Nominace na sobotu a neděli – 15.9. a 16.9.2018

Sobota – 15.9.2018
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: SK Rakovník (městský stadión)
Sraz: 8:30 na místě nebo 7:30 ZŠ Davle
Začátek: 9:30
Soupeř: SK Rakovník
Nominace:
Kotrba
Hrabě
Charvát L.
Jurkevič
Mrázek
Novák
Sumarta
Wachsmann
Matoušek
Homola
Bulánek
Erbek
Píša
Břečka
Sajdok
Křivonoska
Charvát T.

Sobota – 15.9.2018
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: SK Rakovník (městský stadión)
Sraz: 10:45 na místě nebo 7:30 ZŠ Davle
Začátek: 11:40
Soupeř: SK Rakovník
Nominace:
Kotrba
Břečka
Charvát L.
Bartoš A.
Hajnal
Šolc
Muller M.
Jindra
Budil
Obermajer

Sobota – 15.9.2018
Mistrovský turnaj mladší přípravky
Místo: Štěchovice
Sraz: 9:00 na místě.
Začátek: 9:30
Konec:cca 13:30
Hraje se turnajovým způsobem
Nominace:
Nominace bude doplněna nebo oznámena trenérem!!!
Chyška J.
Karel Š.
Jechoutek
Štola
Kotáb
Zvěřina M.
Zvěřina J.
Vybíral Václav
Vybíral Vojtěch
Nádvorník
Stárková
Vojík
Synek

Sobota – 15.9.2018
Mistrovské utkání mladších žáků B
Místo: Měchenice
Sraz: NEJPOZDĚJI 8:45 na místě
Začátek: 9:30
Soupeř: Průhonice
Nominace:
Pytková
Fišer
Vojtíšek
Bžoch
Sumarta
Jelínek
Fojtů N.
Stehlík
Hrdlovič
Hanzlík
Neumann
Záhora
Koudelka

Sobota – 15.9.2018
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: TJ Tatran RAKO Rakovník
Sraz: 9:15 na místě nebo 8:15 ZŠ Davle (PROSÍME O POMOC S ODVOZEM)
Začátek: 10:15
Soupeř: TJ Tatran Rakovník
Nominace:
Obermajer
Třeček
Artimovič
Dobiáš
Krůta
Maceška
Janauer
Dufek
Vališ
Macho D.
Kočí
Čech
Doubek
Mytryuk
Žemlička
Podzemský
Bringler

Sobota – 15.9.2018
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: TJ Tatran RAKO Rakovník
Sraz: 11:30 na místě nebo 8:15 ZŠ Davle (PROSÍME O POMOC S ODVOZEM)
Začátek: 12:30
Soupeř: TJ Tatran Rakovník
Nominace:
Vališ
Kočí
Janauer
Čech
Šum
Mytryuk
Matoušek
Marhoul
Bartoš V.
Baštýř
Doubek
Mrázek
Dufek
+nominaci doplní trenér individuálně.

Neděle – 16.9.2018
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Kazín
Sraz: NEJPOZDĚJI 12:45 na místě
Začátek: 13:30
Soupeř: Kazín
Nominace:
Sumarta D.
Jelínek
Hrdlovič
Stárek
Hrubý
Stehlík
Fojtů N.
Chyška
Koudelka
Neumann
Muller V.
Záhora
Chapoupak
Povalil
Pína
+ hráči Štěchovic

Komentáře jsou zakázány.