Nominace na sobotu a neděli – 20.10. a 21.10.2018

Sobota – 20.10.2018
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 8:45 na místě
Začátek: 9:30
Soupeř: ČLU Beroun
Nominace:
Obermajer
Třeček
Artimovič
Dobiáš
Krůta
Maceška
Janauer
Dufek
Vališ
Macho D.
Kočí
Čech
Šum
Baštýř
Mytryuk
Žemlička
Podzemský
Bringler

Sobota – 20.10.2018
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 10:45 na místě
Začátek: 11:45
Soupeř: ČLU Beroun
Nominace:
Vališ
Kočí
Janauer
Čech
Šum
Mytryuk
Matoušek
Marhoul
Bartoš V.
Baštýř
Doubek
Mrázek
Dufek
Žemlička
+nominaci doplní trenér individuálně.

Sobota – 20.10.2018
Mistrovský turnaj mladší přípravky
Místo: Kamenný Přívoz
Sraz: 9:30 na místě.
Začátek: 10:00
Konec:cca 13:30
Hraje se turnajovým způsobem
Nominace:
Nominace bude doplněna nebo oznámena trenérem!!!
Pinc
Chyška J.
Karel Š.
Jechoutek
Štola
Kotáb
Zvěřina M.
Zvěřina J.
Vybíral Václav
Vybíral Vojtěch
Nádvorník
Stárková
Vojík
Synek

Sobota – 20.10.2018
Mistrovské utkání mladších žáků B
Místo: Měchenice
Sraz: NEJPOZDĚJI 8:45 na místě
Začátek: 9:30
Soupeř: Psáry
Nominace:
Pytková
Hanzlík
Fišer
Vojtíšek
Muller
Bartoš A.
Obermajer
Sumarta D.
Jindra
Jelínek
Fojtů N.
Stehlík
Kotrba
Hajnal
Břečka
Budil

Sobota – 20.10.2018
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 9:00 na místě
Začátek: 10:00
Soupeř: Tatran Sedlčany
Nominace:
Kotrba
Hrabě
Charvát L.
Jurkevič
Mrázek
Novák
Sumarta
Wachsmann
Matoušek
Homola
Bulánek
Erbek
Píša
Břečka
Sajdok
Křivonoska
Charvát T.
Nwachukwu

Sobota – 20.10.2018
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 10:45 na místě
Začátek: 11:40
Soupeř: Tatran Sedlčany
Nominace:
Kotrba
Břečka
Charvát L.
Bartoš A.
Hajnal
Šolc
Muller M.
Jindra
Budil
Obermajer
Bžoch

Neděle – 21.10.2018
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: K.Přívoz
Sraz: NEJPOZDĚJI 13:45 na místě
Začátek: 14:30
Soupeř: K.Přívoz/Radlík
Nominace:
Fafejta
Sumarta D.
Jelínek
Hrdlovič
Stárek
Hrubý
Stehlík
Fojtů N.
Chyška
Koudelka
Neumann
Muller V.
Záhora
Chaloupka
Povalil
Pína
Juříček
+ hráči Štěchovic

Nominace na pátek až neděli – 12.10. až 14.10.2018

Pátek – 12.10.2018
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Davle
Sraz: NEJPOZDĚJI 15:15 na místě
Začátek: 16:00
Soupeř: Jesenice
POZOR!!! STARŠÍ PŘÍPRAVKA MÁ ZÁPAS TAKÉ V NEDĚLI!!!NOMINACE NÍŽE!!!
Nominace:
Sumarta D.
Jelínek
Hrdlovič
Hrubý
Fojtů N.
Chyška
Koudelka
Neumann
Záhora
Chaloupka
+ hráči Štěchovic

