Nominace na sobotu až pondělí – 20.5. až 22.5.2017

Sobota – 20.5.2017
Mistrovské utkání ročníku 2002
Místo: Štěchovice
Sraz: 8:45 na místě
Začátek: 10:00
Soupeř: FAŠV Varnsdorf
Nominace:
Borka
Valín
Stracený L.
Kočí
Hájek
Šreil
Janoušek
Janauer
Dufek
Teska
Schánilec
Šum
Pěchota
Dvořák
Maceška
Lastovecki
Čech

Sobota – 20.5.2017
Mistrovské utkání ročníku 2003
Místo: Štěchovice
Sraz: 10:30 na místě
Začátek: 11:45
Soupeř: FAŠV Varnsdorf
Nominace:
NOMINACE BUDE DOPLNĚNA NEBO OZNÁMENA TRENÉREM!!!

Sobota – 20.5.2017
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Davle
Sraz: 9:15 na místě.
Začátek: 10:00
Soupeř: Jesenice
Nominace:
Jenčík
Juřenčák
Pánik
Budil
Pšenička
Bžoch
Obermajer
Kotrba
Kouba
Šolc
Charvát
Pokorný
Břečka
Bartoš A.
Hajnal
Pytková
Vojtíšek
Fišer

Neděle – 21.5.2017
Mistrovský turnaj mladší přípravky
Místo: Štěchovice
Sraz: 9:00 na místě.
Začátek: 9:30
Konec:cca 13:30
Hraje se turnajovým způsobem
Nominace:
Hrdlovič
Stárek
Fafejta
Hrubý
Chyška
Jelínek
Kopečný J.
Nadvorník
Neumann
Páník Š.
Stehlík
Sumarta
Záhora
Karel M.
Karel Š.
Zeman
Vybíral
Chaloupka
Kopečný B.
Stárková
Muller
Šimek
Hanzlík
Katz A.
Vomáčko
Králík
Pytka
Štěpánek
Petráš
Marek

Neděle – 21.5.2017
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Jílové
Sraz: 9:00 na místě nebo 8:30 ZŠ Davle
Začátek: 10:15
Soupeř: FC Jílové
Nominace:
Johánek
Macho V.
Kurka
Novák D.
Pilát
Erbek
Sklenář
Šum
Hodosi
Stodola
Šťástka
Artimovič
Třeček
Sodomka
Obermajer
Rusnák
Dobiáš

Neděle – 21.5.2017
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Jílové
Sraz: 11:00 na místě nebo 8:30 ZŠ Davle
Začátek: 12:30
Soupeř: FC Jílové
Nominace:
Šťástka
Bringler
Dobiáš
Havlík
Krůta
Lucyšyn
Macho D.
Obermajer
Rusnák
Stodola
Třeček
Sodomka
Hodosi
Daněk
Artimovič
Candra

Neděle – 21.5.2017
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 16:00 na místě
Začátek: 17:00
Soupeř: FC Viktoria Plzeň
Nominace:
Valín
Novák J.
Fišer S.
Charvát T.
Mrázek
Jurkevič
Wachsmann
Matoušek
Sumarta J.
Šmejkal
Hrabě
Píša
Erbek
Bulánek
Slavík
Ježdík
Bílý
Kotrba
Kouba
Šolc
Charvát L.
Pokorný
Břečka
Bartoš A.
Hajnal
Ctibor
Samek
Brada

Pondělí – 22.5.2017
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Psáry
Sraz: 17:30 na místě nebo 17:00 škola Davle
Začátek: 18:00
Soupeř: Psáry
Nominace:
Jenčík
Juřenčák
Pánik
Budil
Pšenička
Bžoch
Obermajer
Kotrba
Kouba
Šolc
Charvát
Pokorný
Břečka
Bartoš A.
Hajnal
Pytková
Vojtíšek
Fišer

Nominace na pátek až neděli – 12.5. až 14.5.2017

Pátek – 12.5.2017
Mistrovské utkání ročníku 2002
Místo: Štěchovice
Sraz: 14:45 na místě
Začátek: 16:00
Soupeř: FK Čáslav
OD 17:15 PROBĚHNE V RESTAURACI NA HŘIŠTI NÁSLEDUJÍCÍ SCHŮZKA:
Povltavská fotbalová akademie vás zve na setkání se zdravotní agenturou Fall & Get Up, která disponuje více než 56 smluvními lékaři a odborníky na zdraví. Členům Povltavské fotbalové akademie nabízí přístup ke špičkovým lékařům – specialistům, přednostní termíny lékařských vyšetření,, krátké čekací doby a individuální přístup.
Přijďte se informovat o tom, jak bude spolupráce fungovat a co jsme pro vás připravili.
Nominace:
Borka
Valín
Stracený L.
Kočí
Hájek
Šreil
Janoušek
Janauer
Dufek
Teska
Schánilec
Šum
Pěchota
Dvořák
Maceška
Lastovecki
Čech

Pátek – 12.5.2017
Mistrovské utkání ročníku 2003
Místo: Štěchovice
Sraz: 16:30 na místě
Začátek: 17:45
Soupeř: FK Čáslav
OD 17:15 PROBĚHNE V RESTAURACI NA HŘIŠTI NÁSLEDUJÍCÍ SCHŮZKA:
Povltavská fotbalová akademie vás zve na setkání se zdravotní agenturou Fall & Get Up, která disponuje více než 56 smluvními lékaři a odborníky na zdraví. Členům Povltavské fotbalové akademie nabízí přístup ke špičkovým lékařům – specialistům, přednostní termíny lékařských vyšetření,, krátké čekací doby a individuální přístup.
Přijďte se informovat o tom, jak bude spolupráce fungovat a co jsme pro vás připravili.
Nominace:
NOMINACE BUDE DOPLNĚNA NEBO OZNÁMENA TRENÉREM!!!

Sobota – 13.5.2017
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Svépomoc – tráva
Sraz: 7:00 ČERPACÍ STANICE DAVLE
Začátek: 10:00
Soupeř: FC MAS Táborsko
Každý hráč, rodič i fanoušek zaplatí cestovné 100,-Kč.
Nominace:
Valín
Novák J.
Fišer S.
Charvát T.
Mrázek
Jurkevič
Wachsmann
Matoušek
Sumarta J.
Šmejkal
Hrabě
Píša
Erbek
Bulánek
Slavík
Ježdík
Bílý
Kotrba
Kouba
Šolc
Charvát L.
Pokorný
Břečka
Bartoš A.
Hajnal
Ctibor
Samek
Brada

Sobota – 13.5.2017
Mistrovský turnaj mladší přípravky
Místo: Davle
Sraz: 9:00 na místě.
Začátek: 9:30
Konec:cca 13:30
Hraje se turnajovým způsobem
Nominace:
Hrdlovič
Stárek
Fafejta
Hrubý
Chyška
Jelínek
Kopečný J.
Nadvorník
Neumann
Páník Š.
Stehlík
Sumarta
Záhora
Karel M.
Karel Š.
Zeman
Vybíral
Chaloupka
Kopečný B.
Stárková
Muller
Šimek
Hanzlík
Katz A.
Vomáčko
Králík
Pytka
Štěpánek
Petráš
Marek

Sobota – 13.5.2017
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Vestec
Sraz: 15:15 na místě nebo 14:45 ČERPACÍ STANICE DAVLE
Začátek: 16:00
Soupeř: Vestec
Nominace:
Jenčík
Juřenčák
Pánik
Budil
Pšenička
Bžoch
Obermajer
Kotrba
Kouba
Šolc
Charvát
Pokorný
Břečka
Bartoš A.
Hajnal
Pytková
Vojtíšek
Fišer

Neděle – 14.5.2017
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Měchenice
Sraz: 9:00 na místě
Začátek: 10:15
Soupeř: SK Slaný
Nominace:
Johánek
Macho V.
Kurka
Novák D.
Pilát
Erbek
Sklenář
Šum
Hodosi
Stodola
Šťástka
Artimovič
Třeček
Sodomka
Obermajer
Rusnák
Kozohorský

Neděle – 14.5.2017
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Měchenice
Sraz: 11:00 na místě
Začátek: 12:30
Soupeř: SK Slaný
Nominace:
Bringler
Dobiáš
Havlík
Krůta
Macho D.
Rusnák
Daněk
Candra
+ hráči ročníku 2002

Nominace na čtvrtek až sobotu – 4.5. až 6.5.2017

Čtvrtek – 4.5.2017
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 16:00 na místě
Začátek: 17:00
Soupeř: 1. FK Příbram
Nominace:
Valín
Novák J.
Fišer S.
Charvát T.
Mrázek
Jurkevič
Wachsmann
Matoušek
Sumarta J.
Šmejkal
Hrabě
Píša
Erbek
Bulánek
Slavík
Ježdík
Bílý
Kotrba
Kouba
Šolc
Charvát L.
Pokorný
Břečka
Bartoš A.
Hajnal
Ctibor
Samek
Brada

Pátek – 5.5.2017
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Davle
Sraz: 16:15 na místě
Začátek: 17:00
Soupeř: Psáry
Nominace:
Jenčík
Juřenčák
Pánik
Budil
Pšenička
Bžoch
Obermajer
Kotrba
Kouba
Šolc
Charvát
Pokorný
Břečka
Bartoš A.
Hajnal
Pytková
Vojtíšek
Fišer

Sobota – 6.5.2017
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Kunice
Sraz: 9:00 na místě nebo 8:00 ZŠ Davle
Začátek: 10:15
Soupeř: TJ Kunice
Nominace:
Johánek
Macho V.
Kurka
Novák D.
Pilát
Erbek
Sklenář
Šum
Hodosi
Stodola
Šťástka
Artimovič
Třeček
Sodomka
Obermajer
Rusnák

Sobota – 6.5.2017
Mistrovské utkání ročníku 2002
Místo: Štěchovice
Sraz: 8:45 na místě
Začátek: 10:00
Soupeř: RMSK Cidlina
Nominace:
Borka
Valín
Stracený L.
Kočí
Hájek
Šreil
Janoušek
Janauer
Dufek
Teska
Schánilec
Šum
Pěchota
Dvořák
Maceška
Lastovecki
Čech

Sobota – 6.5.2017
Mistrovské utkání ročníku 2003
Místo: Štěchovice
Sraz: 10:30 na místě
Začátek: 11:45
Soupeř: RMSK Cidlina
Nominace:
NOMINACE BUDE DOPLNĚNA NEBO OZNÁMENA TRENÉREM!!!

Nominace na pátek až neděli – 28.4. až 30.4.2017

Pátek – 28.4.2017
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Davle
Sraz: 16:15 na místě
Začátek: 17:00
Soupeř: Jesenice
Nominace:
Jenčík
Juřenčák
Pánik
Budil
Pšenička
Bžoch
Obermajer
Kotrba
Kouba
Šolc
Charvát
Pokorný
Břečka
Bartoš A.
Hajnal
Pytková
Vojtíšek
Fišer

Sobota – 29.4.2017
Mistrovský turnaj mladší přípravky
Místo: Kamenný Přívoz
Sraz: 9:00 na místě.
Začátek: 9:30
Konec:cca 13:30
Hraje se turnajovým způsobem
Nominace:
Hrdlovič
Stárek
Fafejta
Hrubý
Chyška
Jelínek
Kopečný J.
Nadvorník
Neumann
Páník Š.
Stehlík
Sumarta
Záhora
Karel M.
Karel Š.
Zeman
Vybíral
Chaloupka
Kopečný B.
Stárková
Muller
Šimek
Hanzlík
Katz A.
Vomáčko
Králík
Pytka
Štěpánek
Petráš
Marek

Sobota – 29.4.2017
Mistrovské utkání ročníku 2002
Místo: Běloves, UMT
Sraz: 6:30 čerpací stanice Davle
Začátek: 10:00
Soupeř: FK Náchod
Každý hráč, rodič i fanoušek zaplatí cestovné 100,-Kč.
Nominace:
Borka
Valín
Stracený L.
Kočí
Hájek
Šreil
Janoušek
Janauer
Dufek
Teska
Schánilec
Šum
Pěchota
Dvořák
Maceška
Lastovecki
Čech

Sobota – 29.4.2017
Mistrovské utkání ročníku 2003
Místo: Běloves, UMT
Sraz: 6:30 čerpací stanice Davle
Začátek: 11:45
Soupeř: FK Náchod
Každý hráč, rodič i fanoušek zaplatí cestovné 100,-Kč.
Nominace:
NOMINACE BUDE DOPLNĚNA NEBO OZNÁMENA TRENÉREM!!!

