sraz: 13:30 na místě
Začátek: 14:00
Soupeř: Králův Dvůr
Nominace:
Kotrba
Charvát L.
Šolc
Bartoš A.
Břečka
Hajnal
Budil
Bžoch
Jindra
Obermajer J.
Fafejta
Muller M.

Nominace na sobotu a neděli – 2.2. a 3.2.2019

Sobota – 2.2. 2019
Turnaj mladší přípravky
Místo: Hala Děkanka, ulice Děkanská Vinice, Praha 4.
Sraz: 8:30 na místě
Začátek: 9:00
Konec: cca ve 13:00
Nominace:
Hejnic
Vybíral Václav
Chyška Jan
Jechoutek
Vojík
Muller V.
Chyška Jakub
Neumann

Sobota – 2.2.2019
Zimní liga mladších žáků
Místo: UMT Zličín Na Radosti 242
Sraz: 13:30 na místě
Začátek: 14:00
Soupeř: MFK Dobříš
Nominace:
Kotrba
Charvát L.
Šolc
Bartoš A.
Břečka
Hajnal
Budil
Bžoch
Jindra
Obermajer J.
Fafejta
Muller M.

Neděle – 3.2.2019
Zimní liga starších žáků
Místo: hřiště Zličín
Sraz: 9:30 na místě
Začátek: 10:15
Soupeř: Kročehlavy
Nominace:
Kotrba
Hrabě
Charvát L.
Jurkevič
Mrázek
Novák
Sumarta
Wachsmann
Matoušek
Homola
Erbek
Píša
Břečka
Křivonoska
Charvát T.
Nwachukwu

Neděle – 3.2.2019
Zimní liga starší přípravky
Místo: hřiště Junior Praha (UMT), ulice V Úžlabině
Sraz: NEJPOZDĚJI 12:30 na místě
Začátek: 13:20
Soupeř: Třeboradice
Nominace:
Fafejta
Sumarta D.
Hrdlovič
Hrubý
Stehlík
Hejnic
Chyška
Záhora
Chaloupka

Neděle – 3.2.2019
Zimní turnaj mladšího dorostu FC Zličín
Místo: U Zličínského hřiště 499/3 – Praha 5 – Zličín
Sraz: 13:15 na místě
Začátek: 14:00
Soupeř: Praga Praha
Nominace:
Vališ
Kočí
Marhoul
Matoušek
Bartoš
Doubek
Čech
Dufek
Janauer
Novák
Jurkevič
Charvát
Sumarta
Mytryuk
Mrázek
Nwachukwu

Nominace na sobotu a neděli – 26.1. a 27.1.2019

Sobota – 26.1.2019
9. DISKOPLES PFA
Místo: Hvozdnice
Sraz: nejpozději 18:00 na místě
Začátek: 18:00
Konec: cca 03:00
Nominace:
VŠICHNI HRÁČI, RODIČE A PŘÁTELÉ POVLTAVSKÉ FOTBALOVÉ AKADEMIE

Sobota – 26.1.2019
Zimní liga mladších žáků
Místo: UMT Zličín Na Radosti 242
Sraz: 11:30 na místě
Začátek: 12:10
Soupeř: FA Alexe Zbura
Nominace:
Kotrba
Charvát L.
Šolc
Bartoš A.
Břečka
Hajnal
Budil
Bžoch
Jindra
Obermajer J.
Fafejta
Muller M.

Neděle – 27.1.2019
Zimní turnaj mladšího dorostu FC Zličín
Místo: U Zličínského hřiště 499/3 – Praha 5 – Zličín
Sraz: 14:55 na místě
Začátek: 15:40
Soupeř: FC Zličín
Nominace:
Vališ
Kočí
Marhoul
Matoušek
Bartoš
Doubek
Čech
Dufek
Janauer
Novák
Jurkevič
Charvát
Sumarta
Mytryuk
Mrázek
Nwachukwu

SOUSTŘEDĚNÍ BOROTÍN – pondělí 28.1.2019 až pátek 1.2.2019

!!!UPOZORNĚNÍ: KDO JEŠTĚ NEUČINIL, PROSÍME O OFICIÁLNÍ PŘIHLÁŠENÍ NA SOUSTŘEDĚNÍ FORMOU SMS ZPRÁVY NA TEL.: 603484759!!!

