Nominace na čtvrtek až sobotu – 5.10. až 7.10.2017

Čtvrtek – 5.10.2017
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Davle
Sraz: 16:15 na místě
Začátek: 17:00
Soupeř: Psáry
Nominace:
Bžoch
Obermajer J.
Sumarta D.
Jelínek
Fafejta
Hrdlovič
Karel M.
Muller M.
Fišer T.
Hanzlík M.
Katz
Vojtíšek
Pitková
Šimek
Králík
Vomáčko
Budil
Stárek
Hrubý
Stehlík
Fojtů N.
Fojtů L.

Sobota – 7.10.2017
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 9:00 na místě
Začátek: 10:00
Soupeř: TJ Tatran Sedlčany
Nominace:
Bartoš Václav
Čech David
Fišer Samuel
Charvát Tomáš
Jurkevič David
Marhoul Filip
Matoušek Matěj
Mrázek Matyáš
Mytryuk Pavlo
Novák Jakub
Sumarta Jan
Šírl Stanislav
Šmejkal Jan
Valín Václav
Wachsmann Ondřej

Sobota – 7.10.2017
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 10:30 na místě
Začátek: 11:45
Soupeř: TJ Tatran Sedlčany
Nominace:
Bartoš Adam
Bílý Matyáš
Břečka Jiří
Bulánek Adam
Erbek Tomáš
Hajnal Jiří
Charvát Lukáš
Kotrba Miloš
Píša Max
Samek Vojtěch
Slavík David
Šolc Robert

Sobota – 7.10.2017
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Vestec
Sraz: 9:15 na místě
Začátek: 10:00
Soupeř: Vestec
Nominace:
Bžoch
Obermajer J.
Sumarta D.
Jelínek
Fafejta
Hrdlovič
Karel M.
Muller M.
Fišer T.
Hanzlík M.
Katz
Vojtíšek
Pitková
Šimek
Králík
Vomáčko
Budil
Stárek
Hrubý
Stehlík
Fojtů N.
Fojtů L.

Sobota – 7.10.2017
Mistrovský turnaj mladší přípravky
Místo: Kamenný Přívoz
Sraz: 9:00 na místě.
Začátek: 9:30
Konec:cca 13:30
Hraje se turnajovým způsobem
Nominace:
Chyška
Neumann
Záhora
Karel Š.
Vybíral Václav
Koudelka
Pína
Nádvorník
Pánik
Vybíral Vojtěch
Chaloupka
Stárková
Dickmann
Povalil
Podařil
Muller V.
Jechoutek

Nominace na pátek a neděli – 29.9. a 1.10.2017

Pátek – 29.9.2017
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Davle
Sraz: 16:15 na místě
Začátek: 17:00
Soupeř: Roztoky
Nominace:
Bžoch
Obermajer J.
Sumarta D.
Jelínek
Fafejta
Hrdlovič
Karel M.
Muller M.
Fišer T.
Hanzlík M.
Katz
Vojtíšek
Pitková
Šimek
Králík
Vomáčko
Budil
Stárek
Hrubý
Stehlík
Fojtů N.
Fojtů L.

Neděle – 1.10.2017
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 8:30 na místě
Začátek: 9:30
Soupeř: FK Králův Dvůr
Nominace:
Hájek Petr
Kozohorský Jakub
Macho Vojtěch
Novák David
Šťástka Jakub
Obermajer Patrik
Třeček Matěj
Daněk Petr
Artimovič Jan
Dobiáš Jakub
Hájek František
Šreil Michal
Krůta Jaroslav
Maceška Adam
Porš Daniel
Candra Lukáš

Neděle – 1.10.2017
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 10:30 na místě
Začátek: 11:45
Soupeř: FK Králův Dvůr
Nominace:
NOMINACE BUDE DOPLNĚNA, NEBO OZNÁMENA TRENÉREM!!!

