Nominace na úterý až neděli – 23.4. až 28.4.2019

Úterý – 23.4.2019
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Davle
Sraz: NEJPOZDĚJI 16:15 na místě
Začátek: 17:00
Soupeř: Dolní Břežany
Nominace:
Koudelka
Neumann
Sumarta D.
Jelínek
Fojtů
Hrubý
Hrdlovič
Chyška
Stárek
Muller
Chaloupka
Fafejta
Stehlík
Hejnic
Záhora
Vybíral V.
+ hráči Štěchovic

Pátek – 26.4.2019
Mistrovské utkání mladších žáků B
Místo: Měchenice
Sraz: NEJPOZDĚJI 17:15 na místě
Začátek: 18:00
Soupeř: Jesenice
Nominace:
Pytková
Fišer
Vojtíšek
Hanzlík
Muller
Sumarta D.
Jelínek
Fojtů N.
Stehlík
Fafejta
Hrubý
Hrdlovič
Hejnic

Sobota – 27.4.2019
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 8:45 na místě
Začátek: 9:30
Soupeř: FK Bohemia Poděbrady
Nominace:
Vališ
Obermajer
Podzemský
Krůta
Dobiáš
Maceška
Macho D.
Žemlička
Mytryuk
Janauer
Dufek
Čech
Kočí
Doubek
Bartoš V.

Sobota – 27.4.2019
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 11:00 na místě
Začátek: 11:45
Soupeř: FK Bohemia Poděbrady
Nominace:
Nominace bude doplněna nebo oznámena trenérem

Sobota – 27.4.2019
Mistrovské utkání mladších žáků B
Místo: Měchenice
Sraz: NEJPOZDĚJI 8:45 na místě
Začátek: 9:30
Soupeř: Dolní Břežany
Nominace:
Pytková
Fišer
Vojtíšek
Hanzlík
Muller
Sumarta D.
Jelínek
Fojtů N.
Stehlík
Fafejta
Hrubý
Hrdlovič
Hejnic

Sobota – 27.4.2019
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 9:15 na místě
Začátek: 10:00
Soupeř: TJ Baník Švermov
Nominace:
Kotrba
Hrabě
Charvát L.
Jurkevič
Mrázek
Sumarta
Wachsmann
Matoušek
Homola
Píša
Břečka
Charvát T.
Nwachukwu
Hajnal
Černý

Sobota – 27.4.2019
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 11:00 na místě
Začátek: 11:40
Soupeř: TJ Baník Švermov
Nominace:
Kotrba
Charvát L.
Šolc
Bartoš A.
Břečka
Hajnal
Budil
Bžoch
Jindra
Obermajer J.
Muller M.
Fafejta

Sobota – 27.4.2019
Mistrovský turnaj mladší přípravky
Místo: Jíloviště
Sraz: 9:15 na místě.
Začátek: 10:00
Konec:cca 13:30
Hraje se turnajovým způsobem
Nominace:
Nominace bude doplněna nebo oznámena trenérem!!!

Neděle – 28.4.2019
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Vestec
Sraz: NEJPOZDĚJI 9:15 na místě
Začátek: 10:00
Soupeř: Vestec
Nominace:
Koudelka
Neumann
Sumarta D.
Jelínek
Fojtů
Hrubý
Hrdlovič
Fafejta
Stehlík
Hejnic
Záhora
Vybíral V.
+ hráči Štěchovic

Nominace na mistrovské utkání starších a mladších žáků – úterý 16.4.2019

Úterý – 16.4.2019
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: MFK Dobříš
Sraz: 15:45 na místě
Začátek: 16:30
Soupeř: MFK Dobříš
Nominace:
Kotrba
Hrabě
Charvát L.
Jurkevič
Mrázek
Sumarta
Wachsmann
Matoušek
Homola
Píša
Břečka
Charvát T.
Nwachukwu
Hajnal
Černý

Úterý – 16.4.2019
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: MFK Dobříš
Sraz: 17:30 na místě
Začátek: 18:15
Soupeř: MFK Dobříš
Nominace:
Kotrba
Charvát L.
Šolc
Bartoš A.
Břečka
Hajnal
Budil
Bžoch
Jindra
Obermajer J.
Muller M.
Fafejta

Nominace na sobotu a neděli – 13.4. a 14.4.2019

Sobota – 13.4.2019
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 8:45 na místě
Začátek: 9:30
Soupeř: TJ Tatran Rakovník
Nominace:
Vališ
Obermajer
Podzemský
Krůta
Dobiáš
Třeček
Maceška
Macho D.
Žemlička
Mytryuk
Janauer
Dufek
Čech
Kočí
Doubek
Bartoš V.