Neděle – 30.4.2017
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: TCM Strahov UMT
Sraz: 9:00 na místě
Začátek: 10:00
Soupeř: AC Sparta Praha
Nominace:
Valín
Novák J.
Fišer S.
Charvát T.
Mrázek
Jurkevič
Wachsmann
Matoušek
Sumarta J.
Šmejkal
Hrabě
Píša
Erbek
Bulánek
Slavík
Ježdík
Bílý
Kotrba
Kouba
Šolc
Charvát L.
Pokorný
Břečka
Bartoš A.
Hajnal
Ctibor
Samek
Brada

Nominace na pátek až neděli – 21.4. až 23.4.2017

Pátek – 21.4.2017
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Davle
Sraz: 16:15 na místě
Začátek: 17:00
Soupeř: Vestec
Nominace:
Jenčík
Juřenčák
Pánik
Budil
Pšenička
Bžoch
Obermajer
Kotrba
Kouba
Šolc
Charvát
Pokorný
Břečka
Bartoš A.
Hajnal
Pytková
Vojtíšek
Fišer
Stehlík
Sumarta

Sobota – 22.4.2017
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Psáry
Sraz: 9:15 na místě nebo 8:45 ZŠ Davle
Začátek: 10:00
Soupeř: Psáry
Nominace:
Jenčík
Juřenčák
Pánik
Budil
Pšenička
Bžoch
Obermajer
Kotrba
Kouba
Šolc
Charvát
Pokorný
Břečka
Bartoš A.
Hajnal
Pytková
Vojtíšek
Fišer
Stehlík
Sumarta

Sobota – 22.4.2017
Mistrovské utkání ročníku 2002
Místo: Štěchovice
Sraz: 8:45 na místě
Začátek: 10:00
Soupeř: MFK Chrudim
Nominace:
Borka
Valín
Stracený L.
Kočí
Hájek
Šreil
Janoušek
Janauer
Dufek
Teska
Schánilec
Šum
Pěchota
Dvořák
Maceška
Lastovecki
Čech

Sobota – 22.4.2017
Mistrovské utkání ročníku 2003
Místo: Štěchovice
Sraz: 10:30 na místě
Začátek: 11:45
Soupeř: MFK Chrudim
Nominace:
NOMINACE BUDE DOPLNĚNA NEBO OZNÁMENA TRENÉREM!!!

Sobota – 22.4.2017
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Spartak Příbram
Sraz: 9:00 na místě nebo 8:00 ZŠ Davle
Začátek: 10:15
Soupeř: SK Spartak Příbram
Nominace:
Johánek
Macho V.
Kurka
Novák D.
Pilát
Erbek
Sklenář
Šum
Hodosi
Stodola
Šťástka
Artimovič
Třeček
Sodomka
Obermajer
Rusnák
Kozohorský

Sobota – 22.4.2017
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Spartak Příbram
Sraz: 11:00 na místě nebo 8:00 ZŠ Davle
Začátek: 12:30
Soupeř: SK Spartak Příbram
Nominace:
Šťástka
Bringler
Dobiáš
Havlík
Krůta
Lucyšyn
Macho D.
Obermajer
Rusnák
Stodola
Třeček
Sodomka
Hodosi
Daněk
Artimovič
Candra
Kozohorský

Neděle – 23.4.2017
Mistrovský turnaj mladší přípravky
Místo: Hradištko
Sraz: 9:00 na místě.
Začátek: 9:30
Konec:cca 13:30
Hraje se turnajovým způsobem
Nominace:
Hrdlovič
Stárek
Fafejta
Hrubý
Chyška
Jelínek
Kopečný J.
Nadvorník
Neumann
Páník Š.
Stehlík
Sumarta
Záhora
Karel M.
Karel Š.
Zeman
Vybíral
Chaloupka
Kopečný B.
Stárková
Muller
Šimek
Hanzlík
Katz A.
Vomáčko
Králík
Pytka
Štěpánek
Petráš
Marek