28. 1. – 1.2. 2019 (PONDĚLÍ – PÁTEK) – soustředění Borotín – ročníky 2004 až 2014

V době tohoto soustředění neprobíhají v Davli žádné tréninky!!!

Cena: 3000,-Kč. Vybírat se bude při odjezdu.
Odjezd na soustředění bude v pondělí 28.1. v 10:00 od benzinové stanice v Davli (sraz pro ty, kteří jedou po vlastní ose bude mezi 11:00 a 11:30 před sportovní halou Borotín – prosíme pokud jedete sami o nahlášení)
Odjezd ze soustředění bude v pátek 1.2. 2019 po 15:00 z Borotína.
Doprava: Vlastní – prosíme kdo může, aby nám pomohl s odvozem

Seznam důležitých věcí:
Při odjezdu se vybírá:
1) bezinfekčnost – Bezinfekčnost11-11-1-1-1-1
2) nezbytné léky + rozpis užívání
3) malé kapesné (dle uvážení)
4) kartičku pojištěnce nebo kopii.

Věci s sebou:
8 x ponožky
8 x slipy (trenky)
2 x teplé spodní prádlo
1 x pyžamo
1 x tepláky domácí
2 x tepláky venkovní (nebo šusťáky)
1 x oteplovačky
1 x zimní bunda
1 x zimní čepice
2 x zimní rukavice
1 x zimní boty
1 x bačkory
1 x kopačky
1 x sálovky
chrániče
věci na trénink v hale i venku
věci na pobyt + pantofle
hygienické potřeby + pytel na špinavé prádlo
pálku na pinčes + míčky
zápisník a propisku
láhev na pití
pokud je možnost tak boby nebo lopaty na sáňkování
auto podsedák

Zakázány jsou:
mobily (v případě, že někdo bude mít telefon u sebe, bude mu odebrán trenérem a vrácen při ukončení soustředění)
elektronické hry

Nominace na sobotu a neděli – 19.1. a 20.1.2019

Sobota – 19.1. 2019
Turnaj mladší přípravky
Místo: Sokolská ulice, Hostivice (UMT-koberec, vhodná obuv turfy nebo sálovky, v hale je teplo)
Sraz: 8:30 na místě
Začátek: 9:00
Konec: cca ve 14:00
Nominace:
Hejnic
Vybíral Václav
Vybíral Vojtěch
Karel Š.
Chyška J.
Stárková
Kotáb
Jechoutek
Vinecký
Nádvorník
Synek
Vojík

Sobota – 19.1.2019
Zimní liga mladších žáků
Místo: UMT Zličín Na Radosti 242
Sraz: 11:30. na místě
Začátek: 12:10.
Soupeř: FC Zličín
Nominace:
Kotrba
Charvát L.
Šolc
Bartoš A.
Břečka
Hajnal
Budil
Bžoch
Jindra
Obermajer J.
Fafejta
Muller M.

Sobota – 19.1.2019
Zimní liga starších žáků
Místo: hřiště Zličín
Sraz: 13:15 na místě
Začátek: 14:00
Soupeř: Hořovicko
Nominace:
Kotrba
Hrabě
Charvát L.
Jurkevič
Mrázek
Novák
Sumarta
Wachsmann
Matoušek
Homola
Bulánek
Erbek
Píša
Břečka
Sajdok
Křivonoska
Charvát T.
Nwachukwu

Neděle – 20.1.2019
Zimní turnaj mladšího dorostu FC Zličín
Místo: U Zličínského hřiště 499/3 – Praha 5 – Zličín
Sraz: 11:20 na místě
Začátek: 12:10
Soupeř: FK Králův Dvůr
Nominace:
Vališ
Kočí
Marhoul
Matoušek
Bartoš
Doubek
Čech
Dufek
Janauer
Novák
Jurkevič
Píša
Charvát
Sumarta
Mytryuk
Mrázek

Neděle – 20.1.2019
Zimní liga starší přípravky
Místo: hřiště Junior Praha (UMT), ulice V Úžlabině
Sraz: NEJPOZDĚJI 12:30 na místě
Začátek: 13:20
Soupeř: Vyšehrad
Nominace:
Fafejta
Sumarta D.
Jelínek
Hrdlovič
Hrubý
Stehlík
Fojtů N.
Neumann
Hejnic
Stárek
Muller
Chyška