Nominace mladšího dorostu – sobota 10.2.2018

Sobota – 10.2.2018
Přípravné utkání mladšího dorostu
Místo: V Lipkách 1021 – Dobříš
Sraz: 9:15 na místě.
Začátek: 10:00
Soupeř: MFK Dobříš
Jede se auty, prosíme kdo může o pomoc s odvozem.
Nominace:
Borka
Valín
Kočí
Šreil
Pokorný
Dobiáš
Dufek
Janauer
Candra
Šum
Obermajer
Porš
Třeček
Macho
Artimovič
Krůta
Čech
Mytryuk

Nominace starší přípravky – neděle 4.2.2018

Neděle – 4.2.2018
Turnaj starší přípravky
Místo: Záběhlická 3/82, 106 00 Praha 10-Záběhlice (umělá tráva – kopačky)
Sraz: 7:30 na místě.
Začátek: 8:00
Konec: cca 12:30
Startovné: Každý hráč zaplatí startovné 200,-Kč
Nominace:
Fojtů N.
Obermajer
Bžoch
Stehlík
Jelínek
Budil
Záhora
Fafejta
Hrdlovič
Sumarta
Kotrba

Nominace na sobotu a neděli – 27.1. a 28.1.2018

Sobota – 27.1.2018
Utkání zimní ligy starších žáků
Místo: Motorlet – umělá tráva
Sraz: 11:15 na místě
Začátek: 12:00
Soupeř: Aritma Praha
Nominace:
Bartoš Václav
Čech David
Fišer Samuel
Charvát Tomáš
Jurkevič David
Mrázek Matyáš
Mytryuk Pavlo
Novák Jakub
Sumarta Jan
Valín Václav
Wachsmann Ondřej
Borka Filip
Porš Daniel

Sobota – 27.1.2018
Utkání zimní ligy mladších žáků
Místo: Junior Praha
Sraz: 12:45 na místě
Začátek: 13:30
Soupeř: Junior Praha
Nominace:
Bartoš Adam
Bílý Matyáš
Břečka Jiří
Bulánek Adam
Erbek Tomáš
Hajnal Jiří
Charvát Lukáš
Kotrba Miloš
Píša Max
Samek Vojtěch
Šolc Robert

Neděle – 28.1.2018
Turnaj mladší přípravky
Místo: Záběhlická 3/82, 106 00 Praha 10-Záběhlice (umělá tráva – kopačky)
Sraz: 12:45 na místě.
Začátek: 13:30
Konec: cca 18:00
Startovné: Každý hráč zaplatí startovné 200,-Kč
Nominace:
Pína
Koudelka
Chyška
Neumann
Záhora
Fafejta
Hrdlovič
Sumarta

Neděle – 28.1.2018
Zimní turnaj mladšího dorostu FC Zličín
Místo: Strojírenská 259/16 – Praha 5 – Zličín
Sraz: 13:00 na místě.
Začátek: 13:45
Soupeř: FK Slavoj Vyšehrad
Jede se auty, prosíme kdo může o pomoc s odvozem.
Nominace:
Valín
Kočí
Šreil
Pokorný
Dobiáš
Maceška
Dufek
Janauer
Candra
Šum
Obermajer
Porš
Macho
Artimovič
Krůta
Čech
Mytryuk

Neděle – 28.1.2018
Utkání zimní ligy mladších žáků
Místo: Junior Praha
Sraz: 10:30 na místě
Začátek: 11:15
Soupeř: Libuš
Nominace:
Bartoš Adam
Bílý Matyáš
Břečka Jiří
Bulánek Adam
Erbek Tomáš
Hajnal Jiří
Charvát Lukáš
Kotrba Miloš
Píša Max
Samek Vojtěch
Šolc Robert

SOUSTŘEDĚNÍ BOROTÍN – pondělí 29.1.2018 až pátek 2.2.2018

!!!UPOZORNĚNÍ: KDO JEŠTĚ NEUČINIL, PROSÍME O OFICIÁLNÍ PŘIHLÁŠENÍ NA SOUSTŘEDĚNÍ FORMOU SMS ZPRÁVY NA TEL.: 777171086!!!

29. 1. – 2.2. 2018 (PONDĚLÍ – PÁTEK) – soustředění Borotín – ročníky 2000 až 2013

V době tohoto soustředění neprobíhají v Davli žádné tréninky!!!