Neděle – 23.4.2017
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 16:00 na místě
Začátek: 17:00
Soupeř: FC Tempo Praha
Nominace:
Valín
Novák J.
Fišer S.
Charvát T.
Mrázek
Jurkevič
Wachsmann
Matoušek
Sumarta J.
Šmejkal
Hrabě
Píša
Erbek
Bulánek
Slavík
Ježdík
Bílý
Kotrba
Kouba
Šolc
Charvát L.
Pokorný
Břečka
Bartoš A.
Hajnal
Ctibor
Samek
Brada

Nominace na pátek až neděli – 14.4. až 16.4.2017

Pátek – 14.4.2017
Mistrovské utkání ročníku 2002
Místo: Jiřetín pod Jedlovou
Sraz: 6:20 čerpací stanice Davle
Začátek: 10:00
Soupeř: FK Varnsdorf
Každý hráč, rodič i fanoušek zaplatí cestovné 100,-Kč.
Nominace:
Borka
Valín
Stracený L.
Kočí
Hájek
Šreil
Janoušek
Janauer
Dufek
Teska
Schánilec
Šum
Pěchota
Dvořák
Maceška
Lastovecki
Čech

Pátek – 14.4.2017
Mistrovské utkání ročníku 2003
Místo: Jiřetín pod Jedlovou
Sraz: 6:20 čerpací stanice Davle
Začátek: 11:45
Soupeř: FK Varnsdorf
Každý hráč, rodič i fanoušek zaplatí cestovné 100,-Kč.
Nominace:
NOMINACE BUDE DOPLNĚNA NEBO OZNÁMENA TRENÉREM.

Sobota – 15.4.2017
Mistrovský turnaj mladší přípravky
Místo: Davle
Sraz: 9:00 na místě.
Začátek: 9:30
Konec:cca 13:30
Hraje se turnajovým způsobem
Nominace:
Hrdlovič
Stárek
Fafejta
Hrubý
Chyška
Jelínek
Kopečný J.
Nadvorník
Neumann
Páník Š.
Stehlík
Sumarta
Záhora
Karel M.
Karel Š.
Zeman
Vybíral
Chaloupka
Kopečný B.
Stárková
Muller
Šimek
Hanzlík
Katz A.
Vomáčko
Králík
Pytka
Štěpánek
Petráš
Marek

Sobota – 15.4.2017
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: SCM Mladé UMT, České Budějovice
Sraz: 10:30 čerpací stanice Davle
Začátek: 14:00
Soupeř: SK Dynamo České Budějovice
Každý hráč, rodič i fanoušek zaplatí cestovné 100,-Kč.
Nominace:
Valín
Novák J.
Fišer S.
Charvát T.
Mrázek
Jurkevič
Wachsmann
Matoušek
Sumarta J.
Šmejkal
Hrabě
Píša
Erbek
Bulánek
Slavík
Ježdík
Bílý
Kotrba
Kouba
Šolc
Charvát L.
Pokorný
Břečka
Bartoš A.
Hajnal
Ctibor
Samek
Brada

Neděle – 16.4.2017
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Měchenice
Sraz: 9:00 na místě
Začátek: 10:15
Soupeř: SK Votice
Nominace:
Johánek
Macho V.
Kurka
Novák D.
Pilát
Erbek
Sklenář
Šum
Hodosi
Stodola
Šťástka
Artimovič
Třeček
Sodomka
Obermajer
Rusnák
Kozohorský

Neděle – 16.4.2017
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Měchenice
Sraz: 11:00 na místě
Začátek: 12:30
Soupeř: SK Votice
Nominace:
Šťástka
Bringler
Dobiáš
Havlík
Krůta
Lucyšyn
Macho D.
Obermajer
Rusnák
Stodola
Třeček
Sodomka
Hodosi
Daněk
Artimovič
Candra
Kozohorský

