Nominace na středu až neděli – 16.10. až 20.10.2019

Úterý – 15.10.2019
Trénink mladší přípravky zrušen !!!!

Středa – 16.10.2019
Přátelský turnaj mladší přípravky a mini přípravky
Místo: Śtěchovice
Sraz: 15:45
Začátek : 16:00

Sobota – 19.10.2019
Mistrovský turnaj mladší přípravky
Místo: Psáry
Sraz: 8:30 na místě.
Začátek: 9:00
Konec:cca 11:00
Hraje se turnajovým způsobem
Nominace:
Mandík
Zvěřina Matěj
Chyška Jan
Zvěřina Jakub
Vinecký
Stárková
Hejnic
Kotáb
Pinc

Sobota – 19.10.2019
Přátelské utkání starší přípravky
Místo: Jinočany
Sraz: 9:15
Začátek: 10:00
Soupeř: Jinočany/Zbuzany
Nominace:
Vybíral
Chyška Jakub
Záhora
Koudelka
Neuman
Müller
Jechoutek
Karel Śimon
Chaloupka
Vojík

Sobota – 19.10.2019
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: Vestec
Sraz: 9:30 na místě nebo 8:45 ZŠ Davle (jede se auty, proto prosíme rodiče o pomoc s odvozem od školy v Davli)
Začátek: 10:15
Soupeř: TJ Viktoria Vestec
Nominace:
Kotrba
Charvát L.
Zrůst
Bartoš A.
Píša
Břečka
Hajnal
Jindra M.
Obermajer J.
Bulánek
Budil
Šolc
Samek
Hanzlíková
Bžoch

Sobota – 19.10.2019
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Vestec
Sraz: 11:00 na místě nebo 8:45 ZŠ Davle (jede se auty, proto prosíme rodiče o pomoc s odvozem od školy v Davli)
Začátek: 11:55
Soupeř: TJ Viktoria Vestec
Nominace:
Hrubý
Hejnic
Fojtů
Stehlík
Fafejta
Sumarta
Vomáčko
Hrdlovič
Obermajer
Jindra
Budil
Muller
Hanzlík

Neděle – 20.10.2019
Mistrovské utkání mladších žáků B
Místo: Měchenice
Sraz: 8:45 na místě.
Začátek: 9:30
Soupeř: Zvole
Nominace:
Hanzlík
Stárek
Lutonský
Novák
Brabenec
Fojtů
Sumarta
Fafejta
Záhora
Muller
Vomáčko
Hrdlovič
Hejnic
Stehlík
Hrubý

Neděle – 20.10.2019
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 9:45 na místě
Začátek: 10:30
Soupeř: Sokol Hostouň
Nominace:
Vališ
Podzemský
Dobiáš
Maceška
Macho D.
Žemlička
Mytryuk
Dufek
Čech
Kočí
Doubek
Bartoš V.
Matoušek
Marhoul
Charvát T.
Jindra

Neděle – 20.10.2019
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 12:00 na místě
Začátek: 12:45
Soupeř: Sokol Hostouň
Nominace:
BUDE DOPLNĚNA NEBO OZNÁMENA TRENÉREM!!!

Nominace na sobotu a neděli – 12.10. a 13.10.2019

Sobota – 12.10.2019
Přátelské utkání starší přípravky
Místo: Radotín
Sraz: 9:15
Začátek: 10:00
Soupeř: Bohemians Praha 1905
Nominace:
Vybíral
Chyška Jakub
Záhora
Koudelka
Neuman
Müller
Jechoutek
Karel Śimon
Chaloupka
Vojík
Povalil Matěj

Sobota – 12.10.2019
Mistrovský turnaj mladší přípravky
Místo: Hradištko
Sraz: 9:30 na místě.
Začátek: 10:00
Konec:cca 11:30
Hraje se turnajovým způsobem
Nominace:
Mandík
Zvěřina Matěj
Chyška Jan
Synek
Vinecký
Stárková
Hejnic
Kotáb
Pinc

Neděle – 13.10.2019
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 8:45 na místě
Začátek: 9:30
Soupeř: Sokol Hostouň
Nominace:
Kotrba
Charvát L.
Zrůst
Bartoš A.
Píša
Břečka
Hajnal
Jindra M.
Obermajer J.
Bulánek
Budil
Šolc
Samek
Hanzlíková
Bžoch