Sobota – 13.4.2019
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 11:00 na místě
Začátek: 11:45
Soupeř: TJ Tatran Rakovník
Nominace:
Nominace bude doplněna nebo oznámena trenérem

Neděle – 14.4.2019
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Jesenice
Sraz: NEJPOZDĚJI 9:15 na místě
Začátek: 10:00
Soupeř: Jesenice
Nominace:
Koudelka
Neumann
Sumarta D.
Jelínek
Fojtů
Hrubý
Hrdlovič
Chyška
Stárek
Muller
Chaloupka
Fafejta
Stehlík
Hejnic
Záhora
Vybíral V.
+ hráči Štěchovic

Neděle – 14.4.2019
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 9:15 na místě
Začátek: 10:00
Soupeř: SK Rakovník
Nominace:
Kotrba
Hrabě
Charvát L.
Jurkevič
Mrázek
Sumarta
Wachsmann
Matoušek
Homola
Píša
Břečka
Charvát T.
Nwachukwu
Hajnal
Černý

Neděle – 14.4.2019
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 11:00 na místě
Začátek: 11:40
Soupeř: SK Rakovník
Nominace:
Kotrba
Charvát L.
Šolc
Bartoš A.
Břečka
Hajnal
Budil
Bžoch
Jindra
Obermajer J.
Muller M.

Neděle – 14.4.2019
Mistrovské utkání mladších žáků B
Místo: Průhonice
Sraz: NEJPOZDĚJI 12:15 na místě
Začátek: 13:00
Soupeř: Průhonice
Nominace:
Pytková
Fišer
Vojtíšek
Hanzlík
Sumarta D.
Jelínek
Fojtů N.
Stehlík
Fafejta
Hrubý
Hrdlovič
Hejnic

Nový rozpis tréninků starší a mladší přípravky – platný od pondělí 8.4.2019

Nový rozpis tréninků starší a mladší přípravky – platný od pondělí 8.4.2019

Starší přípravka – ročníky 2008 až 2009 (u starší přípravky se nemění dny ani časy, jen se přechází na trávu)
Vždy v pondělí, úterý a čtvrtek od 16:30 do 17:45 na trávě v Davli

Mladší přípravka – ročníky 2010 až 2015
Vždy v pondělí, úterý a čtvrtek od 16:30 do 17:45 na trávě v Davli

Nominace na pátek až neděli – 5.4. až 7.4.2019

Pátek – 5.4.2019
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Davle
Sraz: NEJPOZDĚJI 15:45 na místě
Začátek: 16:30
Soupeř: K.Přívoz/Radlík
Nominace:
Koudelka
Neumann
Sumarta D.
Jelínek
Fojtů
Hrubý
Hrdlovič
Chyška
Stárek
Muller
Chaloupka
Fafejta
Stehlík
Hejnic
Záhora
Vybíral V.
+ hráči Štěchovic

Sobota – 6.4.2019
Mistrovské utkání mladších žáků B
Místo: Měchenice
Sraz: NEJPOZDĚJI 8:45 na místě
Začátek: 9:30
Soupeř: Hradištko
Nominace:
Pytková
Fišer
Vojtíšek
Muller
Hanzlík
Sumarta D.
Jelínek
Fojtů N.
Stehlík
Fafejta
Hrubý
Hrdlovič
Hejnic

Neděle – 7.4.2019
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Velim
Sraz: 8:45 na místě nebo 7:40 ZŠ Davle
Začátek: 9:30
Soupeř: FC Velim
Nominace:
Vališ
Obermajer
Podzemský
Krůta
Dobiáš
Třeček
Maceška
Macho D.
Žemlička
Mytryuk
Janauer
Dufek
Čech
Kočí
Doubek
Bartoš V.

Neděle – 7.4.2019
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Velim
Sraz: 11:00 na místě nebo 7:40 ZŠ Davle
Začátek: 11:45
Soupeř: FC Velim
Nominace:
Nominace bude doplněna nebo oznámena trenérem

Neděle – 7.4.2019
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: Beroun – Ostrov 17
Sraz: 9:30 na místě nebo 8:30 ZŠ Davle
Začátek: 10:15
Soupeř: ČLU Beroun
Nominace:
Kotrba
Hrabě
Charvát L.
Jurkevič
Mrázek
Sumarta
Wachsmann
Matoušek
Homola
Píša
Břečka
Charvát T.
Nwachukwu
Hajnal
Černý

Neděle – 7.4.2019
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Beroun – Ostrov 17
Sraz: 11:00 na místě nebo 8:30 ZŠ Davle
Začátek: 11:55
Soupeř: ČLU Beroun
Nominace:
Kotrba
Charvát L.
Šolc
Bartoš A.
Břečka
Hajnal
Budil
Bžoch
Jindra
Obermajer J.
Fafejta
Muller M.