Nominace na pátek a neděli – 7.4. a 9.4.2017

Pátek – 7.4.2017
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Davle
Sraz: 15:45 na místě
Začátek: 16:30
Soupeř: Roztoky
Nominace:
Jenčík
Juřenčák
Pánik
Budil
Pšenička
Bžoch
Obermajer
Kotrba
Kouba
Šolc
Charvát
Pokorný
Břečka
Bartoš A.
Hajnal
Pytková
Vojtíšek
Fišer
Stehlík
Sumarta

Neděle – 9.4.2017
Mistrovské utkání ročníku 2002
Místo: Čáslav – Vodranty UMT
Sraz: 8:45 na místě
Začátek: 10:00
Soupeř: FK Čáslav
Doprava vlastní, nebo po domluvě s panem Janauerem.
Nominace:
Borka
Valín
Stracený L.
Kočí
Hájek
Šreil
Janoušek
Janauer
Dufek
Teska
Schánilec
Šum
Pěchota
Dvořák
Maceška
Lastovecki
Čech

Neděle – 9.4.2017
Mistrovské utkání ročníku 2003
Místo: Čáslav – Vodranty UMT
Sraz: 10:30 na místě
Začátek: 11:45
Soupeř: FK Čáslav
Doprava vlastní, nebo po domluvě s panem Šírlem.
Nominace:
NOMINACE BUDE DOPLNĚNA NEBO OZNÁMENA TRENÉREM.

Neděle – 9.4.2017
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Měchenice
Sraz: 9:00 na místě
Začátek: 10:15
Soupeř: Tatran Sedlčany
Nominace:
Johánek
Macho V.
Kurka
Novák D.
Pilát
Erbek
Sklenář
Šum
Hodosi
Stodola
Šťástka
Artimovič
Třeček
Sodomka
Obermajer
Rusnák
Kozohorský

Neděle – 9.4.2017
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Měchenice
Sraz: 11:00 na místě
Začátek: 12:30
Soupeř: Tatran Sedlčany
Nominace:
Šťástka
Bringler
Dobiáš
Havlík
Krůta
Lucyšyn
Macho D.
Obermajer
Rusnák
Stodola
Třeček
Sodomka
Hodosi
Daněk
Artimovič
Candra
Kozohorský

Neděle – 9.4.2017
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Štěchovice
Sraz: 15:15 na místě
Začátek: 16:30
Soupeř: SK Slavia Praha
Nominace:
Valín
Novák J.
Fišer S.
Charvát T.
Mrázek
Jurkevič
Wachsmann
Matoušek
Sumarta J.
Šmejkal
Hrabě
Píša
Erbek
Bulánek
Slavík
Ježdík
Bílý
Kotrba
Kouba
Šolc
Charvát L.
Pokorný
Břečka
Bartoš A.
Hajnal
Ctibor

Nominace na pátek až neděli – 31.3. až 2.4.2017

Pátek – 31.3.2017
Mistrovské utkání ročníku 2002
Místo: Štěchovice
Sraz: 13:15 na místě
Začátek: 14:30
Soupeř: FK Varnsdorf
Nominace:
Borka
Valín
Stracený L.
Kočí
Hájek
Šreil
Janoušek
Janauer
Dufek
Teska
Schánilec
Šum
Pěchota
Dvořák
Maceška
Lastovecki
Porš
Čech

Pátek – 31.3.2017
Mistrovské utkání ročníku 2003
Místo: Štěchovice
Sraz: 15:00 na místě
Začátek: 16:15
Soupeř: FK Varnsdorf
Nominace:
NOMINACE BUDE DOPLNĚNA NEBO OZNÁMENA TRENÉREM.

Sobota – 1.4.2017
Mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Jinočany
Sraz: 9:30 na místě nebo 8:45 ZŠ Davle
Začátek: 10:00
Soupeř: Jinočany/Rudná
Nominace:
Muler
Hanzlík
Vomáčko
Pytková
Fišer
Jenčík
Juřenčák
Pánik
Budil
Pšenička
Bžoch
Obermajer
Fafejta
Stehlík
Sumarta

