Krátké info ze soustředění v Borotíně

Vše probíhá v naprostém pořádku a chlapci zatím naprosto v pohodě vstřebávají tréninkové dávky, které jsou jim ordinovány 3 až 4krát denně. Po téměř každém tréninku následuje regenerace v bazénu, který jsme klukům zajistili, což zejména v tomto počasí všichni velmi oceňují (včetně trenérů:-). Jídlo ve školní jídelně je výborné, nespokojené tak zůstávají pouze kuchařky, kterým se tak nepovede odnést si domů nějaký zbytkový proviant:-)
Soustředěním proplouváme jako nůž máslem a bez jediného sebemenšího zranění se blížíme ke konci.
Všem se tu moc líbí a pevně věříme, že získané dovednosti naši chlapci zhodnotí v nadcházejících zápasech české fotbalové ligy.

Těšíme se na vás v pátek

Realizační tým PFA

Soustředění ročníků 2003 až 2009 Borotín – 10.8. až 14.8.2015

Soustředění kategorií 2003 až 2009
pondělí až pátek – 10.8.2015 až 14.8.2015 – Borotín
Sraz: 9:30 čerpací stanice Davle, 10:00 hromadný odjezd. Jede se auty, kdo může, toho prosíme o pomoc s odvozem dětí.
Konec: v pátek 14.8.2015 v 16:00 v Borotíně. Od 16:00 si vyzvedávejte děti.
Cena: 2800,-Kč (platba před odjezdem)

Seznam důležitých věcí:
Předat při odjezdu:
1) Bezinfekčnost – Bezinfekčnost11 (1)
2) nezbytné léky + rozpis užívání
3)malé kapesné (dle uvážení)
4)kartičku pojištěnce nebo kopii.

Seznam věcí:
oblečení PFA
tréninkové vybavení
zápasové vybavení (chrániče)
kopačky
sálovky
tenisky
pantofle
8 x ponožky
8 x slipy (trenky)
1 x pyžamo
věci na trénink v hale i venku
věci na pobyt
kšiltovka
plavky
Kartáček na zuby, pasta na zuby, hřeben, šampon, mýdlo, ručník, repelent, papírové kapesníky
Tužka, blok
pytel na špinavé prádlo
pálku na pinčes + míčky
láhev na pití
Auto podsedák
V případě jakýchkoliv dalších dotazů či nejasností neváhejte kontaktovat trenéra Michala Fafejtu – 777171086

Soustředění ročníků 2001 a 2002 Měchenice – 31.7. až 2.8.2015

Soustředění kategorií 2001 a 2002
pátek až neděle – 31.7.2015 až 2.8.2015 – Kemp Měchenice
Nástup v pátek 31.7.2015 v 10:00 na místě
Konec v neděli 2.8.2015 v 16:00
Cena: 1200,-Kč (platba na místě)

Seznam důležitých věcí:
Při nástupu vybírá pí Macešková a Kočí:
1) bezinfekčnost – Bezinfekčnost11 (1)
2) nezbytné léky + rozpis užívání
3) malé kapesné (dle uvážení)
4) kartičku pojištěnce nebo kopii.

Seznam věcí:
oblečení PFA
tréninkové vybavení
zápasové vybavení (chrániče)
kopačky
tenisky na běh
pantofle
5 x ponožky
3 x slipy (trenky)
1 x pyžamo
věci na pobyt
kšiltovka
plavky
Kartáček na zuby, pasta na zuby, hřeben, šampon, mýdlo, ručník, repelent, papírové kapesníky
Tužka, blok
pytel na špinavé prádlo
láhev na pití
V případě jakýchkoliv dalších dotazů či nejasností neváhejte kontaktovat trenéra:-)

PROGRAM JEDNOTLIVÝCH KATEGORIÍ V OBDOBÍ PRÁZDNIN

Ročníky 2001-2002
Začátek přípravy – čtvrtek 23.7.2015 od 17:00 – Měchenice
Další trénink – pátek 24.7.2015 od 18:00 – Měchenice
Následně od 28.7.2015 tréninky vždy:
úterý – od 17:00 Měchenice
čtvrtek – od 17:00 Měchenice
pátek – od 18:00 Měchenice

Soustředění kategorií 2001 a 2002
pátek až neděle – 31.7.2015 až 2.8.2015 – Kemp Měchenice
Nástup v pátek 31.7.2015 v 10:00 na místě
Konec v neděli 2.8.2015 v 16:00
Cena: 1200,-Kč

Ročník 2003:
Začátek přípravy – soustředěním v Borotíně – pondělí až pátek – 10.8.2015 až 14.8.2015
Následně – od 17.8.2015 tréninky vždy pondělí, středa, čtvrtek a pátek vždy od 16:30 do 18:00 na hřišti v Měchenicích.

