Program tohoto týdne pro ročník 2002

Ročník 2002:
Pátek 12.12.2014 – trénink – 16:00-17:30 Zbraslav – Baně (areál policie ČR) sraz 15:45 před areálem.

Sobota 13.12.2014
Turnaj
Místo: Hala Sokol Vršovice
Sraz: 8:30 na místě
Začátek: 9:00
Nominace:
Maceška
Šum
Hlaveš
Průcha
Stracený
Jindra
Janauer
Kočí

Tréninky ročníků 2000, 2001 a 2002 v následujícím týdnu

Pondělí – 8.12.2014
Ročník 2000:
18:00-19:15 UMT Jílové (sraz 17:45 na místě nebo 17:15 ZŠ Davle)
Ročník 2001 a 2002
18:00-19:30 Zbraslav – Baně (areál policie ČR) sraz 17:15 škola Davle, 17:45 před areálem.

Úterý – 9.12.2014
Ročníky 2000, 2001 a 2002
regenerační plavání
Místo: Aquapark Barrandov
Sraz: 16:45 ZŠ Davle nebo 17:15 na místě
Čas: 17:30-18:45
Každý hráč zaplatí 50,-Kč.
!!!NA TUTO AKCI JE POTŘEBA SE PŘIHLÁSIT FORMOU SMS, MŮŽEME VZÍT MAXIMÁLNĚ 20 KLUKŮ, POZDĚJI PŘIHLÁŠENÍ MAJÍ SMŮLU.PŘIHLÁŠKY PIŠTE NA TEL. PANA MRÁZE 603586263. BEZ PŘIHLÁŠENÍ SE HRÁČ NEMŮŽE ZÚČASTNIT!!!

Pátek – 12.12.2014
Ročníky 2000, 2001 a 2002
trénink tělocvična/tartan – sraz 15:15 hřiště Davle.
Od 15:30 malá tělocvična Davle, následně přesun a od 16:30 tartan Davle.Konec v 17:15.

Nominace ročníku 2001 na zápas zimní ligy – sobota 6.12.2014

Datum: Sobota 6.12.2014
Zimní liga
Místo: SK Meteor Kačerov
Sraz: 10:30 na místě nebo 9:45 ZŠ Davle
Začátek: 11:30
Soupeř: Motorlet Praha
!!!V případě, že se hráč nemůže zúčastnit, prosíme o okamžitou omluvu!!!
V případě potřeby budou donominováni hráči na zítřejším tréninku.
Nominace:
Čamrda
Sucharda
Podzemský
Artimovič
Ciencala
Dobiáš
Candra
Hodosi
Linda
Lucyšyn
Obermajer
Macho D
Průcha
Rusnák
Štrach
Dolejš
Krůta
Maceška
Kočí
Šrail

Informace pro rodiče

Jako každý rok i na začátku roku 2015 nás čeká ples. Těšit se na něj můžete 17.1.  2015.            Také letos bude na plese tombola. Prosíme tímto všechny o sběr vhodných věcí do tomboly. Cokoliv, co máte možnost sehnat. Sběr soustředíme v davelské škole, kontakt Lukáš Mráz.

Dále prosíme všechny rodiče, co ještě neuhradili měsíční příspěvky, nebo nepotvrdili účat na zimním soustředění, aby tak učinili co nejdříve! Potvrzení o účasti na soustředění můžete posílat také mailem na PFA, nebo sms na sekretářku. Informace ohledně poplatků najdete na webu, nebo můžete také kontaktovat sekretářku.

Děkujeme a přejem krásný den,  PFA

Následující program ročníku 2001

Pátek 28.11.2014
16:00-17:15 tartan Davle

Pondělí 1.12.2014
18:00-19:30 hala Zbraslav

Pátek 5.12.2014
16:00-17:15 tartan Davle

Sobota 6.12.2014
od 11:30 zápas zimní ligy PFA x Motorlet (hraje se na Meteoru Kačerov)
Následuje přesun na plavání, bližší informace budou hráčům oznámeny.

Tréninky od 24.11.2014

Ročník 2000:
Pondělí 17:30-18:45 Jílové (sraz 16:45 ZŠ Davle nebo 17:15 Jílové)
Pátek 16:30-17:30 Jílové (sraz 15:45 ZŠ Davle nebo 16:15 Jílové)
Další tréninky budou upřesněny hráčům na tréninku v pátek 28.11.2014

Ročník 2001:
Pondělí 18:00-19:30 Zbraslav – Baně (areál policie ČR) sraz 17:15 škola Davle, 17:45 před areálem.
Další tréninky budou upřesněny hráčům na tréninku v pondělí 24.11.2014, v případě že se hráč nemůže dostavit, kontaktujte trenéra Jarůška na tel.: 602308644, který vám oznámí termíny dalších tréninků.

Ročník 2002:
Info podá trenér pan Janauer

Ročník 2003:
Info podá trenér pan Šírl telefonicky

Starší přípravka (2004 a 2005):
Pondělí 13:30-15:00 Hala Davle
Čtvrtek 13:30-15:00 Hala Davle

Mladší Přípravka (2006 a mladší):
Středa 13:30-15:00 Hala Davle
Pátek 13:30-15:00 Hala Davle

Nominace na sobotu a neděli – 22. a 23.11.2014

Sobota – 22.11.2014
Turnaj ročníku 2002
Místo: Hala Sokol Vršovice
Sraz: 8:20 na místě
Začátek: 9:00
Nominace:
Průcha
Hájek
Kočí
Janauer
Dufek
Půlpán
Teska

Ročník 2003 a 2004 odehraje v sobotu turnaj v praze a zápas zimní ligy, informace dostanete od trenéra pana Šírla

Neděle – 23.11.2014
Ročník: 2000
Místo: UMT Hornoměcholupská
Sraz: 8:45 na místě nebo 8:00 ZŠ Davle
Začátek: 10:00
Soupeř: Tempo Praha
Jede se auty, prosíme kdo nám může pomoci s odvozem, aby přijel na sraz ke škole, děkujeme.
Nominace:
Šťástka
Čamrda
Sodomka
Javůrek
Kratochvíl
Mucks
Bubeník
Patočka
Honig
Havlík
Stodola
Prchal
Novák
Artimovič
Obermajer
Hodosi

Neděle – 23.11.2014
Ročník: 2001
Místo: UMT Hornoměcholupská
Sraz: 10:30 na místě nebo 8:00 ZŠ Davle
Začátek: 11:45
Soupeř: Tempo Praha
Nominace bude hráčům oznámena na předzápasovém tréninku
V případě potřeby kontaktujte pana trenéra Jarůška na tel.: 602308644

Nominace na MU starších žáků 2000 a 2001 – sobota 15.11.2014

Sobota – 15.11.2014
Ročník: 2000
Místo: Radotín – umělá tráva
Sraz: 12:45 na místě nebo 12:15 ZŠ Davle
Začátek: 14:00
Soupeř: Vyšehrad
Nominace:
Šťástka
Čamrda
Sodomka
Javůrek
Kratochvíl
Mucks
Bubeník
Patočka
Honig
Havlík
Stodola
Prchal
Novák
Artimovič
Obermajer

Sobota – 15.11.2014
Ročník: 2001
Místo: Radotín – umělá tráva
Sraz: 14:30 na místě nebo 12:15 ZŠ Davle
Začátek: 15:45
Soupeř: Vyšehrad
Nominace bude hráčům oznámena na předzápasovém tréninku
V případě potřeby kontaktujte pana trenéra Jarůška na tel.: 602308644

Nominace na sobotu a neděli – 8. a 9.11.2014

Datum – sobota 8.11.2014
Starší přípravka
Místo: Hvozdnice
Sraz: 9:15 Hvozdnice
Začátek: 10:00
Soupeř: Hradištko
Nominace:
Černý
Nepraš
Novák
Matoušek
Wertheim
Bílý
Ježdík
Kouba
Mrázek
Tesař
Valín

Sobota – 8.11.2014
Starší přípravka
Místo: Štěchovice
Sraz: 13:00 Štěchovice
Začátek: 14:00
Soupeř: Štěchovice
Nominace:
Hajnal
Bulánek
Bartoš
Koprnický
Břečka
Andres T.
Kotrba
Samek
Kureš
Petchl

Neděle – 9.11.2014
Ročník: 2000
Místo: Rokycany – ZŠ Jižní předměstí – UMT
Sraz: 8:45 na místě nebo 6:55 ČERPACÍ STANICE DAVLE
Začátek: 10:00
Soupeř: Rokycany
Každý hráč, rodič nebo fanoušek zaplatí jízdné v autobusu 100,-Kč.
Nominace:
Šťástka
Čamrda
Sodomka
Javůrek
Kratochvíl
Mucks
Bubeník
Patočka
Honig
Havlík
Stodola
Prchal
Novák
Artimovič
Obermajer
Dobiáš

Neděle – 9.11.2014
Ročník: 2001
Místo: Rokycany – ZŠ Jižní předměstí – UMT
Sraz: 10:30 na místě nebo 6:55 ČERPACÍ STANICE DAVLE
Začátek: 11:45
Soupeř: Rokycany
Každý hráč, rodič nebo fanoušek zaplatí jízdné v autobusu 100,-Kč.
Nominace bude upřesněna na pátečním, předzápasovém tréninku.
Nominace:
Čamrda
Podzemský
Artimovič
Ciencala
Dobiáš
Candra
Hodosi
Linda
Lucyšyn
Obermajer
Macho D
Průcha
Rusnák
Štrach
Dolejš
Krůta

Neděle – 9.11.2014
česká liga žáků – ročník 2002
Místo: AC Sparta Praha – Strahov UMT
Sraz: 8:45 na místě nebo 8:00 ZŠ Davle
Začátek: 10:00
Soupeř: AC Sparta Praha
Nominace budou upřesněny na předzápasovém tréninku.
Jede se auty, prosíme kdo nám může pomoci s odvozem, aby přijel na sraz ke škole, děkujeme
Nominace:
Maceška
Průcha
Hájek
Janauer
Půlpán
Šum
Dufek
Kočí
Stracený
Teska
Jindra
Hlaveš

Neděle – 9.11.2014
česká liga žáků – ročník 2003
Místo: AC Sparta Praha – Strahov UMT
Sraz: 10:30 na místě nebo 8:00 ZŠ Davle
Začátek: 11:45
Soupeř: AC Sparta Praha
Nominace budou upřesněny na předzápasovém tréninku.
Jede se auty, prosíme kdo nám může pomoci s odvozem, aby přijel na sraz ke škole, děkujeme
Nominace:
Bílý
Matoušek
Neuman
Žemlička
Čech
Muller
Marhoul
Mrázek
Šírl
Nepraš
Valín
Bartoš
Novák
Pulpán
Kouba
Sláma
Ježdík
Píša
Wertheim

Platby

Platby příspěvků budou probíhat na bankovní účet nebo sekretáři PFA panu Chaloupkovi.

Dopolední i odpolední trénink 500,-Kč

Pouze odpolední nebo dopolední trénink 300,-Kč

Platby provádějte na náš účet vedený u České spořitelny a.s.
nejpozději do posledního dne v měsíci na měsíc následující.

Číslo účtu: 534674309
Kód banky: 0800
Variabilní symbol: DMMRRRR (datum narození dítěte)
Konstantní symbol: 0308
Zpráva pro příjemce: Jméno a příjmení dítěte, u jednorázových příkazů za jaké období

Pro platby v hotovosti bude vyhrazen vždy jeden den za 14 dní, kdy budete moci provést úhradu pokladníkovi PFA přímo na tréninku.