Sobota – 13.10.2018
Mistrovské utkání mladších žáků B
Místo: Jílové
Sraz: NEJPOZDĚJI 9:15 na místě
Začátek: 10:00
Soupeř: Jílové/D.Jirčany
Nominace:
Pytková
Hanzlík
Fišer
Vojtíšek
Muller
Bartoš A.
Obermajer
Sumarta D.
Jindra
Jelínek
Fojtů N.
Stehlík
Kotrba
Hajnal
Břečka
Budil
Charvát

Sobota – 13.10.2018
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Kosmonosy
Sraz: 9:15 na místě nebo 8:00 ZŠ Davle (PROSÍME O POMOC S ODVOZEM)
Začátek: 10:15
Soupeř: SK Kosmonosy
Nominace:
Obermajer
Třeček
Artimovič
Dobiáš
Krůta
Maceška
Janauer
Dufek
Vališ
Macho D.
Kočí
Čech
Šum
Baštýř
Mytryuk
Žemlička
Podzemský
Bringler

Sobota – 13.10.2018
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Kosmonosy
Sraz: 11:30 na místě nebo 8:00 ZŠ Davle (PROSÍME O POMOC S ODVOZEM)
Začátek: 12:30
Soupeř: SK Kosmonosy
Nominace:
Vališ
Kočí
Janauer
Čech
Šum
Mytryuk
Matoušek
Marhoul
Bartoš V.
Baštýř
Doubek
Mrázek
Dufek
Žemlička
+nominaci doplní trenér individuálně.

Neděle – 14.10.2018
Mistrovský turnaj mladší přípravky
Místo: Zvole
Sraz: 8:45 na místě.
Začátek: 9:30
Konec:cca 13:30
Hraje se turnajovým způsobem
Nominace:
Nominace bude doplněna nebo oznámena trenérem!!!
Pinc
Chyška J.
Karel Š.
Jechoutek
Štola
Kotáb
Zvěřina M.
Zvěřina J.
Vybíral Václav
Vybíral Vojtěch
Nádvorník
Stárková
Vojík
Synek

Neděle – 14.10.2018
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Dobřichovice
Sraz: NEJPOZDĚJI 9:15 na místě
Začátek: 10:00
Soupeř: Dobřichovice/Lety
Nominace:
Sumarta D.
Jelínek
Hrdlovič
Stárek
Hrubý
Stehlík
Fojtů N.
Chyška
Koudelka
Neumann
Muller V.
Záhora
Chaloupka
Povalil
Pína
Juříček
+ hráči Štěchovic

Neděle – 14.10.2018
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: FK Hořovicko
Sraz: 9:15 na místě nebo 8:15 ZŠ Davle (PROSÍME O POMOC S ODVOZEM)
Začátek: 10:15
Soupeř: FK Hořovicko
Nominace:
Kotrba
Hrabě
Charvát L.
Jurkevič
Mrázek
Novák
Sumarta
Wachsmann
Matoušek
Homola
Bulánek
Erbek
Píša
Břečka
Sajdok
Křivonoska
Charvát T.
Nwachukwu

Neděle – 14.10.2018
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: FK Hořovicko
Sraz: 10:45 na místě nebo 8:15 ZŠ Davle (PROSÍME O POMOC S ODVOZEM)
Začátek: 11:55
Soupeř: FK Hořovicko
Nominace:
Kotrba
Břečka
Charvát L.
Bartoš A.
Hajnal
Šolc
Muller M.
Jindra
Budil
Obermajer
Bžoch

Nominace na sobotu a neděli – 6.10. a 7.10.2018

Sobota – 6.10.2018
Mistrovský turnaj mladší přípravky
Místo: Davle
Sraz: 8:45 na místě.
Začátek: 9:30
Konec:cca 13:30
Hraje se turnajovým způsobem
Nominace:
Nominace bude doplněna nebo oznámena trenérem!!!
Chyška J.
Karel Š.
Jechoutek
Štola
Kotáb
Zvěřina M.
Zvěřina J.
Vybíral Václav
Vybíral Vojtěch
Nádvorník
Stárková
Vojík
Synek

