Nominace na středu až neděli – 22.5. až 26.5.2019

Středa – 22.5.2019
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 15:15 na místě
Začátek: 16:00
Soupeř: FK Říčany
Nominace:
Vališ
Obermajer
Podzemský
Krůta
Dobiáš
Maceška
Macho D.
Žemlička
Mytryuk
Janauer
Dufek
Čech
Kočí
Doubek
Bartoš V.

Středa – 22.5.2019
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 17:15 na místě
Začátek: 18:00
Soupeř: FK Říčany
Nominace:
Nominace bude doplněna nebo oznámena trenérem

Sobota – 25.5.2019
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 8:45 na místě
Začátek: 9:30
Soupeř: TJ Kunice
Nominace:
Vališ
Obermajer
Podzemský
Krůta
Dobiáš
Maceška
Macho D.
Žemlička
Mytryuk
Janauer
Dufek
Čech
Kočí
Doubek
Bartoš V.

Sobota – 25.5.2019
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 11:00 na místě
Začátek: 11:45
Soupeř: TJ Kunice
Nominace:
Nominace bude doplněna nebo oznámena trenérem

Sobota – 25.5.2019
Mistrovské utkání mladších žáků B
Místo: Měchenice
Sraz: NEJPOZDĚJI 8:45 na místě
Začátek: 9:30
Soupeř: Vestec
Nominace:
Pytková
Fišer
Vojtíšek
Hanzlík
Muller
Sumarta D.
Jelínek
Fojtů N.
Stehlík
Fafejta
Hrubý
Hrdlovič
Hejnic

Sobota – 25.5.2019
Mistrovský turnaj mladší přípravky
Místo: Průhonice
Sraz: 9:15 na místě.
Začátek: 10:00
Konec:cca 13:30
Hraje se turnajovým způsobem
Nominace:
Nominace bude doplněna nebo oznámena trenérem!!!

Neděle – 26.5.2019
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: Poděbrady UMT
Sraz: 8:45 na místě nebo 7:30 ZŠ Davle
Začátek: 9:30
Soupeř: FK Bohemia Poděbrady
Nominace:
Kotrba
Hrabě
Charvát L.
Jurkevič
Mrázek
Sumarta
Wachsmann
Matoušek
Homola
Píša
Břečka
Charvát T.
Nwachukwu
Hajnal
Černý

Neděle – 26.5.2019
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Poděbrady UMT
Sraz: 10:30 na místě nebo 7:30 ZŠ Davle
Začátek: 11:10
Soupeř: FK Bohemia Poděbrady
Nominace:
Kotrba
Charvát L.
Šolc
Bartoš A.
Břečka
Hajnal
Budil
Bžoch
Jindra
Obermajer J.
Muller M.

Nominace na pátek až neděli – 17.5. až 19.5.2019

Pátek – 17.5.2019
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Davle
Sraz: NEJPOZDĚJI 16:15 na místě
Začátek: 17:00
Soupeř: D.Břežany
Nominace:
Koudelka
Neumann
Sumarta D.
Jelínek
Fojtů
Hrubý
Hrdlovič
Stárek
Muller
Chaloupka
Fafejta
Stehlík
Hejnic
Záhora
Vybíral V.
+ hráči Štěchovic

Sobota – 18.5.2019
Mistrovský turnaj mladší přípravky
Místo: Davle
Sraz: 8:45 na místě.
Začátek: 9:30
Konec:cca 13:30
Hraje se turnajovým způsobem
Nominace:
Nominace bude doplněna nebo oznámena trenérem!!!

Neděle – 19.5.2019
Mistrovské utkání mladších žáků B
Místo: Psáry
Sraz: NEJPOZDĚJI 9:15 na místě
Začátek: 10:00
Soupeř: Psáry
Nominace:
Pytková
Fišer
Vojtíšek
Hanzlík
Sumarta D.
Jelínek
Fojtů N.
Stehlík
Fafejta
Hrubý
Hrdlovič
Hejnic

Neděle – 19.5.2019
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 8:45 na místě
Začátek: 9:30
Soupeř: FK Brandýs-Boleslav
Nominace:
Kotrba
Hrabě
Charvát L.
Jurkevič
Mrázek
Sumarta
Wachsmann
Matoušek
Homola
Píša
Břečka
Charvát T.
Nwachukwu
Hajnal
Černý

Neděle – 19.5.2019
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 10:15 na místě
Začátek: 11:10
Soupeř: FK Brandýs-Boleslav
Nominace:
Kotrba
Charvát L.
Šolc
Bartoš A.
Břečka
Hajnal
Budil
Bžoch
Jindra
Obermajer J.
Muller M.

Neděle – 19.5.2019
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Beroun – Ostrov 17
Sraz: 9:30 na místě nebo 8:30 ZŠ Davle
Začátek: 10:15
Soupeř: Český lev-Union Beroun
Nominace:
Vališ
Obermajer
Podzemský
Krůta
Dobiáš
Maceška
Macho D.
Žemlička
Mytryuk
Janauer
Dufek
Čech
Kočí
Doubek
Bartoš V.

Neděle – 19.5.2019
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Beroun – Ostrov 17
Sraz: 11:45 na místě nebo 8:30 ZŠ Davle
Začátek: 12:30
Soupeř: Český lev-Union Beroun
Nominace:
Nominace bude doplněna nebo oznámena trenérem

Nominace na středu až neděli – 8.5. až 12.5.2019

Středa – 8.5.2019
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: TJ Sokol Hostouň
Sraz: 12:15 na místě nebo 11:15 ZŠ Davle
Začátek: 13:00
Soupeř: Sokol Hostouň
Nominace:
Vališ
Obermajer
Podzemský
Krůta
Dobiáš
Maceška
Macho D.
Žemlička
Mytryuk
Janauer
Dufek
Čech
Kočí
Doubek
Bartoš V.

Středa – 8.5.2019
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: TJ Sokol Hostouň
Sraz: 14:30 na místě nebo 11:15 ZŠ Davle
Začátek: 15:15
Soupeř: Sokol Hostouň
Nominace:
Nominace bude doplněna nebo oznámena trenérem

Čtvrtek – 9.5.2019
Mistrovské utkání mladších žáků B
Místo: Hvozdnice
Sraz: NEJPOZDĚJI 16:15 na místě
Začátek: 17:00
Soupeř: jílové/D.Jirčany
Nominace:
Pytková
Fišer
Vojtíšek
Hanzlík
Muller M.
Sumarta D.
Jelínek
Fojtů N.
Stehlík
Fafejta
Hrubý
Hrdlovič
Hejnic

Pátek – 10.5.2019
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Vestec
Sraz: NEJPOZDĚJI 16:15 na místě
Začátek: 17:00
Soupeř: Vestec
Nominace:
Koudelka
Neumann
Sumarta D.
Jelínek
Fojtů
Hrubý
Hrdlovič
Stárek
Muller
Chaloupka
Fafejta
Stehlík
Hejnic
Záhora
Vybíral V.
+ hráči Štěchovic

Sobota – 11.5.2019
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 8:45 na místě.
Začátek: 9:30
Soupeř: SK Kosmonosy
Nominace:
Vališ
Obermajer
Podzemský
Krůta
Dobiáš
Maceška
Macho D.
Žemlička
Mytryuk
Janauer
Dufek
Čech
Kočí
Doubek
Bartoš V.

Sobota – 11.5.2019
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 11:00 na místě.
Začátek: 11:45
Soupeř: SK Kosmonosy
Nominace:
Nominace bude doplněna nebo oznámena trenérem

Neděle – 12.4.2019
Mistrovský turnaj mladší přípravky
Místo: D.Jirčany
Sraz: 9:15 na místě.
Začátek: 10:00
Konec:cca 13:30
Hraje se turnajovým způsobem
Nominace:
Nominace bude doplněna nebo oznámena trenérem!!!

Nominace na neděli – 5.5.2019

Neděle – 5.5.2019
Mistrovské utkání mladších žáků B
Místo: Zvole
Sraz: NEJPOZDĚJI 9:15 na místě
Začátek: 10:00
Soupeř: Zvole
Nominace:
Pytková
Fišer
Vojtíšek
Hanzlík
Muller
Sumarta D.
Jelínek
Fojtů N.
Stehlík
Fafejta
Hrubý
Hrdlovič
Hejnic

Neděle – 5.5.2019
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Slaný
Sraz: 9:30 na místě nebo 8:30 ZŠ Davle
Začátek: 10:15
Soupeř: SK Slaný
Nominace:
Vališ
Obermajer
Podzemský
Krůta
Dobiáš
Maceška
Macho D.
Žemlička
Mytryuk
Janauer
Dufek
Čech
Kočí
Doubek
Bartoš V.

Neděle – 5.5.2019
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Slaný
Sraz: 11:45 na místě nebo 8:30 ZŠ Davle
Začátek: 12:30
Soupeř: SK Slaný
Nominace:
Nominace bude doplněna nebo oznámena trenérem

Neděle – 5.5.2019
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: Spartak Příbram UMT
Sraz: 9:30 na místě nebo 8:45 ZŠ Davle
Začátek: 10:15
Soupeř: Spartak Příbram
Nominace:
Kotrba
Hrabě
Charvát L.
Jurkevič
Mrázek
Sumarta
Wachsmann
Matoušek
Homola
Píša
Břečka
Charvát T.
Nwachukwu
Hajnal
Černý

Neděle – 5.5.2019
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Spartak Příbram UMT
Sraz: 11:00 na místě nebo 8:45 ZŠ Davle
Začátek: 11:55
Soupeř: Spartak Příbram
Nominace:
Kotrba
Charvát L.
Šolc
Bartoš A.
Břečka
Hajnal
Budil
Bžoch
Jindra
Obermajer J.
Muller M.

Nominace na úterý až neděli – 23.4. až 28.4.2019

Úterý – 23.4.2019
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Davle
Sraz: NEJPOZDĚJI 16:15 na místě
Začátek: 17:00
Soupeř: Dolní Břežany
Nominace:
Koudelka
Neumann
Sumarta D.
Jelínek
Fojtů
Hrubý
Hrdlovič
Chyška
Stárek
Muller
Chaloupka
Fafejta
Stehlík
Hejnic
Záhora
Vybíral V.
+ hráči Štěchovic

Pátek – 26.4.2019
Mistrovské utkání mladších žáků B
Místo: Měchenice
Sraz: NEJPOZDĚJI 17:15 na místě
Začátek: 18:00
Soupeř: Jesenice
Nominace:
Pytková
Fišer
Vojtíšek
Hanzlík
Muller
Sumarta D.
Jelínek
Fojtů N.
Stehlík
Fafejta
Hrubý
Hrdlovič
Hejnic

Sobota – 27.4.2019
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 8:45 na místě
Začátek: 9:30
Soupeř: FK Bohemia Poděbrady
Nominace:
Vališ
Obermajer
Podzemský
Krůta
Dobiáš
Maceška
Macho D.
Žemlička
Mytryuk
Janauer
Dufek
Čech
Kočí
Doubek
Bartoš V.

Sobota – 27.4.2019
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 11:00 na místě
Začátek: 11:45
Soupeř: FK Bohemia Poděbrady
Nominace:
Nominace bude doplněna nebo oznámena trenérem

Sobota – 27.4.2019
Mistrovské utkání mladších žáků B
Místo: Měchenice
Sraz: NEJPOZDĚJI 8:45 na místě
Začátek: 9:30
Soupeř: Dolní Břežany
Nominace:
Pytková
Fišer
Vojtíšek
Hanzlík
Muller
Sumarta D.
Jelínek
Fojtů N.
Stehlík
Fafejta
Hrubý
Hrdlovič
Hejnic

Sobota – 27.4.2019
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 9:15 na místě
Začátek: 10:00
Soupeř: TJ Baník Švermov
Nominace:
Kotrba
Hrabě
Charvát L.
Jurkevič
Mrázek
Sumarta
Wachsmann
Matoušek
Homola
Píša
Břečka
Charvát T.
Nwachukwu
Hajnal
Černý

Sobota – 27.4.2019
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 11:00 na místě
Začátek: 11:40
Soupeř: TJ Baník Švermov
Nominace:
Kotrba
Charvát L.
Šolc
Bartoš A.
Břečka
Hajnal
Budil
Bžoch
Jindra
Obermajer J.
Muller M.
Fafejta

Sobota – 27.4.2019
Mistrovský turnaj mladší přípravky
Místo: Jíloviště
Sraz: 9:15 na místě.
Začátek: 10:00
Konec:cca 13:30
Hraje se turnajovým způsobem
Nominace:
Nominace bude doplněna nebo oznámena trenérem!!!

Neděle – 28.4.2019
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Vestec
Sraz: NEJPOZDĚJI 9:15 na místě
Začátek: 10:00
Soupeř: Vestec
Nominace:
Koudelka
Neumann
Sumarta D.
Jelínek
Fojtů
Hrubý
Hrdlovič
Fafejta
Stehlík
Hejnic
Záhora
Vybíral V.
+ hráči Štěchovic

Nominace na mistrovské utkání starších a mladších žáků – úterý 16.4.2019

Úterý – 16.4.2019
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: MFK Dobříš
Sraz: 15:45 na místě
Začátek: 16:30
Soupeř: MFK Dobříš
Nominace:
Kotrba
Hrabě
Charvát L.
Jurkevič
Mrázek
Sumarta
Wachsmann
Matoušek
Homola
Píša
Břečka
Charvát T.
Nwachukwu
Hajnal
Černý

Úterý – 16.4.2019
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: MFK Dobříš
Sraz: 17:30 na místě
Začátek: 18:15
Soupeř: MFK Dobříš
Nominace:
Kotrba
Charvát L.
Šolc
Bartoš A.
Břečka
Hajnal
Budil
Bžoch
Jindra
Obermajer J.
Muller M.
Fafejta

Nominace na sobotu a neděli – 13.4. a 14.4.2019

Sobota – 13.4.2019
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 8:45 na místě
Začátek: 9:30
Soupeř: TJ Tatran Rakovník
Nominace:
Vališ
Obermajer
Podzemský
Krůta
Dobiáš
Třeček
Maceška
Macho D.
Žemlička
Mytryuk
Janauer
Dufek
Čech
Kočí
Doubek
Bartoš V.

Sobota – 13.4.2019
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 11:00 na místě
Začátek: 11:45
Soupeř: TJ Tatran Rakovník
Nominace:
Nominace bude doplněna nebo oznámena trenérem

Neděle – 14.4.2019
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Jesenice
Sraz: NEJPOZDĚJI 9:15 na místě
Začátek: 10:00
Soupeř: Jesenice
Nominace:
Koudelka
Neumann
Sumarta D.
Jelínek
Fojtů
Hrubý
Hrdlovič
Chyška
Stárek
Muller
Chaloupka
Fafejta
Stehlík
Hejnic
Záhora
Vybíral V.
+ hráči Štěchovic

Neděle – 14.4.2019
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 9:15 na místě
Začátek: 10:00
Soupeř: SK Rakovník
Nominace:
Kotrba
Hrabě
Charvát L.
Jurkevič
Mrázek
Sumarta
Wachsmann
Matoušek
Homola
Píša
Břečka
Charvát T.
Nwachukwu
Hajnal
Černý

Neděle – 14.4.2019
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 11:00 na místě
Začátek: 11:40
Soupeř: SK Rakovník
Nominace:
Kotrba
Charvát L.
Šolc
Bartoš A.
Břečka
Hajnal
Budil
Bžoch
Jindra
Obermajer J.
Muller M.

Neděle – 14.4.2019
Mistrovské utkání mladších žáků B
Místo: Průhonice
Sraz: NEJPOZDĚJI 12:15 na místě
Začátek: 13:00
Soupeř: Průhonice
Nominace:
Pytková
Fišer
Vojtíšek
Hanzlík
Sumarta D.
Jelínek
Fojtů N.
Stehlík
Fafejta
Hrubý
Hrdlovič
Hejnic

Nový rozpis tréninků starší a mladší přípravky – platný od pondělí 8.4.2019

Nový rozpis tréninků starší a mladší přípravky – platný od pondělí 8.4.2019

Starší přípravka – ročníky 2008 až 2009 (u starší přípravky se nemění dny ani časy, jen se přechází na trávu)
Vždy v pondělí, úterý a čtvrtek od 16:30 do 17:45 na trávě v Davli

Mladší přípravka – ročníky 2010 až 2015
Vždy v pondělí, úterý a čtvrtek od 16:30 do 17:45 na trávě v Davli

Nominace na pátek až neděli – 5.4. až 7.4.2019

Pátek – 5.4.2019
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Davle
Sraz: NEJPOZDĚJI 15:45 na místě
Začátek: 16:30
Soupeř: K.Přívoz/Radlík
Nominace:
Koudelka
Neumann
Sumarta D.
Jelínek
Fojtů
Hrubý
Hrdlovič
Chyška
Stárek
Muller
Chaloupka
Fafejta
Stehlík
Hejnic
Záhora
Vybíral V.
+ hráči Štěchovic

Sobota – 6.4.2019
Mistrovské utkání mladších žáků B
Místo: Měchenice
Sraz: NEJPOZDĚJI 8:45 na místě
Začátek: 9:30
Soupeř: Hradištko
Nominace:
Pytková
Fišer
Vojtíšek
Muller
Hanzlík
Sumarta D.
Jelínek
Fojtů N.
Stehlík
Fafejta
Hrubý
Hrdlovič
Hejnic

Neděle – 7.4.2019
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Velim
Sraz: 8:45 na místě nebo 7:40 ZŠ Davle
Začátek: 9:30
Soupeř: FC Velim
Nominace:
Vališ
Obermajer
Podzemský
Krůta
Dobiáš
Třeček
Maceška
Macho D.
Žemlička
Mytryuk
Janauer
Dufek
Čech
Kočí
Doubek
Bartoš V.

Neděle – 7.4.2019
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Velim
Sraz: 11:00 na místě nebo 7:40 ZŠ Davle
Začátek: 11:45
Soupeř: FC Velim
Nominace:
Nominace bude doplněna nebo oznámena trenérem

Neděle – 7.4.2019
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: Beroun – Ostrov 17
Sraz: 9:30 na místě nebo 8:30 ZŠ Davle
Začátek: 10:15
Soupeř: ČLU Beroun
Nominace:
Kotrba
Hrabě
Charvát L.
Jurkevič
Mrázek
Sumarta
Wachsmann
Matoušek
Homola
Píša
Břečka
Charvát T.
Nwachukwu
Hajnal
Černý

Neděle – 7.4.2019
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Beroun – Ostrov 17
Sraz: 11:00 na místě nebo 8:30 ZŠ Davle
Začátek: 11:55
Soupeř: ČLU Beroun
Nominace:
Kotrba
Charvát L.
Šolc
Bartoš A.
Břečka
Hajnal
Budil
Bžoch
Jindra
Obermajer J.
Fafejta
Muller M.

Nominace na sobotu a neděli – 30.3. a 31.3.2019

Sobota – 30.3.2019
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 8:45 na místě
Začátek: 9:30
Soupeř: FK Králův Dvůr
Nominace:
Vališ
Obermajer
Podzemský
Krůta
Dobiáš
Třeček
Maceška
Macho D.
Žemlička
Mytryuk
Janauer
Dufek
Čech
Kočí
Doubek
Bartoš V.

Sobota – 30.3.2019
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 11:00 na místě
Začátek: 11:45
Soupeř: FK Králův Dvůr
Nominace:
Nominace bude doplněna nebo oznámena trenérem

Neděle – 31.3.2019
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 9:15 na místě
Začátek: 10:00
Soupeř: TJ Viktoria Vestec
Nominace:
Kotrba
Hrabě
Charvát L.
Jurkevič
Mrázek
Sumarta
Wachsmann
Matoušek
Homola
Píša
Břečka
Charvát T.
Nwachukwu
Hajnal
Černý

Neděle – 31.3.2019
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 10:50 na místě
Začátek: 11:40
Soupeř: TJ Viktoria Vestec
Nominace:
Kotrba
Charvát L.
Šolc
Bartoš A.
Břečka
Hajnal
Budil
Bžoch
Jindra
Obermajer J.
Fafejta
Muller M.