Nominace na MU ročníků 2001 a 2002 – středa 23.9.2015

Středa – 23.9.2015
Mistrovské utkání ročníku 2001
Místo: Kolín
Sraz: 6:25 čerpací stanice Davle
Začátek: 9:30
Soupeř: FK Kolín
Každý hráč, rodič i fanoušek zaplatí cestovné 100,-Kč.
NOMINACE BUDE UPRAVENA NA PŘEDZÁPASOVÉM TRÉNINKU
Nominace:
Bartoň
Třeček
Artimovič
Candra
Rusnak
Cienciala
Macho
Hodosi
Linda
Krůta
Lucyšyn
Obermajer
Pokorný
Šreil
Maceška
Hájek

Středa – 23.9.2015
Mistrovské utkání ročníku 2002
Místo: Kolín
Sraz: 6:25 čerpací stanice Davle
Začátek: 11:15
Soupeř: FK Kolín
Každý hráč, rodič i fanoušek zaplatí cestovné 100,-Kč.
NOMINACE BUDE UPRAVENA NA PŘEDZÁPASOVÉM TRÉNINKU
Nominace:
Hájek
Hlaveš
Janauer
Maceška
Pěchota
Půlpan
Stracený F.
Šreil
Teska
Dufek
Schánilec
Stracený L.
Kočí
Valín
Matoušek
Teska

Nominace na pátek až neděli – 18. až 20.9.2015

Pátek – 18.9.2015
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Hvozdnice
Sraz: 15:45 na místě
Začátek: 16:30
Soupeř: Čisovice
Nominace:
Kotrba
Bulánek
Bílý
Ježdík
Bartoš A.
Břečka
Hajnal
Samek
Píša

Sobota – 19.9.2015
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Dobříč
Sraz: 9:30 Dobříč nebo 9:00 ZŠ Davle
Začátek: 10:00
Soupeř: Dobříč/Nučice
Nominace:
Juřenčák
Pánik
AndreS t.
Jenčík
Bulánek
Břečka
Hajnal
Kotrba
Ctibor
Samek

Sobota – 19.9.2015
Mistrovské utkání dorostu
Místo: Rudná
Sraz: 9:00 Rudná nebo 8:30 ZŠ Davle
Začátek: 10:00
Soupeř: Rudná/Č.Újezd
Nominace:
Johánek
Šmejc
Macho V.
Macho D.
Hájek P.
Havlík
Kurka
Molík
Pilát
Sunegh
Tošnar
Krůta
Hajný
Podzemský
Marjeník
Prachař
Artimovič
Rusnák

Sobota – 19.9.2015
Mistrovský turnaj mladší přípravky
Místo: Štěchovice
Sraz: 8:45 na místě
Začátek: 9:30
Konec: cca 13:30
Hraje se turnajovým způsobem
Nominace:
Bžoch
Šmida
Obermajer J.
Kolmanová
Fafejta
Kopečný
Stehlík
Stárek
Hrdlovič
Andres L.
Petschl J.
Chyška
Hrubý

Neděle – 20.9.2015
Mistrovské utkání ročníku 2003
Místo: Štěchovice
Sraz: 9:00 Štěchovice
Začátek: 10:00
Soupeř: AC Sparta Praha
NOMINACE BUDE UPRAVENA NA PŘEDZÁPASOVÉM TRÉNINKU
Nominace:
Bartoš
Čech
Mrázek
Jurkevič
Porš
Nováček
Bílý
Muller
Valín
Šírl
Kaše
Huňka
Hrabák
Wegmann
Torrisi
Novotný
Píša
Novák
Nepraš
Matoušek

Neděle – 20.9.2015
Mistrovské utkání ročníku 2004
Místo: Štěchovice
Sraz: 10:30 Štěchovice
Začátek: 11:45
Soupeř: AC Sparta Praha
NOMINACE BUDE UPRAVENA NA PŘEDZÁPASOVÉM TRÉNINKU
Nominace:
Nepraš
Novák
Matoušek
Bílý
Ježdík
Mrázek
Valín
Píša
Sumarta
Petschl D.
Novotný
Huňka
Fišer
Homola
Kureš
Charvát
Blížil
Váňa
Slavík
Šmejkal
Plop
Bodlák
Wegmann
Jurkevič
Černý

