Nominace na sobotu a neděli – 16.11. a 17.11.2019

Sobota – 16.11.2019
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: UMT Máchovna, Beroun
Sraz: 8:45 na místě nebo 7:45 ZŠ Davle (jede se auty, proto prosíme rodiče o pomoc s odvozem od školy v Davli)
Začátek: 9:30
Soupeř: ČLU Beroun
Nominace:
Vališ
Podzemský
Dobiáš
Maceška
Macho D.
Žemlička
Mytryuk
Dufek
Čech
Kočí
Doubek
Bartoš V.
Matoušek
Marhoul
Charvát T.
Jindra

Sobota – 16.11.2019
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: UMT Máchovna, Beroun
Sraz: 11:00 na místě nebo 7:45 ZŠ Davle (jede se auty, proto prosíme rodiče o pomoc s odvozem od školy v Davli)
Začátek: 11:45
Soupeř: ČLU Beroun
Nominace:
BUDE DOPLNĚNA NEBO OZNÁMENA TRENÉREM!!!

Neděle – 17.11.2019
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: UMT Dobříš
Sraz: 9:30 na místě nebo 8:45 ZŠ Davle (jede se auty, proto prosíme rodiče o pomoc s odvozem od školy v Davli)
Začátek: 10:15
Soupeř: MFK Dobříš
Nominace:
Kotrba
Charvát L.
Zrůst
Bartoš A.
Břečka
Hajnal
Jindra M.
Obermajer J.
Bulánek
Budil
Šolc
Samek
Hanzlíková
Bžoch
Píša

Neděle – 17.11.2019
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: UMT Dobříš
Sraz: 11:00 na místě nebo 8:45 ZŠ Davle (jede se auty, proto prosíme rodiče o pomoc s odvozem od školy v Davli)
Začátek: 11:55
Soupeř: MFK Dobříš
Nominace:
Hrubý
Hejnic
Fojtů
Fafejta
Sumarta
Vomáčko
Hrdlovič
Muller
Obermajer
Stehlík
Brabenec
Novák
Hanzlík

Nový rozpis tréninků mladších žáků + info k zimní lize

Nový rozpis tréninků kategorie mladších žáků platný od 11.11.2019
Pondělí od 16:30 hřiště Štěchovice
Čtvrtek od 16:30 hřiště Hvozdnice

Zimní liga:
hrát se bude zimní liga na Zličíně – GLOBUS Cup 2020
Rozpis zápasů v základní skupině:
11.1. 10:20 Povltavská FA – SK Slaný
18.1. 8:30 FC Zličín – Povltavská FA
25.1. 14:00 Povltavská FA – FK Rudná
1.2. 15:40 Povltavská FA – FA AZ
8.2. 14:00 FK Všeradice – Povltavská FA
NÁSLEDOVAT BUDOU ZÁPASY O KONEČNÉ UMÍSTĚNÍ DLE UMÍSTĚNÍ V ZÁKLADNÍ SKUPINĚ.

Nominace na neděli – 10.11.2019

Neděle – 10.11.2019
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 8:45 na místě.
Začátek: 9:30
Soupeř: TJ TATRAN Sedlčany
Nominace:
Kotrba
Charvát L.
Zrůst
Bartoš A.
Břečka
Hajnal
Jindra M.
Obermajer J.
Bulánek
Budil
Šolc
Samek
Hanzlíková
Bžoch
Píša

Neděle – 10.11.2019
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 10:00 na místě.
Začátek: 11:10
Soupeř: TJ TATRAN Sedlčany
Nominace:
Hrubý
Hejnic
Fojtů
Fafejta
Sumarta
Vomáčko
Hrdlovič
Muller
Obermajer
Stehlík
Brabenec
Novák
Hanzlík

Neděle – 10.11.2019
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 9:45 na místě.
Začátek: 10:30
Soupeř: FK Lety
Nominace:
Vališ
Podzemský
Dobiáš
Maceška
Macho D.
Žemlička
Mytryuk
Dufek
Čech
Kočí
Doubek
Bartoš V.
Matoušek
Marhoul
Charvát T.
Jindra

Neděle – 10.11.2019
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 12:00 na místě.
Začátek: 12:45
Soupeř: FK Lety
Nominace:
BUDE DOPLNĚNA NEBO OZNÁMENA TRENÉREM!!!

