Tréninky od ledna 2020

Rozpis tréninků od ledna 2020:

Dorost:
9.1.2020 – od 16:30 v tělocvičně ZŠ Štěchovice
od 14.1.2020 následovně vždy:
Úterý 17:00 hřiště Štěchovice – s sebou vždy obuv na trávu i na běh.
Čtvrtek 16:30 tělocvična ZŠ Štěchovice
Pátek 18:00 UMT Slivenec

Starší žáci:
9.1.2020 – od 16:00 v tělocvičně ZŠ Štěchovice
od 14.1.2020 následovně vždy:
Úterý 17:00 hřiště Štěchovice – s sebou vždy obuv na trávu i na běh.
Čtvrtek 16:00 tělocvična ZŠ Štěchovice
Pátek 18:00 UMT Slivenec

Mladší žáci:
První trénink bude ve čtvrtek 9.1.2020
Tréninky vždy:
Pondělí 16:30-17:30 výběh Štěchovice (převlékáme se v šatně ve škole), následně 17:30-18:30 trénink v hale ZŠ Štěchovice.
Středa 16:30 hřiště Štěchovice – s sebou vždy obuv na trávu i na běh.
Čtvrtek 16:30-17:45 UMT Davle

Tréninky přípravek:
Mini přípravka od čtvrtka 9.1.2020 – tréninky vždy v úterý a ve čtvrtek od 13:45-15:00 v hale ZŠ Davle.
Mladší a starší přípravka od středy 8.1.2020 – tréninky vždy pondělí a ve středu od 16:30-17:45 na UMT v Davli.
Trenéři vyzvedávají děti z družiny. Prosím rodiče ,aby do družiny odevzdali souhlas k vyzvedávání dětí na tréninky.
Děkuji trenér Pavel

PŘIHLÁŠENÍ NA SOUSTŘEDĚNÍ

Tak jako každou zimu, tak i letos proběhne tradiční soustředění v Borotíně, pro všechny hráče ročníků 2004 až 2015.
Termín: 27.1.2020 – 31.1.2020
Cena: 3000,-Kč – platba při odjezdu.
PŘIHLÁŠKY: VŠICHNI HRÁČI MUSÍ BÝT KVŮLI ZAREZERVOVÁNÍ MÍSTA A JÍDLA DO 15.1.2020 PŘIHLÁŠENI. HLÁSIT SE MŮŽETE FORMOU SMS ZPRÁVY NA TELEFON 777171086, KAM UVEDETE JMÉNO HRÁČE A INFORMACI ŽE SE ZÚČASTNÍ SOUSTŘEDĚNÍ.
PRO HRÁČE KTEŘÍ SE Z JAKÝCHKOLIV DŮVODŮ NEMOHOU ZÚČASTNIT PLATÍ PODMÍNKA INFORMOVÁNÍ FORMOU SMS S DŮVODEM NEÚČASTI NA TENTÝŽ TELEFON 777171086.
V PŘÍPADĚ JAKÝCHKOLIV DOTAZŮ MŮŽETE TAKÉ VOLAT.

Nominace na halový turnaj mladších žáků – sobota 14.12.2019

Sobota – 14.12.2019
Halový turnaj mladších žáků
Místo: Zelený pruh 1294/52, 147 08, Praha 4 – Krč (sálová obuv!!!)
Sraz: Nejpozději v 8:30 na místě
Začátek: 9:00
Konec: cca 12:30
Soupeři: celkem 7 týmů, PFA A a B. 3 týmy z Německa, ostatní z Čech.
Nominace:
Hrubý
Hejnic
Fojtů
Fafejta
Sumarta
Vomáčko
Hrdlovič
Muller
Stehlík
Brabenec
Novák
Hanzlík
Lutonský
Stárek
Obermajer
Budil

!!!Měsíc LEDEN ve znamení již tradičních akcí!!!

V měsíci lednu 2020 proběhnou jako každý rok dvě stěžejní akce Povltavské fotbalové akademie.
Jednou z akcí je již tradiční soustředění PFA v Borotíně, zlatým hřebem ovšem bude jubilejní, již 10. DISKOPLES!!!

INFO K ZIMNÍMU SOUSTŘEDĚNÍ:
Zimní soustředění PFA pro rok 2020 se uskuteční v termínu 27.1.2020 do 31.1.2020.
Tento termín si prosím zablokujte, účast na soustředění je povinná pro všechny hráče ročníků 2004 do 2014!!!
Soustředění proběhne na již tradičním místě v Borotíně u Tábora a cena zůstává 3000,-Kč.
Veškeré info bude uveřejněno v průběhu měsíce ledna 2020.

