Nominace na sobotu a neděli – 16.9. a 17.9.2017

Sobota – 16.9.2017
Mistrovský turnaj mladší přípravky
Místo: Kamenný Přívoz
Sraz: 9:00 na místě.
Začátek: 9:30
Konec:cca 13:30
Hraje se turnajovým způsobem
Nominace:
Chyška
Neumann
Záhora
Karel Š.
Vybíral Václav
Koudelka
Pína
Nádvorník
Pánik
Vybíral Vojtěch
Chaloupka
Stárková
Dickmann
Povalil
Podařil
Muller V.
Jechoutek

Neděle – 17.9.2017
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 8:30 na místě
Začátek: 9:30
Soupeř: Tatran Rakovník
Nominace:
Hájek Petr
Havlík Maxmilián
Kozohorský Jakub
Macho Vojtěch
Novák David
Sodomka David
Stodola Ondřej
Šťástka Jakub
Obermajer Patrik
Třeček Matěj
Daněk Petr
Artimovič Jan
Dobiáš Jakub
Hájek František
Šreil Michal
Krůta Jaroslav
Maceška Adam

Neděle – 17.9.2017
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 10:30 na místě
Začátek: 11:45
Soupeř: Tatran Rakovník
Nominace:
NOMINACE BUDE DOPLNĚNA, NEBO OZNÁMENA TRENÉREM!!!

Neděle – 17.9.2017
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: Rakovník/ MA Šamotka / tráva
Sraz: 8:30 na místě nebo 7:15 ZŠ Davle
Začátek: 9:30
Soupeř: Tatran Rakovník
Nominace:
Bartoš Václav
Čech David
Fišer Samuel
Charvát Tomáš
Jurkevič David
Marhoul Filip
Matoušek Matěj
Mrázek Matyáš
Mytryuk Pavlo
Novák Jakub
Sumarta Jan
Šírl Stanislav
Šmejkal Jan
Valín Václav
Wachsmann Ondřej

Neděle – 17.9.2017
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Rakovník/ MA Šamotka / tráva
Sraz: 10:00 na místě nebo 7:15 ZŠ Davle
Začátek: 11:10
Soupeř: Tatran Rakovník
Nominace:
Bartoš Adam
Bílý Matyáš
Břečka Jiří
Bulánek Adam
Erbek Tomáš
Hajnal Jiří
Charvát Lukáš
Kotrba Miloš
Píša Max
Samek Vojtěch
Slavík David
Šolc Robert

Neděle – 17.9.2017
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Kazín
Sraz: 12:45 na místě nebo 12:15 ZŠ Davle
Začátek: 13:30
Soupeř: Kazín
Nominace:
Bžoch
Obermajer J.
Sumarta D.
Jelínek
Fafejta
Hrdlovič
Karel M.
Muller M.
Fišer T.
Hanzlík M.
Katz
Vojtíšek
Pitková
Šimek
Králík
Vomáčko
Budil
Stárek
Hrubý
Stehlík
Fojtů N.
Fojtů L.

Komentáře jsou zakázány.