Cena: 3000,-Kč. Vybírat se bude při odjezdu.
Odjezd na soustředění bude v pondělí 29.1. v 10:00 od benzinové stanice v Davli (sraz pro ty, kteří jedou po vlastní ose bude mezi 11:00 a 11:30 před sportovní halou Borotín – prosíme pokud jedete sami o nahlášení)
Odjezd ze soustředění bude v pátek 2.2. 2018 po 15:00 z Borotína.
Doprava: Vlastní – prosíme kdo může, aby nám pomohl s odvozem

Seznam důležitých věcí:
Při odjezdu se vybírá:
1) bezinfekčnost – Bezinfekčnost11-11-1-1-1
2) nezbytné léky + rozpis užívání
3) malé kapesné (dle uvážení)
4) kartičku pojištěnce nebo kopii.

Věci s sebou:
8 x ponožky
8 x slipy (trenky)
2 x teplé spodní prádlo
1 x pyžamo
1 x tepláky domácí
2 x tepláky venkovní (nebo šusťáky)
1 x oteplovačky
1 x zimní bunda
1 x zimní čepice
2 x zimní rukavice
1 x zimní boty
1 x bačkory
1 x kopačky
1 x sálovky
chrániče
věci na trénink v hale i venku
věci na pobyt + pantofle
hygienické potřeby + pytel na špinavé prádlo
pálku na pinčes + míčky
zápisník a propisku
láhev na pití
pokud je možnost tak boby nebo lopaty na sáňkování
auto podsedák

Zakázány jsou:
mobily
elektronické hry

Nominace na sobotu a neděli – 20.1. a 21.1.2018

Sobota – 20.1.2018
Utkání zimní ligy starších žáků
Místo: Motorlet – umělá tráva
Sraz: 9:45 na místě
Začátek: 10:30
Soupeř: Hradištko
Nominace:
Bartoš Václav
Čech David
Fišer Samuel
Charvát Tomáš
Jurkevič David
Mrázek Matyáš
Mytryuk Pavlo
Novák Jakub
Sumarta Jan
Valín Václav
Wachsmann Ondřej
Borka Filip
Porš Daniel

Sobota – 20.1.2018
Utkání zimní ligy mladších žáků
Místo: Junior Praha
Sraz: 12:30 na místě
Začátek: 13:30
Soupeř: Pečky
Nominace:
Bartoš Adam
Bílý Matyáš
Břečka Jiří
Bulánek Adam
Erbek Tomáš
Hajnal Jiří
Charvát Lukáš
Kotrba Miloš
Píša Max
Samek Vojtěch
Šolc Robert

Neděle – 21.1.2018
Zimní turnaj mladšího dorostu FC Zličín
Místo: Strojírenská 259/16 – Praha 5 – Zličín
Sraz: 11:15 na místě.
Začátek: 12:00
Soupeř: FK Kralupy 1901
Jede se auty, prosíme kdo může o pomoc s odvozem.
Nominace:
Borka
Kočí
Šreil
Pokorný
Dobiáš
Maceška
Dufek
Janauer
Candra
Šum
Obermajer
Porš
Třeček
Macho
Artimovič
Krůta

Neděle – 21.1.2018
Turnaj mladší přípravky
Místo: Záběhlická 3/82, 106 00 Praha 10-Záběhlice (umělá tráva – kopačky)
Sraz: 12:45 na místě.
Začátek: 13:30
Konec: cca 18:00
Startovné: Každý hráč zaplatí startovné 100,-Kč
Nominace:
Nádvorník
Karel Š.
Vybíral V.
Stárková
Pína
Muller
Koudelka
Pinc
Synek
Neumann

DŮLEŽITÉ INFORMACE!!!

V měsíci lednu 2018, proběhnou již tradiční dvě důležité akce PFA.

Tou první je DISKOPLES PFA, který proběhne v sobotu 13.1. ve Hvozdnici. Tímto bychom vás chtěli opět poprosit o pomoc s tombolou. Mate-li tedy možnost čehokoliv, budeme vděčni.
Lístky na ples se letos budou prodávat převážně na místě v den konání akce, je možno je ovšem zakoupit v předprodeji u pana Mráze nebo pana Františka Fafejty.
DŮLEŽITÁ JE OVŠEM REZERVACE MÍST K SEZENÍ, KTEROU OD 1.1.2018 MŮŽETE PROVÁDĚT NA TEL.: 603 484 759. BEZ REZERVACE NEMŮŽEME ZARUČIT MÍSTO K SEZENÍ!!!