INFO K JUBILEJNÍMU, 10. DISKOPLESU PFA:
Vážení přátelé, rodiče a hráči PFA,
chtěli bychom vás tímto pozvat na již tradiční DISKOPLES PFA, který se uskuteční v sobotu 18. ledna 2020.
Tento termín si pečlivě zapište do svých diářů, veškeré omluvy nejsou vedením PFA a všech trenérů akceptovány:-)
Místo konání je již obvyklé, velký sál ve Hvozdnici. Začátek v 18:00.
Všichni hráči mají účast povinnou, v rámci vyhlašování si přeberou svá ocenění. Vstup mají všichni hráči PFA zdarma, ostatní pak vstup 100,-Kč, mládež do 15ti let 50,-Kč.
Vstupenky nebudou prodávány v předprodeji, k zakoupení budou až na místě v den konání.
Možná je pouze rezervace míst k sezení, kterou letos nově provádějte pouze prostřednictvím emailu PFA – povltavskafotbalovaakademie@seznam.cz (do předmětu uveďte rezervace míst na diskoples a do zprávy počet míst a jméno)
NYNÍ JEDNA VELKÁ PROSBA:
Stejně jako každý rok bychom vás chtěli poprosit o pomoc s tombolou. Pokud máte COKOLIV, co by bylo vhodné do tomboly, budeme moc rádi. Jako každý rok, vhodné je cokoliv od špendlíku po lokomotivu:-)
Stejně tak jsou vítány jakékoliv reklamní předměty.
Jakékoliv dotazy ohledně plesu nebo tomboly můžete směřovat na pana Mráze na tel. čísle 603484759.
Tombolu můžete nosit počínaje dnešním dnem.
Velice vám děkujeme a již se těšíme na opět neopakovatelný kulturní zážitek:-)

Nominace na utkání zimní ligy starší přípravky + info k tréninkům v prosinci

Neděle – 1.12. 2019
Zimní liga starší přípravky
Místo: hřiště Motorlet
Sraz: 11:45 na místě
Začátek: 12:30
Soupeř: Řepy
Nominace:
Vybíral
Chyška Jakub
Záhora
Koudelka
Neuman
Müller
Jechoutek
Karel Śimon
Vojík
Chaloupka

Pozor změna tréninků starší přípravky!!!
Tréninky starší přípravky od prosince 2019 vždy v pondělí a ve středu od 16,30h. na umělce v Davli.
Děti z družiny vyzvedává trenér v 16,00h.
Poslední trénink v sezóně je 11.12. 2019

Nominace na přátelské utkání mladší přípravky – středa 20.11.2019

Středa – 20.11.2019
Přípravné utkání mladší přípravky
Místo: Vršovice – tréninkové centrum Slavie Praha
Sraz: nejpozději 17:00 na místě.
Začátek: 17:30
Soupeř: Slavia Praha mladší přípravka (dívky)
Nominace:
Mandík
Vojík
Jechoutek
Zvěřina Matěj
Chyška Jan
Synek
Vinecký
Stárková
Hejnic

Nominace na sobotu a neděli – 16.11. a 17.11.2019

Sobota – 16.11.2019
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: UMT Máchovna, Beroun
Sraz: 8:45 na místě nebo 7:45 ZŠ Davle (jede se auty, proto prosíme rodiče o pomoc s odvozem od školy v Davli)
Začátek: 9:30
Soupeř: ČLU Beroun
Nominace:
Vališ
Podzemský
Dobiáš
Maceška
Macho D.
Žemlička
Mytryuk
Dufek
Čech
Kočí
Doubek
Bartoš V.
Matoušek
Marhoul
Charvát T.
Jindra

Sobota – 16.11.2019
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: UMT Máchovna, Beroun
Sraz: 11:00 na místě nebo 7:45 ZŠ Davle (jede se auty, proto prosíme rodiče o pomoc s odvozem od školy v Davli)
Začátek: 11:45
Soupeř: ČLU Beroun
Nominace:
BUDE DOPLNĚNA NEBO OZNÁMENA TRENÉREM!!!

