Nominace na pátek až neděli – 10.4. až 12.4.2015

Pátek – 10.4.2015
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Hvozdnice
Sraz: 16:15 Hvozdnice
Začátek: 17:00
Soupeř: Jesenice A
Nominace:
Nepraš
Novák
Matoušek
Bílý
Ježdík
Kouba
Mrázek
Tesař
Valín
Bartoš A.

Sobota – 11.4.2015
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Psáry
Sraz: 9:00 ZŠ Davle nebo 9:30 na místě
Začátek: 10:00
Soupeř: Psáry
Nominace:
Tesař
Ježdík
Samek
Koprnický
Bulánek
Kureš
Petschl D.
Ctibor

Sobota – 11.4.2015
Mladší přípravka
Místo: Hradištko
Sraz: 8:45 ZŠ Davle nebo 9:00 na místě
Začátek: 9:30
Konec: cca 13:00
Hraje se turnajovým způsobem.
Nominace:
Kotrba
Břečka
Kouba
Hajnal
Bartoš
Juřenčák
Páník
Andres T.
Andres L.
Kolmanová
Bžoch
Šmida
Kopečný
Fafejta
Obermajer
Chyška
Stehlík
Stárek
Hrdlovič
Hrubý

Neděle – 12.4.2015
mistrovské utkání ročníku 2000
Místo: Motorlet UMT
Sraz: 9:00 na místě nebo 8:15 ZŠ Davle
Začátek: 10:00
Soupeř: Motorlet Praha
Nominace:
Bartoň
Bubeník
Stodola
Novák
Šťástka
Šoustal
Mucks
Kratochvíl
Honig
Patočka
Artimovič
Havlík
Dobiáš
Hodosi
Linda
NOMINACE BUDE UPRAVENA NA PŘEDZÁPASOVÉM TRÉNINKU.

Neděle – 12.4.2015
mistrovské utkání ročníku 2001
Místo: Motorlet UMT
Sraz: 10:45 na místě nebo 8:15 ZŠ Davle
Začátek: 11:45
Soupeř: Motorlet Praha
Nominace:
Bartoň
Průcha
Dolejš
Maceška
Šreil
Cienciala
Lucyšyn
Linda
Hodosi
Dobiáš
Artimovič
Macho
Stracený
Candra
Rusnak
Štrach
NOMINACE BUDE UPRAVENA NA PŘEDZÁPASOVÉM TRÉNINKU.

Neděle – 12.4.2015
mistrovské utkání ročníku 2002
Místo: Štěchovice
Sraz: 9:00 v kabině
Začátek: 10:00
Soupeř: FC Písek
Nominace:
NOMINACE BUDE DOPLNĚNA

Neděle – 12.4.2015
mistrovské utkání ročníku 2003
Místo: Štěchovice
Sraz: 10:45 v kabině
Začátek: 11:45
Soupeř: FC Písek
Nominace:
Šírl
Marhoul
Valín
Novák
Nováček
Muller
Bartoš V.
Žemlička
Mrázek
Bílý
Kouba
Píša
Topinka
Hrabák
Pulpán
Nepraš
Bartoš K.
Čech
Ježdík

Nominace na pátek až neděli – 3.4. až 5.4.2015

Pátek – 3.4.2015
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Hvozdnice
Sraz: 16:15 na místě
Začátek: 17:00
Soupeř: Zlatníky
Nominace:
Kotrba
Hajnal
Břečka
Samek
Koprnický
Bulánek
Kureš
Petschl D.
Ctibor
Bartoš A.

Sobota – 4.4.2015
mistrovské utkání ročníku 2000
Místo: UMT Radotín
Sraz: 9:00 na místě nebo 8:15 ZŠ Davle
Začátek: 10:00
Soupeř: Tempo Praha
Nominace:
Bartoň
Bubeník
Stodola
Novák
Šťástka
Šoustal
Mucks
Kratochvíl
Honig
Patočka
Artimovič
Havlík
Dobiáš
Hodosi
Linda
NOMINACE BUDE UPRAVENA NA PŘEDZÁPASOVÉM TRÉNINKU.

