SOUSTŘEDĚNÍ BOROTÍN – pondělí 28.1.2019 až pátek 1.2.2019

!!!UPOZORNĚNÍ: KDO JEŠTĚ NEUČINIL, PROSÍME O OFICIÁLNÍ PŘIHLÁŠENÍ NA SOUSTŘEDĚNÍ FORMOU SMS ZPRÁVY NA TEL.: 603484759!!!

28. 1. – 1.2. 2019 (PONDĚLÍ – PÁTEK) – soustředění Borotín – ročníky 2004 až 2014

V době tohoto soustředění neprobíhají v Davli žádné tréninky!!!

Cena: 3000,-Kč. Vybírat se bude při odjezdu.
Odjezd na soustředění bude v pondělí 28.1. v 10:00 od benzinové stanice v Davli (sraz pro ty, kteří jedou po vlastní ose bude mezi 11:00 a 11:30 před sportovní halou Borotín – prosíme pokud jedete sami o nahlášení)
Odjezd ze soustředění bude v pátek 1.2. 2019 po 15:00 z Borotína.
Doprava: Vlastní – prosíme kdo může, aby nám pomohl s odvozem

Seznam důležitých věcí:
Při odjezdu se vybírá:
1) bezinfekčnost – Bezinfekčnost11-11-1-1-1-1
2) nezbytné léky + rozpis užívání
3) malé kapesné (dle uvážení)
4) kartičku pojištěnce nebo kopii.

Věci s sebou:
8 x ponožky
8 x slipy (trenky)
2 x teplé spodní prádlo
1 x pyžamo
1 x tepláky domácí
2 x tepláky venkovní (nebo šusťáky)
1 x oteplovačky
1 x zimní bunda
1 x zimní čepice
2 x zimní rukavice
1 x zimní boty
1 x bačkory
1 x kopačky
1 x sálovky
chrániče
věci na trénink v hale i venku
věci na pobyt + pantofle
hygienické potřeby + pytel na špinavé prádlo
pálku na pinčes + míčky
zápisník a propisku
láhev na pití
pokud je možnost tak boby nebo lopaty na sáňkování
auto podsedák

Zakázány jsou:
mobily (v případě, že někdo bude mít telefon u sebe, bude mu odebrán trenérem a vrácen při ukončení soustředění)
elektronické hry

Nominace na sobotu a neděli – 19.1. a 20.1.2019

Sobota – 19.1. 2019
Turnaj mladší přípravky
Místo: Sokolská ulice, Hostivice (UMT-koberec, vhodná obuv turfy nebo sálovky, v hale je teplo)
Sraz: 8:30 na místě
Začátek: 9:00
Konec: cca ve 14:00
Nominace:
Hejnic
Vybíral Václav
Vybíral Vojtěch
Karel Š.
Chyška J.
Stárková
Kotáb
Jechoutek
Vinecký
Nádvorník
Synek
Vojík

Sobota – 19.1.2019
Zimní liga mladších žáků
Místo: UMT Zličín Na Radosti 242
Sraz: 11:30. na místě
Začátek: 12:10.
Soupeř: FC Zličín
Nominace:
Kotrba
Charvát L.
Šolc
Bartoš A.
Břečka
Hajnal
Budil
Bžoch
Jindra
Obermajer J.
Fafejta
Muller M.

Sobota – 19.1.2019
Zimní liga starších žáků
Místo: hřiště Zličín
Sraz: 13:15 na místě
Začátek: 14:00
Soupeř: Hořovicko
Nominace:
Kotrba
Hrabě
Charvát L.
Jurkevič
Mrázek
Novák
Sumarta
Wachsmann
Matoušek
Homola
Bulánek
Erbek
Píša
Břečka
Sajdok
Křivonoska
Charvát T.
Nwachukwu

Neděle – 20.1.2019
Zimní turnaj mladšího dorostu FC Zličín
Místo: U Zličínského hřiště 499/3 – Praha 5 – Zličín
Sraz: 11:20 na místě
Začátek: 12:10
Soupeř: FK Králův Dvůr
Nominace:
Vališ
Kočí
Marhoul
Matoušek
Bartoš
Doubek
Čech
Dufek
Janauer
Novák
Jurkevič
Píša
Charvát
Sumarta
Mytryuk
Mrázek

Neděle – 20.1.2019
Zimní liga starší přípravky
Místo: hřiště Junior Praha (UMT), ulice V Úžlabině
Sraz: NEJPOZDĚJI 12:30 na místě
Začátek: 13:20
Soupeř: Vyšehrad
Nominace:
Fafejta
Sumarta D.
Jelínek
Hrdlovič
Hrubý
Stehlík
Fojtů N.
Neumann
Hejnic
Stárek
Muller
Chyška

Nominace na sobotu a neděli – 12.1. a 13.1.2019

Sobota – 12.1. 2019
Zimní liga mladších žáků
Místo: UMT Zličín Na Radosti 242 Praha 5-Zličín
Sraz: 9:30 na místě
Začátek: 10:20
Soupeř: SK Hostivař
Nominace:
Kotrba
Charvát L.
Šolc
Bartoš A.
Břečka
Hajnal
Budil
Bžoch
Jindra
Obermajer J.
Fafejta
Muller M.

Sobota – 12.1.2019
Zimní liga starších žáků
Místo: hřiště Zličín
Sraz: 15:00 na místě
Začátek: 15:40
Soupeř: FA AZ
Nominace:
Kotrba
Hrabě
Charvát L.
Jurkevič
Mrázek
Novák
Sumarta
Wachsmann
Matoušek
Homola
Bulánek
Erbek
Píša
Břečka
Sajdok
Křivonoska
Charvát T.
Nwachukwu

Neděle – 13.1.2019
Zimní liga starší přípravky
Místo: hřiště Junior Praha (UMT)
Sraz: NEJPOZDĚJI 10:30 na místě
Začátek: 11:10
Soupeř: Vršovice
Nominace:
Fafejta
Sumarta D.
Jelínek
Hrdlovič
Hrubý
Stehlík
Fojtů N.
Koudelka
Neumann
Záhora
Chaloupka
Hejnic

Neděle – 13.1.2019
Zimní turnaj mladšího dorostu FC Zličín
Místo: U Zličínského hřiště 499/3
Sraz: 11:25 na místě
Začátek: 12:10
Soupeř: SC Olympia Radotín
Nominace:
Vališ
Kočí
Marhoul
Matoušek
Bartoš
Doubek
Čech
Dufek
Janauer
Jurkevič
Píša
Charvát
Sumarta
Mytryuk
Mrázek

Nový rozpis tréninků, přihlášení na soustředění a rezervace míst na diskoples PFA

PŘEDEM TOHOTO PŘÍSPĚVKU BYCH VÁM RÁD POPŘÁL HODNĚ ŠTĚSTÍ A ZDRAVÍ V NOVÉM ROCE 2019 🙂

 

1. NOVÝ ROZPIS TRÉNINKŮ PLATNÝ OD PONDĚLÍ 7.1.2019

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA – ROČNÍKY 2010 – 2014
Vždy v pondělí a čtvrtek od 13:30 do 15:00 v hale ve škole v Davli
Děti z družiny si vyzvedává trenér a následně po skončení tréninku je do družiny opět vrací.

STARŠÍ PŘÍPRAVKA – ROČNÍKY 2008 – 2009
Vždy v úterý a čtvrtek od 16:30 do 17:45 na hřišti v Davli (UMT v kleci)

STARŠÍ A MLADŠÍ ŽÁCI – ROČNÍKY 2004 – 2007
Pondělí od 16:00 tělocvična Štěchovice
Středa od 16:00 na hřišti v Davli (UMT v kleci).
Pátek od 16:00 na hřišti v Davli (UMT v kleci).

DOROST
Pondělí od 17:45 na hřišti v Davli (UMT v kleci).
Středa od 18:00 malá tělocvična Davle
Pátek od 17:45 na hřišti v Davli (UMT v kleci).

2. PŘIHLÁŠENÍ NA SOUSTŘEDĚNÍ:

Soustředění v Borotíně v termínu od 28.1.2019 do 1.2.2019 je povinné pro všechny hráče ročníků 2004 až 2013!!!
Nicméně pro vytvoření seznamů je důležité každého hráče přihlásit.
Přihlášení provádějte formou sms na tel. 603484759, kam uveďte: jméno a příjmení, datum narození, se zúčastní soustředění.
V případě neúčasti hráče na soustředění, prosíme také sms info na stejné telefonní číslo, s důvodem neúčasti.
Podrobnější info a seznam věcí bude zveřejněn týden před soustředěním.