Neděle – 20.9.2015
Mistrovské utkání ročníku 2001
Místo: Jiřetín p. Jedlovou
Sraz: 6:25 čerpací stanice Davle
Začátek: 10:00
Soupeř: FAŠV
Každý hráč, rodič i fanoušek zaplatí cestovné 100,-Kč.
NOMINACE BUDE UPRAVENA NA PŘEDZÁPASOVÉM TRÉNINKU
Nominace:
Bartoň
Třeček
Artimovič
Candra
Rusnak
Cienciala
Macho
Hodosi
Linda
Krůta
Lucyšyn
Obermajer
Pokorný
Šreil
Maceška
Hájek

Neděle – 20.9.2015
Mistrovské utkání ročníku 2002
Místo: Jiřetín p. Jedlovou
Sraz: 6:25 čerpací stanice Davle
Začátek: 11:45
Soupeř: FAŠV
Každý hráč, rodič i fanoušek zaplatí cestovné 100,-Kč.
NOMINACE BUDE UPRAVENA NA PŘEDZÁPASOVÉM TRÉNINKU
Nominace:
Novotný
Hájek
Hlaveš
Janauer
Maceška
Pěchota
Půlpan
Stracený F.
Šreil
Teska
Dufek
Schánilec
Stracený L.
Kočí

Nominace na pátek až neděli – 11. až 13.9.2015

Pátek – 11.9.2015
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Hvozdnice
Sraz: 16:15 na místě
Začátek: 17:00
Soupeř: Zvole
Nominace:
Juřenčák
Pánik
Andres T.
Jenčík
Bulánek
Břečka
Hajnal
Kotrba
Ctibor
Samek

Sobota – 12.9.2015
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Jesenice
Sraz: 9:15 Jesenice nebo 8:45 ZŠ Davle
Začátek: 10:00
Soupeř: Jesenice
Nominace:
Kotrba
Bulánek
Bílý
Ježdík
Bartoš A.
Břečka
Hajnal
Samek
Píša

Sobota – 12.9.2015
Mistrovský turnaj mladší přípravky
Místo: Kamenný Přívoz
Sraz: 8:45 na místě nebo 8:15 ZŠ Davle
Začátek: 9:30
Konec: cca 13:30
Hraje se turnajovým způsobem
Nominace:
Bžoch
Šmida
Obermajer J.
Kolmanová
Fafejta
Kopečný
Stehlík
Stárek
Hrdlovič
Andres L.
Petschl J.
Chyška
Hrubý

Sobota – 12.9.2015
Mistrovské utkání ročníku 2001
Místo: Jíloviště
Sraz: 9:00 Jíloviště, (pokud se hráč nemá jak dostat, domluví si s trenérem odvoz z Davle)
Začátek: 10:00
Soupeř: Kolín
NOMINACE BUDE UPRAVENA NA PŘEDZÁPASOVÉM TRÉNINKU
Nominace:
Bartoň
Třeček
Artimovič
Candra
Rusnak
Cienciala
Dobiáš
Hodosi
Linda
Krůta
Lucyšyn
Obermajer
Pokorný
Šreil
Maceška
Hájek

Sobota – 12.9.2015
Mistrovské utkání ročníku 2002
Místo: Jíloviště
Sraz: 10:30 Jíloviště, (pokud se hráč nemá jak dostat, domluví si s trenérem odvoz z Davle)
Začátek: 11:45
Soupeř: Kolín
NOMINACE BUDE UPRAVENA NA PŘEDZÁPASOVÉM TRÉNINKU
Nominace:
Novotný
Hájek
Hlaveš
Janauer
Maceška
Pěchota
Půlpan
Stracený F.
Šreil
Teska
Dufek
Schánilec
Stracený L.
Kočí
Matoušek