Sobota – 4.4.2015
mistrovské utkání ročníku 2001
Místo: UMT Radotín
Sraz: 10:45 na místě nebo 8:15 ZŠ Davle
Začátek: 11:45
Soupeř: Tempo Praha
Nominace:
Bartoň
Průcha
Dolejš
Maceška
Šreil
Cienciala
Lucyšyn
Linda
Hodosi
Dobiáš
Artimovič
Macho
Stracený
Candra
Rusnak
Štrach
NOMINACE BUDE UPRAVENA NA PŘEDZÁPASOVÉM TRÉNINKU.

Neděle – 5.4.2015
mistrovské utkání ročníku 2002
Místo: Vlašim / Na Lukách UMT
Sraz: 7:45 čerpací stanice Davle
Začátek: 10:00
Soupeř: Benešov
Každý hráč, rodič nebo fanoušek zaplatí cestovné 100,-Kč.
Upozorňujeme že všichni hráči povinně pojedou s týmem autobusem!!!
Nominace:
Pulpán
Šrail
Maceška
Janauer
Schánilec
Hájek
Teska
Stracený L.
Stracený F.
Šum
Kočí
Hlaveš
Dufek
Matoušek

Neděle – 5.4.2015
mistrovské utkání ročníku 2003
Místo: Vlašim / Na Lukách UMT
Sraz: 7:45 čerpací stanice Davle
Začátek: 11:45
Soupeř: Benešov
Každý hráč, rodič nebo fanoušek zaplatí cestovné 100,-Kč.
Upozorňujeme že všichni hráči povinně pojedou s týmem autobusem!!!
Nominace:
Šírl
Marhoul
Valín
Novák
Nováček
Muller
Bartoš V.
Žemlička
Mrázek
Bílý
Kouba
Píša
Topinka
Hrabák
Pulpán
Nepraš

Nominace na pátek až neděli – 27.3. až 29.3.2015

Pátek – 27.3.2015
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Hvozdnice
Sraz: 15:00 na místě
Začátek: 15:30
Soupeř: Hradištko B
Nominace:
Nepraš
Novák
Matoušek
Bílý
Ježdík
Kouba
Mrázek
Tesař
Valín
Bartoš A.

Sobota – 28.3.2015
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Dolní Jirčany
Sraz: 9:30 na místě nebo 9:00 ZŠ Davle
Začátek: 10:00
Soupeř: D.Jirčany
Nominace:
Kotrba
Hajnal
Břečka
Samek
Koprnický
Bulánek
Kureš
Petschl D.
Ctibor
Bartoš A.

Sobota – 28.3.2015
mistrovské utkání ročníku 2000
Místo: Jíloviště
Sraz: 9:00 na místě nebo 8:00 ZŠ Davle
Začátek: 10:00
Soupeř: Čáslav
Nominace:
Bartoň
Bubeník
Stodola
Novák
Šťástka
Šoustal
Mucks
Kratochvíl
Honig
Patočka
Artimovič
Havlík
Dobiáš
Hodosi
Linda
NOMINACE BUDE UPRAVENA NA PŘEDZÁPASOVÉM TRÉNINKU.

Sobota – 28.3.2015
mistrovské utkání ročníku 2001
Místo: Jíloviště
Sraz: 10:45 na místě nebo 8:00 ZŠ Davle
Začátek: 11:45
Soupeř: Čáslav
Nominace:
Bartoň
Průcha
Dolejš
Maceška
Šreil
Cienciala
Lucyšyn
Linda
Hodosi
Dobiáš
Artimovič
Macho
Stracený
Candra
Rusnak
Štrach
NOMINACE BUDE UPRAVENA NA PŘEDZÁPASOVÉM TRÉNINKU.

Neděle – 29.3.2015
mistrovské utkání ročníku 2002
Místo: Štěchovice
Sraz: 9:00 v kabině
Začátek: 10:00
Soupeř: Viktoria Plzeň
Nominace:
Průcha
Janauer
Maceška
Šreil
Hájek
Dufek
Schánilec
Stracený F.
Stracený L.
Matoušek
Kočí
Hlaveš
Teska
Šum.