Neděle – 1.10.2017
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: Spartak Příbram
Sraz: 9:15 na místě nebo 8:30 ZŠ Davle
Začátek: 10:10
Soupeř: SK Spartak Příbram
Nominace:
Bartoš Václav
Čech David
Fišer Samuel
Charvát Tomáš
Jurkevič David
Marhoul Filip
Matoušek Matěj
Mrázek Matyáš
Mytryuk Pavlo
Novák Jakub
Sumarta Jan
Šírl Stanislav
Šmejkal Jan
Valín Václav
Wachsmann Ondřej

Neděle – 1.10.2017
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Spartak Příbram
Sraz: 10:45 na místě nebo 8:30 ZŠ Davle
Začátek: 11:55
Soupeř: SK Spartak Příbram
Nominace:
Bartoš Adam
Bílý Matyáš
Břečka Jiří
Bulánek Adam
Erbek Tomáš
Hajnal Jiří
Charvát Lukáš
Kotrba Miloš
Píša Max
Samek Vojtěch
Slavík David
Šolc Robert

Nominace na pátek až neděli – 22.9. až 24.9.2017

Pátek – 22.9.2017
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Davle
Sraz: 16:45 na místě
Začátek: 17:30
Soupeř: Psáry
Nominace:
Bžoch
Obermajer J.
Sumarta D.
Jelínek
Fafejta
Hrdlovič
Karel M.
Muller M.
Fišer T.
Hanzlík M.
Katz
Vojtíšek
Pitková
Šimek
Králík
Vomáčko
Budil
Stárek
Hrubý
Stehlík
Fojtů N.
Fojtů L.

Sobota – 23.9.2017
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 9:00 na místě
Začátek: 10:00
Soupeř: SK Rakovník
Nominace:
Bartoš Václav
Čech David
Fišer Samuel
Charvát Tomáš
Jurkevič David
Marhoul Filip
Matoušek Matěj
Mrázek Matyáš
Mytryuk Pavlo
Novák Jakub
Sumarta Jan
Šírl Stanislav
Šmejkal Jan
Valín Václav
Wachsmann Ondřej

Sobota – 23.9.2017
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 10:45 na místě
Začátek: 11:45
Soupeř: SK Rakovník
Nominace:
Bartoš Adam
Bílý Matyáš
Břečka Jiří
Bulánek Adam
Erbek Tomáš
Hajnal Jiří
Charvát Lukáš
Kotrba Miloš
Píša Max
Samek Vojtěch
Slavík David
Šolc Robert

Sobota – 23.9.2017
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Ostrá
Sraz: 9:15 na místě nebo 7:45 ZŠ Davle
Začátek: 10:15
Soupeř: SS Ostrá
Nominace:
Hájek Petr
Kozohorský Jakub
Macho Vojtěch
Novák David
Šťástka Jakub
Obermajer Patrik
Třeček Matěj
Daněk Petr
Artimovič Jan
Dobiáš Jakub
Hájek František
Šreil Michal
Krůta Jaroslav
Maceška Adam
Porš Daniel
Candra Lukáš

Sobota – 23.9.2017
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Ostrá
Sraz: 11:15 na místě nebo 7:45 ZŠ Davle
Začátek: 12:30
Soupeř: SS Ostrá
Nominace:
NOMINACE BUDE DOPLNĚNA, NEBO OZNÁMENA TRENÉREM!!!

Neděle – 24.9.2017
Mistrovský turnaj mladší přípravky
Místo: Davle
Sraz: 9:00 na místě.
Začátek: 9:30
Konec:cca 13:30
Hraje se turnajovým způsobem
Nominace:
Chyška
Neumann
Záhora
Karel Š.
Vybíral Václav
Koudelka
Pína
Nádvorník
Pánik
Vybíral Vojtěch
Chaloupka
Stárková
Dickmann
Povalil
Podařil
Muller V.
Jechoutek