Neděle – 10.11.2019
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Davle
Sraz: NEJPOZDĚJI 10:15 na místě
Začátek: 11:00
Soupeř: Vestec
Nominace:
Vybíral
Chyška Jakub
Záhora
Koudelka
Neuman
Müller
Jechoutek
Chaloupka
Karel Śimon
Vojík

Tréninky přípravek v následujícím období

Z důvodu uzavření travnatého hřiště v Davli pro naše přípravkové kategorie, se tréninky přesouvají následovně:

Tréninky mladší a starší přípravky
Od 12.11.2019 – 28.11.2019 tréninky vždy úterý a čtvrtek na hřišti v Měchenicích od 15,30-17.00
Děti z družiny nabízíme vyzvednout a odvézt na trénink hromadným autobusem. Nutné podepsat písemný souhlas z převozem dětí.
Vyzvednutí dětí po tréninku v 17,00 v Měchenicích na hřišti.
Od prosince trénink opět v úterý a čtvrtek od 16,30 -17,45 na umělce v Davli.
Děti se budou vyzvedávat z družiny trenérem v 16,00.

Tréninky mini přípravky
úterý a čtvrtek vždy od 13,30- 15,00v hale ve škole.
Děti z družiny vyzvedává vždy trenér.

Nominace na sobotu a neděli – 2.11. a 3.11.2019

Sobota – 2.11.2019
Mistrovské utkání mladších žáků B
Místo: Měchenice
Sraz: 8:45 na místě.
Začátek: 9:30
Soupeř: Vrané/Zvole
Nominace:
Hanzlík
Stárek
Lutonský
Novák
Brabenec
Záhora
Stehlík
Štěpánek
Hendrych
Neumann
Chaloupka
Koudelka

Sobota – 2.11.2019
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: SK Slaný
Sraz: 9:30 na místě nebo 8:30 ZŠ Davle (jede se auty, proto prosíme rodiče o pomoc s odvozem od školy v Davli)
Začátek: 10:15
Soupeř: SK Slaný
Nominace:
Kotrba
Charvát L.
Zrůst
Bartoš A.
Břečka
Hajnal
Jindra M.
Obermajer J.
Bulánek
Budil
Šolc
Samek
Hanzlíková
Bžoch
Píša

Sobota – 2.11.2019
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: SK Slaný
Sraz: 10:45 na místě nebo 8:30 ZŠ Davle (jede se auty, proto prosíme rodiče o pomoc s odvozem od školy v Davli)
Začátek: 11:55
Soupeř: SK Slaný
Nominace:
Hrubý
Hejnic
Fojtů
Fafejta
Sumarta
Vomáčko
Hrdlovič
Muller
Obermajer
Jindra
Budil

Neděle – 3.11.2019
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Průhonice
Sraz: 9:30 na místě
Začátek: 10:30
Soupeř: Průhonice
Nominace:
Vybíral
Chyška
Záhora
Koudelka
Neuman
Müller
Jechoutek
Karel Śimon
Chaloupka
Vojík
Štola
Povalil

Neděle – 3.11.2019
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: SK Slaný
Sraz: 9:30 na místě nebo 8:30 ZŠ Davle (jede se auty, proto prosíme rodiče o pomoc s odvozem od školy v Davli)
Začátek: 10:15
Soupeř: SK Slaný
Nominace:
Vališ
Podzemský
Dobiáš
Maceška
Macho D.
Žemlička
Mytryuk
Dufek
Čech
Kočí
Doubek
Bartoš V.
Matoušek
Marhoul
Charvát T.
Jindra

Neděle – 3.11.2019
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: SK Slaný
Sraz: 11:45 na místě nebo 8:30 ZŠ Davle (jede se auty, proto prosíme rodiče o pomoc s odvozem od školy v Davli)
Začátek: 12:30
Soupeř: SK Slaný
Nominace:
BUDE DOPLNĚNA NEBO OZNÁMENA TRENÉREM!!!

ZRUŠENÍ TRÉNINKŮ O PRÁZDNINÁCH + ZMĚNA ČASŮ TRÉNINKŮ PŘÍPRAVEK V DAVLI

Ve dnech 28.10. až 30.10.2019 (pondělí až středa), budou z důvodu prázdnin zrušeny tréninky starších a mladších žáků a stejně tak starší a mladší přípravky. Tréninky budou opět pokračovat od čtvrtka 31.10.2019.

TRÉNINKY STARŠÍ A MLADŠÍ PŘÍPRAVKY – ROČNÍKY 2009-2015
Od čtvrtka 31.10.2019 se posouvají časově a to vždy od 15:30. Dny tréninků zůstávají stejné.

