Nominace na pátek až neděli – 12.10. až 14.10.2018

Pátek – 12.10.2018
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Davle
Sraz: NEJPOZDĚJI 15:15 na místě
Začátek: 16:00
Soupeř: Jesenice
POZOR!!! STARŠÍ PŘÍPRAVKA MÁ ZÁPAS TAKÉ V NEDĚLI!!!NOMINACE NÍŽE!!!
Nominace:
Sumarta D.
Jelínek
Hrdlovič
Hrubý
Fojtů N.
Chyška
Koudelka
Neumann
Záhora
Chaloupka
+ hráči Štěchovic

Sobota – 13.10.2018
Mistrovské utkání mladších žáků B
Místo: Jílové
Sraz: NEJPOZDĚJI 9:15 na místě
Začátek: 10:00
Soupeř: Jílové/D.Jirčany
Nominace:
Pytková
Hanzlík
Fišer
Vojtíšek
Muller
Bartoš A.
Obermajer
Sumarta D.
Jindra
Jelínek
Fojtů N.
Stehlík
Kotrba
Hajnal
Břečka
Budil
Charvát

Sobota – 13.10.2018
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Kosmonosy
Sraz: 9:15 na místě nebo 8:00 ZŠ Davle (PROSÍME O POMOC S ODVOZEM)
Začátek: 10:15
Soupeř: SK Kosmonosy
Nominace:
Obermajer
Třeček
Artimovič
Dobiáš
Krůta
Maceška
Janauer
Dufek
Vališ
Macho D.
Kočí
Čech
Šum
Baštýř
Mytryuk
Žemlička
Podzemský
Bringler

Sobota – 13.10.2018
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Kosmonosy
Sraz: 11:30 na místě nebo 8:00 ZŠ Davle (PROSÍME O POMOC S ODVOZEM)
Začátek: 12:30
Soupeř: SK Kosmonosy
Nominace:
Vališ
Kočí
Janauer
Čech
Šum
Mytryuk
Matoušek
Marhoul
Bartoš V.
Baštýř
Doubek
Mrázek
Dufek
Žemlička
+nominaci doplní trenér individuálně.

Neděle – 14.10.2018
Mistrovský turnaj mladší přípravky
Místo: Zvole
Sraz: 8:45 na místě.
Začátek: 9:30
Konec:cca 13:30
Hraje se turnajovým způsobem
Nominace:
Nominace bude doplněna nebo oznámena trenérem!!!
Pinc
Chyška J.
Karel Š.
Jechoutek
Štola
Kotáb
Zvěřina M.
Zvěřina J.
Vybíral Václav
Vybíral Vojtěch
Nádvorník
Stárková
Vojík
Synek

Neděle – 14.10.2018
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Dobřichovice
Sraz: NEJPOZDĚJI 9:15 na místě
Začátek: 10:00
Soupeř: Dobřichovice/Lety
Nominace:
Sumarta D.
Jelínek
Hrdlovič
Stárek
Hrubý
Stehlík
Fojtů N.
Chyška
Koudelka
Neumann
Muller V.
Záhora
Chaloupka
Povalil
Pína
Juříček
+ hráči Štěchovic

Neděle – 14.10.2018
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: FK Hořovicko
Sraz: 9:15 na místě nebo 8:15 ZŠ Davle (PROSÍME O POMOC S ODVOZEM)
Začátek: 10:15
Soupeř: FK Hořovicko
Nominace:
Kotrba
Hrabě
Charvát L.
Jurkevič
Mrázek
Novák
Sumarta
Wachsmann
Matoušek
Homola
Bulánek
Erbek
Píša
Břečka
Sajdok
Křivonoska
Charvát T.
Nwachukwu

Neděle – 14.10.2018
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: FK Hořovicko
Sraz: 10:45 na místě nebo 8:15 ZŠ Davle (PROSÍME O POMOC S ODVOZEM)
Začátek: 11:55
Soupeř: FK Hořovicko
Nominace:
Kotrba
Břečka
Charvát L.
Bartoš A.
Hajnal
Šolc
Muller M.
Jindra
Budil
Obermajer
Bžoch


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *