Nominace na sobotu až pondělí – 20.5. až 22.5.2017

Sobota – 20.5.2017
Mistrovské utkání ročníku 2002
Místo: Štěchovice
Sraz: 8:45 na místě
Začátek: 10:00
Soupeř: FAŠV Varnsdorf
Nominace:
Borka
Valín
Stracený L.
Kočí
Hájek
Šreil
Janoušek
Janauer
Dufek
Teska
Schánilec
Šum
Pěchota
Dvořák
Maceška
Lastovecki
Čech

Sobota – 20.5.2017
Mistrovské utkání ročníku 2003
Místo: Štěchovice
Sraz: 10:30 na místě
Začátek: 11:45
Soupeř: FAŠV Varnsdorf
Nominace:
NOMINACE BUDE DOPLNĚNA NEBO OZNÁMENA TRENÉREM!!!

Sobota – 20.5.2017
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Davle
Sraz: 9:15 na místě.
Začátek: 10:00
Soupeř: Jesenice
Nominace:
Jenčík
Juřenčák
Pánik
Budil
Pšenička
Bžoch
Obermajer
Kotrba
Kouba
Šolc
Charvát
Pokorný
Břečka
Bartoš A.
Hajnal
Pytková
Vojtíšek
Fišer

Neděle – 21.5.2017
Mistrovský turnaj mladší přípravky
Místo: Štěchovice
Sraz: 9:00 na místě.
Začátek: 9:30
Konec:cca 13:30
Hraje se turnajovým způsobem
Nominace:
Hrdlovič
Stárek
Fafejta
Hrubý
Chyška
Jelínek
Kopečný J.
Nadvorník
Neumann
Páník Š.
Stehlík
Sumarta
Záhora
Karel M.
Karel Š.
Zeman
Vybíral
Chaloupka
Kopečný B.
Stárková
Muller
Šimek
Hanzlík
Katz A.
Vomáčko
Králík
Pytka
Štěpánek
Petráš
Marek

Neděle – 21.5.2017
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Jílové
Sraz: 9:00 na místě nebo 8:30 ZŠ Davle
Začátek: 10:15
Soupeř: FC Jílové
Nominace:
Johánek
Macho V.
Kurka
Novák D.
Pilát
Erbek
Sklenář
Šum
Hodosi
Stodola
Šťástka
Artimovič
Třeček
Sodomka
Obermajer
Rusnák
Dobiáš

Neděle – 21.5.2017
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Jílové
Sraz: 11:00 na místě nebo 8:30 ZŠ Davle
Začátek: 12:30
Soupeř: FC Jílové
Nominace:
Šťástka
Bringler
Dobiáš
Havlík
Krůta
Lucyšyn
Macho D.
Obermajer
Rusnák
Stodola
Třeček
Sodomka
Hodosi
Daněk
Artimovič
Candra

Neděle – 21.5.2017
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 16:00 na místě
Začátek: 17:00
Soupeř: FC Viktoria Plzeň
Nominace:
Valín
Novák J.
Fišer S.
Charvát T.
Mrázek
Jurkevič
Wachsmann
Matoušek
Sumarta J.
Šmejkal
Hrabě
Píša
Erbek
Bulánek
Slavík
Ježdík
Bílý
Kotrba
Kouba
Šolc
Charvát L.
Pokorný
Břečka
Bartoš A.
Hajnal
Ctibor
Samek
Brada

Pondělí – 22.5.2017
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Psáry
Sraz: 17:30 na místě nebo 17:00 škola Davle
Začátek: 18:00
Soupeř: Psáry
Nominace:
Jenčík
Juřenčák
Pánik
Budil
Pšenička
Bžoch
Obermajer
Kotrba
Kouba
Šolc
Charvát
Pokorný
Břečka
Bartoš A.
Hajnal
Pytková
Vojtíšek
Fišer

Komentáře jsou zakázány.