Nominace na sobotu – 10.3.2018

Sobota – 10.3.2018
Přípravné utkání mladšího dorostu
Místo: Sportovní areál K Jezeru – Praha 4,Háje
Sraz: 17:15 na místě – ZŠ Davle 16:30
Začátek: 18:00
Soupeř: FC Háje
Jede se auty, prosíme kdo může o pomoc s odvozem.
Nominace:
Borka
Kočí
Šreil
Pokorný
Dobiáš
Dufek
Janauer
Šum
Obermajer
Třeček
Macho
Artimovič
Krůta
Čech
Mytryuk

Nový rozpis tréninků starší přípravky – platný od 12.3.2018

Nový rozpis tréninků starší přípravky (ročníky 2007 až 2008) – OD PONDĚLÍ 12.3.2018

Pondělí – 16:00 až 17:15 – UMT Davle
Úterý – 16:00 až 17:15 – UMT Davle
Čtvrtek – 16:00 až 17:15 – UMT Davle

UPOZORNĚNÍ PRO RODIČE!!!
KAŽDÝ HRÁČ/RODIČ, MÁ POVINNOST SE OMLOUVAT Z TRÉNINKU V PŘÍPADĚ NEÚČASTI. PO OPAKOVANÉM NEOMLUVENÍ HRÁČE A JEHO NEÚČASTI NA TRÉNINCÍCH (S VYJÍMKOU NEMOCI) BUDE HRÁČ Z KÁDRU VYŘAZEN!!!
DÁLE UPOZORŇUJEME RODIČE, PFA NENÍ VOLNOČASOVÝ KROUŽEK PRO OBČASNÉ ODKLÁDÁNÍ DĚTÍ, PROTO PROSÍME VŠECHNY, KTEŘÍ TO TAK DOPOSUD MĚLI, ABY SVÉ DĚTI PŘIHLÁSILI DO JINÉHO KROUŽKU!!!

Nominace na sobotu a neděli – 3.3. a 4.3.2018

Sobota – 3.3.2018
Utkání zimní ligy mladších žáků
Místo: Junior Praha
Sraz: 10:30 na místě nebo 10:00 ZŠ Davle
Začátek: 11:15
Soupeř: Dukla JM
Nominace:
Bartoš Adam
Bílý Matyáš
Břečka Jiří
Bulánek Adam
Erbek Tomáš
Hajnal Jiří
Charvát Lukáš
Kotrba Miloš
Píša Max
Samek Vojtěch
Šolc Robert

Sobota – 3.3.2018
Utkání zimní ligy starších žáků
Místo: UMT Klausova, Praha-Stodůlky, vchod z ulice Jitrocelová
Sraz: 14:45 na místě
Začátek: 15:30
Soupeř: Dukla dívky U18
Nominace:
Bartoš Václav
Čech David
Fišer Samuel
Charvát Tomáš
Jurkevič David
Mrázek Matyáš
Mytryuk Pavlo
Novák Jakub
Sumarta Jan
Valín Václav
Wachsmann Ondřej
Borka Filip
Porš Daniel

Neděle – 25.2.2018
Turnaj ročník 2006
Místo: Záběhlická 3/82, 106 00 Praha 10-Záběhlice (umělá tráva – kopačky)
Sraz: 7:30 na místě nebo 7:00 ZŠ Davle
Začátek: 8:00
Konec: cca 12:30
Startovné: Každý hráč zaplatí startovné 200,-Kč
Nominace:
Bartoš Adam
Břečka Jiří
Bulánek Adam
Hajnal Jiří
Charvát Lukáš
Kotrba Miloš
Šolc Robert

Neděle – 4.3.2018
Zimní turnaj mladšího dorostu FC Zličín
Místo: Strojírenská 259/16 – Praha 5 – Zličín
Sraz: 16:45 na místě – ZŠ Davle 16:05
Začátek: 17:30
Soupeř: FA AZ
Jede se auty, prosíme kdo může o pomoc s odvozem.
Nominace:
Valín
Kočí
Šreil
Pokorný
Dobiáš
Dufek
Janauer
Obermajer
Třeček
Macho
Artimovič
Krůta
Čech
Mytryuk

Nominace na sobotu až pondělí – 24.2. až 26.2.2018

Sobota – 24.2.2018
Utkání zimní ligy mladších žáků
Místo: Junior Praha
Sraz: 10:30 na místě nebo 10:00 ZŠ Davle
Začátek: 11:15
Soupeř: Střešovice
Nominace:
Bartoš Adam
Bílý Matyáš
Břečka Jiří
Bulánek Adam
Erbek Tomáš
Hajnal Jiří
Charvát Lukáš
Kotrba Miloš
Píša Max
Samek Vojtěch
Šolc Robert

Neděle – 25.2.2018
Turnaj starší přípravky
Místo: Záběhlická 3/82, 106 00 Praha 10-Záběhlice (umělá tráva – kopačky)
Sraz: 7:30 na místě.
Začátek: 8:00
Konec: cca 12:30
Startovné: Každý hráč zaplatí startovné 200,-Kč
Nominace:
Fojtů N.
Fojtů L.
Stehlík
Jelínek
Záhora
Fafejta
Hrdlovič
Sumarta
Stárek
Karel M.

