Nominace na pátek až úterý – 27.4. až 1.5.2018

Pátek – 27.4.2018
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Davle
Sraz: NEJPOZDĚJI 17:15 na místě
Začátek: 18:00
Soupeř: Psáry
Nominace:
Bžoch
Obermajer J.
Sumarta D.
Jelínek
Fafejta
Hrdlovič
Karel M.
Budil
Stárek
Hrubý
Stehlík
Fojtů N.
Fojtů L.
Muller M.
Fišer T.
Hanzlík M.
Katz
Vojtíšek
Pitková
Šimek
Králík
Vomáčko

Sobota – 28.4.2018
Mistrovský turnaj mladší přípravky
Místo: Davle
Sraz: 8:45 na místě.
Začátek: 9:30
Konec:cca 13:30
Hraje se turnajovým způsobem
Nominace:
Nominace bude doplněna nebo oznámena trenérem!!!
Chyška
Neumann
Záhora
Karel Š.
Vybíral Václav
Koudelka
Pína
Nádvorník
Pánik
Vybíral Vojtěch
Chaloupka
Stárková
Dickmann
Povalil
Podařil
Muller V.
Jechoutek

Neděle – 29.4.2018
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Králův Dvůr
Sraz: 8:30 na místě nebo 7:15 ZŠ Davle
Začátek: 9:30
Soupeř: FK Králův Dvůr
Nominace:
Borka Filip
Novák David
Obermajer Patrik
Třeček Matěj
Artimovič Jan
Dobiáš Jakub
Krůta Jaroslav
Maceška Adam
Sodomka David
Janauer Viktor
Dufek Lukáš
Teska Dominik
Hájek Petr
Marjeník Marek

Neděle – 29.4.2018
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Králův Dvůr
Sraz: 10:30 na místě nebo 7:15 ZŠ Davle
Začátek: 11:45
Soupeř: FK Králův Dvůr
Nominace:
NOMINACE BUDE DOPLNĚNA NEBO OZNÁMENA TRENÉREM!!!

Neděle – 29.4.2018
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: Poděbrady
Sraz: 8:30 na místě nebo 7:30 ZŠ Davle
Začátek: 9:30
Soupeř: FK Bohemia Poděbrady
Nominace:
Bartoš Václav
Čech David
Charvát Tomáš
Jurkevič David
Mrázek Matyáš
Mytryuk Pavlo
Novák Jakub
Sumarta Jan
Valín Václav
Wachsmann Ondřej
Borka Filip
Marhoul Filip

Neděle – 29.4.2018
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Poděbrady
Sraz: 10:00 na místě nebo 7:30 ZŠ Davle
Začátek: 11:10
Soupeř: FK Bohemia Poděbrady
Nominace:
Bartoš Adam
Bílý Matyáš
Břečka Jiří
Bulánek Adam
Erbek Tomáš
Hajnal Jiří
Charvát Lukáš
Kotrba Miloš
Píša Max
Samek Vojtěch
Šolc Robert

Úterý – 1.5.2018
Turnaj starší přípravky
Místo: Městský stadion Hořovice, Pod Remízkem 147
Sraz: NEJPOZDĚJI 8:15 na místě.
Začátek: 9:00
Soupeři: Rozlosování a časový plán turnaje starších přípravek dne 1.5.2018
Nominace:
Bžoch
Obermajer J.
Sumarta D.
Jelínek
Fafejta
Hrdlovič
Budil
Stárek
Hrubý
Stehlík
Fojtů N.
Fojtů L.
Záhora

Úterý – 1.5.2018
Finálové utkání krajského přeboru mladších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 9:00 na místě.
Začátek: 10:15
Soupeř: FK Bohemia Poděbrady
Nominace:
Bartoš Adam
Bílý Matyáš
Břečka Jiří
Bulánek Adam
Erbek Tomáš
Hajnal Jiří
Charvát Lukáš
Kotrba Miloš
Píša Max
Samek Vojtěch
Šolc Robert

Komentáře jsou zakázány.