Neděle – 13.10.2019
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 10:00 na místě
Začátek: 11:10
Soupeř: Sokol Hostouň
Nominace:
Hrubý
Hejnic
Fojtů
Stehlík
Fafejta
Sumarta
Vomáčko
Hrdlovič
Jelínek
Obermajer
Jindra
Budil
Muller

Neděle – 13.10.2019
Mistrovské utkání mladších žáků B
Místo: Jesenice
Sraz: 9:15 na místě.
Začátek: 10:00
Soupeř: Dolní Jirčany/Jesenice
Nominace:
Hanzlík
Stárek
Lutonský
Novák
Hendrych
Neumann
Záhora
Koudelka
Chyška
Štěpánek
Brabenec

Neděle – 13.10.2019
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 9:45 na místě
Začátek: 10:30
Soupeř: Sokol Hostouň
Nominace:
Vališ
Podzemský
Dobiáš
Maceška
Macho D.
Žemlička
Mytryuk
Dufek
Čech
Kočí
Doubek
Bartoš V.
Matoušek
Marhoul
Charvát T.
Jindra

Neděle – 13.10.2019
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 12:00 na místě
Začátek: 12:45
Soupeř: Sokol Hostouň
Nominace:
BUDE DOPLNĚNA NEBO OZNÁMENA TRENÉREM!!!

Nominace na čtvrtek až pondělí – 3.10. až 7.10.2019

Čtvrtek – 3.10.2019
Přátelské utkání mladší přípravky + minipřípravky r. 2010 a mladší
Místo: Hradištko
Sraz: 15,45
Začátek: 16,30
Soupeř: Hradištko, Štěchovice

Pátek – 4.10.2019
Mistrovské utkání mladších žáků B
Místo: Jílové
Sraz: 16:15 na místě.
Začátek: 17:00
Soupeř: Jílové/Kamenný Přívoz
Nominace:
Hanzlík
Muller
Stárek
Lutonský
Brabenec
Novák
Hendrych
Fojtů
Neumann
Záhora
Koudelka
Chyška
Štěpánek
Hrubý
Bžoch

Neděle – 6.10.2019
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: TJ Tatran RAKO Rakovník
Sraz: 8:45 na místě nebo 7:45 ZŠ Davle(jede se auty, proto prosíme rodiče o pomoc s odvozem od školy v Davli)
Začátek: 9:30
Soupeř: TJ Tatran Rakovník
Nominace:
Kotrba
Charvát L.
Zrůst
Bartoš A.
Píša
Břečka
Hajnal
Jindra M.
Obermajer J.
Bulánek
Budil
Šolc
Samek
Hanzlíková
Bžoch

Neděle – 6.10.2019
Mistrovské utkání mladších žáků (jede se auty, proto prosíme rodiče o pomoc s odvozem od školy v Davli)
Místo: TJ Tatran RAKO Rakovník
Sraz: 10:00 na místě nebo 7:45 ZŠ Davle
Začátek: 11:10
Soupeř: TJ Tatran Rakovník
Nominace:
Hrubý
Hejnic
Fojtů
Stehlík
Hanzlík
Fafejta
Sumarta
Vomáčko
Hrdlovič
Brabenec
Novák
Jelínek
Obermajer

Neděle – 29.9.2019
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Králův Dvůr
Sraz: 8:45 na místě nebo 7:45 ZŠ Davle (jede se auty, proto prosíme rodiče o pomoc s odvozem od školy v Davli)
Začátek: 9:30
Soupeř: FK Králův Dvůr
Nominace:
Vališ
Podzemský
Dobiáš
Maceška
Macho D.
Žemlička
Mytryuk
Dufek
Čech
Kočí
Doubek
Bartoš V.
Matoušek
Marhoul
Charvát T.
Jindra

Neděle – 29.9.2019
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Králův Dvůr
Sraz: 11:00 na místě nebo 7:45 ZŠ Davle (jede se auty, proto prosíme rodiče o pomoc s odvozem od školy v Davli)
Začátek: 11:45
Soupeř: FK Králův Dvůr
Nominace:
BUDE DOPLNĚNA NEBO OZNÁMENA TRENÉREM!!!