Sobota – 6.10.2018
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 8:30 na místě
Začátek: 9:30
Soupeř: SK Slaný
Nominace:
Obermajer
Třeček
Artimovič
Dobiáš
Krůta
Maceška
Janauer
Dufek
Vališ
Macho D.
Kočí
Čech
Šum
Baštýř
Mytryuk
Žemlička
Podzemský
Bringler

Sobota – 6.10.2018
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 10:45 na místě
Začátek: 11:45
Soupeř: SK Slaný
Nominace:
Vališ
Kočí
Janauer
Čech
Šum
Mytryuk
Matoušek
Marhoul
Bartoš V.
Baštýř
Doubek
Mrázek
Dufek
Žemlička
+nominaci doplní trenér individuálně.

Sobota – 6.10.2018
Mistrovské utkání mladších žáků B
Místo: Měchenice
Sraz: NEJPOZDĚJI 8:45 na místě
Začátek: 9:30
Soupeř: Zvole
Nominace:
Pytková
Hanzlík
Fišer
Vojtíšek
Muller
Bartoš A.
Obermajer
Sumarta D.
Jindra
Jelínek
Fojtů N.
Stehlík
Kotrba
Hajnal
Břečka
Budil

Sobota – 6.10.2018
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 9:00 na místě
Začátek: 10:00
Soupeř: SK Spartak Příbram
Nominace:
Kotrba
Hrabě
Charvát L.
Jurkevič
Mrázek
Novák
Sumarta
Wachsmann
Matoušek
Homola
Bulánek
Erbek
Píša
Břečka
Sajdok
Křivonoska
Charvát T.
Nwachukwu

Sobota – 6.10.2018
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 10:45 na místě
Začátek: 11:45
Soupeř: SK Spartak Příbram
Nominace:
Kotrba
Břečka
Charvát L.
Bartoš A.
Hajnal
Šolc
Muller M.
Jindra
Budil
Obermajer
Bžoch

Neděle – 7.10.2018
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: D.Břežany
Sraz: NEJPOZDĚJI 15:15 na místě
Začátek: 16:00
Soupeř: D.Břežany
Nominace:
Sumarta D.
Jelínek
Hrdlovič
Stárek
Hrubý
Stehlík
Fojtů N.
Chyška
Koudelka
Neumann
Muller V.
Záhora
Chaloupka
Povalil
Pína
+ hráči Štěchovic

Nominace na pátek a sobotu – 28.9. a 29.9.2018

Pátek – 28.9.2018
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Poděbrady (UMT)
Sraz: 9:15 na místě nebo 8:00 ZŠ Davle (PROSÍME O POMOC S ODVOZEM)
Začátek: 10:15
Soupeř: FK Bohemia Poděbrady
Nominace:
Obermajer
Třeček
Artimovič
Dobiáš
Krůta
Maceška
Janauer
Dufek
Vališ
Macho D.
Kočí
Čech
Šum
Baštýř
Mytryuk
Žemlička
Podzemský
Bringler

Pátek – 28.9.2018
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Poděbrady (UMT)
Sraz: 11:15 na místě nebo 8:00 ZŠ Davle (PROSÍME O POMOC S ODVOZEM)
Začátek: 12:30
Soupeř: FK Bohemia Poděbrady
Nominace:
Vališ
Kočí
Janauer
Čech
Šum
Mytryuk
Matoušek
Marhoul
Bartoš V.
Baštýř
Doubek
Mrázek
Dufek
Žemlička
+nominaci doplní trenér individuálně.

Pátek – 28.9.2018
Mistrovské utkání mladších žáků B
Místo: D.Břežany
Sraz: NEJPOZDĚJI 16:15 na místě
Začátek: 17:00
Soupeř: D. Břežany
Nominace:
Pytková
Hanzlík
Fišer
Vojtíšek
Muller
Bžoch
Obermajer
Sumarta D.
Jindra
Jelínek
Fojtů N.
Stehlík
Kotrba
Hajnal
Břečka
Budil

Sobota – 29.9.2018
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: Švermov (UMT)
Sraz: 9:15 na místě nebo 8:15 ZŠ Davle (PROSÍME O POMOC S ODVOZEM)
Začátek: 10:15
Soupeř: TJ Baník Švermov
Nominace:
Kotrba
Hrabě
Charvát L.
Jurkevič
Mrázek
Novák
Sumarta
Wachsmann
Matoušek
Homola
Bulánek
Erbek
Píša
Břečka
Sajdok
Křivonoska
Charvát T.
Nwachukwu

Sobota – 29.9.2018
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Švermov (UMT)
Sraz: 10:45 na místě nebo 8:15 ZŠ Davle (PROSÍME O POMOC S ODVOZEM)
Začátek: 11:55
Soupeř: TJ Baník Švermov
Nominace:
Kotrba
Břečka
Charvát L.
Bartoš A.
Hajnal
Šolc
Muller M.
Jindra
Budil
Obermajer
Bžoch

Nominace na sobotu až úterý – 22.9. až 25.9.2018

Sobota – 22.9.2018
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 8:30 na místě
Začátek: 9:30
Soupeř: Sokol Hostouň
Nominace:
Obermajer
Třeček
Artimovič
Dobiáš
Krůta
Maceška
Janauer
Dufek
Vališ
Macho D.
Kočí
Čech
Doubek
Mytryuk
Žemlička
Podzemský
Bringler

Sobota – 22.9.2018
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 10:45 na místě
Začátek: 11:45
Soupeř: Sokol Hostouň
Nominace:
Vališ
Kočí
Janauer
Čech
Šum
Mytryuk
Matoušek
Marhoul
Bartoš V.
Baštýř
Doubek
Mrázek
Dufek
Žemlička
+nominaci doplní trenér individuálně.

Sobota – 22.9.2018
Mistrovský turnaj mladší přípravky
Místo: Vrané
Sraz: 9:15 na místě.
Začátek: 10:00
Konec:cca 13:30
Hraje se turnajovým způsobem
Nominace:
Nominace bude doplněna nebo oznámena trenérem!!!
Chyška J.
Karel Š.
Jechoutek
Štola
Kotáb
Zvěřina M.
Zvěřina J.
Vybíral Václav
Vybíral Vojtěch
Nádvorník
Stárková
Vojík
Synek

Neděle – 23.9.2018
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 9:00 na místě
Začátek: 10:00
Soupeř: MFK Dobříš
Nominace:
Kotrba
Hrabě
Charvát L.
Jurkevič
Mrázek
Novák
Sumarta
Wachsmann
Matoušek
Homola
Bulánek
Erbek
Píša
Břečka
Sajdok
Křivonoska
Charvát T.
Nwachukwu

Neděle – 23.9.2018
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 10:45 na místě
Začátek: 11:40
Soupeř: MFK Dobříš
Nominace:
Kotrba
Břečka
Charvát L.
Bartoš A.
Hajnal
Šolc
Muller M.
Jindra
Budil
Obermajer
Bžoch

Neděle – 23.9.2018
Mistrovské utkání mladších žáků B
Místo: Jesenice
Sraz: NEJPOZDĚJI 15:45 na místě
Začátek: 16:30
Soupeř: Jesenice
Nominace:
Pytková
Fišer
Vojtíšek
Muller
Bžoch
Obermajer
Sumarta
Jindra
Jelínek
Fojtů N.
Stehlík
Kotrba
Hajnal
Břečka
Budil

Úterý – 25.9.2018
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Davle
Sraz: NEJPOZDĚJI 16:15 na místě
Začátek: 17:00
Soupeř: Vestec
Nominace:
Sumarta D.
Jelínek
Hrdlovič
Stárek
Hrubý
Stehlík
Fojtů N.
Chyška
Koudelka
Neumann
Muller V.
Záhora
Chaloupka
Povalil
Pína
+ hráči Štěchovic

Nominace na MU staršího a mladšího dorostu – středa 19.9.2018

Středa – 19.9.2018
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Říčany, Škroupova 971
Sraz: 15:15 na místě nebo 14:30 ZŠ Davle (PROSÍME O POMOC S ODVOZEM)
Začátek: 16:00
Soupeř: FK Říčany
Nominace:
Obermajer
Třeček
Artimovič
Dobiáš
Krůta
Maceška
Janauer
Dufek
Vališ
Macho D.
Kočí
Čech
Doubek
Mytryuk
Žemlička
Podzemský
Bringler

Středa – 19.9.2018
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Říčany, Škroupova 971
Sraz: 17:00 na místě nebo 14:30 ZŠ Davle (PROSÍME O POMOC S ODVOZEM)
Začátek: 18:10
Soupeř: FK Říčany
Nominace:
Vališ
Kočí
Janauer
Čech
Šum
Mytryuk
Matoušek
Marhoul
Bartoš V.
Baštýř
Doubek
Mrázek
Dufek
+nominaci doplní trenér individuálně.

Nominace na sobotu a neděli – 15.9. a 16.9.2018

Sobota – 15.9.2018
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: SK Rakovník (městský stadión)
Sraz: 8:30 na místě nebo 7:30 ZŠ Davle
Začátek: 9:30
Soupeř: SK Rakovník
Nominace:
Kotrba
Hrabě
Charvát L.
Jurkevič
Mrázek
Novák
Sumarta
Wachsmann
Matoušek
Homola
Bulánek
Erbek
Píša
Břečka
Sajdok
Křivonoska
Charvát T.

Sobota – 15.9.2018
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: SK Rakovník (městský stadión)
Sraz: 10:45 na místě nebo 7:30 ZŠ Davle
Začátek: 11:40
Soupeř: SK Rakovník
Nominace:
Kotrba
Břečka
Charvát L.
Bartoš A.
Hajnal
Šolc
Muller M.
Jindra
Budil
Obermajer

Sobota – 15.9.2018
Mistrovský turnaj mladší přípravky
Místo: Štěchovice
Sraz: 9:00 na místě.
Začátek: 9:30
Konec:cca 13:30
Hraje se turnajovým způsobem
Nominace:
Nominace bude doplněna nebo oznámena trenérem!!!
Chyška J.
Karel Š.
Jechoutek
Štola
Kotáb
Zvěřina M.
Zvěřina J.
Vybíral Václav
Vybíral Vojtěch
Nádvorník
Stárková
Vojík
Synek

Sobota – 15.9.2018
Mistrovské utkání mladších žáků B
Místo: Měchenice
Sraz: NEJPOZDĚJI 8:45 na místě
Začátek: 9:30
Soupeř: Průhonice
Nominace:
Pytková
Fišer
Vojtíšek
Bžoch
Sumarta
Jelínek
Fojtů N.
Stehlík
Hrdlovič
Hanzlík
Neumann
Záhora
Koudelka

Sobota – 15.9.2018
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: TJ Tatran RAKO Rakovník
Sraz: 9:15 na místě nebo 8:15 ZŠ Davle (PROSÍME O POMOC S ODVOZEM)
Začátek: 10:15
Soupeř: TJ Tatran Rakovník
Nominace:
Obermajer
Třeček
Artimovič
Dobiáš
Krůta
Maceška
Janauer
Dufek
Vališ
Macho D.
Kočí
Čech
Doubek
Mytryuk
Žemlička
Podzemský
Bringler

Sobota – 15.9.2018
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: TJ Tatran RAKO Rakovník
Sraz: 11:30 na místě nebo 8:15 ZŠ Davle (PROSÍME O POMOC S ODVOZEM)
Začátek: 12:30
Soupeř: TJ Tatran Rakovník
Nominace:
Vališ
Kočí
Janauer
Čech
Šum
Mytryuk
Matoušek
Marhoul
Bartoš V.
Baštýř
Doubek
Mrázek
Dufek
+nominaci doplní trenér individuálně.

Neděle – 16.9.2018
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Kazín
Sraz: NEJPOZDĚJI 12:45 na místě
Začátek: 13:30
Soupeř: Kazín
Nominace:
Sumarta D.
Jelínek
Hrdlovič
Stárek
Hrubý
Stehlík
Fojtů N.
Chyška
Koudelka
Neumann
Muller V.
Záhora
Chapoupak
Povalil
Pína
+ hráči Štěchovic

Nominace na mistrovské utkání staršího a mladšího dorostu – středa 12.9.2018

Středa – 12.9.2018
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 15:15 na místě.
Začátek: 16:00
Soupeř: FK lety
Nominace:
Obermajer
Třeček
Artimovič
Dobiáš
Krůta
Maceška
Janauer
Dufek
Vališ
Macho D.
Kočí
Čech
Doubek
Mytryuk
Stodola
Havlík

Středa – 12.9.2018
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 17:00 na místě.
Začátek: 18:00
Soupeř: FK lety
Nominace:
Vališ
Kočí
Janauer
Čech
Šum
Mytryuk
Matoušek
Marhoul
Bartoš V.
Baštýř
Doubek
Mrázek
Dufek

Nominace na pátek až neděli – 7.9. až 9.9.2018

Pátek – 7.9.2018
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Davle
Sraz: NEJPOZDĚJI 16:15 na místě
Začátek: 17:00
Soupeř: Dobřichovice/Lety
Nominace:
Sumarta D.
Jelínek
Hrdlovič
Stárek
Hrubý
Stehlík
Fojtů N.
Chyška
Koudelka
Neumann
Muller V.
Záhora
Chapoupak
Povalil
Pína
+ hráči Štěchovic

Sobota – 8.9.2018
Mistrovský turnaj mladší přípravky
Místo: Kamenný Přívoz
Sraz: 9:30 na místě.
Začátek: 10:00
Konec:cca 13:30
Hraje se turnajovým způsobem
Nominace:
Nominace bude doplněna nebo oznámena trenérem!!!
Chyška J.
Karel Š.
Jechoutek
Štola
Kotáb
Zvěřina M.
Zvěřina J.
Vybíral Václav
Vybíral Vojtěch
Nádvorník
Stárková
Vojík
Synek

Sobota – 8.9.2018
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 8:30 na místě.
Začátek: 9:30
Soupeř: FC Velim
Nominace:
Obermajer
Třeček
Artimovič
Dobiáš
Krůta
Maceška
Janauer
Dufek
Vališ
Macho D.
Kočí
Čech
Doubek
Stodola
Havlík

Sobota – 8.9.2018
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 10:45 na místě.
Začátek: 11:45
Soupeř: FC Velim
Nominace:
Vališ
Kočí
Janauer
Čech
Šum
Mytryuk
Matoušek
Marhoul
Bartoš V.
Baštýř
Doubek
Mrázek
Dufek

Neděle – 9.9.2018
Mistrovské utkání mladších žáků B
Místo: Hradištko
Sraz: NEJPOZDĚJI 9:15 na místě
Začátek: 10:00
Soupeř: Hradištko
Nominace:
Pytková
Fišer
Vojtíšek
Budil
Bžoch
Obermajer
Jindra
Muller M.
Sumarta
Jelínek
Fojtů N.
Stehlík
Hrdlovič
Hanzlík

Neděle – 9.9.2018
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 9:00 na místě
Začátek: 10:00
Soupeř: ČLU Beroun
Nominace:
Kotrba
Hrabě
Charvát L.
Jurkevič
Mrázek
Novák
Sumarta
Wachsmann
Matoušek
Homola
Bulánek
Erbek
Píša
Břečka
Sajdok
Křivonoska
Charvát T.

Neděle – 9.9.2018
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 11:00 na místě
Začátek: 11:40
Soupeř: ČLU Beroun
Nominace:
Kotrba
Břečka
Charvát L.
Bartoš A.
Hajnal
Šolc
Muller M.
Bžoch
Jindra
Budil
Obermajer

Nominace dorostů a žáků na neděli – 2.9.2018

Neděle – 2.9.2018
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: FK Králův Dvůr
Sraz: 8:30 na místě nebo 7:45 ZŠ Davle. (prosíme o pomoc s odvozem)
Začátek: 9:30
Soupeř: FK Králův Dvůr
Nominace:
Obermajer
Třeček
Artimovič
Dobiáš
Krůta
Maceška
Janauer
Dufek
Vališ
Macho D.
Kočí
Čech
Doubek
Stodola
Havlík

Neděle – 2.9.2018
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: FK Králův Dvůr
Sraz: 10:30 na místě nebo 7:45 ZŠ Davle. (prosíme o pomoc s odvozem)
Začátek: 11:45
Soupeř: FK Králův Dvůr
Nominace:
Vališ
Kočí
Janauer
Čech
Šum
Mytryuk
Matoušek
Marhoul
Bartoš V.
Baštýř
Doubek
Mrázek
Dufek

Neděle – 2.9.2018
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: Vestec
Sraz: 8:30 na místě nebo 7:45 ZŠ Davle (prosíme o pomoc s odvozem)
Začátek: 9:15
Soupeř: TJ Viktoria Vestec
Nominace:
Kotrba
Charvát L.
Jurkevič
Mrázek
Mytryuk
Novák
Sumarta
Wachsmann
Matoušek
Homola
Bulánek
Erbek
Píša
Břečka
Hajnal
Saydok

Neděle – 2.9.2018
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Vestec
Sraz: 9:45 na místě nebo 7:45 ZŠ Davle (prosíme o pomoc s odvozem)
Začátek: 10:55
Soupeř: TJ Viktoria Vestec
Nominace:
Kotrba
Břečka
Charvát L.
Bartoš A.
Hajnal
Šolc
Muller M.
Bžoch
Jindra
Budil

Nominace na 1. MU dorostů a žáků – sobota a neděle 25.8. a 26.8.2018

Sobota – 25.8.2018
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 8:30 na místě
Začátek: 9:30
Soupeř: Polaban Nymburk
Nominace:
Obermajer
Třeček
Artimovič
Dobiáš
Krůta
Maceška
Janauer
Dufek
Vališ
Macho D.
Kočí
Čech
Doubek
Sigmund
Šum

Sobota – 25.8.2018
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 10:30 na místě
Začátek: 11:45
Soupeř: Polaban Nymburk
Nominace:
Vališ
Kočí
Janauer
Čech
Šum
Mytryuk
Matoušek
Marhoul
Bartoš V.
Baštýř
Doubek
Sigmund
Mrázek
Novák J.
Dufek
Mytruk

Neděle – 26.8.2018
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 9:00 na místě
Začátek: 10:00
Soupeř: SK Slaný
Nominace:
Kotrba
Charvát L.
Jurkevič
Mrázek
Mytryuk
Novák
Sumarta
Wachsmann
Matoušek
Homola
Bulánek
Erbek
Píša
Břečka
Hajnal
Saydok

Neděle – 26.8.2018
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 10:45 na místě
Začátek: 11:40
Soupeř: SK Slaný
Nominace:
Kotrba
Břečka
Charvát L.
Bartoš A.
Hajnal
Šolc
Muller M.
Bžoch
Jindra
Budil
Sumarta D.
Fojtů N.