Nominace na sobotu a neděli – 16.9. a 17.9.2017

Sobota – 16.9.2017
Mistrovský turnaj mladší přípravky
Místo: Kamenný Přívoz
Sraz: 9:00 na místě.
Začátek: 9:30
Konec:cca 13:30
Hraje se turnajovým způsobem
Nominace:
Chyška
Neumann
Záhora
Karel Š.
Vybíral Václav
Koudelka
Pína
Nádvorník
Pánik
Vybíral Vojtěch
Chaloupka
Stárková
Dickmann
Povalil
Podařil
Muller V.
Jechoutek

Neděle – 17.9.2017
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 8:30 na místě
Začátek: 9:30
Soupeř: Tatran Rakovník
Nominace:
Hájek Petr
Havlík Maxmilián
Kozohorský Jakub
Macho Vojtěch
Novák David
Sodomka David
Stodola Ondřej
Šťástka Jakub
Obermajer Patrik
Třeček Matěj
Daněk Petr
Artimovič Jan
Dobiáš Jakub
Hájek František
Šreil Michal
Krůta Jaroslav
Maceška Adam

Neděle – 17.9.2017
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 10:30 na místě
Začátek: 11:45
Soupeř: Tatran Rakovník
Nominace:
NOMINACE BUDE DOPLNĚNA, NEBO OZNÁMENA TRENÉREM!!!

Neděle – 17.9.2017
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: Rakovník/ MA Šamotka / tráva
Sraz: 8:30 na místě nebo 7:15 ZŠ Davle
Začátek: 9:30
Soupeř: Tatran Rakovník
Nominace:
Bartoš Václav
Čech David
Fišer Samuel
Charvát Tomáš
Jurkevič David
Marhoul Filip
Matoušek Matěj
Mrázek Matyáš
Mytryuk Pavlo
Novák Jakub
Sumarta Jan
Šírl Stanislav
Šmejkal Jan
Valín Václav
Wachsmann Ondřej

Neděle – 17.9.2017
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Rakovník/ MA Šamotka / tráva
Sraz: 10:00 na místě nebo 7:15 ZŠ Davle
Začátek: 11:10
Soupeř: Tatran Rakovník
Nominace:
Bartoš Adam
Bílý Matyáš
Břečka Jiří
Bulánek Adam
Erbek Tomáš
Hajnal Jiří
Charvát Lukáš
Kotrba Miloš
Píša Max
Samek Vojtěch
Slavík David
Šolc Robert

Neděle – 17.9.2017
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Kazín
Sraz: 12:45 na místě nebo 12:15 ZŠ Davle
Začátek: 13:30
Soupeř: Kazín
Nominace:
Bžoch
Obermajer J.
Sumarta D.
Jelínek
Fafejta
Hrdlovič
Karel M.
Muller M.
Fišer T.
Hanzlík M.
Katz
Vojtíšek
Pitková
Šimek
Králík
Vomáčko
Budil
Stárek
Hrubý
Stehlík
Fojtů N.
Fojtů L.

Nominace na pátek až neděli – 8.9. až 10.9.2017

Pátek – 8.9.2017
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Davle
Sraz: 16:15 na místě.
Začátek: 17:00
Soupeř: Dolní Břežany
Nominace:
Bžoch
Obermajer J.
Sumarta D.
Jelínek
Fafejta
Hrdlovič
Karel M.
Muller M.
Fišer T.
Hanzlík M.
Katz
Vojtíšek
Pitková
Šimek
Králík
Vomáčko
Budil
Stárek
Hrubý
Stehlík
Fojtů N.
Fojtů L.

Sobota – 9.9.2017
Mistrovský turnaj mladší přípravky
Místo: Davle
Sraz: 9:00 na místě.
Začátek: 9:30
Konec:cca 13:30
Hraje se turnajovým způsobem
Nominace:
Chyška
Neumann
Záhora
Karel Š.
Vybíral Václav
Koudelka
Pína
Nádvorník
Pánik
Vybíral Vojtěch
Chaloupka
Stárková
Dickmann
Povalil
Podařil
Muller V.
Jechoutek

Neděle – 10.9.2017
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 9:00 na místě
Začátek: 10:00
Soupeř: MFK Dobříš
Nominace:
Bartoš Václav
Čech David
Fišer Samuel
Charvát Tomáš
Jurkevič David
Marhoul Filip
Matoušek Matěj
Mrázek Matyáš
Mytryuk Pavlo
Novák Jakub
Sumarta Jan
Šírl Stanislav
Šmejkal Jan
Valín Václav
Wachsmann Ondřej

Neděle – 10.9.2017
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 10:30 na místě
Začátek: 11:45
Soupeř: MFK Dobříš
Nominace:
Bartoš Adam
Bílý Matyáš
Břečka Jiří
Bulánek Adam
Erbek Tomáš
Hajnal Jiří
Charvát Lukáš
Kotrba Miloš
Píša Max
Samek Vojtěch
Slavík David
Šolc Robert

Neděle – 10.9.2017
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Škroupova 971, Říčany
Sraz: 9:15 na místě nebo 8:15 ZŠ Davle
Začátek: 10:15
Soupeř: FK Říčany
Nominace:
Hájek Petr
Havlík Maxmilián
Kozohorský Jakub
Macho Vojtěch
Novák David
Sodomka David
Stodola Ondřej
Šťástka Jakub
Obermajer Patrik
Třeček Matěj
Daněk Petr
Artimovič Jan
Dobiáš Jakub
Hájek František
Šreil Michal
Krůta Jaroslav

Neděle – 10.9.2017
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Škroupova 971, Říčany
Sraz: 11:15 na místě nebo 8:15 ZŠ Davle
Začátek: 12:30
Soupeř: FK Říčany
Nominace:
NOMINACE BUDE DOPLNĚNA!!!

Nominace na přátelské utkání mladšího dorostu – středa 6.9.2017

Středa – 6.9.2017
Přátelské utkání mladšího dorostu
Místo: Vrané nad Vltavou,U Elektrárny 163
Sraz: 16:45 na místě
Začátek: 17:30
Soupeř: SK Vrané nad Vltavou
Jede se auty,prosíme kdo může o pomoc s odvozem
Nominace:
Vališ Matyáš
Candra Lukáš
Borka Filip
Kočí Jakub
Dufek Lukáš
Maceška Adam
Pokorný Pavel
Porš Daniel
Obermajer Patrik
Třeček Matěj
Daněk Petr
Artimovič Jan
Dobiáš Jakub
Hájek František
Šreil Michal
Janauer Viktor
Macho Daniel

Nominace na neděli – 3.9.2017

Neděle – 3.9.2017
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: Hořovicko
Sraz: 9:15 na místě nebo 8:15 ZŠ Davle
Začátek: 10:15
Soupeř: FK Hořovicko
Nominace:
Bartoš Václav
Čech David
Fišer Samuel
Charvát Tomáš
Jurkevič David
Marhoul Filip
Matoušek Matěj
Mrázek Matyáš
Mytryuk Pavlo
Novák Jakub
Sumarta Jan
Šírl Stanislav
Šmejkal Jan
Valín Václav
Wachsmann Ondřej

Neděle – 3.9.2017
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Hořovicko
Sraz: 10:45 na místě nebo 8:15 ZŠ Davle
Začátek: 11:55
Soupeř: FK Hořovicko
Nominace:
Bartoš Adam
Bílý Matyáš
Břečka Jiří
Bulánek Adam
Erbek Tomáš
Hajnal Jiří
Charvát Lukáš
Kotrba Miloš
Píša Max
Samek Vojtěch
Slavík David
Šolc Robert

Neděle – 3.9.2017
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 8:15 na místě.
Začátek: 9:30
Soupeř: SK Kosmonosy
Nominace:
Hájek Petr
Havlík Maxmilián
Kozohorský Jakub
Macho Vojtěch
Novák David
Sodomka David
Stodola Ondřej
Šťástka Jakub
Obermajer Patrik
Třeček Matěj
Daněk Petr
Artimovič Jan
Dobiáš Jakub
Hájek František
Šreil Michal
Krůta Jaroslav

Neděle – 3.9.2017
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 10:30 na místě.
Začátek: 11:45
Soupeř: SK Kosmonosy
Nominace:
Vališ Matyáš
Krůta Jaroslav
Candra Lukáš
Borka Filip
Kočí Jakub
Dufek Lukáš
Šum Daniel
Maceška Adam
Pokorný Pavel
Porš Daniel
Obermajer Patrik
Třeček Matěj
Daněk Petr
Artimovič Jan
Dobiáš Jakub
Hájek František
Šreil Michal

Nominace na první mistrovská utkání dorostů, žáků a starší přípravky – neděle 27.8.2017

Neděle – 27.8.2017
Mistrovské utkání starších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 9:00 na místě.
Začátek: 10:00
Soupeř: TJ Baník Švermov
Nominace:
Bartoš Václav
Čech David
Fišer Samuel
Charvát Tomáš
Jurkevič David
Marhoul Filip
Matoušek Matěj
Mrázek Matyáš
Mytryuk Pavlo
Novák Jakub
Sumarta Jan
Šírl Stanislav
Šmejkal Jan
Valín Václav
Wachsmann Ondřej

Neděle – 27.8.2017
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 10:30 na místě.
Začátek: 11:45
Soupeř: TJ Baník Švermov
Nominace:
Bartoš Adam
Bílý Matyáš
Břečka Jiří
Bulánek Adam
Erbek Tomáš
Hajnal Jiří
Charvát Lukáš
Kotrba Miloš
Píša Max
Samek Vojtěch
Slavík David
Šolc Robert

Neděle – 27.8.2017
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Štěchovice
Sraz: 10:45 na místě.
Začátek: 11:45
Soupeř: TJ Baník Švermov
Nominace:
Bžoch Marek
Obermajer Jan
Sumarta Daniel
Jelínek Matyáš
Fafejta Michal
Hrdlovič Jakub
Karel Matěj
Muller Martin
Fišer Tomáš
Hanzlík Matěj
Katz Hugo

Neděle – 27.8.2017
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Klášterská 882, Mnichovo Hradiště
Sraz: 9:15 na místě nebo 8:00 ZŠ Davle
Začátek: 10:15
Soupeř: Mnichovohradišťský SK
Jede se auty, prosíme kdo může o pomoc s odvozem.
Nominace:
Hájek Petr
Havlík Maxmilián
Kozohorský Jakub
Macho Vojtěch
Novák David
Sodomka David
Stodola Ondřej
Šťástka Jakub
Obermajer Patrik
Třeček Matěj
Daněk Petr
Artimovič Jan
Dobiáš Jakub
Hájek František
Šreil Michal

Neděle – 27.8.2017
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Klášterská 882, Mnichovo Hradiště
Sraz: 11:15 na místě nebo 8:00 ZŠ Davle
Začátek: 12:30
Soupeř: Mnichovohradišťský SK
Jede se auty, prosíme kdo může o pomoc s odvozem.
Nominace:
Vališ Matyáš
Krůta Jaroslav
Candra Lukáš
Borka Filip
Kočí Jakub
Dufek Lukáš
Šum Daniel
Maceška Adam
Pokorný Pavel
Porš Daniel
Obermajer Patrik
Třeček Matěj
Daněk Petr
Artimovič Jan
Dobiáš Jakub
Hájek František
Šreil Michal

Nominace na přátelské utkání mladšího dorostu – středa 23.8.2017

Středa – 23.8.2017
Přátelské utkání mladšího dorostu
Místo: Za Mlýnem 1774/12 – Praha-Braník (hřiště ABC Braník)
Sraz: 16:15 na místě.
Začátek: 17:00
Soupeř: ABC Braník
Jede se auty, prosíme kdo může o pomoc s odvozem.
Nominace:
Dobiáš
Vališ
Krůta
Obermajer
Třeček
Daněk
Artimovič
Candra
Borka
Kočí
Hájek
Šreil
Janauer
Dufek
Šum
Maceška
Porš
Pokorný