Neděle – 25.2.2018
Zimní turnaj mladšího dorostu FC Zličín
Místo: Strojírenská 259/16 – Praha 5 – Zličín
Sraz: 11:15 na místě – ZŠ Davle 10:35
Začátek: 12:00
Soupeř: SK Střešovice
Jede se auty, prosíme kdo může o pomoc s odvozem.
Nominace:
Borka
Kočí
Šreil
Pokorný
Dobiáš
Dufek
Janauer
Šum
Obermajer
Třeček
Macho
Artimovič
Krůta
Čech
Mytryuk

Pondělí – 26.2.2018
Zimní turnaj mladšího dorostu FC Zličín
Místo: Ke Stadionu 576 – BENEŠOV
Sraz: 18:00 na místě
Začátek: 18:45
Soupeř: SK Benešov
Jede se auty, prosíme kdo může o pomoc s odvozem.
Nominace:
Borka
Valín
Kočí
Šreil
Pokorný
Dobiáš
Dufek
Janauer
Šum
Obermajer
Třeček
Macho
Artimovič
Krůta
Čech
Mytryuk

Nominace na sobotu a neděli – 17.2. a 18.2.2018

Sobota – 17.2.2018
Utkání zimní ligy mladších žáků
Místo: UMT Klausova, Praha-Stodůlky, vchod z ulice Jitrocelová
Sraz: 10:15 na místě nebo 9:45 ZŠ Davle
Začátek: 11:00
Soupeř: Motorlet Praha
Nominace:
Bartoš Adam
Bílý Matyáš
Břečka Jiří
Bulánek Adam
Erbek Tomáš
Hajnal Jiří
Charvát Lukáš
Kotrba Miloš
Píša Max
Samek Vojtěch
Šolc Robert

Neděle – 18.2.2018
Zimní turnaj mladšího dorostu FC Zličín
Místo: Strojírenská 259/16 – Praha 5 – Zličín
Sraz: 11:15 na místě – ZŠ Davle 10:35
Začátek: 12:00
Soupeř: FK Králův Dvůr
Jede se auty, prosíme kdo může o pomoc s odvozem.
Nominace:
Borka
Valín
Kočí
Šreil
Pokorný
Dobiáš
Dufek
Janauer
Candra
Šum
Porš
Třeček
Macho
Artimovič
Krůta
Čech
Mytryuk

Nominace mladších a starších žáků – středa 14.2. a čtvrtek 15.2.2018

Středa – 14.2.2018
Utkání zimní ligy mladších žáků
Místo: Radotín
Sraz: 16:00 na místě nebo 15:30 ZŠ Davle
Začátek: 16:30
Soupeř: Radotín
Nominace:
Bartoš Adam
Bílý Matyáš
Břečka Jiří
Bulánek Adam
Erbek Tomáš
Hajnal Jiří
Charvát Lukáš
Kotrba Miloš
Píša Max
Samek Vojtěch
Šolc Robert

Čtvrtek – 15.2.2018
Utkání zimní ligy starších žáků
Místo: Dobříš
Sraz: 16:15 na místě nebo 15:30 ZŠ Davle
Začátek: 16:45
Soupeř: MFK Dobříš
Nominace:
Bartoš Václav
Čech David
Fišer Samuel
Charvát Tomáš
Jurkevič David
Mrázek Matyáš
Mytryuk Pavlo
Novák Jakub
Sumarta Jan
Valín Václav
Wachsmann Ondřej
Borka Filip
Porš Daniel

Nominace mladšího dorostu – sobota 10.2.2018

Sobota – 10.2.2018
Přípravné utkání mladšího dorostu
Místo: V Lipkách 1021 – Dobříš
Sraz: 9:15 na místě.
Začátek: 10:00
Soupeř: MFK Dobříš
Jede se auty, prosíme kdo může o pomoc s odvozem.
Nominace:
Borka
Valín
Kočí
Šreil
Pokorný
Dobiáš
Dufek
Janauer
Candra
Šum
Obermajer
Porš
Třeček
Macho
Artimovič
Krůta
Čech
Mytryuk

Nominace starší přípravky – neděle 4.2.2018

Neděle – 4.2.2018
Turnaj starší přípravky
Místo: Záběhlická 3/82, 106 00 Praha 10-Záběhlice (umělá tráva – kopačky)
Sraz: 7:30 na místě.
Začátek: 8:00
Konec: cca 12:30
Startovné: Každý hráč zaplatí startovné 200,-Kč
Nominace:
Fojtů N.
Obermajer
Bžoch
Stehlík
Jelínek
Budil
Záhora
Fafejta
Hrdlovič
Sumarta
Kotrba