Neděle – 17.11.2019
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: UMT Dobříš
Sraz: 9:30 na místě nebo 8:45 ZŠ Davle (jede se auty, proto prosíme rodiče o pomoc s odvozem od školy v Davli)
Začátek: 10:15
Soupeř: MFK Dobříš
Nominace:
Kotrba
Charvát L.
Zrůst
Bartoš A.
Břečka
Hajnal
Jindra M.
Obermajer J.
Bulánek
Budil
Šolc
Samek
Hanzlíková
Bžoch
Píša

Neděle – 17.11.2019
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: UMT Dobříš
Sraz: 11:00 na místě nebo 8:45 ZŠ Davle (jede se auty, proto prosíme rodiče o pomoc s odvozem od školy v Davli)
Začátek: 11:55
Soupeř: MFK Dobříš
Nominace:
Hrubý
Hejnic
Fojtů
Fafejta
Sumarta
Vomáčko
Hrdlovič
Muller
Obermajer
Stehlík
Brabenec
Novák
Hanzlík

Nový rozpis tréninků mladších žáků + info k zimní lize

Nový rozpis tréninků kategorie mladších žáků platný od 11.11.2019
Pondělí od 16:30 hřiště Štěchovice
Čtvrtek od 16:30 hřiště Hvozdnice

Zimní liga:
hrát se bude zimní liga na Zličíně – GLOBUS Cup 2020
Rozpis zápasů v základní skupině:
11.1. 10:20 Povltavská FA – SK Slaný
18.1. 8:30 FC Zličín – Povltavská FA
25.1. 14:00 Povltavská FA – FK Rudná
1.2. 15:40 Povltavská FA – FA AZ
8.2. 14:00 FK Všeradice – Povltavská FA
NÁSLEDOVAT BUDOU ZÁPASY O KONEČNÉ UMÍSTĚNÍ DLE UMÍSTĚNÍ V ZÁKLADNÍ SKUPINĚ.

Nominace na neděli – 10.11.2019

Neděle – 10.11.2019
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 8:45 na místě.
Začátek: 9:30
Soupeř: TJ TATRAN Sedlčany
Nominace:
Kotrba
Charvát L.
Zrůst
Bartoš A.
Břečka
Hajnal
Jindra M.
Obermajer J.
Bulánek
Budil
Šolc
Samek
Hanzlíková
Bžoch
Píša

Neděle – 10.11.2019
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 10:00 na místě.
Začátek: 11:10
Soupeř: TJ TATRAN Sedlčany
Nominace:
Hrubý
Hejnic
Fojtů
Fafejta
Sumarta
Vomáčko
Hrdlovič
Muller
Obermajer
Stehlík
Brabenec
Novák
Hanzlík

Neděle – 10.11.2019
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 9:45 na místě.
Začátek: 10:30
Soupeř: FK Lety
Nominace:
Vališ
Podzemský
Dobiáš
Maceška
Macho D.
Žemlička
Mytryuk
Dufek
Čech
Kočí
Doubek
Bartoš V.
Matoušek
Marhoul
Charvát T.
Jindra

Neděle – 10.11.2019
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 12:00 na místě.
Začátek: 12:45
Soupeř: FK Lety
Nominace:
BUDE DOPLNĚNA NEBO OZNÁMENA TRENÉREM!!!

Neděle – 10.11.2019
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Davle
Sraz: NEJPOZDĚJI 10:15 na místě
Začátek: 11:00
Soupeř: Vestec
Nominace:
Vybíral
Chyška Jakub
Záhora
Koudelka
Neuman
Müller
Jechoutek
Chaloupka
Karel Śimon
Vojík

Tréninky přípravek v následujícím období

Z důvodu uzavření travnatého hřiště v Davli pro naše přípravkové kategorie, se tréninky přesouvají následovně:

Tréninky mladší a starší přípravky
Od 12.11.2019 – 28.11.2019 tréninky vždy úterý a čtvrtek na hřišti v Měchenicích od 15,30-17.00
Děti z družiny nabízíme vyzvednout a odvézt na trénink hromadným autobusem. Nutné podepsat písemný souhlas z převozem dětí.
Vyzvednutí dětí po tréninku v 17,00 v Měchenicích na hřišti.
Od prosince trénink opět v úterý a čtvrtek od 16,30 -17,45 na umělce v Davli.
Děti se budou vyzvedávat z družiny trenérem v 16,00.

Tréninky mini přípravky
úterý a čtvrtek vždy od 13,30- 15,00v hale ve škole.
Děti z družiny vyzvedává vždy trenér.