Nominace na sobotu a neděli – 12.5. a 13.5.2018

Sobota – 12.5.2018
Mistrovský turnaj mladší přípravky
Místo: Kamenný Přívoz
Sraz: 8:30 na místě.
Začátek: 9:00
Konec:cca 13:30
Hraje se turnajovým způsobem
Nominace:
Nominace bude doplněna nebo oznámena trenérem!!!
Chyška
Neumann
Záhora
Karel Š.
Vybíral Václav
Koudelka
Pína
Nádvorník
Pánik
Vybíral Vojtěch
Chaloupka
Stárková
Dickmann
Povalil
Podařil
Muller V.
Jechoutek

Neděle – 13.5.2018
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Vestec
Sraz: NEJPOZDĚJI 9:15 na místě
Začátek: 10:00
Soupeř: Viktoria Vestec
Nominace:
Bžoch
Obermajer J.
Sumarta D.
Jelínek
Fafejta
Hrdlovič
Karel M.
Budil
Stárek
Hrubý
Stehlík
Fojtů N.
Fojtů L.
Muller M.
Fišer T.
Hanzlík M.
Katz
Vojtíšek
Pitková
Šimek
Králík
Vomáčko

Neděle – 13.5.2018
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 8:30 na místě
Začátek: 9:30
Soupeř: ČLU Beroun
Nominace:
Borka Filip
Novák David
Obermajer Patrik
Třeček Matěj
Artimovič Jan
Dobiáš Jakub
Krůta Jaroslav
Maceška Adam
Sodomka David
Janauer Viktor
Šrail Michal
Dufek Lukáš
Teska Dominik
Hájek Petr
Marjeník Marek
Havlík Max
Stodola Ondřej

Neděle – 13.5.2018
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 10:30 na místě
Začátek: 11:45
Soupeř: ČLU Beroun
Nominace:
NOMINACE BUDE DOPLNĚNA NEBO OZNÁMENA TRENÉREM!!!

Neděle – 13.5.2018
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: Kosmonosy
Sraz: 9:15 na místě nebo 8:15 ZŠ Davle
Začátek: 10:15
Soupeř: SK Kosmonosy
Nominace:
Bartoš Václav
Čech David
Charvát Tomáš
Jurkevič David
Mrázek Matyáš
Mytryuk Pavlo
Novák Jakub
Sumarta Jan
Valín Václav
Wachsmann Ondřej
Borka Filip
Marhoul Filip

Neděle – 13.5.2018
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Kosmonosy
Sraz: 10:45 na místě nebo 8:15 ZŠ Davle
Začátek: 11:55
Soupeř: SK Kosmonosy
Nominace:
Bartoš Adam
Bílý Matyáš
Břečka Jiří
Bulánek Adam
Erbek Tomáš
Hajnal Jiří
Charvát Lukáš
Kotrba Miloš
Píša Max
Samek Vojtěch
Šolc Robert


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *