4. kolo, Ne 1.9.2024 10:15
FK Dukla Praha B1
PFA4
17. kolo, St 28.8.2024 18:00
Bohemins Praha 1905 B1
PFA0
3. kolo, Ne 25.8.2024 17:00
PFA4
FC Písek0
1. kolo, St 21.8.2024 17:30
FK Soběslav1
PFA3
2. kolo, Ne 18.8.2024 17:00
FC Táborsko akademie2
PFA0
1. kolo, Ne 11.8.2024 17:00
PFA2
SK Petřín Plzeň3
Generálka., So 3.8.2024 10:30
PFA3
SK Sokol Brozany3
Příprava., So 27.7.2024 10:00
PFA1
SK Sparta Kolín1
Příprava., So 20.7.2024 10:00
PFA4
SK Újezd Praha 41
Příprava., So 13.7.2024 10:00
PFA6
FC Přední Kopanina0
6. kolo, Ne 15.09 17:00
Sokol Hostouň
PFA
7. kolo, Ne 22.09 16:30
PFA
FC Viktoria Plzeň B
2. kolo, St 25.09 16:30
PFA
FC Slovan Liberec
8. kolo, Ne 29.09 10:15
FK Admira Praha
PFA
9. kolo, Ne 06.10 16:00
PFA
FK Loko Praha
10. kolo, So 12.10 16:00
TJ Jiskra Domažlice
PFA
11. kolo, Ne 20.10 15:30
PFA
SK Dyn. Č. Budějovice ..
12. kolo, Ne 27.10 14:30
PFA
FC Chomutov
14. kolo, Ne 10.11 14:00
PFA
FK Příbram
15. kolo, So 16.11 13:30
TJ Slovan Velvary
PFA
5. kolo, So 7.9.2024 17:00
PFA B3
SK Chlumec0
4. kolo, So 31.8.2024 17:00
SK Rapid Psáry5
PFA B2
3. kolo, So 24.8.2024 17:00
PFA B3
FC Velim6
2. kolo, So 17.8.2024 17:00
AFK Tuchlovice2
PFA B0
15. kolo, St 14.8.2024 18:00
TJ Tatran Sedlčany1
PFA B4
1. kolo, So 10.8.2024 17:00
PFA B0
SK Poříčany1
16. kolo, So 15.6.2024 17:00
SK Poříčany2
PFA B0
30. kolo, So 8.6.2024 17:00
PFA B1
SK Chlumec2
29. kolo, So 1.6.2024 10:15
Sparta Kutná Hora3
PFA B1
28. kolo, So 25.5.2024 17:00
PFA B2
TJ Tatran Sedlčany2
6. kolo, Pá 13.09 19:00
SK Posázavan Poříčí n...
PFA B
7. kolo, So 21.09 16:30
PFA B
SK Tochovice
8. kolo, Ne 29.09 16:30
SK Rakovník
PFA B
9. kolo, So 05.10 16:00
PFA B
MFK Dobříš
10. kolo, So 12.10 16:00
TJ Sokol Tuchoměřice
PFA B
11. kolo, So 19.10 15:30
PFA B
SK Doksy
12. kolo, So 26.10 14:30
PFA B
TJ Sokol Libiš
13. kolo, Ne 03.11 14:00
FK Čáslav
PFA B
14. kolo, So 09.11 14:00
PFA B
TJ Sokol Nespeky
4. kolo, So 31.8.2024 17:00
TJ Krňany3
PFA C1
3. kolo, Ne 25.8.2024 17:00
PFA C11
FK Velké Přílepy1
14. kolo, So 15.6.2024 17:00
TJ Sokol Choteč4
PFA C1
16. kolo, Čt 13.6.2024 17:00
TJ Štěchovice4
PFA C3
15. kolo, Ne 9.6.2024 17:00
PFA C3
SK Sokol Zlatníky3
26. kolo, Ne 26.5.2024 13:00
PFA C2
FK Velké Přílepy1
25. kolo, So 18.5.2024 10:30
Všenorský SK6
PFA C1
24. kolo, Ne 12.5.2024 17:00
PFA C10
FK Rudná1
23. kolo, So 4.5.2024 17:00
SK Kazín4
PFA C3
22. kolo, Ne 28.4.2024 17:00
TJ Viktoria Vestec B5
PFA C0
5. kolo, Dnes 17:00
PFA C
FK Horoměřice
6. kolo, So 14.09 16:30
SK Černolice
PFA C
7. kolo, Ne 22.09 16:30
PFA C
TJ Sokol Červený Újezd..
8. kolo, So 28.09 16:30
TJ Sokol Holubice
PFA C
9. kolo, Ne 06.10 16:00
PFA C
TJ Slovan Hradištko
10. kolo, So 12.10 15:30
SK Roztoky
PFA C
11. kolo, Ne 20.10 15:30
PFA C
SK Kazín
12. kolo, Ne 27.10 14:30
PFA C
SK Sokol Zlatníky
13. kolo, Ne 03.11 17:00
TJ Viktoria Vestec B
PFA C
1. kolo, Ne 10.11 14:00
PFA C
FC Jílové
5. kolo, So 7.9.2024 17:00
Muži B3
SK Chlumec0
4. kolo, Ne 1.9.2024 10:15
FK Dukla Praha B1
Muži A4
4. kolo, So 31.8.2024 17:00
SK Rapid Psáry5
Muži B2
4. kolo, So 31.8.2024 17:00
TJ Krňany3
Muži C1
17. kolo, St 28.8.2024 18:00
Bohemins Praha 1905 B1
Muži A0
3. kolo, Ne 25.8.2024 17:00
Muži A4
FC Písek0
3. kolo, Ne 25.8.2024 17:00
Muži C11
FK Velké Přílepy1
3. kolo, So 24.8.2024 17:00
Muži B3
FC Velim6
1. kolo, St 21.8.2024 17:30
FK Soběslav1
Muži A3
2. kolo, Ne 18.8.2024 17:00
FC Táborsko akademie2
Muži A0
5. kolo, Dnes 17:00
Muži C
FK Horoměřice
6. kolo, Pá 13.09 19:00
SK Posázavan Poříčí n...
Muži B
6. kolo, So 14.09 16:30
SK Černolice
Muži C
6. kolo, Ne 15.09 17:00
Sokol Hostouň
Muži A
7. kolo, So 21.09 16:30
Muži B
SK Tochovice
7. kolo, Ne 22.09 16:30
Muži A
FC Viktoria Plzeň B
7. kolo, Ne 22.09 16:30
Muži C
TJ Sokol Červený Újezd..
2. kolo, St 25.09 16:30
Muži A
FC Slovan Liberec
8. kolo, So 28.09 16:30
TJ Sokol Holubice
Muži C
8. kolo, Ne 29.09 10:15
FK Admira Praha
Muži A
PFA
4 : 1
SK Újezd Praha 4
Druhý přípravný zápas odehrálo áčko ve Štěchovicích proti diviznímu Újezdu Praha 4. Užší sestava než v minulém zápase byla více mixovaná. Projevila se lepší sehranost a po prvním poločase (3:0) přidalo čtvrtý gól ve druhém poločase (1:1). Střelecky se prosadili postupně Zákostelský, Budinský, M. Novák a Gruntorád.
1. | TJ Jiskra Domažlice | 5 | 17:4 | 13 |
2. | TJ Slovan Velvary | 5 | 17:8 | 12 |
3. | FK Příbram | 6 | 15:7 | 12 |
4. | FC Táborsko akademie | 5 | 9:5 | 12 |
5. | FC Viktoria Plzeň B | 5 | 9:8 | 9 |
6. | FK Dukla Praha B | 6 | 10:11 | 9 |
7. | Bohemins Praha 1905 B | 5 | 12:13 | 7 |
8. | FK Admira Praha | 4 | 2:3 | 7 |
9. | SK Dyn. Č. Budějovice B | 5 | 7:10 | 7 |
10. | PFA | 5 | 10:7 | 6 |
11. | FK Loko Praha | 5 | 4:8 | 6 |
12. | FC Písek | 5 | 5:8 | 5 |
13. | FK Motoret Praha | 5 | 10:16 | 4 |
14. | SK Petřín Plzeň | 5 | 5:12 | 4 |
15. | FC Chomutov | 6 | 9:13 | 3 |
16. | Sokol Hostouň | 5 | 2:10 | 1 |
1. | FK Čáslav | 5 | 21:3 | 15 |
2. | FC Velim | 5 | 14:5 | 15 |
3. | SK Rapid Psáry | 6 | 18:8 | 12 |
4. | AFK Tuchlovice | 6 | 16:10 | 12 |
5. | TJ Sokol Nespeky | 6 | 14:14 | 12 |
6. | TJ Sokol Tuchoměřice | 6 | 8:9 | 10 |
7. | SK Posázavan Poříčí n.. | 6 | 17:13 | 9 |
8. | SK Poříčany | 5 | 10:11 | 9 |
9. | SK Chlumec | 6 | 9:9 | 8 |
10. | SK Tochovice | 6 | 9:13 | 7 |
11. | SK Doksy | 6 | 14:15 | 6 |
12. | PFA B | 6 | 12:15 | 6 |
13. | SK Rakovník | 6 | 4:9 | 5 |
14. | MFK Dobříš | 6 | 12:22 | 4 |
15. | TJ Sokol Libiš | 6 | 9:17 | 3 |
16. | TJ Tatran Sedlčany | 5 | 8:22 | 0 |
1. | TJ Sokol Holubice | 3 | 11:5 | 9 |
2. | TJ Krňany | 3 | 8:3 | 6 |
3. | SK Roztoky | 3 | 7:3 | 6 |
4. | FK Horoměřice | 2 | 4:2 | 6 |
5. | TJ Sokol Choteč | 3 | 10:9 | 6 |
6. | FC Jílové | 3 | 9:12 | 6 |
7. | PFA C | 2 | 12:4 | 3 |
8. | SK Kazín | 3 | 7:7 | 3 |
9. | TJ Sokol Červený Újezd | 3 | 8:9 | 3 |
10. | TJ Slovan Hradištko | 3 | 8:10 | 3 |
11. | SK Černolice | 3 | 7:9 | 3 |
12. | SK Sokol Zlatníky | 3 | 2:8 | 1 |
13. | FK Velké Přílepy | 2 | 2:12 | 1 |
14. | TJ Viktoria Vestec B | 2 | 7:9 | 0 |
Počet návštěv: 144740
Posledních 30 dnů: 3524 | Posledních 7 dnů: 927 | Poslední den: 3
© 2024 PFA | Všechna práva vyhrazena | povltavskafotbalovaakademie@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz