NOVÝ ROZPIS TRÉNINKŮ

Dorost – ročníky 1998 až 2001
Od 20.3.2017:
Pondělí – 17:00 až 18:30 BOJANOVICE
Úterý – 17:00 až 18:30 BOJANOVICE
Pátek – 17:00 až 18:30 BOJANOVICE

Starší žáci – ročníky 2002 až 2003
Od 20.3.2017:
Pondělí – 16:30 až 18:00 Hvozdnice
Úterý – 16:30 až 18:00 Hvozdnice
Čtvrtek – 17:00 až 18:00 gymnastika Davle
Pátek – 16:30 až 18:00 Hvozdnice
V případě špatného stavu hřiště se může přechod na tento tréninkový plán pozdržet!!!

Mladší žáci – ročníky 2004 až 2005
Trenéři:
p. Miroslav Vašut 777307597
p. Štěpán Kučera 607614950
Do 17.3.2017 vždy v úterý, čtvrtek a pátek od 15:45 do 17:15 na UMT v Davli
Od 20.3.2017:
Úterý – 15:45 až 17:15 Měchenice
Čtvrtek – 15:45 až 17:15 Měchenice
Pátek – 15:45 až 17:15 Měchenice
V případě špatného stavu hřiště se může přechod na tento tréninkový plán pozdržet!!!

Starší a mladší přípravka – ročníky 2006 až 2011
Od 20.3.2017
Pondělí – 16:00 až 17:15 hřiště Davle
Úterý – 16:00 až 17:15 hřiště Davle
Čtvrtek – 16:00 až 17:15 hřiště Davle
V případě špatného stavu hřiště se může přechod na tento tréninkový plán pozdržet!!!

Tréninky ročníků 2004 až 2010 – od pondělí 15.8.2016

Nový rozpis tréninků mladších žáků (ročníky 2004-2005) a starší a mladší přípravky (ročníky 2006-2010) – platný od pondělí 15.8.2016:

Mladší žáci – 2004 a 2005
Vždy pondělí, středa a pátek od 16:30 na hřišti v Měchenicích.

Starší a mladší přípravka – 2006 až 2010
Vždy středa a pátek od 16:30 na hřišti v Měchenicích

Takto se bude trénovat do konce prázdnin.

Nový rozpis tréninků ročníků 2002 a 2003

Začátek přípravy úterý 26.7.2016 od 10:00 ve Hvozdnici.
Tréninky budou probíhat vždy:
Pondělí 10:00-11:30, následuje oběd cca 80,- až 90,-Kč, a druhý trénink od 13:30-15:00
Úterý 10:00-11:30
Středa 10:00-11:30, následuje oběd cca 80,- až 90,-Kč, a druhý trénink od 13:30-15:00
Čtvrtek 10:00-11:30
Pátek 10:00-11:30, následuje oběd cca 80,- až 90,-Kč, a druhý trénink od 13:30-15:00

Vždy hřiště Hvozdnice.

Soustředění – pondělí 8.8.2016 až pátek 12.8.2016 V Borotíně

Přátelské zápasy: 31.7., 6.8., 13.8. (místa, časy a soupeři budou upřesněni)

Info ke konci sezóny 2015/2016 a zahájení nové sezóny 2016/2017

Konec sezóny 2015/2016

Dorost:
sezóna ukončena

Ročníky 2001 a 2002:
poslední tréninky v úterý 14.6. a ve čtvrtek 16.6.2016

Ročníky 2003 a 2004:
trénují do 17.6.2016

Starší a mladší přípravky:
trénují do 16.6.2016

Všem přejeme pěkné a pohodové prázdniny, ovšem né moc dlouhé:-)

Začátek sezóny 2016/2017

Dorost – ročníky 1998 až 2001:
tréninky od 1.8.2016 vždy v úterý, čtvrtek a pátek od 18:00 v Měchenicích.
Program se může změnit, včas bychom informovali
V rámci přípravy na novou sezónu proběhne 4denní soustředění v kempu Měchenice v termínu 4.8. až 7.8.2016 – ÚČAST POVINNÁ!!!

Starší žáci – ročníky 2002 a 2003:
tréninky od 26.7.2016 vždy v úterý, čtvrtek a pátek od 16:30 ve Hvozdnici.
Program se může změnit, včas bychom informovali
V rámci přípravy na novou sezónu proběhne 4denní soustředění v kempu Měchenice v termínu 4.8. až 7.8.2016 – ÚČAST POVINNÁ!!!

Mladší žáci – ročníky 2004 a 2005:
tréninky od 4.8.2016 vždy v pondělí, středu a pátek od 17:00 v Měchenicích
Program se může změnit, včas bychom informovali
V rámci přípravy na novou sezónu proběhne soustředění v Borotíně v termínu od 8.8.2016 do 12.8.2016 – ÚČAST POVINNÁ!!!

Přípravky – ročníky 2006 až 2010
začnou přípravu soustředěním v Borotíně, které se uskuteční v termínu od 8.8.2016 do 12.8.2016 – ÚČAST POVINNÁ!!!

Nový rozpis tréninků všech kategorií platný od 4.1.2016

2001 a 2002:
Pondělí – UMT Jílové – od 16:30 do 18:00, sraz u školy v 15:45
Úterý – 1x za 14 dní– plavání Barrandov – bude vždy upřesněno trenérem.
Středa – UMT Jílové – od 16:30 do 18:00, sraz u školy v 15:45
Čtvrtek – gymnastika Davle malá tělocvična – 18:00 až 19:00. sraz v 17:45 před ZŠ Davle.
Pátek – UMT Jílové – od 16:30 do 18:00, sraz u školy v 15:45
Každý víkend, počínaje 8.1.2016 budou jak ročník 2001 tak i 2002 hrát své zápasy zimní ligy, POČÍTEJTE S TÍM. Nominace, datumy, časy a místa zápasů budou oznamovány klasicky vždy v týdnu před zápasem. Pokud někdo ví že na některý víkend nebude, prosím nahlásit trenérovi.
Rozpis zápasů: rozpis zápasů
ročník 2001 je v rozpisu zápasů uváděn jako Povltavská FA, ročník 2002 jako Povltavská FA B. Může se stát že hráči budou pendlovat mezi oběma týmy.

2003:
Pondělí – 16:30 až 18:00 UMT Lahovice
Úterý – 1x za 14 dní– plavání Barrandov – bude vždy upřesněno trenérem.
Středa – 16:30 až 18:00 UMT Lahovice
Čtvrtek – 16:30 až 18:00 UMT Lahovice
Ročník 2003 bude hrát zimní ligu každý víkend, POČÍTEJTE S TÍM. Nominace, data, časy a místa zápasů budou oznamovány klasicky vždy v týdnu před zápasem. Pokud někdo ví že na některý víkend nebude, prosím nahlásit trenérovi.

2004:
Pondělí – 16:30 až 18:00 UMT Jílové
Úterý – 1x za 14 dní– plavání Barrandov – bude vždy upřesněno trenérem.
Středa – 16:30 až 18:00 UMT Jílové
Čtvrtek – 15:00 až 16:30 tělocvična Štěchovice
Ročník 2004 bude hrát zimní ligu každý víkend, POČÍTEJTE S TÍM. Nominace, data, časy a místa zápasů budou oznamovány klasicky vždy v týdnu před zápasem. Pokud někdo ví že na některý víkend nebude, prosím nahlásit trenérovi.

Starší přípravka – ročníky 2005 a 2006
Pondělí a středa – vždy od 13:30 do 15:00 v hale v Davli
Přípravkové kategorie odehrají sérii halových turnajů, informace u pana Kunce nebo u pana Fafejty.

Mladší přípravka – ročníky 2007 až 2010
Úterý a pátek – vždy od 13:30 do 15:00 v hale v Davli
Přípravkové kategorie odehrají sérii halových turnajů, informace u pana Kunce nebo u pana Fafejty.

Tréninkový plán jednotlivých kategorií od začátku školního roku

Dorost ročníky 1997-2000
Kontaktní osoba: p.Mráz 603484759, p.Samek 777671095
Tento týden – úterý a čtvrtek od 18:00 v Měchenicích
Od 8.9.2015:
úterý – 17:00 až 18:15 Hvozdnice
čtvrtek – 18:00 až 19:30 Měchenice

Ročník 2001
Kontaktní osoba: p.Jarůšek 602308644
Od 1.9.2015
úterý – od 17:00 Hvozdnice
čtvrtek – od 17:00 Hvozdnice
pátek – od 17:00 Hvozdnice

Ročník 2002
Kontaktní osoba: p.Mráz 603484759, p.Janauer 603434989
Od 1.9.2015
úterý – od 16:30 Měchenice
čtvrtek – od 16:30 Měchenice
pátek – od 16:30 Měchenice

Ročník 2003:
Kontaktní osoba: p.Šírl 734127471
Od 1.9.2015
pondělí – od 16:30 Měchenice
středa – od 16:30 Měchenice
pátek – od 16:30 Měchenice

Ročník 2004:
Kontaktní osoba: p.Fafejta Michal 777171086
pondělí – od 16:30 Štěchovice
úterý – od 16:30 Štěchovice
čtvrtek – od 16:30 Štěchovice

Přípravky – ročníky 2005 až 2009
Kontaktní osoba: p.Kunc 602303616
Tento týden – středa a pátek od 17:00 hřiště Davle
od 8.9.2015
úterý – 16:00 až 17:15 hřiště Davle
čtvrtek – 16:00 až 17:15 hřiště Davle
pátek – 16:00 až 17:15 hřiště Davle
Děti navštěvující ZŠ Davle si před tréninkem vyzvedává trenér v družině.

PROGRAM JEDNOTLIVÝCH KATEGORIÍ V OBDOBÍ PRÁZDNIN

Ročníky 2001-2002
Začátek přípravy – čtvrtek 23.7.2015 od 17:00 – Měchenice
Další trénink – pátek 24.7.2015 od 18:00 – Měchenice
Následně od 28.7.2015 tréninky vždy:
úterý – od 17:00 Měchenice
čtvrtek – od 17:00 Měchenice
pátek – od 18:00 Měchenice

Soustředění kategorií 2001 a 2002
pátek až neděle – 31.7.2015 až 2.8.2015 – Kemp Měchenice
Nástup v pátek 31.7.2015 v 10:00 na místě
Konec v neděli 2.8.2015 v 16:00
Cena: 1200,-Kč

Ročník 2003:
Začátek přípravy – soustředěním v Borotíně – pondělí až pátek – 10.8.2015 až 14.8.2015
Následně – od 17.8.2015 tréninky vždy pondělí, středa, čtvrtek a pátek vždy od 16:30 do 18:00 na hřišti v Měchenicích.

Ročník 2004:
Začátek přípravy – soustředěním v Borotíně – pondělí až pátek – 10.8.2015 až 14.8.2015
Následně – od 17.8.2015 tréninky vždy pondělí, úterý a čtvrtek vždy od 16:30 na hřišti ve Štěchovicích

Přípravky – ročníky 2005 až 2009
Začátek přípravy – soustředěním v Borotíně – pondělí až pátek – 10.8.2015 až 14.8.2015
Následně – od 19.8.2015 tréninky vždy středa a pátek vždy od 17:00 na hřišti v Davli.

V případě dotazů kontaktujte p.Mráze na tel.: 603484759