Ročník 2004:
Začátek přípravy – soustředěním v Borotíně – pondělí až pátek – 10.8.2015 až 14.8.2015
Následně – od 17.8.2015 tréninky vždy pondělí, úterý a čtvrtek vždy od 16:30 na hřišti ve Štěchovicích

Přípravky – ročníky 2005 až 2009
Začátek přípravy – soustředěním v Borotíně – pondělí až pátek – 10.8.2015 až 14.8.2015
Následně – od 19.8.2015 tréninky vždy středa a pátek vždy od 17:00 na hřišti v Davli.

V případě dotazů kontaktujte p.Mráze na tel.: 603484759

Soustředění Borotín – 10.8. až 14.8.2015 – ročníky 2003 až 2010

Tak jako každé léto, tak i letos proběhne tradiční soustředění v Borotíně, pro všechny hráče ročníků 2003 až 2010.
Termín 10.8.2015 – 14.8.2015
Cena: 2800,-Kč – platba na účet (do poznámky prosíme uvádět jméno hráče), možná platba i při odjezdu, v tomto případě nahlásit předem.
PŘIHLÁŠKY: VŠICHNI HRÁČI MUSÍ BÝT KVŮLI ZAREZERVOVÁNÍ MÍSTA A JÍDLA DO 10.7.2015 PŘIHLÁŠENI. HLÁSIT SE MŮŽETE FORMOU SMS ZPRÁVY NA TELEFON 603484759, KAM UVEDETE JMÉNO HRÁČE A INFORMACI ŽE SE ZÚČASTNÍ SOUSTŘEDĚNÍ.
PRO HRÁČE KTEŘÍ SE Z JAKÝCHKOLIV DŮVODŮ NEMOHOU ZÚČASTNIT PLATÍ PODMÍNKA INFORMOVÁNÍ FORMOU SMS S DŮVODEM NEÚČASTI NA TENTÝŽ TELEFON 603484759.
V PŘÍPADĚ JAKÝCHKOLIV DOTAZŮ MŮŽETE TAKÉ VOLAT

BLIŽŠÍ INFORMACE OHLEDNĚ ČASŮ ODJEZDU A PŘÍJEZDU, POTŘEBNÉHO VYBAVENÍ A DAŠÍ PŘINESEME NA ZAČÁTKU SRPNA.

Prosba o pomoc s občerstvením na závěrečnou

Již se nám blíží naše závěrečná, která proběhne tuto sobotu 13.6.2015.
Chtěli bychom vás poprosit o pomoc s občerstvením, neboť jaké si to uděláme, takové to budeme mít:-)
Proto prosíme, kdo může, aby například něco upekl:-) Samozřejmě budeme rádi i za jakékoliv pochutiny.
Moc děkujeme
PFA

Program v následujícím, posledním týdnu – 8.6 až 13.6.2015

Ročníky 2000 a 2001
Úterý a čtvrtek – trénink Hvozdnice – 17:00 až 18:15

Ročníky 2002 a 2003
Byli informováni trenérem

Přípravky, ročníky 2004 až 2009
Úterý a čtvrtek – trénink Davle – NA TARTANU – 16:00 AŽ 17:15

V sobotu 13.6.2015 proběhne pro všechny kategorie, hráče, rodiče a přátele PFA fotbalová závěrečná od 16:00 na hřišti ve Hvozdnici.
Proběhne zápas starších žáků 2000 a 2001 vs trenéři a rodiče.
Následovat bude volná zábava, při které bude hrát nám dobře známý DJ Hoppa. Od 21:00 na témže místě začíná volně přístupná diskotéka.
Věříme v hojnou účast:-)

Nominace na období – čtvrtek 4.6. až neděle 7.6.2015

Čtvrtek – 4.6.2015
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Štěchovice
Sraz: 16:15 Davle HŘIŠTĚ nebo 16:30 na místě
Začátek: 17:00
Soupeř: Štěchovice
Nominace:
Samek
Bulánek
Kureš
Koprnický
Petschl D.
Ctibor
Kotrba
Břečka
Hajnal
Sumarta
Bartoš A.

