Bohemins Praha 1905 B FC Chomutov FC Písek FC Táborsko akademie FC Viktoria Plzeň B FK Admira Praha FK Dukla Praha B FK Loko Praha FK Motoret Praha FK Příbram SK Dyn. Č. Budějovice B SK Petřín Plzeň Sokol Hostouň TJ Jiskra Domažlice TJ Slovan Velvary

PFA B
PFA B
12.10.2024 16:00
Tuchoměřice

Vstup do utkání na hřišti nováčka vyšel našemu týmu skvěle, když už v 11. minutě vedlo díky trefám A.Novotného a kapitána Nerada již 0:2. Domácím se podařilo z penalty snížit ve 27. minutě na 1:2. Ve svižném tempu se hrál první poločas, kdy se příležitosti střídaly na obou stranách. Kvalitní duel pokračoval i ve druhé části. Střelecky dal o sobě vědět v 56. a v 64. minutě středopolař A.Novotný, který zvýšil již na 1:4 a připsal si v tomto zápase hattrick! Šance byly znovu před oběma brankami a Tuchoměřice ukázaly svoji kvalitu. Nejprve v 74. minutě dal na 2:4 F.Stehno a již v nastaveném čase Hochman upravil na konečných 3:4. Naše B mužstvo si tak odvezlo důležité tři body, které bude chtít jistě potvrdit v následujícím zápase na domácím hřišti ve Hvozdnici v sobotu 19. října od 15:30 s SK Doksy.