3. REZERVACE MÍST K SEZENÍ NA DISKOPLES PFA:

LÍSTKY NA DISKOPLES SE BUDOU PRODÁVAT POUZE V DEN KONÁNÍ AKCE.
JE OVŠEM NUTNÉ SI ZAREZERVOVAT MÍSTA K SEZENÍ, KAPACITA SÁLU JE CCA 300 MÍST.
REZERVACI PROVÁDĚJTE POUZE PŘES EMAIL povltavskafotbalovaakademie@seznam.cz kam uvádějte jméno na které bude rezervace provedena a počet míst.

!!!JEŠTĚ JEDNOU PROSÍM VŠECHNY O POMOC S TOMBOLOU NA DISKOPLESE, POKUD MÁTE MOŽNOST NEBO NĚKOHO ZNÁMÉHO KDO MŮŽE NĚCO DAROVAT, BUDEME VELMI RÁDI!!!

DŮLEŽITÁ INFORMACE – DISKOPLES PFA – 26.1.2019

Vážení přátelé, rodiče a hráči PFA,
chtěli bychom vás tímto pozvat na již tradiční DISKOPLES PFA, který se uskuteční v sobotu 26. ledna 2019.
Tento termín si pečlivě zapište do svých diářů, veškeré omluvy nejsou vedením PFA a všech trenérů akceptovány:-)
Místo konání je již obvyklé, velký sál ve Hvozdnici. Začátek v 18:00.
Všichni hráči mají účast povinnou, v rámci vyhlašování si přeberou svá ocenění. Vstup mají všichni hráči PFA zdarma, ostatní pak vstup 100,-Kč, mládež do 15ti let 50,-Kč.
Vstupenky nebudou prodávány v předprodeji, k zakoupení budou až na místě v den konání.
NYNÍ JEDNA VELKÁ PROSBA:
Stejně jako každý rok bychom vás chtěli poprosit o pomoc s tombolou. Pokud máte COKOLIV, co by bylo vhodné do tomboly, budeme moc rádi. Jako každý rok, vhodné je cokoliv od špendlíku po lokomotivu:-)
Stejně tak jsou vítány jakékoliv reklamní předměty.
Jakékoliv dotazy ohledně plesu nebo tomboly můžete směřovat na pana Mráze na tel. čísle 603484759.
Tombolu můžete nosit počínaje dnešním dnem.
Velice vám děkujeme a již se těšíme na opět neopakovatelný kulturní zážitek:-)

Nominace na turnaj starší přípravky v neděli 2.12.2018 a info ke konci roku

Poslední trénink v letošním roce proběhne ve čtvrtek 13.12.2018
Do konce tohoto roku nás čekají ještě 3 akce:
1.- Turnaj v neděli 2.12.2018 (nominace níže)
2.- Dva zápasy zimní ligy v neděli 9.12.2018
ZDE PŘIKLÁDÁM ROZPIS ZIMNÍ LIGY: ROZPIS
3.- Turnaj v sobotu 15.12.2018 v Praze Vršovicích (tento turnaj bude poslední akcí letošního roku, následně se sejdeme na začátku ledna – info bude upřesněno)

Neděle – 2.12.2018
Turnaj starší přípravky
Místo: Sportcentrum Prosek, Litvínovská 500/5, Praha 9
Sraz: NEJPOZDĚJI 8:00 na místě
Začátek: 8:30
Konec: cca 15:30
Soupeři: Bohemians Praha 1905, Fotball Tallent Academy, Fk Chlumec nad Cidlinou, AFK Sadská, Výběr Polabí, FK Rudná
Startovné: Každý hráč zaplatí startovné 200,-Kč
V rámci turnaje proběhne focení na fotbalové kartičky a plakát.
Nominace:
Fafejta
Sumarta D.
Jelínek
Hrdlovič
Hrubý
Stehlík
Fojtů N.
Chyška
Koudelka
Neumann
Záhora
Chaloupka

INFO: ZIMNÍ SOUSTŘEDĚNÍ PFA

Zimní soustředění PFA pro rok 2019 se uskuteční v termínu 28.1.2019 do 1.2.2019.
Tento termín si prosím zablokujte, účast na soustředění je povinná pro všechny hráče ročníků 2004 do 2013!!!
Soustředění proběhne na již tradičním místě v Borotíně u Tábora.
Veškeré info bude uveřejněno v průběhu měsíce ledna 2019.