Pondělí – 7.10.2019
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Libeň
Sraz: 15:45 na místě
Začátek: 16:30
Soupeř: Dolní Břežany A
Nominace:
Vybíral
Chyška Jakub
Záhora
Koudelka
Neuman
Müller
Jechoutek
Karel Śimon
Synek
Vojík
Chaloupka

Nominace na pátek až neděli – 27.9. až 29.9.2019

Pátek – 27.9.2019
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Davle
Sraz: 15:30
Začátek: 16:30
Soupeř: Kazín
Nominace:
Vybíral
Chyška Jakub
Záhora
Koudelka
Neuman
Müller
Jechoutek
Karel Śimon
Synek
Vojík
Chaloupka
Śtola
Povalil Matěj

Sobota – 28.9.2019
Mistrovský turnaj mladší přípravky
Místo: Štěchovice
Sraz: 8:45 na místě.
Začátek: 9:30
Konec:cca 11:30
Hraje se turnajovým způsobem
Nominace:
Zvěřina Matěj
Chyška Jan
Synek
Vinecký
Stárková
Hejnic
Kotáb
Pinc

Sobota – 28.9.2019
Mistrovské utkání mladších žáků B
Místo: Měchenice
Sraz: 8:45 na místě.
Začátek: 9:30
Soupeř: Průhonice
Nominace:
Hanzlík
Stárek
Lutonský
Brabenec
Novák
Hendrych
Fojtů
Vomáčko
Neumann
Záhora
Koudelka
Chyška
Štěpánek

Neděle – 29.9.2019
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 8:30 na místě
Začátek: 9:30
Soupeř: SK Spartak Příbram
Nominace:
Kotrba
Charvát L.
Zrůst
Bartoš A.
Píša
Břečka
Hajnal
Jindra M.
Obermajer J.
Bulánek
Budil
Šolc
Samek
Hanzlíková

Neděle – 29.9.2019
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 10:00 na místě
Začátek: 11:10
Soupeř: SK Spartak Příbram
Nominace:
Hrubý
Hejnic
Fojtů
Stehlík
Hanzlík
Fafejta
Sumarta
Vomáčko
Hrdlovič
Brabenec
Novák
Jelínek
Obermajer

Neděle – 29.9.2019
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 9:45 na místě
Začátek: 10:30
Soupeř: Tatran Rakovník
Nominace:
Vališ
Podzemský
Dobiáš
Maceška
Macho D.
Žemlička
Mytryuk
Dufek
Čech
Kočí
Doubek
Bartoš V.
Matoušek
Marhoul
Charvát T.
Jindra

Neděle – 29.9.2019
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: —-
Začátek: —-
Soupeř: Tatran Rakovník
Nominace:
UTKÁNÍ SE NEHRAJE Z DŮVODU ODHLÁŠENÍ DRUŽSTVA MLADŠÍHO DOROSTU TATRANU RAKOVNÍK ZE SOUTĚŽE!!!

Nominace na sobotu a neděli – 21.9. a 22.9.2019

Sobota – 21.9.2019
Mistrovský turnaj mladší přípravky
Místo: Mníšek
Sraz: 9:15 na místě.
Začátek: 10:00
Konec:cca 12:00
Hraje se turnajovým způsobem
Nominace:
Zvěřina Matěj
Chyška Jan
Synek
Vinecký
Stárková
Hejnic
Kotáb
Pinc

Sobota – 21.9.2019
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: UMT Dobříš
Sraz: 9:30 na místě nebo 8:45 ZŠ Davle
Začátek: 10:15
Soupeř: MFK Dobříš
Nominace:
Vališ
Podzemský
Dobiáš
Maceška
Macho D.
Žemlička
Mytryuk
Dufek
Čech
Kočí
Doubek
Bartoš V.
Matoušek
Marhoul
Charvát T.
Jindra

Sobota – 21.9.2019
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: UMT Dobříš
Sraz: 11:45 na místě nebo 8:45 ZŠ Davle
Začátek: 12:30
Soupeř: MFK Dobříš
Nominace:
BUDE DOPLNĚNA NEBO OZNÁMENA TRENÉREM!!!

Neděle – 22.9.2019
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Vestec
Sraz: 8:30 na místě
Začátek: 9:30
Soupeř: Vestec A
Nominace:
Vybíral
Chyška Jakub
Záhora
Koudelka
Neuman
Müller
Jechoutek
Karel Śimon
Synek
Vojík
Chaloupka

Neděle – 22.9.2019
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 8:45 na místě
Začátek: 9:30
Soupeř: SK Lhota
Nominace:
Kotrba
Charvát L.
Zrůst
Bartoš A.
Píša
Břečka
Hajnal
Jindra M.
Obermajer J.
Bulánek
Budil
Šolc
Samek
Hanzlíková

Neděle – 22.9.2019
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 10:00 na místě
Začátek: 11:10
Soupeř: SK Lhota
Nominace:
Hrubý
Hejnic
Fojtů
Stehlík
Hanzlík
Fafejta
Sumarta
Vomáčko
Hrdlovič
Brabenec
Novák
Jelínek
Obermajer
Budil
Jindra

Neděle – 22.9.2019
Mistrovské utkání mladších žáků B
Místo: Hradištko
Sraz: 9:15 na místě.
Začátek: 10:00
Soupeř: Hradištko
Nominace:
Hanzlík
Stárek
Lutonský
Brabenec
Novák
Bžoch
Hendrych
Stehlík
Jelínek
Fojtů
Vomáčko

Nominace na pátek až neděli – 13.9. až 15.9.2019

Pátek – 13.9.2019
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Davle
Sraz: NEJPOZDĚJI 16:00 na místě
Začátek: 17:00
Soupeř: Průhonice
Nominace:
Vybíral
Chyška Jakub
Záhora
Koudelka
Neuman
Müller
Jechoutek
Karel Śimon
Synek
Vojík
Štola

Sobota – 14.9.2019
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Měchenice
Sraz: 8:45 na místě.
Začátek: 9:30
Soupeř: Vestec B
Nominace:
Hrubý
Hejnic
Fojtů
Hanzlík
Fafejta
Sumarta
Vomáčko
Stárek
Lutonský
Brabenec
Neumann
Záhora
Koudelka
Chyška
Štěpánek

Sobota – 14.9.2019
Mistrovský turnaj mladší přípravky
Místo: Davle
Sraz: 8:45 na místě.
Začátek: 9:30
Konec:cca 12:00
Hraje se turnajovým způsobem
Nominace:
Zvěřina Matěj
Chyška Jan
Kotáb
Nesměrák
Stárková
Hejnic
Mandík
Synek

Neděle – 15.9.2019
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: Unhošť, Smetanova 154
Sraz: 9:30 na místě nebo 8:30 ZŠ Davle (jede se auty, proto prosíme rodiče o pomoc s odvozem od školy v Davli)
Začátek: 10:15
Soupeř: TJ Unhošť
Nominace:
Kotrba
Charvát L.
Zrůst
Bartoš A.
Píša
Břečka
Hajnal
Jindra M.
Obermajer J.
Bulánek
Budil
Šolc
Samek
Bílý
Bžoch
Hanzlíková

Neděle – 15.9.2019
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Unhošť, Smetanova 154
Sraz: 10:45 na místě nebo 8:30 ZŠ Davle (jede se auty, proto prosíme rodiče o pomoc s odvozem od školy v Davli)
Začátek: 11:55
Soupeř: TJ Unhošť
Nominace:
Hrubý
Hejnic
Fojtů
Stehlík
Hanzlík
Fafejta
Sumarta
Vomáčko
Brabenec
Hrdlovič

Neděle – 15.9.2019
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 9:45 na místě.
Začátek: 10:30
Soupeř: Slavia Jesenice
Nominace:
Vališ
Podzemský
Dobiáš
Maceška
Macho D.
Žemlička
Mytryuk
Dufek
Čech
Kočí
Doubek
Bartoš V.
Matoušek
Marhoul
Charvát T.
Jindra

Neděle – 15.9.2019
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 12:00 na místě
Začátek: 12:45
Soupeř: SK Slavia Jesenice
Nominace:
Kotrba
Marhoul
Matoušek
Bartoš
Novák
Píša
Charvát T.
Sumarta
Mrázek
Wachsmann
Plop
Zrůst
Břečka
Charvát L.
Hajnal
Mytryuk
Hrabě
Nwachukwu
Černý
BUDE UPŘESNĚNO V SOBOTU 14.9 v 16 hodin.

Nominace na mistrovské utkání starších a mladších žáků – středa 11.9.2019

Středa – 11.9.2019
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: SK Roztoky
Sraz: 16:15 na místě nebo 15:15 ZŠ Davle (jede se auty, proto prosíme rodiče o pomoc s odvozem od školy v Davli)
Začátek: 17:00
Soupeř: SK Roztoky
Nominace:
Kotrba
Charvát L.
Zrůst
Bartoš A.
Píša
Břečka
Hajnal
Jindra M.
Obermajer J.
Bulánek
Budil
Šolc
Samek
Bílý
Bžoch
Hanzlíková

Středa – 11.9.2019
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: SK Roztoky
Sraz: 17:45 na místě nebo 15:15 ZŠ Davle (jede se auty, proto prosíme rodiče o pomoc s odvozem od školy v Davli)
Začátek: 18:40
Soupeř: SK Roztoky
Nominace:
Katz
Hrubý
Hejnic
Fojtů
Stehlík
Hanzlík
Fafejta
Sumarta
Jelínek
Vomáčko
Brabenec
Hrdlovič
Obermajer J.

Nominace na pátek až neděli – 6.9. až 8.9.2019

Pátek – 6.9.2019
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Davle
Sraz: NEJPOZDĚJI 16:15 na místě
Začátek: 17:00
Soupeř: Jesenice/Dolní Jirčany
Nominace:
Vybíral
Chyška Jakub
Záhora
Koudelka
Neuman
Muller
Jechoutek
Karel Ś.
Synek
Povalil M.
+ hráči Štěchovic

Sobota – 7.9.2019
Mistrovský turnaj mladší přípravky
Místo: Jíloviště
Sraz: 9:30 na místě.
Začátek: 10:00
Konec: cca 12:30
Hraje se turnajovým způsobem
Nominace:
Zvěřina M.
Chyška Jan
Pinc
Kotáb
Povalil K.
Stárková
Vrňák
Mandík
Synek

Neděle – 8.9.2019
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 8:45 na místě
Začátek: 9:30
Soupeř: TJ Baník Švermov
Nominace:
Kotrba
Charvát L.
Zrůst
Bartoš A.
Píša
Břečka
Hajnal
Jindra M.
Obermajer J.
Bulánek
Budil
Šolc
Samek
Bílý
Bžoch
Hanzlíková

Neděle – 8.9.2019
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 10:15 na místě
Začátek: 11:10
Soupeř: TJ Baník Švermov
Nominace:
Katz
Hrubý
Hejnic
Fojtů
Stehlík
Hanzlík
Fafejta
Sumarta
Jelínek
Muller M.
Novák
Brabenec
Hrdlovič
Obermajer J.

Neděle – 8.9.2019
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: tráva Na Ostrově 17, Beroun
Sraz: 9:30 na místě nebo 8:30 ZŠ Davle
Začátek: 10:15
Soupeř: Český lev – Union Beroun
Nominace:
Vališ
Podzemský
Dobiáš
Maceška
Macho D.
Žemlička
Mytryuk
Dufek
Čech
Kočí
Doubek
Bartoš V.
Matoušek
Novák
Plop
Marhoul
Charvát T.
Jindra

Neděle – 8.9.2019
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: tráva Na Ostrově 17, Beroun
Sraz: 11:45 na místě nebo 8:30 ZŠ Davle
Začátek: 12:30
Soupeř: Český lev – Union Beroun
Nominace:
Kotrba
Marhoul
Matoušek
Bartoš V.
Čech
Novák
Píša
Charvát T.
Sumarta
Mrázek
Wachsmann
Plop
Zrůst
Břečka
Charvát L.
Hajnal

Nominace na sobotu a neděli – 31.8. a 1.9.2019

Sobota – 31.8.2019
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: Rakovník, stadion Zátiší
Sraz: 9:15 na místě nebo 8:15 ZŠ Davle (jede se auty, proto prosíme rodiče o pomoc s odvozem od školy v Davli)
Začátek: 10:00
Soupeř: SK Rakovník
Nominace:
Kotrba
Charvát L.
Zrůst
Bartoš A.
Píša
Břečka
Hajnal
Jindra M.
Obermajer J.
Bulánek
Budil
Šolc
Samek
Bílý
Bžoch
Hanzlíková

Sobota – 31.8.2019
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Rakovník, stadion Zátiší
Sraz: 10:30 na místě nebo 8:15 ZŠ Davle (jede se auty, proto prosíme rodiče o pomoc s odvozem od školy v Davli)
Začátek: 11:40
Soupeř: SK Rakovník
Nominace:
Katz
Hejnic
Fojtů
Stehlík
Hanzlík
Fafejta
Sumarta
Jelínek
Muller M.
Novák
Brabenec
Záhora
Obermajer J.

Neděle – 1.9.2019
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 9:45 na místě
Začátek: 10:30
Soupeř: FK Lety
Nominace:
Vališ
Podzemský
Dobiáš
Maceška
Macho D.
Žemlička
Mytryuk
Dufek
Čech
Kočí
Doubek
Bartoš V.
Matoušek
Novák
Plop
Marhoul
Charvát T.
Jindra

Neděle – 1.9.2019
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 12:00 na místě
Začátek: 12:45
Soupeř: FK Lety
Nominace:
Kotrba
Marhoul
Matoušek
Bartoš V.
Čech
Novák
Píša
Charvát T.
Sumarta
Mrázek
Wachsmann
Plop
Zrůst
Břečka
Charvát L.
Hajnal

Neděle – 1.9.2019
Přátelské utkání starší přípravky
Místo: Měchenice
Sraz: 10:00 na místě
Začátek: 10:30
Soupeř: Zbraslav
Nominace:
Chyška J.
Neumann
Koudelka
Muller
Vybíral
Jechoutek
Karel Š.
Synek
Povalil

Nový rozpis tréninků od začátku školního roku!!!

Nový rozpis tréninků platný od začátku školního roku nebo viz příslušná kategorie!!!

Starší a mladší dorost – ročníky 2001 až 2004
Od 2.9.2018
vždy pondělí, středa a pátek od 17:30 na hřišti v Měchenicích.

Starší žáci – ročníky 2005 až 2007
Od 9.9.2019
ročník 2005-2006
pondělí od 17:30 na hřišti v Měchenicích (s dorostem)
úterý a čtvrtek od 16:00 na hřišti ve Štěchovicích.
ročník 2007
pondělí od 16:30 na hřišti ve Štěchovicích (s mladšími žáky)
úterý a čtvrtek od 16:00 na hřišti ve Štěchovicích.

Mladší žáci – ročníky 2008 + obeznámení hráči 2009
Od 9.9.2019
pondělí od 16:30 na hřišti ve Štěchovicích (společně s ročníkem 2007)
úterý a čtvrtek od 16:30 na hřišti ve Hvozdnici

Starší a mladší přípravky – ročníky 2009 až 2015
Od 2.9.2019
Vždy v pondělí, úterý a čtvrtek od 16:30 na hřišti v Davli.
Děti z družiny ve škole v Davli si odvádí trenér.
S jakýmkoliv dotazem ohledně kategorií přípravek se obracejte na trenéra pana Ševčíka na tel.: 737686970.

Dále upozorňujeme na povinnost pravidelného a včasného placení měsíčních příspěvků 600,-Kč!!!

Nominace na mistrovské utkání starších a mladších žáků – středa 28.8.2019

Středa – 28.8.2019
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: HVOZDNICE
Sraz: 16:15 na místě
Začátek: 17:00
Soupeř: ČLU Beroun
Nominace:
Kotrba
Charvát L.
Zrůst
Bartoš A.
Píša
Břečka
Hajnal
Jindra M.
Obermajer J.
Bulánek
Budil
Šolc
Samek
Bílý
Bžoch
Hanzlíková

Středa – 28.8.2019
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: HVOZDNICE
Sraz: 17:45 na místě
Začátek: 18:40
Soupeř: ČLU Beroun
Nominace:
Katz
Vomáčko
Hejnic
Fojtů
Stehlík
Hanzlík
Fafejta
Sumarta
Jelínek
Muller M.
Novák
Záhora
Obermajer J.