Nominace na neděli – 27.10.2019

Neděle – 27.10.2019
Mistrovské utkání mladších žáků B
Místo: Psáry
Sraz: 8:15 na místě.
Začátek: 9:00
Soupeř: Psáry B
Nominace:
Hanzlík
Stárek
Lutonský
Novák
Brabenec
Záhora (přejezd na starší přípravku)
Hrdlovič
Stehlík
Štěpánek (přejezd na starší přípravku)
Hendrich
Neumann (přejezd na starší přípravku)
Chaloupka (přejezd na starší přípravku)

Neděle – 27.10.2019
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: D. Jirčany
Sraz: 9:15
Začátek: 10:00
Soupeř: Jesenice/D.Jirčany
Nominace:
Vybíral
Chyška Jakub
Záhora (příjezd z mladších žáků)
Koudelka
Neuman (příjezd z mladších žáků)
Müller
Jechoutek
Karel Śimon
Chaloupka (příjezd z mladších žáků)
Vojík
Synek
Stárková

Neděle – 27.10.2019
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 8:45 na místě.
Začátek: 9:30
Soupeř: FK Hořovicko
Nominace:
Kotrba
Charvát L.
Zrůst
Bartoš A.
Břečka
Hajnal
Jindra M.
Obermajer J.
Bulánek
Budil
Šolc
Samek
Hanzlíková
Bžoch
Muller
Fafejta

Neděle – 27.10.2019
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 10:15 na místě.
Začátek: 11:10
Soupeř: FK Hořovicko
Nominace:
Hrubý
Hejnic
Fojtů
Stehlík
Fafejta
Sumarta
Vomáčko
Hrdlovič
Obermajer
Jindra
Muller
Hanzlík

Neděle – 27.10.2019
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 9:45 na místě
Začátek: 10:30
Soupeř: Baník Švermov
Nominace:
Vališ
Podzemský
Dobiáš
Maceška
Macho D.
Žemlička
Mytryuk
Dufek
Čech
Kočí
Doubek
Bartoš V.
Matoušek
Marhoul
Charvát T.
Jindra

Neděle – 27.10.2019
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 12:00 na místě
Začátek: 12:45
Soupeř: Baník Švermov
Nominace:
BUDE DOPLNĚNA NEBO OZNÁMENA TRENÉREM!!!
+Bude sehráno v pondělí 28.10.2019 dohrávané utkání s FK Lety – info od trenéra pana Fábery.

Nominace na středu až neděli – 16.10. až 20.10.2019

Úterý – 15.10.2019
Trénink mladší přípravky zrušen !!!!

Středa – 16.10.2019
Přátelský turnaj mladší přípravky a mini přípravky
Místo: Śtěchovice
Sraz: 15:45
Začátek : 16:00

Sobota – 19.10.2019
Mistrovský turnaj mladší přípravky
Místo: Psáry
Sraz: 8:30 na místě.
Začátek: 9:00
Konec:cca 11:00
Hraje se turnajovým způsobem
Nominace:
Mandík
Zvěřina Matěj
Chyška Jan
Zvěřina Jakub
Vinecký
Stárková
Hejnic
Kotáb
Pinc

Sobota – 19.10.2019
Přátelské utkání starší přípravky
Místo: Jinočany
Sraz: 9:15
Začátek: 10:00
Soupeř: Jinočany/Zbuzany
Nominace:
Vybíral
Chyška Jakub
Záhora
Koudelka
Neuman
Müller
Jechoutek
Karel Śimon
Chaloupka
Vojík

Sobota – 19.10.2019
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: Vestec
Sraz: 9:30 na místě nebo 8:45 ZŠ Davle (jede se auty, proto prosíme rodiče o pomoc s odvozem od školy v Davli)
Začátek: 10:15
Soupeř: TJ Viktoria Vestec
Nominace:
Kotrba
Charvát L.
Zrůst
Bartoš A.
Píša
Břečka
Hajnal
Jindra M.
Obermajer J.
Bulánek
Budil
Šolc
Samek
Hanzlíková
Bžoch

Sobota – 19.10.2019
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Vestec
Sraz: 11:00 na místě nebo 8:45 ZŠ Davle (jede se auty, proto prosíme rodiče o pomoc s odvozem od školy v Davli)
Začátek: 11:55
Soupeř: TJ Viktoria Vestec
Nominace:
Hrubý
Hejnic
Fojtů
Stehlík
Fafejta
Sumarta
Vomáčko
Hrdlovič
Obermajer
Jindra
Budil
Muller
Hanzlík