Sobota – 6.6.2015
Finále okresního přeboru mladších přípravek
Místo: Hřiště AFK Libčice
Sraz: 8:00 ZŠ Davle nebo 9:00 na místě
Začátek: 9:30
Konec: cca 16:30
Nominace:
Kotrba
Břečka
Kouba
Hajnal
Bartoš A.
Juřenčák
Bžoch
Hrdlovič

Sobota – 6.6.2015
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Hradištko
Sraz: 13:45 ZŠ Davle nebo 14:00 Hradištko
Začátek: 14:30
Soupeř: Hradištko
Nominace:
Nepraš
Matoušek
Ježdík
Mrázek
Tesař
Novák
Bulánek
Sumarta

Neděle – 7.6.2015
mistrovské utkání ročníku 2002
Místo: Štěchovice
Sraz: 9:00 Štěchovice
Začátek: 10:00
Soupeř: AC Sparta Praha
Nominace:
NOMINACE BUDE UPŘESNĚNA

Neděle – 7.6.2015
mistrovské utkání ročníku 2003
Místo: Štěchovice
Sraz: 10:30 Štěchovice
Začátek: 11:45
Soupeř: AC Sparta Praha
Nominace:
NOMINACE BUDE UPŘESNĚNA

Nominace ročníků 2000, 2001, 2002 a 2003 na MU – středa 3.6.2015

Středa – 3.6.2015
mistrovské utkání ročníku 2000
Místo: Jíloviště
Sraz: 15:00 na místě nebo 14:15 ZŠ Davle
Začátek: 16:00
Soupeř: FC Písek
Nominace:
Bartoň
Bubeník
Stodola
Novák
Šťástka
Šoustal
Mucks
Kratochvíl
Honig
Patočka
Artimovič
Rusnak
Dobiáš
Hodosi
Linda
NOMINACE BUDE UPRAVENA NA PŘEDZÁPASOVÉM TRÉNINKU.

Středa – 3.6.2015
mistrovské utkání ročníku 2001
Místo: Jíloviště
Sraz: 16:30 na místě nebo 14:15 ZŠ Davle
Začátek: 17:45
Soupeř: FC Písek
Nominace:
Bartoň
Průcha
Dolejš
Maceška
Cienciala
Lucyšyn
Linda
Hodosi
Dobiáš
Artimovič
Macho
Rusnak
Štrach
Krůta
NOMINACE BUDE UPRAVENA NA PŘEDZÁPASOVÉM TRÉNINKU.

Středa – 3.6.2015
mistrovské utkání ročníku 2002
Místo: Štěchovice
Sraz: 14:45 Štěchovice
Začátek: 16:00
Soupeř: SK Slavia Praha
Nominace:
NOMINACE BUDE UPŘESNĚNA

Středa – 3.6.2015
mistrovské utkání ročníku 2003
Místo: Štěchovice
Sraz: 16:30 Štěchovice
Začátek: 17:45
Soupeř: SK Slavia Praha
Nominace:
NOMINACE BUDE UPŘESNĚNA

Nominace na sobotu 30. 5. pro ročníky 2000, 2001, 2002 a 2003

Sobota 30. 5. – mistrovské utkání ročníku 2000

  • Místo: Rokycany
  • Sraz 9 hod na místě nebo 7:45 Davle u čerpací stanice
  • Jede se autama, každý hráč zaplatí 100 Kč jako příspěvek na dopravu
  • Začátek : 10 hodin
  1. Šťástka
  2. Stodola
  3. Bubeník
  4. Mucks
  5. Novák
  6. Hönig
  7. Šoustal
  8. Artimovič
  9. Dobiáš
  10. Hodosi
  11. Linda
  12. Rusnák
  13. Dolejš
  14. Bartoň

Sobota 30. 5. – mistrovské utkání ročníku 2001

  • Místo: Rokycany
  • Sraz 10:45 na místě
  • Začátek: 11:45
  1. Bartoň
  2. Artimovič
  3. Ciencala
  4. Dobiáš
  5. Hodosi
  6. Krůta
  7. Linda
  8. Lucyšyn
  9. Macho
  10. Rusnák
  11. Štrach
  12. Dolejš
  13. Maceška

 

Sobota 30. 5. – mistrovské utkání ročníku 2002

  • Místo: Příbram
  • Sraz v 9 hodin na místě

Průcha
Janauer
Hájek
Dufek
Stracený L.
Teska
Hlaveš
Kočí
Matoušek
Šreil

Sobota 30. 5. – mistrovksé utkání ročníku 2003

  • Místo: Příbram
  • Sraz: 10:45 na místě

Šírl
Bartoš V.
Bartoš K.
Hrabák
Muller
Čech
Topinka
Marhoul
Novák
Mrázek
Nováček
Žemlička
Bílý
Píša