Nominace na pátek až neděli – 12.5. až 14.5.2017

Pátek – 12.5.2017
Mistrovské utkání ročníku 2002
Místo: Štěchovice
Sraz: 14:45 na místě
Začátek: 16:00
Soupeř: FK Čáslav
OD 17:15 PROBĚHNE V RESTAURACI NA HŘIŠTI NÁSLEDUJÍCÍ SCHŮZKA:
Povltavská fotbalová akademie vás zve na setkání se zdravotní agenturou Fall & Get Up, která disponuje více než 56 smluvními lékaři a odborníky na zdraví. Členům Povltavské fotbalové akademie nabízí přístup ke špičkovým lékařům – specialistům, přednostní termíny lékařských vyšetření,, krátké čekací doby a individuální přístup.
Přijďte se informovat o tom, jak bude spolupráce fungovat a co jsme pro vás připravili.
Nominace:
Borka
Valín
Stracený L.
Kočí
Hájek
Šreil
Janoušek
Janauer
Dufek
Teska
Schánilec
Šum
Pěchota
Dvořák
Maceška
Lastovecki
Čech

Pátek – 12.5.2017
Mistrovské utkání ročníku 2003
Místo: Štěchovice
Sraz: 16:30 na místě
Začátek: 17:45
Soupeř: FK Čáslav
OD 17:15 PROBĚHNE V RESTAURACI NA HŘIŠTI NÁSLEDUJÍCÍ SCHŮZKA:
Povltavská fotbalová akademie vás zve na setkání se zdravotní agenturou Fall & Get Up, která disponuje více než 56 smluvními lékaři a odborníky na zdraví. Členům Povltavské fotbalové akademie nabízí přístup ke špičkovým lékařům – specialistům, přednostní termíny lékařských vyšetření,, krátké čekací doby a individuální přístup.
Přijďte se informovat o tom, jak bude spolupráce fungovat a co jsme pro vás připravili.
Nominace:
NOMINACE BUDE DOPLNĚNA NEBO OZNÁMENA TRENÉREM!!!

Sobota – 13.5.2017
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Svépomoc – tráva
Sraz: 7:00 ČERPACÍ STANICE DAVLE
Začátek: 10:00
Soupeř: FC MAS Táborsko
Každý hráč, rodič i fanoušek zaplatí cestovné 100,-Kč.
Nominace:
Valín
Novák J.
Fišer S.
Charvát T.
Mrázek
Jurkevič
Wachsmann
Matoušek
Sumarta J.
Šmejkal
Hrabě
Píša
Erbek
Bulánek
Slavík
Ježdík
Bílý
Kotrba
Kouba
Šolc
Charvát L.
Pokorný
Břečka
Bartoš A.
Hajnal
Ctibor
Samek
Brada

Sobota – 13.5.2017
Mistrovský turnaj mladší přípravky
Místo: Davle
Sraz: 9:00 na místě.
Začátek: 9:30
Konec:cca 13:30
Hraje se turnajovým způsobem
Nominace:
Hrdlovič
Stárek
Fafejta
Hrubý
Chyška
Jelínek
Kopečný J.
Nadvorník
Neumann
Páník Š.
Stehlík
Sumarta
Záhora
Karel M.
Karel Š.
Zeman
Vybíral
Chaloupka
Kopečný B.
Stárková
Muller
Šimek
Hanzlík
Katz A.
Vomáčko
Králík
Pytka
Štěpánek
Petráš
Marek

Sobota – 13.5.2017
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Vestec
Sraz: 15:15 na místě nebo 14:45 ČERPACÍ STANICE DAVLE
Začátek: 16:00
Soupeř: Vestec
Nominace:
Jenčík
Juřenčák
Pánik
Budil
Pšenička
Bžoch
Obermajer
Kotrba
Kouba
Šolc
Charvát
Pokorný
Břečka
Bartoš A.
Hajnal
Pytková
Vojtíšek
Fišer

Neděle – 14.5.2017
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Měchenice
Sraz: 9:00 na místě
Začátek: 10:15
Soupeř: SK Slaný
Nominace:
Johánek
Macho V.
Kurka
Novák D.
Pilát
Erbek
Sklenář
Šum
Hodosi
Stodola
Šťástka
Artimovič
Třeček
Sodomka
Obermajer
Rusnák
Kozohorský

Neděle – 14.5.2017
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Měchenice
Sraz: 11:00 na místě
Začátek: 12:30
Soupeř: SK Slaný
Nominace:
Bringler
Dobiáš
Havlík
Krůta
Macho D.
Rusnák
Daněk
Candra
+ hráči ročníku 2002

Komentáře jsou zakázány.