Nominace na pátek až úterý – 4.5. až 8.5.2018

Pátek – 4.5.2018
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Davle
Sraz: NEJPOZDĚJI 16:15 na místě
Začátek: 17:00
Soupeř: Roztoky
Nominace:
Bžoch
Obermajer J.
Sumarta D.
Jelínek
Fafejta
Hrdlovič
Karel M.
Budil
Stárek
Hrubý
Stehlík
Fojtů N.
Fojtů L.
Muller M.
Fišer T.
Hanzlík M.
Katz
Vojtíšek
Pitková
Šimek
Králík
Vomáčko

Neděle – 6.5.2018
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 9:00 na místě
Začátek: 10:00
Soupeř: FC Mělník
Nominace:
Bartoš Václav
Čech David
Charvát Tomáš
Jurkevič David
Mrázek Matyáš
Mytryuk Pavlo
Novák Jakub
Sumarta Jan
Valín Václav
Wachsmann Ondřej
Borka Filip
Marhoul Filip

Neděle – 6.5.2018
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 10:30 na místě
Začátek: 11:40
Soupeř: FC Mělník
Nominace:
Bartoš Adam
Bílý Matyáš
Břečka Jiří
Bulánek Adam
Erbek Tomáš
Hajnal Jiří
Charvát Lukáš
Kotrba Miloš
Píša Max
Samek Vojtěch
Šolc Robert

Úterý – 8.5.2018
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 8:30 na místě
Začátek: 9:30
Soupeř: Mnichovohradišťský SK
Nominace:
Borka Filip
Novák David
Obermajer Patrik
Třeček Matěj
Artimovič Jan
Dobiáš Jakub
Krůta Jaroslav
Maceška Adam
Sodomka David
Janauer Viktor
Šrail Michal
Dufek Lukáš
Teska Dominik
Hájek Petr
Marjeník Marek
Havlík Max
Stodola Ondřej

Úterý – 8.5.2018
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 10:30 na místě
Začátek: 11:45
Soupeř: Mnichovohradišťský SK
Nominace:
NOMINACE BUDE DOPLNĚNA NEBO OZNÁMENA TRENÉREM!!!

Úterý – 8.5.2018
Turnaj mladší přípravky
Místo: Městský stadion Hořovice, Pod Remízkem 147
Sraz: NEJPOZDĚJI 8:15 na místě.
Začátek: 9:00
Soupeři: Rozlosování a časový plán ml. přípravek 8.5.2018
Nominace:
Každý hráč zaplatí startovné 100,-Kč
Chyška
Neumann
Karel Š.
Vybíral Václav
Koudelka
Pína
Vybíral Vojtěch
Stárková
Muller V.
Jechoutek
Záhora

Úterý – 8.5.2018
Finálové utkání krajského přeboru mladších žáků
Místo: Poděbrady
Sraz: 9:15 na místě nebo 8:00 ZŠ Davle
Začátek: 10:15
Soupeř: FK Bohemia Poděbrady
Nominace:
Bartoš Adam
Bílý Matyáš
Břečka Jiří
Bulánek Adam
Erbek Tomáš
Hajnal Jiří
Charvát Lukáš
Kotrba Miloš
Píša Max
Samek Vojtěch
Šolc Robert

Komentáře jsou zakázány.