Sobota – 1.4.2017
Mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Lobezská 22. Plzeň
Sraz: 11:00 čerpací stanice Davle
Začátek: 13:30
Soupeř: SK Petřín Plzeň
Každý hráč, rodič i fanoušek zaplatí cestovné 100,-Kč.
Nominace:
Valín
Novák J.
Fišer S.
Charvát T.
Mrázek
Jurkevič
Wachsmann
Matoušek
Sumarta J.
Šmejkal
Hrabě
Píša
Erbek
Bulánek
Slavík
Ježdík
Bílý
Kotrba
Kouba
Šolc
Charvát L.
Pokorný
Břečka
Bartoš A.
Hajnal

Neděle – 2.4.2017
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Šamotka 246 Rakovník
Sraz: 9:00 na místě nebo 8:00 ZŠ Davle
Začátek: 10:15
Soupeř: TJ Tatran RAKO Rakovník
Jede se auty, prosíme kdo může o pomoc s odvozem.
Nominace:
Johánek
Macho V.
Kurka
Novák D.
Pilát
Erbek
Sklenář
Šum
Hodosi
Stodola
Šťástka
Novák M.
Artimovič
Třeček
Sodomka
Obermajer

Neděle – 2.4.2017
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Šamotka 246 Rakovník
Sraz: 11:00 na místě nebo 8:00 ZŠ Davle
Začátek: 12:30
Soupeř: TJ Tatran RAKO Rakovník
Jede se auty, prosíme kdo může o pomoc s odvozem.
Nominace:
Šťástka
Bringler
Dobiáš
Havlík
Krůta
Lucyšyn
Macho D.
Novák M.
Obermajer
Rusnák
Stodola
Třeček
Sodomka
Hodosi
Daněk
Artimovič

Nominace na sobotu a neděli – 25.3. a 26.3.2017

POZOR!!! starší a mladší dorost hraje v sobotu i v neděli!!!

Sobota – 25.3.2017
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: UMT Beroun, ulice Na Máchovně
Sraz: 8:30 na místě nebo 7:45 ZŠ Davle
Začátek: 9:30
Soupeř: ČLU Beroun
Jede se auty, prosíme kdo může o pomoc s odvozem.
Nominace:
Johánek
Macho V.
Kurka
Novák D.
Pilát
Erbek
Sklenář
Hodosi
Stodola
Šťástka
Novák M.
Artimovič
Třeček
Sodomka
Daněk
Obermajer

Sobota – 25.3.2017
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: UMT Beroun, ulice Na Máchovně
Sraz: 10:30 na místě nebo 7:45 ZŠ Davle
Začátek: 11:45
Soupeř: ČLU Beroun
Jede se auty, prosíme kdo může o pomoc s odvozem.
Nominace:
Šťástka
Bringler
Dobiáš
Havlík
Krůta
Lucyšyn
Macho D.
Novák M.
Obermajer
Rusnák
Stodola
Třeček
Sodomka
Hodosi
Daněk
Artimovič

Neděle – 26.3.2017
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Měchenice
Sraz: 9:00 na místě
Začátek: 10:15
Soupeř: SK Rakovník
Nominace:
Johánek
Macho V.
Kurka
Novák D.
Pilát
Erbek
Sklenář
Hodosi
Stodola
Šťástka
Novák M.
Artimovič
Třeček
Sodomka
Daněk
Obermajer

Neděle – 26.3.2017
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Měchenice
Sraz: 11:00 na místě
Začátek: 12:30
Soupeř: SK Rakovník
Nominace:
Šťástka
Bringler
Dobiáš
Havlík
Krůta
Lucyšyn
Macho D.
Novák M.
Obermajer
Rusnák
Stodola
Třeček
Sodomka
Hodosi
Daněk
Artimovič

Neděle – 26.3.2017
Mistrovské utkání ročníku 2002
Místo: UMT Lovosická
Sraz: 11:45 na místě
Začátek: 13:00
Soupeř: FK Viktoria Žižkov
Nominace:
Borka
Valín
Stracený L.
Kočí
Hájek
Šreil
Janoušek
Janauer
Dufek
Teska
Schánilec
Šum
Pěchota
Dvořák
Maceška
Lastovecki
Porš
Čech

Neděle – 26.3.2017
Mistrovské utkání ročníku 2003
Místo: UMT Lovosická
Sraz: 13:30 na místě
Začátek: 14:45
Soupeř: FK Viktoria Žižkov
Nominace:
NOMINACE BUDE DOPLNĚNA NEBO OZNÁMENA TRENÉREM.