Nominace na sobotu a neděli – 30.3. a 31.3.2019

Sobota – 30.3.2019
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 8:45 na místě
Začátek: 9:30
Soupeř: FK Králův Dvůr
Nominace:
Vališ
Obermajer
Podzemský
Krůta
Dobiáš
Třeček
Maceška
Macho D.
Žemlička
Mytryuk
Janauer
Dufek
Čech
Kočí
Doubek
Bartoš V.

Sobota – 30.3.2019
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 11:00 na místě
Začátek: 11:45
Soupeř: FK Králův Dvůr
Nominace:
Nominace bude doplněna nebo oznámena trenérem

Neděle – 31.3.2019
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 9:15 na místě
Začátek: 10:00
Soupeř: TJ Viktoria Vestec
Nominace:
Kotrba
Hrabě
Charvát L.
Jurkevič
Mrázek
Sumarta
Wachsmann
Matoušek
Homola
Píša
Břečka
Charvát T.
Nwachukwu
Hajnal
Černý

Neděle – 31.3.2019
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 10:50 na místě
Začátek: 11:40
Soupeř: TJ Viktoria Vestec
Nominace:
Kotrba
Charvát L.
Šolc
Bartoš A.
Břečka
Hajnal
Budil
Bžoch
Jindra
Obermajer J.
Fafejta
Muller M.

Nový rozpis tréninků starší a mladší přípravky – platný od 25.3.2019

Nový rozpis tréninků starší a mladší přípravky – platný od pondělí 25.3.2019

Starší přípravka – ročníky 2008 až 2009
Vždy v pondělí, úterý a čtvrtek od 16:30 do 17:45 na UMT v Davli
Na trávu se půjde přibližně za 2-3 týdny

Mladší přípravka – ročníky 2010 až 2014
Vždy v pondělí, úterý a čtvrtek od 15:15 do 16:30 na UMT v Davli
Na trávu se půjde přibližně za 2-3 týdny

Nominace na sobotu – 23.3.2019

Sobota – 23.3.2019
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: SC Nymburk/ UMT
Sraz: 9:30 na místě nebo 8:00 ZŠ Davle (Prosíme o pomoc s odvozem)
Začátek: 10:15
Soupeř: SK Polaban Nymburk
Nominace:
Vališ
Obermajer
Podzemský
Krůta
Dobiáš
Třeček
Maceška
Macho D.
Žemlička
Mytryuk
Janauer
Dufek
Čech
Kočí
Doubek
Bartoš V.

Sobota – 23.3.2019
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: SC Nymburk/ UMT
Sraz: 11:30 na místě nebo 8:00 ZŠ Davle (Prosíme o pomoc s odvozem)
Začátek: 12:30
Soupeř: SK Polaban Nymburk
Nominace:
Nominace bude doplněna nebo oznámena trenérem

Sobota – 23.3.2019
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: SK Slaný
Sraz: 9:30 na místě nebo 8:30 ZŠ Davle
Začátek: 10:15
Soupeř: SK Slaný
Nominace:
Kotrba
Hrabě
Charvát L.
Jurkevič
Mrázek
Sumarta
Wachsmann
Matoušek
Homola
Píša
Břečka
Charvát T.
Nwachukwu
Hajnal
Černý

Sobota – 23.3.2019
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: SK Slaný
Sraz: 10:45 na místě nebo 8:30 ZŠ Davle
Začátek: 11:55
Soupeř: SK Slaný
Nominace:
Kotrba
Charvát L.
Šolc
Bartoš A.
Břečka
Hajnal
Budil
Bžoch
Jindra
Obermajer J.
Fafejta
Muller M.