Neděle – 20.10.2019
Mistrovské utkání mladších žáků B
Místo: Měchenice
Sraz: 8:45 na místě.
Začátek: 9:30
Soupeř: Zvole
Nominace:
Hanzlík
Stárek
Lutonský
Novák
Brabenec
Fojtů
Sumarta
Fafejta
Záhora
Muller
Vomáčko
Hrdlovič
Hejnic
Stehlík
Hrubý

Neděle – 20.10.2019
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 9:45 na místě
Začátek: 10:30
Soupeř: Sokol Hostouň
Nominace:
Vališ
Podzemský
Dobiáš
Maceška
Macho D.
Žemlička
Mytryuk
Dufek
Čech
Kočí
Doubek
Bartoš V.
Matoušek
Marhoul
Charvát T.
Jindra

Neděle – 20.10.2019
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 12:00 na místě
Začátek: 12:45
Soupeř: Sokol Hostouň
Nominace:
BUDE DOPLNĚNA NEBO OZNÁMENA TRENÉREM!!!

Nominace na sobotu a neděli – 12.10. a 13.10.2019

Sobota – 12.10.2019
Přátelské utkání starší přípravky
Místo: Radotín
Sraz: 9:15
Začátek: 10:00
Soupeř: Bohemians Praha 1905
Nominace:
Vybíral
Chyška Jakub
Záhora
Koudelka
Neuman
Müller
Jechoutek
Karel Śimon
Chaloupka
Vojík
Povalil Matěj

Sobota – 12.10.2019
Mistrovský turnaj mladší přípravky
Místo: Hradištko
Sraz: 9:30 na místě.
Začátek: 10:00
Konec:cca 11:30
Hraje se turnajovým způsobem
Nominace:
Mandík
Zvěřina Matěj
Chyška Jan
Synek
Vinecký
Stárková
Hejnic
Kotáb
Pinc

Neděle – 13.10.2019
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 8:45 na místě
Začátek: 9:30
Soupeř: Sokol Hostouň
Nominace:
Kotrba
Charvát L.
Zrůst
Bartoš A.
Píša
Břečka
Hajnal
Jindra M.
Obermajer J.
Bulánek
Budil
Šolc
Samek
Hanzlíková
Bžoch

Neděle – 13.10.2019
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 10:00 na místě
Začátek: 11:10
Soupeř: Sokol Hostouň
Nominace:
Hrubý
Hejnic
Fojtů
Stehlík
Fafejta
Sumarta
Vomáčko
Hrdlovič
Jelínek
Obermajer
Jindra
Budil
Muller

Neděle – 13.10.2019
Mistrovské utkání mladších žáků B
Místo: Jesenice
Sraz: 9:15 na místě.
Začátek: 10:00
Soupeř: Dolní Jirčany/Jesenice
Nominace:
Hanzlík
Stárek
Lutonský
Novák
Hendrych
Neumann
Záhora
Koudelka
Chyška
Štěpánek
Brabenec

Neděle – 13.10.2019
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 9:45 na místě
Začátek: 10:30
Soupeř: Sokol Hostouň
Nominace:
Vališ
Podzemský
Dobiáš
Maceška
Macho D.
Žemlička
Mytryuk
Dufek
Čech
Kočí
Doubek
Bartoš V.
Matoušek
Marhoul
Charvát T.
Jindra

Neděle – 13.10.2019
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 12:00 na místě
Začátek: 12:45
Soupeř: Sokol Hostouň
Nominace:
BUDE DOPLNĚNA NEBO OZNÁMENA TRENÉREM!!!

Nominace na čtvrtek až pondělí – 3.10. až 7.10.2019

Čtvrtek – 3.10.2019
Přátelské utkání mladší přípravky + minipřípravky r. 2010 a mladší
Místo: Hradištko
Sraz: 15,45
Začátek: 16,30
Soupeř: Hradištko, Štěchovice

Pátek – 4.10.2019
Mistrovské utkání mladších žáků B
Místo: Jílové
Sraz: 16:15 na místě.
Začátek: 17:00
Soupeř: Jílové/Kamenný Přívoz
Nominace:
Hanzlík
Muller
Stárek
Lutonský
Brabenec
Novák
Hendrych
Fojtů
Neumann
Záhora
Koudelka
Chyška
Štěpánek
Hrubý
Bžoch

Neděle – 6.10.2019
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: TJ Tatran RAKO Rakovník
Sraz: 8:45 na místě nebo 7:45 ZŠ Davle(jede se auty, proto prosíme rodiče o pomoc s odvozem od školy v Davli)
Začátek: 9:30
Soupeř: TJ Tatran Rakovník
Nominace:
Kotrba
Charvát L.
Zrůst
Bartoš A.
Píša
Břečka
Hajnal
Jindra M.
Obermajer J.
Bulánek
Budil
Šolc
Samek
Hanzlíková
Bžoch