Nominace na sobotu a neděli – 18.3. a 19.3.2017

Sobota – 18.3.2017
Mistrovské utkání ročníku 2002
Místo: UMT – ZŠ Mozartova, Jablonec
Sraz: 7:00 čerpací stanice Davle
Začátek: 10:15
Soupeř: FK Jablonec
Každý hráč, rodič i fanoušek zaplatí cestovné 100,-Kč.
Nominace:
Borka
Valín
Stracený L.
Kočí
Hájek
Šreil
Janoušek
Janauer
Dufek
Teska
Schánilec
Šum
Pěchota
Dvořák
Maceška
Lastovecki
Porš
Čech

Sobota – 18.3.2017
Mistrovské utkání ročníku 2003
Místo: UMT – ZŠ Mozartova, Jablonec
Sraz: 7:00 čerpací stanice Davle
Začátek: 12:15
Soupeř: FK Jablonec
Každý hráč, rodič i fanoušek zaplatí cestovné 100,-Kč.
Nominace:
NOMINACE BUDE DOPLNĚNA NEBO OZNÁMENA TRENÉREM.

Neděle – 19.3.2017
Mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Měchenice
Sraz: 9:00 na místě
Začátek: 10:15
Soupeř: MFK Dobříš
Nominace:
Johánek
Macho V.
Kurka
Novák D.
Pilát
Erbek
Hodosi
Stodola
Šťástka
Novák M.
Artimovič
Třeček
Sodomka
Daněk
Obermajer

Neděle – 19.3.2017
Mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Měchenice
Sraz: 11:00 na místě
Začátek: 12:30
Soupeř: MFK Dobříš
Nominace:
Šťástka
Bringler
Dobiáš
Havlík
Krůta
Lucyšyn
Macho D.
Novák M.
Obermajer
Rusnák
Stodola
Třeček
Sodomka
Hodosi
Daněk
Artimovič

Neděle – 19.3.2017
Utkání ročníku 2004-2005
Místo: Motorlet Praha
Sraz: 7:45 ZŠ Davle nebo 8:30 na místě
Začátek: 9:00
Soupeř: Motorlet Praha
Nominace:
Fišer
Charvát T.
Charvát L.
Hajnal
Kotrba
Bartoš A.
Ježdík
Erbek
Pokorný
Šolc
Slavík
Mrázek
Sumarta
Wachsmann
Bílý
Břečka
Bulánek
Píša

NOVÝ ROZPIS TRÉNINKŮ

Dorost – ročníky 1998 až 2001
Od 20.3.2017:
Pondělí – 17:00 až 18:30 BOJANOVICE
Úterý – 17:00 až 18:30 BOJANOVICE
Pátek – 17:00 až 18:30 BOJANOVICE

Starší žáci – ročníky 2002 až 2003
Od 20.3.2017:
Pondělí – 16:30 až 18:00 Hvozdnice
Úterý – 16:30 až 18:00 Hvozdnice
Čtvrtek – 17:00 až 18:00 gymnastika Davle
Pátek – 16:30 až 18:00 Hvozdnice
V případě špatného stavu hřiště se může přechod na tento tréninkový plán pozdržet!!!

Mladší žáci – ročníky 2004 až 2005
Trenéři:
p. Miroslav Vašut 777307597
p. Štěpán Kučera 607614950
Do 17.3.2017 vždy v úterý, čtvrtek a pátek od 15:45 do 17:15 na UMT v Davli
Od 20.3.2017:
Úterý – 15:45 až 17:15 Měchenice
Čtvrtek – 15:45 až 17:15 Měchenice
Pátek – 15:45 až 17:15 Měchenice
V případě špatného stavu hřiště se může přechod na tento tréninkový plán pozdržet!!!

Starší a mladší přípravka – ročníky 2006 až 2011
Od 20.3.2017
Pondělí – 16:00 až 17:15 hřiště Davle
Úterý – 16:00 až 17:15 hřiště Davle
Čtvrtek – 16:00 až 17:15 hřiště Davle
V případě špatného stavu hřiště se může přechod na tento tréninkový plán pozdržet!!!