Nominace na sobotu a neděli – 27.1. a 28.1.2018

Sobota – 27.1.2018
Utkání zimní ligy starších žáků
Místo: Motorlet – umělá tráva
Sraz: 11:15 na místě
Začátek: 12:00
Soupeř: Aritma Praha
Nominace:
Bartoš Václav
Čech David
Fišer Samuel
Charvát Tomáš
Jurkevič David
Mrázek Matyáš
Mytryuk Pavlo
Novák Jakub
Sumarta Jan
Valín Václav
Wachsmann Ondřej
Borka Filip
Porš Daniel

Sobota – 27.1.2018
Utkání zimní ligy mladších žáků
Místo: Junior Praha
Sraz: 12:45 na místě
Začátek: 13:30
Soupeř: Junior Praha
Nominace:
Bartoš Adam
Bílý Matyáš
Břečka Jiří
Bulánek Adam
Erbek Tomáš
Hajnal Jiří
Charvát Lukáš
Kotrba Miloš
Píša Max
Samek Vojtěch
Šolc Robert

Neděle – 28.1.2018
Turnaj mladší přípravky
Místo: Záběhlická 3/82, 106 00 Praha 10-Záběhlice (umělá tráva – kopačky)
Sraz: 12:45 na místě.
Začátek: 13:30
Konec: cca 18:00
Startovné: Každý hráč zaplatí startovné 200,-Kč
Nominace:
Pína
Koudelka
Chyška
Neumann
Záhora
Fafejta
Hrdlovič
Sumarta

Neděle – 28.1.2018
Zimní turnaj mladšího dorostu FC Zličín
Místo: Strojírenská 259/16 – Praha 5 – Zličín
Sraz: 13:00 na místě.
Začátek: 13:45
Soupeř: FK Slavoj Vyšehrad
Jede se auty, prosíme kdo může o pomoc s odvozem.
Nominace:
Valín
Kočí
Šreil
Pokorný
Dobiáš
Maceška
Dufek
Janauer
Candra
Šum
Obermajer
Porš
Macho
Artimovič
Krůta
Čech
Mytryuk

Neděle – 28.1.2018
Utkání zimní ligy mladších žáků
Místo: Junior Praha
Sraz: 10:30 na místě
Začátek: 11:15
Soupeř: Libuš
Nominace:
Bartoš Adam
Bílý Matyáš
Břečka Jiří
Bulánek Adam
Erbek Tomáš
Hajnal Jiří
Charvát Lukáš
Kotrba Miloš
Píša Max
Samek Vojtěch
Šolc Robert

SOUSTŘEDĚNÍ BOROTÍN – pondělí 29.1.2018 až pátek 2.2.2018

!!!UPOZORNĚNÍ: KDO JEŠTĚ NEUČINIL, PROSÍME O OFICIÁLNÍ PŘIHLÁŠENÍ NA SOUSTŘEDĚNÍ FORMOU SMS ZPRÁVY NA TEL.: 777171086!!!

29. 1. – 2.2. 2018 (PONDĚLÍ – PÁTEK) – soustředění Borotín – ročníky 2000 až 2013

V době tohoto soustředění neprobíhají v Davli žádné tréninky!!!

Cena: 3000,-Kč. Vybírat se bude při odjezdu.
Odjezd na soustředění bude v pondělí 29.1. v 10:00 od benzinové stanice v Davli (sraz pro ty, kteří jedou po vlastní ose bude mezi 11:00 a 11:30 před sportovní halou Borotín – prosíme pokud jedete sami o nahlášení)
Odjezd ze soustředění bude v pátek 2.2. 2018 po 15:00 z Borotína.
Doprava: Vlastní – prosíme kdo může, aby nám pomohl s odvozem

Seznam důležitých věcí:
Při odjezdu se vybírá:
1) bezinfekčnost – Bezinfekčnost11-11-1-1-1
2) nezbytné léky + rozpis užívání
3) malé kapesné (dle uvážení)
4) kartičku pojištěnce nebo kopii.

Věci s sebou:
8 x ponožky
8 x slipy (trenky)
2 x teplé spodní prádlo
1 x pyžamo
1 x tepláky domácí
2 x tepláky venkovní (nebo šusťáky)
1 x oteplovačky
1 x zimní bunda
1 x zimní čepice
2 x zimní rukavice
1 x zimní boty
1 x bačkory
1 x kopačky
1 x sálovky
chrániče
věci na trénink v hale i venku
věci na pobyt + pantofle
hygienické potřeby + pytel na špinavé prádlo
pálku na pinčes + míčky
zápisník a propisku
láhev na pití
pokud je možnost tak boby nebo lopaty na sáňkování
auto podsedák

Zakázány jsou:
mobily
elektronické hry