Neděle – 6.10.2019
Mistrovské utkání mladších žáků (jede se auty, proto prosíme rodiče o pomoc s odvozem od školy v Davli)
Místo: TJ Tatran RAKO Rakovník
Sraz: 10:00 na místě nebo 7:45 ZŠ Davle
Začátek: 11:10
Soupeř: TJ Tatran Rakovník
Nominace:
Hrubý
Hejnic
Fojtů
Stehlík
Hanzlík
Fafejta
Sumarta
Vomáčko
Hrdlovič
Brabenec
Novák
Jelínek
Obermajer

Neděle – 29.9.2019
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Králův Dvůr
Sraz: 8:45 na místě nebo 7:45 ZŠ Davle (jede se auty, proto prosíme rodiče o pomoc s odvozem od školy v Davli)
Začátek: 9:30
Soupeř: FK Králův Dvůr
Nominace:
Vališ
Podzemský
Dobiáš
Maceška
Macho D.
Žemlička
Mytryuk
Dufek
Čech
Kočí
Doubek
Bartoš V.
Matoušek
Marhoul
Charvát T.
Jindra

Neděle – 29.9.2019
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Králův Dvůr
Sraz: 11:00 na místě nebo 7:45 ZŠ Davle (jede se auty, proto prosíme rodiče o pomoc s odvozem od školy v Davli)
Začátek: 11:45
Soupeř: FK Králův Dvůr
Nominace:
BUDE DOPLNĚNA NEBO OZNÁMENA TRENÉREM!!!

Pondělí – 7.10.2019
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Libeň
Sraz: 15:45 na místě
Začátek: 16:30
Soupeř: Dolní Břežany A
Nominace:
Vybíral
Chyška Jakub
Záhora
Koudelka
Neuman
Müller
Jechoutek
Karel Śimon
Synek
Vojík
Chaloupka

Nominace na pátek až neděli – 27.9. až 29.9.2019

Pátek – 27.9.2019
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Davle
Sraz: 15:30
Začátek: 16:30
Soupeř: Kazín
Nominace:
Vybíral
Chyška Jakub
Záhora
Koudelka
Neuman
Müller
Jechoutek
Karel Śimon
Synek
Vojík
Chaloupka
Śtola
Povalil Matěj

Sobota – 28.9.2019
Mistrovský turnaj mladší přípravky
Místo: Štěchovice
Sraz: 8:45 na místě.
Začátek: 9:30
Konec:cca 11:30
Hraje se turnajovým způsobem
Nominace:
Zvěřina Matěj
Chyška Jan
Synek
Vinecký
Stárková
Hejnic
Kotáb
Pinc

Sobota – 28.9.2019
Mistrovské utkání mladších žáků B
Místo: Měchenice
Sraz: 8:45 na místě.
Začátek: 9:30
Soupeř: Průhonice
Nominace:
Hanzlík
Stárek
Lutonský
Brabenec
Novák
Hendrych
Fojtů
Vomáčko
Neumann
Záhora
Koudelka
Chyška
Štěpánek

Neděle – 29.9.2019
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 8:30 na místě
Začátek: 9:30
Soupeř: SK Spartak Příbram
Nominace:
Kotrba
Charvát L.
Zrůst
Bartoš A.
Píša
Břečka
Hajnal
Jindra M.
Obermajer J.
Bulánek
Budil
Šolc
Samek
Hanzlíková

Neděle – 29.9.2019
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 10:00 na místě
Začátek: 11:10
Soupeř: SK Spartak Příbram
Nominace:
Hrubý
Hejnic
Fojtů
Stehlík
Hanzlík
Fafejta
Sumarta
Vomáčko
Hrdlovič
Brabenec
Novák
Jelínek
Obermajer

Neděle – 29.9.2019
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 9:45 na místě
Začátek: 10:30
Soupeř: Tatran Rakovník
Nominace:
Vališ
Podzemský
Dobiáš
Maceška
Macho D.
Žemlička
Mytryuk
Dufek
Čech
Kočí
Doubek
Bartoš V.
Matoušek
Marhoul
Charvát T.
Jindra

Neděle – 29.9.2019
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: —-
Začátek: —-
Soupeř: Tatran Rakovník
Nominace:
UTKÁNÍ SE NEHRAJE Z DŮVODU ODHLÁŠENÍ DRUŽSTVA MLADŠÍHO DOROSTU TATRANU RAKOVNÍK ZE SOUTĚŽE!!!