Nominace na sobotu a neděli – 16.3. a 17.3.2019

Sobota – 16.3.2019
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 8:45 na místě
Začátek: 9:30
Soupeř: FK Říčany
Nominace:
Vališ
Křivonoska
Obermajer
Podzemský
Krůta
Dobiáš
Třeček
Artimovič
Maceška
Macho D.
Žemlička
Mytryuk
Janauer
Dufek
Čech
Kočí

Sobota – 16.3.2019
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 11:00 na místě
Začátek: 11:45
Soupeř: FK Říčany
Nominace:
Vališ
Matoušek
Bartoš
Doubek
Čech
Dufek
Janauer
Novák
Jurkevič
Píša
Charvát
Sumarta
Mytryuk
Mrázek

Sobota – 16.3.2019
Zimní liga mladších žáků
Místo: UMT Zličín Na Radosti 242
Sraz: 13:30 na místě
Začátek: 14:10
Soupeř: Stodůlky
Nominace:
Kotrba
Charvát L.
Šolc
Bartoš A.
Břečka
Hajnal
Budil
Bžoch
Jindra
Obermajer J.
Fafejta
Muller M.

Neděle – 17.3.2019
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 9:00 na místě
Začátek: 10:00
Soupeř: FK Hořovicko
Nominace:
Kotrba
Hrabě
Charvát L.
Jurkevič
Mrázek
Novák
Sumarta
Wachsmann
Matoušek
Homola
Erbek
Píša
Břečka
Křivonoska
Charvát T.
Nwachukwu

Neděle – 17.3.2019
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 10:45 na místě
Začátek: 11:40
Soupeř: FK Hořovicko
Nominace:
Kotrba
Charvát L.
Šolc
Bartoš A.
Břečka
Hajnal
Budil
Bžoch
Jindra
Obermajer J.
Fafejta
Muller M.
Hejnic
Stehlík

Neděle – 17.3.2019
Zimní liga starší přípravky
Místo: hřiště Junior Praha (UMT), ulice V Úžlabině
Sraz: NEJPOZDĚJI 10:30 na místě
Začátek: 11:10
Soupeř: Junior Praha
Nominace:
Koudelka
Neumann
Sumarta D.
Jelínek
Fojtů
Hrubý
Hrdlovič
Chyška
Stárek
Muller
Chaloupka

Nominace na sobotu a neděli – 9.3. a 10.3.2019

Sobota – 9.3.2019
Finálový turnaj starší přípravky
Místo: Nafukovací hala Hostivice, ulice Sokolská (obuv-Turfy nebo sálovky!!!), v hale je teplo.
Sraz: NEJPOZDĚJI 8:30 na místě
Začátek: 9:00
Konec: cca 15:00
Nominace:
Fafejta
Sumarta D.
Hrdlovič
Hejnic
Jelínek
Záhora
Stehlík
Fojtů
Hrubý

Sobota – 9.3.2019
Zimní liga mladších žáků
Místo: UMT Zličín Na Radosti 242
Sraz: 11:30 na místě
Začátek: 12:10
Soupeř: ČLU Beroun
Nominace:
Kotrba
Charvát L.
Šolc
Bartoš A.
Břečka
Hajnal
Budil
Bžoch
Jindra
Obermajer J.
Fafejta
Muller M.

Neděle – 10.3.2019
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Lety
Sraz: 9:30 na místě nebo 8:45 ZŠ Davle (PROSÍME O POMOC S ODVOZEM)
Začátek: 10:15
Soupeř: FK Lety
Nominace:
Vališ
Křivonoska
Obermajer
Podzemský
Krůta
Dobiáš
Třeček
Artimovič
Maceška
Macho D.
Žemlička
Mytryuk
Janauer
Dufek
Čech
Kočí

Neděle – 10.3.2019
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Lety
Sraz: 11:45 na místě nebo 8:45 ZŠ Davle (PROSÍME O POMOC S ODVOZEM)
Začátek: 12:30
Soupeř: FK Lety
Nominace:
Vališ
Kočí
Matoušek
Bartoš
Čech
Dufek
Janauer
Novák
Jurkevič
Píša
Charvát
Sumarta
Mytryuk
Mrázek
Žemlička

Neděle – 10.3.2019
Zimní liga starších žáků
Místo: hřiště Zličín
Sraz: 11:30 na místě
Začátek: 12:10
Soupeř: Zličín
Nominace:
Nominace bude doplněna nebo oznámena trenérem!!!

Neděle – 10.3.2019
Zimní liga starší přípravky
Místo: hřiště Junior Praha (UMT), ulice V Úžlabině
Sraz: NEJPOZDĚJI 10:30 na místě
Začátek: 11:10
Soupeř: Dukla JM
Nominace:
Koudelka
Neumann
Fafejta
Sumarta D.
Hejnic
Jelínek
Fojtů
Stehlík
Hrubý
Záhora
Hrdlovič
Nenominovaní hráči mají tento víkend volno, budou nominováni na další zápas.