Nominace na neděli – 18.11.2018

Neděle – 18.11.2018
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Mělník, Podolí – tráva
Sraz: 9:30 na místě nebo 8:15 ZŠ Davle (PROSÍME O POMOC S ODVOZEM)
Začátek: 10:15
Soupeř: FC Mělník
Nominace:
Obermajer
Třeček
Artimovič
Dobiáš
Krůta
Maceška
Janauer
Dufek
Vališ
Macho D.
Kočí
Čech
Šum
Baštýř
Mytryuk
Žemlička
Podzemský
Bringler

Neděle – 18.11.2018
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Mělník, Podolí – tráva
Sraz: 11:30 na místě nebo 8:15 ZŠ Davle (PROSÍME O POMOC S ODVOZEM)
Začátek: 12:30
Soupeř: FC Mělník
Nominace:
Vališ
Kočí
Janauer
Čech
Šum
Mytryuk
Marhoul
Bartoš V.
Baštýř
Doubek
Dufek
Žemlička
+nominaci doplní trenér individuálně.

Neděle – 18.11.2018
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 9:15 na místě
Začátek: 10:00
Soupeř: FK Říčany
Nominace:
Kotrba
Hrabě
Charvát L.
Jurkevič
Mrázek
Novák
Sumarta
Wachsmann
Matoušek
Homola
Bulánek
Erbek
Píša
Břečka
Sajdok
Křivonoska
Charvát T.
Nwachukwu

Neděle – 18.11.2018
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 10:45 na místě
Začátek: 11:40
Soupeř: FK Říčany
Nominace:
Kotrba
Břečka
Charvát L.
Bartoš A.
Hajnal
Šolc
Muller M.
Jindra
Budil
Obermajer
Bžoch

Nový rozpis tréninků starší a mladší přípravky – platný od pondělí 19.11.2018

Od pondělí 19.11.2018 trénujeme následovně:

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA – ROČNÍKY 2010 – 2014
Vždy v pondělí a čtvrtek od 13:30 do 15:00 v hale ve škole v Davli
Děti z družiny si vyzvedává trenér a následně po skončení tréninku je do družiny opět vrací.

STARŠÍ PŘÍPRAVKA – ROČNÍKY 2008 – 2009
Vždy v úterý a čtvrtek od 16:30 do 17:45 na hřišti v Davli (UMT v kleci)
V této kategorii již nebudeme vyzvedávat děti z družiny, lze ovšem zajistit individuálně.Kdyby někdo měl s nevyzvednutím problém, kontaktujte p.Mráze.

Nominace na sobotu a neděli – 10.11. a 11.11.2018

Sobota – 10.11.2018
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 8:45 na místě
Začátek: 9:30
Soupeř: TJ Sokol Červený Újezd
Nominace:
Obermajer
Třeček
Artimovič
Dobiáš
Krůta
Maceška
Janauer
Dufek
Vališ
Macho D.
Kočí
Čech
Šum
Baštýř
Mytryuk
Žemlička
Podzemský
Bringler

Sobota – 10.11.2018
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 11:00 na místě
Začátek: 11:45
Soupeř: TJ Sokol Červený Újezd
Nominace:
Vališ
Kočí
Janauer
Čech
Šum
Mytryuk
Marhoul
Bartoš V.
Baštýř
Doubek
Dufek
Žemlička
Mrázek
Matoušek
+nominaci doplní trenér individuálně.

Neděle –11.11.2018
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: TJ Tatran RAKO Rakovník
Sraz: 8:45 na místě nebo 7:45 ZŠ Davle
Začátek: 9:30
Soupeř: TJ Tatran Rakovník
Nominace:
Kotrba
Hrabě
Charvát L.
Jurkevič
Mrázek
Novák
Sumarta
Wachsmann
Matoušek
Homola
Bulánek
Erbek
Píša
Břečka
Sajdok
Křivonoska
Charvát T.
Nwachukwu

Neděle –11.11.2018
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: TJ Tatran RAKO Rakovník
Sraz: 10:15 na místě nebo 7:45 ZŠ Davle
Začátek: 11:10
Soupeř: TJ Tatran Rakovník
Nominace:
Kotrba
Břečka
Charvát L.
Bartoš A.
Hajnal
Šolc
Muller M.
Jindra
Budil
Obermajer
Bžoch