Neděle – 29.3.2015
mistrovské utkání ročníku 2003
Místo: Štěchovice
Sraz: 10:45 v kabině
Začátek: 11:45
Soupeř: Viktoria Plzeň
Nominace:
Novák
Nováček
Čech
Muller
Bartoš
Bartoš V.
Hrabák
Píša
Šírl
Valín
Mrázek
Žemlička
Bílý
Marhoul
Topinka
Pulpán
Nepraš

Nominace na čtvrtek až neděli – 19.3. až 22.3.2015

Čtvrtek – 19.3.2015
Přátelské utkání ročníku 2008
Místo: umělá tráva Jílové
Sraz: 15:45 ZŠ Davle nebo 16:00 na místě
Začátek: 16:30
Soupeř: Jílové
Oblečení na ven!!!
Nominace:
Chyška
Hrdlovič
Fafejta
Stárek
Kolmanová
Obermajer
Bžoch
Andres L.
Petchl J.
Kopečný
Stehlík
Hrubý
Matěj K.

Sobota – 21.3.2015
mistrovské utkání ročníku 2000
Místo: Tábor, Kvapilova (umělá tráva)
Sraz: 9:00 na místě nebo 7:30 čerpací stanice Davle
Začátek: 10:00
Soupeř: FC MAS Táborsko
Každý hráč, rodič nebo fanoušek zaplatí 100,-Kč za dopravu.
Nominace:
Bartoň
Bubeník
Stodola
Novák
Šťástka
Šoustal
Mucks
Kratochvíl
Honig
Patočka
Artimovič
Havlík
Dobiáš
Hodosi
Linda
NOMINACE BUDE UPRAVENA NA PŘEDZÁPASOVÉM TRÉNINKU.

Sobota – 21.3.2015
mistrovské utkání ročníku 2001
Místo: Tábor, Kvapilova (umělá tráva)
Sraz: 10:45 na místě nebo 7:30 čerpací stanice Davle
Začátek: 11:45
Soupeř: FC MAS Táborsko
Každý hráč, rodič nebo fanoušek zaplatí 100,-Kč za dopravu.
Nominace:
Bartoň
Průcha
Dolejš
Maceška
Šreil
Cienciala
Lucyšyn
Linda
Hodosi
Dobiáš
Artimovič
Macho
Stracený
Candra
Rusnak
Štrach
NOMINACE BUDE UPRAVENA NA PŘEDZÁPASOVÉM TRÉNINKU.

Sobota – 21.3.2015
Přátelské utkání ročníku 2002
Místo: hřiště Motorlet (umělá tráva)
13.30 Motorlet, nominace na sobotu i neděli bude upřesněna

Neděle – 22.3.2015
Přátelské utkání ročníku 2002
Místo: hřiště Dubeč (tráva)
ve 13.00 Dubeč, nominace na sobotu i neděli bude upřesněna

Nový rozpis tréninků

Ročníky 2000 a 2001
OD 17.3.2015
Úterý, čtvrtek a pátek – vždy od 17:00 na hřišti ve Hvozdnici.

Ročník 2002
OD 24.3.2015
Úterý, středa a pátek – vždy od 17:00 do 18:30 na hřišti v Měchenicích.

Ročník 2003
OD 23.3.2015
Pondělí, středa a pátek – vždy od 16:30 do 18:00 na hřišti v Měchenicích.

Přípravky – ročníky 2004 až 2009
OD 24.3.2015 – vždy obutí na tartan i trávu!!!
Úterý, čtvrtek a pátek – vždy od 16:00 do 17:15 na hřišti v Davli.

Nominace na PU ročníku 2002 – úterý 17.3.2015

Úterý – 17.3.
Přátelské utkání ročníku 2002
Místo: hřiště ABC Braník, Za Mlýnem 12, Praha 4 UMT
Sraz: 16.15 na místě
Začátek: 16.45
Soupeř: ABC Braník
Nominace:
Šreil
Janauer
Šum
Hlaveš
Schánilec
Stracený L.
Jindra
Teska
Kočí
Hájek
Stracený F.
Půlpán
Novotný T.
Matoušek
Maceška

Nominace na sobotu až středu – 14.3. až 18.3.2015

Nominace na sobotu U 13 2002
Přátelské utkání Admira Praha
Místo: hřiště Admira Praha 8, Na Pecích 46, Kobylisy (umělá tráva)
Sraz: 13.15 na místě
Začátek: 14.00
Soupeř: Admira, Háje, Admira B U 13
Nominace:
Šreil
Janauer
Šum
Hlaveš
Schánilec
Dufek
Stracený L.
Jindra
Teska
Kočí
Hájek
Stracený F.
Půlpán

Neděle – 15.3.2015
mistrovské utkání ročníku 2000
Místo: Ke Stadionu 576, Benešov (umělá tráva)
Sraz: 11:00 na místě nebo 10:15 ZŠ Davle
Začátek: 12:00
Soupeř: SK Benešov
Nominace:
Bartoň
Bubeník
Stodola
Novák
Šťástka
Šoustal
Mucks
Kratochvíl
Honig
Patočka
Artimovič
Havlík
NOMINACE BUDE DOPLNĚNA NA PŘEDZÁPASOVÉM TRÉNINKU.