Druhou akcí je POVINNÉ zimní soustředění PFA v Borotíně, které proběhne od pondělí do pátku 29.1.2018 až 2.2.2018. NEJPOZDĚJI DO 15.1.2018 PROSÍME NAHLÁSIT ÚČAST ČI NEÚČAST (při neúčasti uvést důvod) NA TEL.: 777 171 086!!!
JEŠTĚ JEDNOU UPOZORŇUJEME, ŽE ÚČAST VŠECH HRÁČŮ PFA JE POVINNÁ!!!

TRÉNINKY SE OPĚT NAPLNO ROZBĚHNOU OD PONDĚLÍ 8.1.2018. TRÉNINKOVÝ PLÁN ZŮSTÁVÁ NEZMĚNĚN, POKUD TRENÉR NEOZNÁMÍ JINAK.
JEDINOU ZMĚNOU JE, ŽE KATEGORIE DOROSTŮ, MLADŠÍCH A STARŠÍCH ŽÁKŮ, BUDOU OPROTI PŮVODNÍMU TRÉNINKOVÉMU PLÁNU TRÉNOVAT TAKÉ KAŽDÝ PÁTEK OD 16:30 DO 18:00 NA UMT V RADOTÍNĚ!!!

ZÁVĚREM BYCH VÁM CHTĚL JMÉNEM PFA POPŘÁT HEZKÝ A ÚSPĚŠNÝ VSTUP DO NOVÉHO ROKU 2018.

Nominace na zimní ligu starších a mladších žáků – sobota 9.12.2017

Sobota – 9.12.2017
Utkání zimní ligy starších žáků
Místo: Radotín – umělá tráva
Sraz: 13:15 na místě
Začátek: 14:00
Soupeř: FAAZ
Nominace:
Bartoš Václav
Čech David
Fišer Samuel
Charvát Tomáš
Jurkevič David
Mrázek Matyáš
Mytryuk Pavlo
Novák Jakub
Sumarta Jan
Valín Václav
Wachsmann Ondřej
Borka Filip
Porš Daniel

Sobota – 9.12.2017
Utkání zimní ligy mladších žáků
Místo: Junior Praha
Sraz: 8:15 na místě
Začátek: 9:00
Soupeř: Háje
Nominace:
Bartoš Adam
Bílý Matyáš
Břečka Jiří
Bulánek Adam
Erbek Tomáš
Hajnal Jiří
Charvát Lukáš
Kotrba Miloš
Píša Max
Samek Vojtěch
Šolc Robert

Info na leden 2018

V měsíci lednu 2018, proběhnou již tradiční dvě důležité akce PFA.
Tou první je DISKOPLES PFA, který proběhne v sobotu 13.1. ve Hvozdnici. Tímto bychom vás chtěli opět poprosit o pomoc s tombolou. Mate-li tedy možnost čehokoliv, budeme vděčni.

Druhou akcí je POVINNÉ zimní soustředění PFA v Borotíně, které proběhne od pondělí do pátku 29.1.2018 až 2.2.2018.

Nominace na zimní ligu starších a mladších žáků – sobota 2.12.2017

Sobota – 2.12.2017
Utkání zimní ligy starších žáků
Místo: Radotín – umělá tráva
Sraz: 10:15 na místě
Začátek: 11:00
Soupeř: Motorlet Praha
Nominace:
Bartoš Václav
Čech David
Fišer Samuel
Charvát Tomáš
Jurkevič David
Mrázek Matyáš
Mytryuk Pavlo
Novák Jakub
Sumarta Jan
Valín Václav
Wachsmann Ondřej
Borka Filip
Porš Daniel

Sobota – 2.12.2017
Utkání zimní ligy mladších žáků
Místo: Junior Praha
Sraz: 10:30 na místě
Začátek: 11:15
Soupeř: Mělník
Nominace:
Bartoš Adam
Bílý Matyáš
Břečka Jiří
Bulánek Adam
Erbek Tomáš
Hajnal Jiří
Charvát Lukáš
Kotrba Miloš
Píša Max
Samek Vojtěch
Šolc Robert

Niminace na zimní ligu starších žáků – sobota 25.11.2017

Sobota – 25.11.2017
Utkání zimní ligy starších žáků
Místo: Radotín – umělá tráva
Sraz: 8:45 na místě
Začátek: 9:30
Soupeř: Hořovicko
Nominace:
Bartoš Václav
Čech David
Fišer Samuel
Charvát Tomáš
Jurkevič David
Mrázek Matyáš
Mytryuk Pavlo
Novák Jakub
Sumarta Jan
Valín Václav
Wachsmann Ondřej
Hrabě Jan
Bílý Matyáš
Píša Max
Břečka Jiří