Nominace na pátek až neděli – 18. až 20.9.2015

Pátek – 18.9.2015
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Hvozdnice
Sraz: 15:45 na místě
Začátek: 16:30
Soupeř: Čisovice
Nominace:
Kotrba
Bulánek
Bílý
Ježdík
Bartoš A.
Břečka
Hajnal
Samek
Píša

Sobota – 19.9.2015
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Dobříč
Sraz: 9:30 Dobříč nebo 9:00 ZŠ Davle
Začátek: 10:00
Soupeř: Dobříč/Nučice
Nominace:
Juřenčák
Pánik
AndreS t.
Jenčík
Bulánek
Břečka
Hajnal
Kotrba
Ctibor
Samek

Sobota – 19.9.2015
Mistrovské utkání dorostu
Místo: Rudná
Sraz: 9:00 Rudná nebo 8:30 ZŠ Davle
Začátek: 10:00
Soupeř: Rudná/Č.Újezd
Nominace:
Johánek
Šmejc
Macho V.
Macho D.
Hájek P.
Havlík
Kurka
Molík
Pilát
Sunegh
Tošnar
Krůta
Hajný
Podzemský
Marjeník
Prachař
Artimovič
Rusnák

Sobota – 19.9.2015
Mistrovský turnaj mladší přípravky
Místo: Štěchovice
Sraz: 8:45 na místě
Začátek: 9:30
Konec: cca 13:30
Hraje se turnajovým způsobem
Nominace:
Bžoch
Šmida
Obermajer J.
Kolmanová
Fafejta
Kopečný
Stehlík
Stárek
Hrdlovič
Andres L.
Petschl J.
Chyška
Hrubý

Neděle – 20.9.2015
Mistrovské utkání ročníku 2003
Místo: Štěchovice
Sraz: 9:00 Štěchovice
Začátek: 10:00
Soupeř: AC Sparta Praha
NOMINACE BUDE UPRAVENA NA PŘEDZÁPASOVÉM TRÉNINKU
Nominace:
Bartoš
Čech
Mrázek
Jurkevič
Porš
Nováček
Bílý
Muller
Valín
Šírl
Kaše
Huňka
Hrabák
Wegmann
Torrisi
Novotný
Píša
Novák
Nepraš
Matoušek

Neděle – 20.9.2015
Mistrovské utkání ročníku 2004
Místo: Štěchovice
Sraz: 10:30 Štěchovice
Začátek: 11:45
Soupeř: AC Sparta Praha
NOMINACE BUDE UPRAVENA NA PŘEDZÁPASOVÉM TRÉNINKU
Nominace:
Nepraš
Novák
Matoušek
Bílý
Ježdík
Mrázek
Valín
Píša
Sumarta
Petschl D.
Novotný
Huňka
Fišer
Homola
Kureš
Charvát
Blížil
Váňa
Slavík
Šmejkal
Plop
Bodlák
Wegmann
Jurkevič
Černý

Neděle – 20.9.2015
Mistrovské utkání ročníku 2001
Místo: Jiřetín p. Jedlovou
Sraz: 6:25 čerpací stanice Davle
Začátek: 10:00
Soupeř: FAŠV
Každý hráč, rodič i fanoušek zaplatí cestovné 100,-Kč.
NOMINACE BUDE UPRAVENA NA PŘEDZÁPASOVÉM TRÉNINKU
Nominace:
Bartoň
Třeček
Artimovič
Candra
Rusnak
Cienciala
Macho
Hodosi
Linda
Krůta
Lucyšyn
Obermajer
Pokorný
Šreil
Maceška
Hájek

Neděle – 20.9.2015
Mistrovské utkání ročníku 2002
Místo: Jiřetín p. Jedlovou
Sraz: 6:25 čerpací stanice Davle
Začátek: 11:45
Soupeř: FAŠV
Každý hráč, rodič i fanoušek zaplatí cestovné 100,-Kč.
NOMINACE BUDE UPRAVENA NA PŘEDZÁPASOVÉM TRÉNINKU
Nominace:
Novotný
Hájek
Hlaveš
Janauer
Maceška
Pěchota
Půlpan
Stracený F.
Šreil
Teska
Dufek
Schánilec
Stracený L.
Kočí

Komentáře jsou zakázány.