Neděle – 15.3.2015
mistrovské utkání ročníku 2001
Místo: Ke Stadionu 576, Benešov (umělá tráva)
Sraz: 12:45 na místě nebo 10:15 ZŠ Davle
Začátek: 13:45
Soupeř: SK Benešov
Nominace:
Bartoň
Průcha
Dolejš
Maceška
Šreil
Cienciala
Lucyšyn
Linda
Hodosi
Dobiáš
Artimovič
Macho
Stracený
Candra

Středa – 18.3.2015
Zimní liga starších žáků Jílové
Místo: Jílové
Sraz: 16:45 na místě nebo 16:15 ZŠ Davle
Začátek: 17:30
Soupeř: Říčany dorost
Nominace:
Bartoň
Sunegh
Šťástka
Bubeník
Patočka
Mucks
Kratochvíl
Šum M.
Kurka
Macho V.
Dolejš
Šoustal
Artimovič
Novák
Honig
Stodola

Nominace na PU ročníku 2002 – pondělí 9.3.2015

Pondělí – 9.3.2015
Přátelské utkání ročníku 2002
Místo: hřiště MFK Dobříš
Sraz: 17.15 na místě
Začátek: 18.00
Soupeř: ABC Braník U 13
Nominace:
Novotný Tomáš
Šreil
Janauer
Šum
Hlaveš
Schánilec
Dufek
Stracený L.
Jindra
Teska
Kočí
Hájek
Stracený F.
Pulpán
Průcha

Tréninky v následujícím týdnu

Kategorie přípravek má celý prázdninový týden VOLNO

Ročníky 2002 a 2003 – beze změnpokud nepodá trenér jiné info.

Ročníky 2000 a 2001
Pátek 6.3.2015 – zrušen trénink v Davli, bude jen na UMT Jílové od 17:30 do 19:00.
Úterý 10.3.2015 – UMT Jílové – 16:30 až 18:00 (sraz 16:15 na místě nebo 15:45 ZŠ Davle)
Čtvrtek 12.3.2015 – Hvozdnice – 17:00 až 18:15 (sraz 16:45 Hvozdnice)
Po prázdninách budou trénovat ročníky 2000 a 2001 vždy v úterý, čtvrtek a pátek ve Hvozdnici

Nominace na mistrovské utkání ročníků 2000 a 2001 – sobota 7.3.2015

Sobota – 7.3.2015
mistrovské utkání ročníku 2000
Místo: UMT Radotín
Sraz: 9:00 na místě nebo 8:30 ZŠ Davle
Začátek: 10:00
Soupeř: Karlovy Vary
Nominace:
Bartoň
Bubeník
Stodola
Novák
Šťástka
Šoustal
Mucks
Kratochvíl
Honig
Patočka
Artimovič
NOMINACE BUDE DOPLNĚNA NA PÁTEČNÍM, PŘEDZÁPASOVÉM TRÉNINKU.

Sobota – 7.3.2015
mistrovské utkání ročníku 2001
Místo: UMT Radotín
Sraz: 10:45 na místě nebo 8:30 ZŠ Davle
Začátek: 11:45
Soupeř: Karlovy Vary
Nominace:
Bartoň
Průcha
Dolejš
Maceška
Šreil
Cienciala
Linda
Hodosi
Dobiáš
Obermajer
Artimovič
Rusnak
Macho
Stracený
Štrach
Candra

Nominace na PU ročníku 2000 – středa 4.3.2015

Středa – 4.3.2015
Přátelské utkání ročníku 2000
Místo: Meteor Kačerov
Sraz: 16:15 na místě nebo 15:45 ZŠ Davle
Začátek: 17:00
Soupeř: Bohemians 1905 (r.2000)
Nominace:
Šťástka
Bubeník
Patočka
Mucks
Kratochvíl
Dolejš
Artimovič
Novák
Honig
Stodola
Šoustal
Bartoň
Nominace bude doplněna