Neděle – 13.9.2015
Mistrovské utkání ročníku 2003
Místo: Vodní stavby Plzeň (Kreuzmannova 1103/23)
Sraz: 7:15 čerpací stanice Davle
Začátek: 10:00
Soupeř: Viktoria Plzeň
Každý hráč, rodič i fanoušek zaplatí cestovné 100,-Kč.
NOMINACE BUDE UPRAVENA NA PŘEDZÁPASOVÉM TRÉNINKU
Nominace:
Bartoš
Čech
Mrázek
Jurkevič
Porš
Nováček
Bílý
Muller
Valín
Žemlička
Šírl
Kaše
Huňka
Hrabák
Wegmann
Torrisi
Novotný
Píša
Novák
Nepraš
Matoušek

Neděle – 13.9.2015
Mistrovské utkání ročníku 2004
Místo: Vodní stavby Plzeň (Kreuzmannova 1103/23)
Sraz: 7:15 čerpací stanice Davle
Začátek: 12:00
Soupeř: Viktoria Plzeň
Každý hráč, rodič i fanoušek zaplatí cestovné 100,-Kč.
NOMINACE BUDE UPRAVENA NA PŘEDZÁPASOVÉM TRÉNINKU
Nominace:
Nepraš
Novák
Matoušek
Bílý
Ježdík
Mrázek
Valín
Píša
Sumarta
Petschl D.
Novotný
Huňka
Fišer
Homola
Kureš
Charvát
Blížil
Váňa
Slavík
Erbek
Šmejkal
Plop
Bodlák
Wegmann
Jurkevič

Neděle – 13.9.2015
Mistrovské utkání dorostu
Místo: Měchenice
Sraz: 9:15 Měchenice
Začátek: 10:15
Soupeř: D.Břežany
Nominace:
Johánek
Šmejc
Macho V.
Macho D.
Hájek P.
Havlík
Maceška T.
Molík
Novotný
Pilát
Sunegh
Tošnar
Krůta
Hajný
Podzemský
Marjeník
Prachař

Nominace na pátek až neděli – 4. až 6.9.2015

Pátek – 4.9.2015
Mistrovské utkání dorostu
Místo: Vrané
Sraz: 16:15 Vrané nebo 15:45 ZŠ Davle
Začátek: 17:00
Soupeř: Vrané/Zvole
Nominace:
NOMINACE BUDE DOPLNĚNA
Macho V.
Macho D.
Hájek P.
Havlík
Maceška T.
Molík
Novotný
Pilát
Sunegh
Tošnar
Rusnak
Hajný
Podzemský
Marjeník
Prachař
Krůta

Pátek – 4.9.2015
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Hvozdnice
Sraz: 16:15 Hvozdnice
Začátek: 17:00
Soupeř: Dolní Jirčany
Nominace:
NOMINACE BUDE DOPLNĚNA
Kotrba
Bulánek
Bílý
Ježdík
Bartoš A.
Břečka
Hajnal
Ctibor
Samek
Fafejta

Sobota – 5.9.2015
Mistrovský turnaj mladší přípravky
Místo: Hradištko
Sraz: 8:45 Hradištko
Začátek: 9:30
Konec: cca 13:30
Hraje se turnajovým způsobem
Nominace:
NOMINACE BUDE DOPLNĚNA
Bžoch
Šmida
Obermajer J.
Kolmanová
Fafejta
Kopečný
Stehlík
Stárek
Hrdlovič
Andres L.
Petschl J.
Chyška
Hrubý

Sobota – 5.9.2015
Mistrovské utkání ročníku 2001
Místo: Chrudim
Sraz: 9:45 čerpací stanice Davle
Začátek: 13:00
Soupeř: MFK Chrudim
Každý hráč, rodič i fanoušek zaplatí cestovné 100,-Kč.
NOMINACE BUDE UPRAVENA NA PŘEDZÁPASOVÉM TRÉNINKU
Nominace:
Bartoň
Artimovič
Candra
Rusnak
Cienciala
Dobiáš
Hodosi
Linda
Krůta
Lucyšyn
Obermajer
Pokorný
Dolejš
Šreil
Maceška
Hájek

Sobota – 5.9.2015
Mistrovské utkání ročníku 2002
Místo: Chrudim
Sraz: 9:45 čerpací stanice Davle
Začátek: 14:45
Soupeř: MFK Chrudim
Každý hráč, rodič i fanoušek zaplatí cestovné 100,-Kč.
NOMINACE BUDE UPRAVENA NA PŘEDZÁPASOVÉM TRÉNINKU
Nominace:
Novotný
Dolejš
Hájek
Hlaveš
Janauer
Maceška
Pěchota
Půlpan
Stracený F.
Šreil
Šum
Teska
Dufek
Schánilec
Stracený L.
Kočí

Neděle – 6.9.2015
Mistrovské utkání ročníku 2003
Místo: Štěchovice
Sraz: 9:00 Štěchovice
Začátek: 10:00
Soupeř: 1.FK Příbram
NOMINACE BUDE UPRAVENA NA PŘEDZÁPASOVÉM TRÉNINKU
Nominace:
NOMINACE BUDE DOPLNĚNA
Bartoš
Čech
Mrázek
Jurkevič
Porš
Nováček
Bílý
Muller
Valín
Žemlička
Šírl
Kaše
Huňka
Hrabák
Wegmann
Torrisi
Novotný
Píša
Novák
Nepraš
Matoušek

Neděle – 6.9.2015
Mistrovské utkání ročníku 2004
Místo: Štěchovice
Sraz: 10:30 Štěchovice
Začátek: 11:45
Soupeř: 1.FK Příbram
NOMINACE BUDE UPRAVENA NA PŘEDZÁPASOVÉM TRÉNINKU
Nominace:
NOMINACE BUDE DOPLNĚNA
Nepraš
Novák
Matoušek
Bílý
Ježdík
Mrázek
Valín
Píša
Sumarta
Petschl D.
Novotný
Huňka
Fišer
Homola
Charvát
Blížil
Váňa
Slavík
Erbek
Šmejkal
Plop
Bodlák
Wegmann
Jurkevič

Neděle – 6.9.2015
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Č.Újezd
Sraz: 9:15 na místě nebo 8:30 ZŠ Davle
Začátek: 10:00
Soupeř: Č.Újezd
Nominace:
NOMINACE BUDE DOPLNĚNA
Juřenčák
Pánik
Andres T.
Jenčík
Bulánek
Břečka
Hajnal
Kotrba
Ctibor
Samek

Nominace ročníku 2002 na PU – středa 2.9.2015

Středa – 2.9.2015
Přátelské utkání ročníku 2002
Místo: Cholupice
Sraz: 17:15 Cholupice
Začátek: 17:45
Soupeř: D.Břežany/Cholupice
Nominace:
Novotný
Hájek
Hlaveš
Janauer
Maceška
Pěchota
Půlpan
Stracený F.
Šreil
Šum
Teska
Dufek
Schánilec
Stracený L.
Kočí
Dvořák

Tréninkový plán jednotlivých kategorií od začátku školního roku

Dorost ročníky 1997-2000
Kontaktní osoba: p.Mráz 603484759, p.Samek 777671095
Tento týden – úterý a čtvrtek od 18:00 v Měchenicích
Od 8.9.2015:
úterý – 17:00 až 18:15 Hvozdnice
čtvrtek – 18:00 až 19:30 Měchenice

Ročník 2001
Kontaktní osoba: p.Jarůšek 602308644
Od 1.9.2015
úterý – od 17:00 Hvozdnice
čtvrtek – od 17:00 Hvozdnice
pátek – od 17:00 Hvozdnice

Ročník 2002
Kontaktní osoba: p.Mráz 603484759, p.Janauer 603434989
Od 1.9.2015
úterý – od 16:30 Měchenice
čtvrtek – od 16:30 Měchenice
pátek – od 16:30 Měchenice

Ročník 2003:
Kontaktní osoba: p.Šírl 734127471
Od 1.9.2015
pondělí – od 16:30 Měchenice
středa – od 16:30 Měchenice
pátek – od 16:30 Měchenice

Ročník 2004:
Kontaktní osoba: p.Fafejta Michal 777171086
pondělí – od 16:30 Štěchovice
úterý – od 16:30 Štěchovice
čtvrtek – od 16:30 Štěchovice

Přípravky – ročníky 2005 až 2009
Kontaktní osoba: p.Kunc 602303616
Tento týden – středa a pátek od 17:00 hřiště Davle
od 8.9.2015
úterý – 16:00 až 17:15 hřiště Davle
čtvrtek – 16:00 až 17:15 hřiště Davle
pátek – 16:00 až 17:15 hřiště Davle
Děti navštěvující ZŠ Davle si před tréninkem vyzvedává trenér v družině.

Nominace ročníků 2001, 2002, 2003, 2004 a starší přípravky – sobota a neděle 29. a 30.8.2015

Sobota – 29.8.2015
Mistrovské utkání ročníku 2001
Místo: Jíloviště
Sraz: 9:00 na místě, (pokud se hráč nemá jak dostat, domluví si s trenérem odvoz z Davle)
Začátek: 10:00
Soupeř: Meteor Praha
NOMINACE BUDE UPRAVENA NA PŘEDZÁPASOVÉM TRÉNINKU
Nominace:
Bartoň
Artimovič
Candra
Cienciala
Dobiáš
Hodosi
Linda
Krůta
Lucyšyn
Obermajer
Pokorný
Dolejš
Šreil
Maceška
Hájek
Janauer
Dufek

Sobota – 29.8.2015
Mistrovské utkání ročníku 2002
Místo: Jíloviště
Sraz: 10:30 na místě, (pokud se hráč nemá jak dostat, domluví si s trenérem odvoz z Davle)
Začátek: 11:45
Soupeř: Meteor Praha
NOMINACE BUDE UPRAVENA NA PŘEDZÁPASOVÉM TRÉNINKU
Nominace:
Novotný
Dolejš
Hájek
Hlaveš
Janauer
Maceška
Pěchota
Půlpan
Stracený F.
Šreil
Šum
Teska
Dufek
Schánilec
Stracený L.
Kočí

Sobota – 29.8.2015
Mistrovské utkání ročníku 2003
Místo: FC Tempo Praha, Ve Lhotce 1045/3, Praha 4 – Lhotka
Sraz: 9:00 na místě nebo 8:30 HALA Davle
Začátek: 10:00
Soupeř: FC Tempo Praha
NOMINACE BUDE UPRAVENA NA PŘEDZÁPASOVÉM TRÉNINKU
Nominace:
NOMINACE BUDE DOPLNĚNA NEBO OZNÁMENA TRENÉREM.

Sobota – 29.8.2015
Mistrovské utkání ročníku 2004
Místo: FC Tempo Praha, Ve Lhotce 1045/3, Praha 4 – Lhotka
Sraz: 10:30 na místě nebo 8:30 Hala Davle
Začátek: 11:45
Soupeř: FC Tempo Praha
NOMINACE BUDE UPRAVENA NA PŘEDZÁPASOVÉM TRÉNINKU
Nominace:
Nepraš
Novák
Matoušek
Bílý
Ježdík
Mrázek
Tesař
Valín
Bulánek
Píša
Sumarta
Petschl D.
Novotný
Huňka
Voldřich
Fišer
Homola
Charvát
Blížil
Váňa
Slavík
Erbek
Šmejkal
Plop
Štika
Bodlák

Neděle – 30.8.2015
Mistrovské utkání starší přípravky (ročníky 2005 a 2006)
Místo: D.Břežany
Sraz: 14:30 na místě nebo 14:00 Hala Davle
Začátek: 15:00
Soupeř: D.Břežany
Nominace:
Kotrba
Bulánek
Bílý
Ježdík
Bartoš A.
Břečka
Hajnal
Juřenčák
Ctibor
Píša

Nominace ročníků 2005 a 2006 na přátelské utkání – středa 26.8.2015 a ročníků 2004 a 2005 na čtvrtek 27.8.2015

Středa – 26.8.2015
Místo: Hvozdnice
Sraz: 17:15
Začátek: 18:00
Soupeř: FK Lety
Nominace:
Kotrba
Bulánek
Bílý
Ježdík
Bartoš A.
Břečka
Hajnal
Juřenčák
Ctibor
Píša

Čtvrtek – 27.8.2015
Místo: Hvozdnice
Sraz: 16:30
Začátek: 17:00
Soupeř: PFA 2003
Nominace:
Nepraš
Novák
Matoušek
Bílý
Ježdík
Mrázek
Tesař
Valín
Bulánek
Píša
Sumarta
Petschl D.
Novotný
Huňka
Voldřich
Fišer
Homola
Charvát
Blížil
Váňa
Slavík
Erbek
Šmejkal
Plop
Štika
Bodlák

Nominace na 3.MU ročníků 2001 a 2002 – sobota 22.8.2015

Sobota – 22.8.2015
Mistrovské utkání ročníku 2001
Místo: Admira Praha – Na Pecích 46, Praha 8
Sraz: 9:00 na místě, (pokud se hráč nemá jak dostat, domluví si s trenérem odvoz z Davle)
Začátek: 10:00
Soupeř: Admira Praha
NOMINACE BUDE UPRAVENA NA PŘEDZÁPASOVÉM TRÉNINKU
Nominace:
Bartoň
Artimovič
Candra
Cienciala
Dobiáš
Hodosi
Linda
Krůta
Lucyšyn
Obermajer
Pokorný
Dolejš
Šreil
Héč
Maceška
Hájek
Janauer

Sobota – 22.8.2015
Mistrovské utkání ročníku 2002
Místo: Admira Praha – Na Pecích 46, Praha 8
Sraz: 10:30 na místě, (pokud se hráč nemá jak dostat, domluví si s trenérem odvoz z Davle)
Začátek: 11:45
Soupeř: Admira Praha
NOMINACE BUDE UPRAVENA NA PŘEDZÁPASOVÉM TRÉNINKU
Nominace:
Novotný
Dolejš
Hájek
Hlaveš
Janauer
Maceška
Pěchota
Půlpan
Stracený F.
Šreil
Šum
Teska
Dufek
Schánilec
Matoušek
Kočí

Nominace na 2.MU ročníků 2001 a 2002 – středa 19.8.2015

Středa – 19.8.2015
Mistrovské utkání ročníku 2001
Místo: Jíloviště
Sraz: 9:00 Jíloviště (pokud se hráč nemá jak dostat, domluví si s trenérem odvoz z Davle)
Začátek: 10:00
Soupeř: Slovan Liberec
NOMINACE BUDE UPRAVENA NA PŘEDZÁPASOVÉM TRÉNINKU
Nominace:
Bartoň
Artimovič
Candra
Cienciala
Dobiáš
Hodosi
Linda
Krůta
Lucyšyn
Obermajer
Pokorný
Dolejš
Šreil
Héč
Maceška
Hájek

Středa – 19.8.2015
Mistrovské utkání ročníku 2002
Místo: Jíloviště
Sraz: 10:30 Jíloviště (pokud se hráč nemá jak dostat, domluví si s trenérem odvoz z Davle)
Začátek: 11:45
Soupeř: Slovan Liberec
NOMINACE BUDE UPRAVENA NA PŘEDZÁPASOVÉM TRÉNINKU
Nominace:
Novotný
Dolejš
Hájek
Hlaveš
Janauer
Maceška
Pěchota
Půlpan
Stracený F.
Šreil
Šum
Teska
Dufek
Schánilec
Matoušek
Kočí